Telewizja czy wyjście na dwór?

Dzieciństwo jest jedyną porą, która trwa w nas całe życie - pisał niegdyś Ryszard Kapuściński. Przypomnij nam, jak to było z Tobą. Opowiedz o swoich fantastycznych przygodach z lat młodości. :)
Usunięty 5938

Re: Telewizja czy wyjście na dwór?

Post autor: Usunięty 5938 » 30 maja 2017, 19:56

Zdecydowanie wolę wyjść na dwór niż spędzać czas przed telewizorem. Na dobrą sprawę telewizor jest mi całkiem zbędny. Włączam go raz , góra dwa razy w tygodniu. Uwielbiam natomiast długie, samotne spacery najlepiej po ,w miarę odludnych, miejscach. Mieszkam w dużym mieście, więc znaleźć takie miejsce nie jest czasem łatwo ale najczęściej mi się to udaje. Spacery na świeżym powietrzu to idealna okazja , by oddać się marzeniom i rozmyślaniom. Szczególnie lubię wychodzić z domu gdy jest trzaskający mróz lub pada deszcz, to dodaje moim spacerom magii. Telewizor to dla mnie jedynie ogłupiający pożeracz czasu, który można lepiej wykorzystać.

Awatar użytkownika
Kero
Moderator
Posty: 207
Rejestracja: 30 sty 2013, 9:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Cin&Cinnati

Re: Telewizja czy wyjście na dwór?

Post autor: Kero » 30 maja 2017, 20:33

rytygier pisze:Uwielbiam natomiast długie, samotne spacery najlepiej po ,w miarę odludnych, miejscach. Mieszkam w dużym mieście, więc znaleźć takie miejsce nie jest czasem łatwo ale najczęściej mi się to udaje.
Rozumiem, że przeczesałeś już cały Widzew-Wschód i Olechów? :D

Kocham nasze miasto właśnie za to, że pomimo iż jest wielką metropolią wciąż można w nim znaleźć miejsca, nad którymi unosi się klimat dawnej wsi i które oferują możliwość nie tylko samych długich, samotnych spacerów, ale i wypoczynku na łonie natury.

Usunięty 5938

Re: Telewizja czy wyjście na dwór?

Post autor: Usunięty 5938 » 30 maja 2017, 20:35

Kerosine, Dokładnie ! Nasze miasto wręcz tonie w zieleni. Ja lubię także myszkować po ruinach dawnych fabryk i zakładów przemysłowych.

Serduszko
Posty: 7
Rejestracja: 01 sie 2017, 19:22
Płeć: Kobieta

Re: Telewizja czy wyjście na dwór?

Post autor: Serduszko » 07 sie 2017, 15:29

Zdecydowanie lepiej i zdrowiej zarówno dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego jest wyjście na zewnątrz niż siedzenie przed telewizorem, zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy zaobserwować można tak dużo problemów z rozwojem dziecka i coraz częstszym uzależnieniem dzieciaków i młodzieży od komputera, telewizji itp. :(

cecylia
Posty: 3
Rejestracja: 21 wrz 2017, 6:54
Imię: Cecylia
Płeć: Kobieta

Re: Telewizja czy wyjście na dwór?

Post autor: cecylia » 21 wrz 2017, 6:57

Tylko wyjście na dwór i zabawa na świeżym powietrzu. Przed telewizorem można tylko nabawić się skrzywienia kręgosłupa i pogorszenia wzroku :-) :zdziwko:

krasny
Posty: 5
Rejestracja: 28 wrz 2017, 8:52
Imię: Mikołaj
Płeć: Mężczyzna

Re: Telewizja czy wyjście na dwór?

Post autor: krasny » 17 paź 2017, 13:57

Zawsze liczyli się koledzy i podwórko ;) TV to tylko DB i Pokemony ;)

Awatar użytkownika
Prezzoo
Początkujący marzyciel
Posty: 26
Rejestracja: 02 sty 2018, 15:14
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Telewizja czy wyjście na dwór?

Post autor: Prezzoo » 02 sty 2018, 16:25

Bardziej wolał bym wyjść na dwór. Jak już to wolę obejrzeć film taki, na jaki co mam ochotę. Wczoraj na przykład oglądałem "Negocjator" ze Samuel L. Jackson , bardzo dobry film, polecam. Ja oglądam na komputerze. Mam panoramiczny monitor to miło się ogląda :popcorn:

ronaldDag
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2019, 13:43
Imię: ronaldDagKQ
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Turkey
Kontakt:

Telewizja czy wyjście na dwór?

Post autor: ronaldDag » 14 kwie 2019, 3:17

Ja takze swoje juz wystawilem na dwor w doniczkach. Jednak nie zaprawialem ich wczesniej i kilka lisci zostalo poparzonych. I tak w sumie podpytam czy jesli poparzeniu uleglo tylko kilka lisci to roslina da sobie rade czy uciekac z nimi w cien?

Kaśka
Początkujący marzyciel
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2021, 16:09
Płeć: Kobieta

Telewizja czy wyjście na dwór?

Post autor: Kaśka » 23 sie 2021, 7:18

Oj całe dzieciństwo spędzałam na dworze.
Z siostrą co rusz miałyśmy jakieś pomysły.
Wracałam do domu tylko na kolację, kąpiel i spać :D

Józek
Dupek żołędny
Marzyciel-Gaduła
Posty: 57
Rejestracja: 10 maja 2021, 0:18
Imię: Józek
Płeć: Kobieta

Telewizja czy wyjście na dwór?

Post autor: Józek » 01 wrz 2021, 2:24

Kaśka pisze: 23 sie 2021, 7:18 Oj całe dzieciństwo spędzałam na dworze.
Z siostrą co rusz miałyśmy jakieś pomysły.
Wracałam do domu tylko na kolację, kąpiel i spać :D
Fajnie miałaś. Ja nie miałem siostry ani brata

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości