Gdyby ciąża zagrażała Twojemu życiu, poddałabyś się aborcji?

Poważne i kontrowersyjne tematy nam nie straszne. Od aborcji po płaską ziemię, od problemów wydumanych po rzeczywiście istotne. Nie czekaj.
Grafen
Posty: 8
Rejestracja: 30 lip 2014, 14:10
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna

Re: Gdyby ciąża zagrażała Twojemu życiu, poddałabyś się abor

Post autor: Grafen » 30 lip 2014, 14:55

Moja koleżanka zaszła w ciążę na skutek gwałtu gdy miała 23 lata. Była już zaręczona. Planowali ślub. Psychicznie była w opłakanym stanie. Ale postanowiła, że urodzi. Nie wyobraża sobie, że dokona aborcji. Tłumaczyła sobie, że to nie wina dziecka, i nie można go karać za to co się stało. Ślub przesunęli o dwa lata.

Chłopak ma już 3 lata a ona jest szczęśliwa i w głowie jej się nie mieści, że mogłaby dokonać aborcji...

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Gdyby ciąża zagrażała Twojemu życiu, poddałabyś się abor

Post autor: Ruta » 30 lip 2014, 15:10

Grafen pisze:Chłopak ma już 3 lata a ona jest szczęśliwa i w głowie jej się nie mieści, że mogłaby dokonać aborcji...
A w mojej głowie się mieści.

larracroft
Posty: 3
Rejestracja: 09 maja 2015, 7:36
Imię: Lara
Płeć: Kobieta

Re: Gdyby ciąża zagrażała Twojemu życiu, poddałabyś się abor

Post autor: larracroft » 09 maja 2015, 22:48

Oczywiscie ze bym się zgodziła. Chociażby ze wzgledu na urodzone juz dzieci (2 corki). Przeciez nie moglabym je osierocić.

Awatar użytkownika
Ksantypa_15
Posty: 7
Rejestracja: 06 lip 2022, 13:20
Płeć: Kobieta

Gdyby ciąża zagrażała Twojemu życiu, poddałabyś się aborcji?

Post autor: Ksantypa_15 » 18 lip 2022, 10:40

Mam za sobą trzy aborcje. Nikt oprócz mnie nie zna przyczyn tych decyzji a spowiadać się wam nie będę- więc słowa krytyki wsadźcie sobie w 항문.

Angels Don't Kill
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 103
Rejestracja: 27 sty 2021, 1:09
Płeć: Kobieta

Gdyby ciąża zagrażała Twojemu życiu, poddałabyś się aborcji?

Post autor: Angels Don't Kill » 05 lis 2023, 23:20

JEŻELI BYŁBY TO PŁÓD ŚMIEĆ, NIE WIADOMO JAK STWORZONY TO TAK, ALE JEŚLI BY TO BYŁO DZIECKO RELICA Z MIŁOŚCI A ON BYŁBY PRAWDZIWYM DLA NIEGO OJCEM TO MOGŁABYM ODDAĆ ZA TO ŻYCIE SWOJE ŻYCIE, CHOĆ GDYBY MNIE KOCHAŁ TO I TAK RATOWAŁBY MNIE A PRZYNAJMNIEJ JA BYM TAK POSTĄPIŁA, GDYBY CHODZIŁO O NIEGO. NIESTETY ON WOLI POZWALAĆ RUJNOWAĆ ŚWIAT WIĘC W OGÓLE NIE POWINNO DOCHODZIĆ DO ŻADNEGO ZAPŁODNIENIA.

CHCIAŁAM MIEĆ 8 DZIECI, ALE WAŻNIEJSZE SĄ MASTURBACJE, CHWAŁY, SZMATKI, BYDLACZKI I NISZCZENIE MOJEGO WYGLĄDU PRZEZ TO, PSYCHIKI, UMYSŁU I CAŁEGO ŻYCIA.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości