Co Was denerwuje w płci przeciwnej?

Poważne i kontrowersyjne tematy nam nie straszne. Od aborcji po płaską ziemię, od problemów wydumanych po rzeczywiście istotne. Nie czekaj.
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Co Was denerwuje w płci przeciwnej?

Post autor: QueenDream » 11 sty 2009, 18:03

Co Was denerwuje w płci przeciwnej?

Awatar użytkownika
Lahatiel
Newbie
Posty: 524
Rejestracja: 19 gru 2008, 15:45
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lbn

Post autor: Lahatiel » 11 sty 2009, 18:19

Słowo: ,,obojętnie". Odpowiedź na wszystko: w co się ubrać, co chcesz jeść, o której się widzimy.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 11 sty 2009, 18:20

no mnie też to denerwuje
mój facet często tak mówi

busik
Bujający w obłokach
Posty: 420
Rejestracja: 21 gru 2008, 12:15

Post autor: busik » 11 sty 2009, 19:05

A mój facet mówi "powiedz coś miłego" choć wie, że ja nie mam talentu i weny do mówienia jakiś takich banałów. Eh...ciężko ma ze mną. Co nie znaczy, że w ogóle mu tego nie mówię, żeby nie było :P

NoName
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 122
Rejestracja: 19 gru 2008, 15:15
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Krainy marzeń

Post autor: NoName » 11 sty 2009, 20:11

Słowo "nie" i jego interpretacja.

Biker
Bujający w obłokach
Posty: 365
Rejestracja: 26 gru 2008, 1:02
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biker » 11 sty 2009, 22:33

Mnie wkurza jak jak rozmawiam z koleżankami na jakiś głupi temat i one mówią "nie wiem" :D

tobiasty
Posty: 9
Rejestracja: 12 sty 2009, 14:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: brać pieniądze?

Post autor: tobiasty » 12 sty 2009, 14:27

Mnie denerwuja zakupy :wstyd: jak ide z dziewczyna na zakupy 3h chodzi po sklepie szuka czegos tam :D i na koncu wychodzi z niczym :looka:

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 12 sty 2009, 14:29

ja na szczescie do tych dziewcząt nie należę;)

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 12 sty 2009, 14:34

tobiasty pisze:Mnie denerwuja zakupy :wstyd: jak ide z dziewczyna na zakupy 3h chodzi po sklepie szuka czegos tam :D i na koncu wychodzi z niczym :looka:
Zaproś ją na wspólne oglądanie boksu ;)

Trudno mi powiedzieć, czy coś mnie w chłopakach denerwuje... Może czasami to podejście "ja to zrobię, bo jestem chłopakiem, ty możesz sobie nie dać rady, bo jesteś dziewczyną" i tego typu cackanie się z dziewczynami... ?al.

tobiasty
Posty: 9
Rejestracja: 12 sty 2009, 14:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: brać pieniądze?

Post autor: tobiasty » 12 sty 2009, 14:36

perscecutoria pisze:
tobiasty pisze:Mnie denerwuja zakupy :wstyd: jak ide z dziewczyna na zakupy 3h chodzi po sklepie szuka czegos tam :D i na koncu wychodzi z niczym :looka:
Zaproś ją na wspólne oglądanie boksu ;)

Trudno mi powiedzieć, czy coś mnie w chłopakach denerwuje... Może czasami to podejście "ja to zrobię, bo jestem chłopakiem, ty możesz sobie nie dać rady, bo jesteś dziewczyną" i tego typu cackanie się z dziewczynami... ?al.
Tutaj akurat zle trafilas bo sportu nie ogladam :D A co do tego podejscia "ja zrobie bo jestem chlopakiem" to ogolnie jak dziewczyna nalega to dam jej sprobowac ;) Potem sama sie przekonuje ze niektore rzeczy jednak naleza do faceta :D

sweetrush
Bujający w obłokach
Posty: 311
Rejestracja: 21 gru 2008, 11:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Miasto Grzechu

Post autor: sweetrush » 12 sty 2009, 15:54

Lahatiel pisze:Słowo: ,,obojętnie". Odpowiedź na wszystko: w co się ubrać, co chcesz jeść, o której się widzimy.
z tym sie zgadzam.. jeszcze to że plotkują gorzej niż my i się do tego nie przyznają..

ogólnie to mam praktycznie samych kumpli.. więc moim zdaniem kobiety bywają bardziej irytujące..

busik
Bujający w obłokach
Posty: 420
Rejestracja: 21 gru 2008, 12:15

Post autor: busik » 12 sty 2009, 16:42

tobiasty pisze:jak ide z dziewczyna na zakupy 3h chodzi po sklepie szuka czegos tam :D i na koncu wychodzi z niczym :looka:
o, to tak ja mam :D tylko, że mój chłopak lubi chodzić po sklepach, jakiś inny on jest :zdziwko: i najgorsze jest to, że on zawsze coś dla siebie znajdzie, a ja nie.

tobiasty
Posty: 9
Rejestracja: 12 sty 2009, 14:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: brać pieniądze?

Post autor: tobiasty » 12 sty 2009, 16:49

busik pisze:
tobiasty pisze:jak ide z dziewczyna na zakupy 3h chodzi po sklepie szuka czegos tam :D i na koncu wychodzi z niczym :looka:
o, to tak ja mam :D tylko, że mój chłopak lubi chodzić po sklepach, jakiś inny on jest :zdziwko: i najgorsze jest to, że on zawsze coś dla siebie znajdzie, a ja nie.
Ja podobnie :D Tylko ze jak ide do sklepu to wiem po co ;] Ew. przejrze na szybko co jest wartego uwagi i wychodze :P

sweetrush
Bujający w obłokach
Posty: 311
Rejestracja: 21 gru 2008, 11:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Miasto Grzechu

Post autor: sweetrush » 12 sty 2009, 16:49

busik pisze:o, to tak ja mam
a aj z kolei nie przepadam za takimi wypadami.. raz na jakis czas z wielkim bólem gdzieś pójde.. tylko ze jak ide z siostrą to mam pchechlapane bo ona wręcz uwielbia po sklepach chodzić :P

busik
Bujający w obłokach
Posty: 420
Rejestracja: 21 gru 2008, 12:15

Post autor: busik » 12 sty 2009, 16:53

Ja też często nie chodzę, tak od czasu do czasu, jak są jakieś wyprzedaże. Ale jak wejdę do jakiegoś centrum handlowego, to mogę go całego obejść, a i tak dla siebie nic nie znajdę. :looka:

sweetrush
Bujający w obłokach
Posty: 311
Rejestracja: 21 gru 2008, 11:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Miasto Grzechu

Post autor: sweetrush » 12 sty 2009, 16:57

ja siedze i czekam na ławeczce a moja siosrta od czasu do czasu prosi o radę a co do czego ja to kupuję i na tym polegają moje zakupy ;) :hyhy:

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 21 sty 2009, 18:49

a mnie czasem denerwuje w płci przeciwnej to że choć mają swą dziewczynę nie mogą sie powstrzymać od patrzenia na inne

Awatar użytkownika
Lahatiel
Newbie
Posty: 524
Rejestracja: 19 gru 2008, 15:45
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lbn

Post autor: Lahatiel » 21 sty 2009, 18:57

Patrzenie jest całkowicie naturalne - też zdarza mi się oglądnąć za przystojnym facetem ;) Gorzej, jak przechodzą do większych kontaktów niż tylko wzrokowy.

busik
Bujający w obłokach
Posty: 420
Rejestracja: 21 gru 2008, 12:15

Post autor: busik » 21 sty 2009, 20:56

Patrzenie to jeszcze nic złego, ja też czasami patrzę i mój chłopak tez się spojrzy, ale nic z tego nie wynika. :)
Mnie w płci przeciwnej denerwują takie przechwalanki, że kto to on niby nie jest...

madzia
Posty: 14
Rejestracja: 18 lut 2009, 13:00
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: ?wiat:)

Post autor: madzia » 19 lut 2009, 12:18

Mnie u chłopaka denerwuje zazdrosc, brak swobody, kontrola. Takich zachowań nie idzie wytrzymać. Może ja mam takiego pecha i trafiam zawsze tak samo, ale przy takich zachowaniach predzej czy pózniej związek się kończy.

Awatar użytkownika
Aniołek
Spełniacz Marzeń
Posty: 1562
Rejestracja: 17 maja 2009, 19:37

Post autor: Aniołek » 20 maja 2009, 17:19

Mnie ogólnie w płci przeciwnej spotykanej na co dzień denerwuję
- chamstwo - ich wyzywk, przeklinanie, poniżanie niektórych osób, brak ich odwagi przyznać sie do tego że coś przeskrobali (ale to raczej normalne jednak podrzucić obraźliwy rysunek do klasy młodego nauczyciela który właśnie wrócił z szpitala bo zemdlał w czasie lekcji i ma coś z sercem to już przesada)
- jeszcze raz przeklinanie
- uważanie jacy to oni cudni
- palenie!

U mojego zaś denerwuję mnie:
-mówienie "nic" albo pisanie po prostu "..." bez głębszego wyjaśniania o co mu znowu chodzi.

chyba tyle :P

Awatar użytkownika
Kuro-sama
Bujający w obłokach
Posty: 314
Rejestracja: 18 sty 2009, 22:07
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: ex machina

Post autor: Kuro-sama » 21 maja 2009, 12:58

Wiewióra pisze:Mnie ogólnie w płci przeciwnej spotykanej na co dzień denerwuję
- chamstwo - ich wyzywk, przeklinanie, poniżanie niektórych osób, brak ich odwagi przyznać sie do tego że coś przeskrobali (ale to raczej normalne jednak podrzucić obraźliwy rysunek do klasy młodego nauczyciela który właśnie wrócił z szpitala bo zemdlał w czasie lekcji i ma coś z sercem to już przesada)
Ech... zależy od środowiska, ale z tego co zauważyłem, dziewczyny wcale nie są lepsze :] Tyle, że jeśli chłopak ma coś do Ciebie, to przyjdzie i da w morde, ew. porzuca mięsem z dala (tu dzieciaki z gimnazjum i okolic bardziej :P ) - dziewczyna nie doprowadzi do bezpośredniej konfrontacji, a jak, lepiej obgadywać za plecami ;)

Nie mam nic do większości tych dziewczyn, które toleruję (bo ja w ogóle mało ludzi toleruję), chodzi o takie schematy, które się powtarzają :]

No i jeszcze z reguły za dużo gadają i o głupotach, ale to też się tyczy, bardziej czy mniej, większości ludzi.

Fantazja
Spełniacz Marzeń
Posty: 1798
Rejestracja: 08 lut 2009, 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Utopia

Post autor: Fantazja » 21 maja 2009, 14:19

- cwaniactwo
- przedmiotowe podejście do kobiet.
- przekonanie o własnej doskonałości.
- przechwalanie się o ilości zaliczonych itd.
- zbytnia zaborczość.

Master Jedi
Łapacz chmur
Posty: 807
Rejestracja: 11 kwie 2009, 14:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Września

Post autor: Master Jedi » 21 maja 2009, 15:12

Popisywanie się, uważanie się za "ósmy cud świata", przechwalanie się, zbytnia pewnosć siebie...

Demi
Marzyciel-Gaduła
Posty: 99
Rejestracja: 23 maja 2009, 14:36

Post autor: Demi » 23 maja 2009, 15:28

A mnie nie denerwuje nic.

Iza92
Extra marzyciel
Posty: 549
Rejestracja: 14 cze 2009, 15:51
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Eliet Way xDD

Post autor: Iza92 » 14 cze 2009, 16:47

brak szacunku do kobiet! oczywiscie nie wszyscy :D

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 14 cze 2009, 23:41

Nie chcę prowokować, ale większość podawanych przez Was rzeczy można śmiało podporządkować tak samo pod obie płcie. Kobiety to często jeszcze większe chamki niż meżczyźni, też nie potrafią szanować mężczyzn i też uważają się za lepsze od nich. Wkurza mnie, kiedy facet mi mówi, że czegoś tam nie mogę, bo jestem dziewczyną, ale gadanie o tym, ze chlopaki nie sa potrzebni raczej nie jest ich domeną... Ot, przykladzik taki. Jest jeszcze jedna ciekawa cecha typowo kobieca - kłócenie się z mężem o równouprawnienie.
K: Dzis Ty zmywasz naczynia, jest równouprawnienie w końcu!
A niech ją tylko mąż spróbuje nie przepuścic przez drzwi czy każe jej naprawić JEJ samochód. Od razu koniec z emancypacją, wraca potulna żona i "Skarbie, zrób :)". To żałosne moim zdaniem.

Jestem dziewczyną, ale zdecydowanie więcej cech wkurza mnie w kobietach niż w mężczyznach.

Awatar użytkownika
vo0do0
Bujający w obłokach
Posty: 359
Rejestracja: 31 mar 2009, 14:22
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: się biorą roztocza ?

Post autor: vo0do0 » 18 cze 2009, 10:12

w ogole jakoś wiecej dziewczyn/kobiet udziela się w tym temacie... To chyba też o czymś świadczy :)

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 18 cze 2009, 10:33

vo0do0, może i o czymś świadczy, ale przecież na forum przeważają panie, więc nie ma co się dziwić temu zjawisku.

Awatar użytkownika
Gwen
Posty: 17
Rejestracja: 14 cze 2009, 19:47
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Gwen » 18 cze 2009, 18:16

Mnie najbardziej w chłopakachj wkurza to, ze traktuja dziewczyny jako coś gorszego od nich samych.

Co do notki perscecutoria i innych, to zgadza się. Męszczyźni i kobiety maja wiele wspólnych wad. I nie ma jakiegoś sztywnego szkicu kobiety i osobnego męszczyzny. Tak samo facet może kochac kwiaty, a dziewczyna pić piwo ze znajomymi i oglądac mecz. To normalne.
Temat mówi o wadach płci przeciwnej więc wymienia się tylko te. I chociaz są stereotypy to i tak sądze, że ludzie sa "wymieszani".

Jednak najbardziej wkurza mnie u facetów to, ze traktują dziewczyny jako ktoś od nich gorszy. I mówię to w stosunku do SIEBIE. Bo wiem, ze sa dziewczyny, które tak samo wrednie zachowują się w stosunku do facetów. Ale JA swoimi oczami właśnie tej cechy najbardziej nie lubie u facetów.

(Sie rozpisałam :DAha, i nie chciałam tu nikogo obrazić. )

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości