Usuwanie konta

Masz pomysł na rozwój forum? A może znalazłeś błąd? Możesz napisać o tym tutaj. Pragniemy, aby nasze miejsce spotkań było jak najbardziej komfortowe dla wszystkich marzycieli!
Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Usuwanie konta

Post autor: Borcejn » 13 kwie 2018, 1:20

Dzień dobry,

od dziś, każdy użytkownik ma możliwość samodzielnego usunięcia swojego konta.
Wspomniana opcja dostępna jest w profilu, w zakładce "Usuń konto".

Usunięty 5545

Usuwanie konta

Post autor: Usunięty 5545 » 25 kwie 2018, 16:59

Fantastycznie! :D juz sie usuwam xD

Usunięty 6548

Usuwanie konta

Post autor: Usunięty 6548 » 26 kwie 2018, 0:36

A jak sobie ktoś przypadkowo kliknie usuń konto, to co?
Albo emocje go poniosą, a potem się rozmyśli, to co?
Tak tylko z ciekawości się zapytałem.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Usuwanie konta

Post autor: Borcejn » 26 kwie 2018, 1:09

No to kiszka! Wóz albo przewóz. Nie ma "zamrażarki" i "okresu do namysłu" - to nie fejsbuk. :swirus:
Ale przypadkowo się nie da usunąć, bo trzeba dwa razy postawić ptaszka i jeszcze potwierdzić hasłem.

Gully Foyle

Usuwanie konta

Post autor: Gully Foyle » 26 kwie 2018, 9:09

Borcejn pisze: 26 kwie 2018, 1:09 No to kiszka! Wóz albo przewóz. Nie ma "zamrażarki" i "okresu do namysłu" - to nie fejsbuk. :swirus:
Ale przypadkowo się nie da usunąć, bo trzeba dwa razy postawić ptaszka i jeszcze potwierdzić hasłem.
To takie forumowe być albo nie być. Slusznie, slusznie. Ah...już łapię! Może dlatego właśnie Lostintranslation wczoraj nie wytrzymała i wewnetrznie musiała postawić ptaszka gdziekolwiek i jakkolwiek byle w ogóle do tego doszło. A jak piszesz, ze trzeba to zrobic dwa razy...to na pewno wolala to uczynic niz zostac i ciagnac dalej swoj temat. Tak wlasnie rozkminiam jej znikniecie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości