Wolne wczytywanie

Masz pomysł na rozwój forum? A może znalazłeś błąd? Możesz napisać o tym tutaj. Pragniemy, aby nasze miejsce spotkań było jak najbardziej komfortowe dla wszystkich marzycieli!
Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Wolne wczytywanie

Post autor: Ruta » 04 mar 2017, 19:43

Nie wiem czy to tylko mój problem, ale forum strasznie wolno się wczytuje. Dla porównania - inne równie duże fora wczytują mi się jak dawniej - czyli szybko. NM i Cout mulą i trzeba czekać nim strona po kliknięciu w hiperłącze się załaduje. Z tego co wiem stoją na tym samym serwerze [?]. Coś się dzieje? Czy to ja mam tylko jakiś dziwny problem?

Usunięty 5938

Re: Wolne wczytywanie

Post autor: Usunięty 5938 » 04 mar 2017, 20:51

Mam ten sam problem. Przez to wolne wczytywanie mój zapał do dyskutowania na Forum gwałtownie stygnie.

Awatar użytkownika
Kero
Moderator
Posty: 207
Rejestracja: 30 sty 2013, 9:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Cin&Cinnati

Re: Wolne wczytywanie

Post autor: Kero » 04 mar 2017, 21:01

Bodajże od wczoraj mam również podobnie... ech, zdaje się, że problemy techniczne to w ostatnim czasie ogólnie zmora for na których się udzielam.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Wolne wczytywanie

Post autor: Borcejn » 04 mar 2017, 21:09

Serwery zwolniły, bo ktoś od wczoraj prowadzi atak DDoS. Provider walczy.

Ruta, dziękujemy, że regularnie odwiedzasz nasze fora i monitorujesz ich stan. Za swoją znamienitą postawę otrzymujesz chmurkę.

Usunięty 5226

Re: Wolne wczytywanie

Post autor: Usunięty 5226 » 04 mar 2017, 21:10

To już od wczoraj tak się dzieje.
Tak mi się wydawało dziwne że tylko to forum mi ,,zamula'' podczas gdy reszta wczytuje się całkiem dobrze.
I jak się okazało to nie tylko moje subtelne odczucie zawiechy :D

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Wolne wczytywanie

Post autor: Ruta » 04 mar 2017, 21:14

Kerosine, na m-forum mi śmigało, jak sprawdzałam. Chyba, że gdzie indziej masz problem..

Suicider, no właśnie też coś chciałam wczoraj sprawdzić. i jak miałam czekać, to mnie niemal coś trafiło i sobie odpuściłam. :D

Borcejn.. tutaj wpadam. Na Cout raczej nie. Weszłam tam by sprawdzić czy muli tak samo. Muliło, więc stwierdziłam, że to raczej problem serwera, a nie tylko mojej np. przeglądarki.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Wolne wczytywanie

Post autor: Jaśmin » 04 mar 2017, 21:28

No niestety, forum się wczytuje wieczność... Mam nadzieję, że to się unormuje bo serio jeśli trzeba tyle czekać to odechciewa się pisać ;)

Awatar użytkownika
Kero
Moderator
Posty: 207
Rejestracja: 30 sty 2013, 9:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Cin&Cinnati

Re: Wolne wczytywanie

Post autor: Kero » 04 mar 2017, 21:53

Ruta pisze:Kerosine, na m-forum mi śmigało, jak sprawdzałam. Chyba, że gdzie indziej masz problem..
Nie chcesz wiedzieć, co się tam działo w ostatnim czasie, naprawdę.


Tutejsza administracja wydaje się jednak działać sprawnie i przede wszystkim w ogóle przejmować się losem forum, nie martwią mnie więc ataki DDoS Obrazek

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Wolne wczytywanie

Post autor: Borcejn » 04 mar 2017, 21:57

Funkcjonalność została przywrócona. Zamykam.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości