Słów kilka o forum.

Masz pomysł na rozwój forum? A może znalazłeś błąd? Możesz napisać o tym tutaj. Pragniemy, aby nasze miejsce spotkań było jak najbardziej komfortowe dla wszystkich marzycieli!
Usunięty 6699

Słów kilka o forum.

Post autor: Usunięty 6699 » 12 maja 2018, 13:02

Pragnę zaznaczyć, że nie stoję po żadnej ze stron niemniej jednak swoje wygłosić chcę.
Na początek sama praktyka usuwania sobie samemu konta a do tego nakłanianie do tego użytkowników przez administratora którym się coś nie podoba... Moim zdaniem nie tak to powinno wyglądać. Btw. nie kojarzę aby na innych forach owa praktyka możliwości usuwania była możliwa.
Powinno zależeć samemu administratorowi na tym aby ludzie nie opuszczali tego miejsca bo kto go tworzy jak nie społeczność forumowa?
Ja nie mówię o wzajemnym lizaniu dup sobie nawet gdy się kogoś sympatią nie darzy aczkolwiek każdy jest inny, każdy ma swoje odczucia, swoje zdanie i czy za to ma zostać przekreślony?
Mnie osobiście nie podoba się zachowanie naszego administratora i osobiste pobudki nie powinny wpływać na całość.
*Zaznaczam, że wiem o ostatnim swoim zajściu i proszę mi tu jakby co nie pluć jadem (Szanowna aspołeczna będzie wiedzieć o co chodzi) Jeśli Cię jednak czymś uraziłam to łapaj :popcorn: i dobra jest! ale nikt nie jest kryształowy i ja również nie.
Ostatecznie mi nie przyszłoby do głowy kogokolwiek nakłaniać do odejścia.
Borcejn sam sobie strzela w stopę swoim zachowaniem. Może jednak spływa to po Tobie kto tu zostanie i kto będzie się udzielał ale sam niewiele zdziałasz. Myślałam, że naprawdę masz pomysł jak wskrzesić to miejsce ale jak na razie strzelasz samobóje..

Forum powinno być miejscem spokojnym. Miejscem gdzie człowiek jak wchodzi to aż chcę z innymi dyskutować, wymieniać się poglądami, spędzać czas a nie uciekać z niego bo robi się niemiło. Tak czy nie?

Najpierw śmieszki ze Śniącego, potem konflikty wywlekane na publiczność. Z tego co mniemam większość osób to już raczej dorosłe istoty co o dojrzałości może nie świadczy ale chyba można się jakoś pohamować?
Możecie mieć odpowiedzieć co by niektórych nurtowało czemu fora odchodzą w zapomnienie.. Może za bardzo wychodzą przed szereg niespełnione ambicje ?

Ps. Nie chcę się konfliktować. Ja przychodzę do Was pokojowo nastawiona i mówię SZANUJMY SIĘ WZAJEMNIE! choć tyle. Hm.. mały edit. Może choć akceptujmy.

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Słów kilka o forum.

Post autor: aspołeczne.kurczę » 12 maja 2018, 13:40

Rachel pisze: 12 maja 2018, 13:02 Na początek sama praktyka usuwania sobie samemu konta a do tego nakłanianie do tego użytkowników przez administratora którym się coś nie podoba... Moim zdaniem nie tak to powinno wyglądać. Btw. nie kojarzę aby na innych forach owa praktyka możliwości usuwania była możliwa.
Powinno zależeć samemu administratorowi na tym aby ludzie nie opuszczali tego miejsca bo kto go tworzy jak nie społeczność forumowa?
Osobiście uważam, że umożliwienie użytkownikowi usunięcie konta jest przejawem poważnego traktowania forumowiczów. Ktoś nie chce mieć konta, więc go usuwa. Zwróć uwagę, że już parę osób z tej opcji skorzystało.
A to co nazywasz nakłanianiem do usunięcia konta to w moich oczach jest po prostu uświadomieniem użytkownikowi tego, że nie jest pępkiem świata i jak mu się nie podoba forum, to "tam są drzwi". Oczekiwanie, że ktoś będzie pod dyktando marudzącego malkontenta zmieniał wizję forum jest niedojrzałe.
Forum powinno być miejscem spokojnym. Miejscem gdzie człowiek jak wchodzi to aż chcę z innymi dyskutować, wymieniać się poglądami, spędzać czas a nie uciekać z niego bo robi się niemiło. Tak czy nie?
Niestety, wszystkim nie dogodzisz. Każdy ma inną wizję "miłego" miejsca. Wydaje mi się, że jednak część użytkowników jedyną akceptowalną opcję forum widzi w kąciku wzajemnej adoracji.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
Maros
Spełniacz Marzeń
Posty: 1077
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:24
Płeć: Mężczyzna

Słów kilka o forum.

Post autor: Maros » 12 maja 2018, 15:37

Rachel pisze: 12 maja 2018, 13:02 Na początek sama praktyka usuwania sobie samemu konta a do tego nakłanianie do tego użytkowników przez administratora którym się coś nie podoba... Moim zdaniem nie tak to powinno wyglądać. Btw. nie kojarzę aby na innych forach owa praktyka możliwości usuwania była możliwa.
Nie wiem czy takie forum też to dotyka, ale wydaje mi się, że tak, otóż pod koniec maja wchodzi w życie nowa ustawa pochodząca z UE (RODO), która między innymi wymaga, aby każdy użytkownik miał możliwość usunięcia konta.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Słów kilka o forum.

Post autor: Borcejn » 12 maja 2018, 16:24

Admin dostał ciche ultimatum: albo "stary ład" wróci, albo będzie psikus. "Stary ład" nie wrócił, więc Ziom ukręcił aferę "antyborcejn": smęcił, prowokował, obrażał, w końcu usłyszał, że jest zjebem, ooooo, no to nadarzyła się okazja - BACH, usunął konto z koleżanką xD. Może rzeczywiście takie super intrygi robiły na mnie wrażenie w gimnazjum, ale ludzie... 40 lat i takie pierdoły odwalać?

Forum zdechło już daaawno. Odkąd zacząłem tu inwestować, ruch zwiększył się blisko trzykrotnie. Efektów nie widać, bo goście (pomijając spamerów) się nie rejestrują. Poscalałem działy, czat jest dla gości, piszecie tam, więc wygląda, że coś się dzieje... wszystko spoko, a nowych użytkowników BRAK. Młodzież po prostu już nie wie, co to forum. I przyznaję, nie mam jakiejś super skutecznej metody na odwrócenie globalnego trendu. Robię, co mogę. Jeśli macie jakieś sensowne propozycje działania, to zawsze wysłucham.

Forum jest przystosowane pod RODO. Nikomu usuwać konta nie kazałem. Niemniej, funkcja istnieje po to, żeby z niej korzystać w razie potrzeby. Jeśli rozbija się o kondycję tego "biznesu", to wszyscy mogą usunąć konto, bo i tak 95% ruchu stanowią goście. Jednak na razie nie zarobiłem ani grosza, bo wszystkie przychody idą w pozycjonowanie (łącznie z Waszymi datkami, za które dziękuję).

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Śniący
Łapacz chmur
Posty: 833
Rejestracja: 21 wrz 2016, 16:40
Imię: Konrad
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nieciekawe miejsce...

Słów kilka o forum.

Post autor: Śniący » 15 maja 2018, 17:55

Ja nie mam zastrzeżeń, co do tego forum i nie mam problemu, żeby tutaj uczestniczyć.
Słyszałem od jednej ADMINISTRATORKI, z innego forum, na którym też się kiedyś zarejestrowałem, że ADMINISTRATOR z tego forum mnie obrażał i mówił o mnie nieprawdziwe rzeczy.
Nie będę już tego komentował, bo ja nie jestem konfliktowy i nie lubię konfliktów, z nikim.
Chociaż, na tym, jak i na każdym forum, zawsze się znajdą osoby, które lubią "zaczepki", lubią sami wszczynać konflikty z innymi forumowiczami, co prowadzi do niepotrzebnych dyskusji i kłótni.
Tutaj też z kilkoma osobami miałem takie starcia i swoje zdanie na ten temat powiedziałem, co mi się nie podobało.

Ja się trzymam regulaminów forów, ale są tacy, którzy to sobie olewają.

Ja nigdy nie wtrącam się w wypowiedzi innych, nie podważam czyjegoś zdania na forum i nie czepiam się.

Luna_s20
Początkujący marzyciel
Posty: 43
Rejestracja: 05 maja 2014, 5:51
Imię: Marta
Płeć: Kobieta

Słów kilka o forum.

Post autor: Luna_s20 » 20 maja 2018, 2:21

A co to za różnica czy ktoś sobie usunie konto czy przestanie z niego pisać? Na każdym forum zdarzają się mniejsze i większe gównoburze, czasem ktoś odejdzie, i nie ma się tym co przesadnie przejmować. Ludzie którzy lubią się na tyle by czuć potrzebę kontaktu i tak zwykle mają go poza forum.

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Słów kilka o forum.

Post autor: aspołeczne.kurczę » 20 maja 2018, 6:53

Luna_s20 pisze: 20 maja 2018, 2:21 A co to za różnica czy ktoś sobie usunie konto czy przestanie z niego pisać?
Bo jak przestanie pisać jego posty będą widoczne pod konkretnym nickiem. Być może używa tego samego nicka w wielu miejscach i nie chce być identyfikowany na podstawie swoich postow. Następuje anonimizacja swego rodzaju "danych osobowych".
Choć sądzę, że w przyp. naszego forum motywacja była inna, mianowicie - odejść z hukiem, robiąc wokół siebie egzaltowany szum.
Przecież, jak po prostu przestaniesz pisać. to nikt nawet nie zauważy i zawsze jest nadzieja, że ten ktoś powróci.
"Usunięcie konta" to takie samobójstwo. Krok nieodwracalny.

Na każdym forum zdarzają się mniejsze i większe gównoburze, czasem ktoś odejdzie, i nie ma się tym co przesadnie przejmować. Ludzie którzy lubią się na tyle by czuć potrzebę kontaktu i tak zwykle mają go poza forum.
Tylko tyle, że te forumowe sympatie zabijają fora internetowe. Nie chodzi o to, że ktoś straci z kimś kontakt, tylko o to, że jak się tworzą takie kręgi wzajemnej sympatii, to wystarczy, że jeden użytkownik opuści forum, a za nim polecą kolejne głowy w ramach solidaryzowania się ze swoim kameratem. A ponieważ to forum jest na wymarciu, to nawet taki krótki (trzyosobowy) łańcuszek jest znaczącą stratą w ludziach. Mam spore doświadczenia z forami i zawsze źle się dzieje, kiedy robi się zbyt kameralnie. Kończy się dyskusja, a zaczyna wymiana sympatii, co zresztą przedstawiłam w konkretnym wątku.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Usunięty 6091

Słów kilka o forum.

Post autor: Usunięty 6091 » 09 cze 2018, 16:05

Rachel pisze: 12 maja 2018, 13:02 a do tego nakłanianie do tego użytkowników przez administratora którym się coś nie podoba... Moim zdaniem nie tak to powinno wyglądać
mogę wiedzieć o co chodzi? zauważyłam, że konta użytkowników: Dafne, rytygier i Suicider zostały usunięte (na pewno zrobili to sami, z jakiego powodu?) jeszcze jakieś?

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Słów kilka o forum.

Post autor: kick » 17 wrz 2018, 13:39

Działajta coś ludzie, piszta itd.

Fdolka
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2023, 23:38
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna

Słów kilka o forum.

Post autor: Fdolka » 09 sty 2023, 23:39

Zleciłem do pozycjonowania dziesięć fraz w https://wmh.agency/jak-wykonac-prawidlo ... ie-strony/. Cztery w top 3, cztery w top ten na razie. Ogólnie duża efektywność szczególnie link building, stosują uczciwe metody i co najważniejsze rozliczenie za wynik. Przedstawiono mi bardzo jasny kosztorys.

Chalas
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2023, 0:54
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna

Słów kilka o forum.

Post autor: Chalas » 12 sty 2023, 0:57

Pozycjonowanie nie jest jakąś trudną sprawą ale jest czasochłonne i z tego powodu usługi zleca się innym firmom. Ja wychodzę z założenia, że albo ty pozycjonujesz sklep albo realizujesz sprzedaż. Nie da się wszystkie zrobić samemu. Polecam https://wmh.agency/pozycjonowanie-lokal ... dia-house/ do realizacji pozycjonowania w google maps.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość