Islamizacja - europy/świata

Poważne i kontrowersyjne tematy nam nie straszne. Od aborcji po płaską ziemię, od problemów wydumanych po rzeczywiście istotne. Nie czekaj.
Pro
Newbie
Posty: 1853
Rejestracja: 04 sie 2012, 17:14
Imię: Hubert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska B

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Pro » 04 cze 2013, 12:04

HUNTER pisze:"Nie twierdzę też że wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści to muzułmanie."
Hmm... Zastanawiam się jakim słowem opisać to zdanie. Prawdopodobnie najodpowiedniejsze byłoby coś pomiędzy ignorancją, a głupotą, ale jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego wyrazu.

Luck316
Extra marzyciel
Posty: 709
Rejestracja: 09 gru 2011, 17:15
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Luck316 » 04 cze 2013, 16:04

HUNTER pisze:Co do tych ciekawych akcji, wszystko miało miejsce w UK.
Tylko, że sprawa z UK nie była typowym atakiem terrorystycznym, bo "terroryści" żyli w bardzo chrześcijańskich rodzinach w pobliżu Londynu. Ciężko, żeby przez całe życie byli potulni jak baranki a po przyjęciu islamu (podobno dwa tygodnie przed dokonaniem zamachu) stali się bezlitosnymi mordercami. Jeżeli skądś wynieśli taką wrogość to prawdopodobnie z domu, co wskazywałoby, że to chrześcijaństwo zradzało w nich fanatyzm a jako muzułmanie tylko dali tego pokaz.
HUNTER pisze:"Nie twierdzę też że wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści to muzułmanie."
Ja też nie znajduje odpowiedniego określenia tych słów. Powiedz mi w takim kładzie czym dla ciebie jest IRA, czy Lewacki terroryzm (np. Czerwone Brygady)?

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: she » 11 cze 2013, 5:28

Luck316 pisze:Islam pochwala walkę w obronie, ale nie w ataku, a tym bardziej skierowaną przeciwko niewinnym. Terroryści i fanatycy przeczą własnej religii, więc jak mogą zostać nazwani wierzącymi? Może powiem tak: oni myślą, że są wierzący.
Przecież dla tych fanatyków to również jest obrona ;)

Luck316
Extra marzyciel
Posty: 709
Rejestracja: 09 gru 2011, 17:15
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Luck316 » 11 cze 2013, 8:35

she pisze:
Luck316 pisze:Islam pochwala walkę w obronie, ale nie w ataku, a tym bardziej skierowaną przeciwko niewinnym. Terroryści i fanatycy przeczą własnej religii, więc jak mogą zostać nazwani wierzącymi? Może powiem tak: oni myślą, że są wierzący.
Przecież dla tych fanatyków to również jest obrona ;)
No właśnie. Uważają, że atakując niewinnych bronią wiary.

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: HELLBRINGER » 17 cze 2013, 18:58

Luck316
Czy potrafisz czytac ze zrozumieniem? Czy może czytasz tylko pierwsze zdanie w każdym moim poście?
Wyjaśniłem to wszystko parę postów wyżej gdzie napisałem DOKŁADNIE ten sam cytat. Nie będe tego teraz przepisywać.

Znalazłem ostatnio ciekawy filmik

Luck316
Extra marzyciel
Posty: 709
Rejestracja: 09 gru 2011, 17:15
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Luck316 » 18 cze 2013, 7:51

HUNTER pisze:Luck316
Czy potrafisz czytac ze zrozumieniem? Czy może czytasz tylko pierwsze zdanie w każdym moim poście?
Wyjaśniłem to wszystko parę postów wyżej gdzie napisałem DOKŁADNIE ten sam cytat. Nie będę tego teraz przepisywać.
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. W cytacie sugerujesz, że wszyscy terroryści są muzułmanami, a to jedna wielka bzdura.
Poniżej piszerz, że: "Gdy jakiś się wysadzi to cała wioska świętuje, bo mają męczennika." Tu tez nie przychodzi mi nic innego jak: <facepalm>
To uświadamia, że czytasz tylko to co chcesz przeczytać i pomijasz sporą ilość faktów, o których słyszeć nie chcesz. Na przykład to, że po głośnym ataku na Malale, czternastolatkę walczącą o prawa kobiet dokonanym, przez Talibów w Pakistanie, około 15 tysięcy Pakistańczyków, zarówno kobiet jak i mężczyzn wyszło w ramach solidarności z Malalą na ulice Karaczi, największego pakistańskiego miasta i protestowali przeciw zamachowcom.
A co do filmu... nie wiem, czy się śmiać, czy płakać... nie wiem gdzieś znalazł tego księdza ale zdaje się, że on sam jest nieźle pokręcony... mówi, że "muzułmanie zabijają chrześcijan w kościołach", a zapomniał wspomnieć, że po ostatnich zamach w Kairze kilka lat temu to rozwścieczeni chrześcijanie obrzucali kamieniami tłum muzułmanów wychodzących z meczetu. Ksiądz pewnie sam był świadkiem ataku ze strony muzułmanów i teraz obwinia za to całą religię.

Awatar użytkownika
PCouter
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 178
Rejestracja: 07 cze 2013, 16:07
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice/Zakopane

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: PCouter » 03 lip 2013, 12:36

Ja sądzę, że jest to zagrożenie jednak mam troszkę odmienny pogląd na ten temat. Media z Islamu robią religię nienawiści i terroru a nie jest tak. Jednak mimo wszystko podłożę problemu widzę w globalizacji. Uważam, iż mieszanie się kultur i religii na danym terenie nigdy nie będzie owocna. Sprawia to, iż zanikają tradycje, kultura, języki itd. Teraz media nakręciły całą sprawę po zabiciu tego brytyjskiego żołnierza. Praktycznie od tego czasu zaczęto na to zwracać uwagę a problem tkwi już od tysiącleci. Według mnie najlepsze rozwiązanie ukazuje przysłowie: wolnoć Tomku w swoim domku. Wyjaśniając o co mi chodzi to jeśli jesteśmy na obcym terenie to nie ingerujemy w to co się tam dzieje i jak to funkcjonuje a dbamy jedynie o sprawy naszego narodu, państwa. Wiem, że moja wypowiedź trochę ukierunkowuje się w stronę nacjonalizmu.

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: HELLBRINGER » 17 lip 2013, 6:37

Chciałbym wierzyć że większość muzułmanów jest dobra... ( Zaznajomiłem sie troche z koranem, "ciekawe" rzeczy... )
Nawet jeśli ta wiekszość jest dobra! To i tak ta większością dyrygują skrajni fundamentaliści i to ich zdanie tylko się liczy, a reszta ślepo za tym idzie...

Ten filmik ostatnio mnie bardzo rozbawił... Przypowieść o dobrym muzułmaninie


Z kolei to znowu mnie załamało... dlaczego mniejszość trzęsie większością? W imie czego?
W szkole podstawowej w Portsmouth nauczyciel zabronił 10-latkowi napić się w upalny dzień wody, bo jego zdaniem mogłoby to urazić muzułmańskich kolegów z klasy, którzy poszczą w czasie trwającego właśnie ramadanu.
link do źródła. http://www.rp.pl/artykul/67352,1029950- ... olach.html
Tak wiem że rp i innego tego typu strony to nie jest nic wartego uwagi... ale nie tylko tam to sie ukazalo.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Obwarzanek » 17 lip 2013, 11:13

HUNTER, jeszcze nie zauważyłeś, że dziś coraz częściej mniejszość trzęsie większością w imieniu mniej lub bardziej bzdurnej poprawności politycznej?

Ja do muzułmanów serio nic nie mam, ale chciałabym, żeby trzymali się z daleka od naszej części Europy.

janek29
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2013, 18:52
Imię: Jan
Płeć: Mężczyzna

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: janek29 » 21 lip 2013, 18:59

Nam to nie grozi... słuchacze radia z Torunia będą zawsze bronić naszej narodowej wiary ;)

Hermes Trismegistos
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 126
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:47
Imię: Bonawentura Iarema
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ultima Thule

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Hermes Trismegistos » 21 lip 2013, 19:30

Allahu Akbar!
Jeśli jakaś religia musi istnieć, niech będzie to islam lub hinduizm!

Shinto
Bujający w obłokach
Posty: 413
Rejestracja: 13 mar 2013, 12:02
Lokalizacja: Zielona Wyspa

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Shinto » 26 lip 2013, 18:08

Pro pisze:
HUNTER pisze:"Nie twierdzę też że wszyscy muzułmanie to terroryści, ale wszyscy terroryści to muzułmanie."
Hmm... Zastanawiam się jakim słowem opisać to zdanie. Prawdopodobnie najodpowiedniejsze byłoby coś pomiędzy ignorancją, a głupotą, ale jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego wyrazu.
Pro - w pełni się z Tobą zgadzam.
Niestety w Naszym kraju także rośnie w zastraszającym tempie działania przeciwko muzułmanom.
To przykro bo stereotypy łatwo wprowadzić w życie nie znając tak naprawdę tych ludzi w realu...łatwo wrzucić wszystkich wyznawców Allaha do jednego worka.

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: HELLBRINGER » 26 lip 2013, 18:17

Shinto, Stereotyp... powiedz mi więc co się dzieje we Francji teraz? Co sie działo w Norwegii niedawno? Ludobójstwa w Nigerii? Ale nie Islam to religia pokoju.

9:29 Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w Boga i w Dzień Ostatni, który nie zakazują tego, co zakazał Bóg i Jego Posłaniec, i nie poddają się religii prawdy - spośród tych, którym została dana Księga - dopóki oni nie zapłacą daniny własną ręką i nie zostaną upokorzeni.

9:123 O wy, którzy wierzycie! Zwalczajcie tych spośród niewiernych, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowością.

Kocham takie pierdolenie w TV jaki to islam jest super :3 szczególnie od kobiet ( które mają najbardziej przejebane w islamie) "prawdziwych muzułmanek" które nawet burki nie noszą. Ciekawa co by taką prawdziwą muzułmankę spotkało w afganie

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Patorek » 26 lip 2013, 20:05

HUNTER pisze: szczególnie od kobiet ( które mają najbardziej pr***ebane w islamie) "prawdziwych muzułmanek" które nawet burki nie noszą.
Może po prostu niektórym kobietom taki stan rzeczy odpowiada - inny poziom świadomości, a raczej mentalności?

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: HELLBRINGER » 26 lip 2013, 20:11

Patorek, Możliwe że tak, ich wola. Jednak europejskim kobietom raczej to nie odpowiada. Za to krzyczą one jaki to Islam jest piękny i dobry, ale gdyby musiały chodzić w worku z 5 cm paskiem na oczy raczej by im nie pasowało.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Obwarzanek » 27 lip 2013, 9:48

HUNTER, ale w Europie odnotowuje się podobno coraz więcej przejść na islam i chyba nie są to sami mężczyźni...
Samo chodzenie w worku z dziurą na oczy to mały pikuś, mniej mi odpowiadają inne rzeczy ;P i to nie tylko jako kobiecie, ale jako "kandydatowi" na wyznawcę.

Shinto, Niemcy nie wrzucali do jednego worka i coraz częściej mają przegwizdane :]
A co do pokojowego islamu zwykłych muzułmanów, to tak a propos tych Niemiec... Kochany przyszły teść jest kierowcą TIRa, bardzo często jeździ do Niemiec. Kilka lat temu na postojach na parkingach widywał może ze 2-3 muzułmanów, którzy normalnie modlili po ichniemu, obok auta. Dzisiaj... pół parkingu, w tym spory odsetek to Niemcy, a nie jacyś Turcy. Polaków chcieli też nawracać, tak pokojowo, że Polacy musieli im pokazać moc klucza do odkręcenia kół (TIRa). Efekt jest taki, że rodacy wolą siedzieć w tej części parkingu, gdzie koczują Rumuni. Rumun paliwo spuści, ale przynajmniej dupy swoją wiarą nie zawraca, a już na pewno nie tak "pokojowo" :]
I taka ciekawostka: teściu opowiadał, że w mniejszych niemieckich miejscowościach rozstawia się głośniki o 6-7 rano, żeby muezzin mógł drzeć japę, wróć, wołać wiernych na modlitwę. I nie, oni w tych miejscowościach wcale nie są większością, a jakoś wcześniej nie było im to potrzebne :>

Jasne, bójcie się dalej poprawności politycznej, bądźcie trendy i nigdy, absolutnie nigdy nie myślcie źle o muzułmanach czy innych świrach, którzy z butami pakują się w Waszą intymność.
Pewnie, są normalni muzułmanie. Nawet jednego udało mi się poznać i nie rozmawiać o religii, na tych wszystkich, z którymi miałam mniejszą lub większą przyjemność rozmawiać, a trochę ich było. Nie liczę polskich Tatarów, bo to inna bajka jest.

Shinto
Bujający w obłokach
Posty: 413
Rejestracja: 13 mar 2013, 12:02
Lokalizacja: Zielona Wyspa

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Shinto » 29 lip 2013, 19:47

Najlepiej jak czytam niektóre wpisy tutaj byłoby gdyby otworzyć wg. większości z Was znowu obóz zagłady w Oświęcimiu i tam przenosić wszystkim wyznawców Allaha w wiadomym celu.
Boję się co się stanie jak więcej będzie takich nawoływań nie tylko w naszym kraju ale też w innych krajach Europy gdzie ó ruch się wzmacnia i czeka na dojście do władzy.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Obwarzanek » 29 lip 2013, 19:51

Co Ty pieprzysz człowieku :|
Obozy zagłady to efekt nienawiści chorego człowieka. Widzisz tu jakąś nienawiść? Opisywanie faktów to dla Ciebie chęć palenia ludzi żywcem? Bo co? Bo fakty są niewygodne dla jednej ze stron w tym wypadku? Zastanów się, co Ty wypisujesz.

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: HELLBRINGER » 29 lip 2013, 19:59

Obwarzanek pisze:Co Ty pieprzysz człowieku :|
Obozy zagłady to efekt nienawiści chorego człowieka. Widzisz tu jakąś nienawiść?
Ja widzę, z bliskiego wschodu.

Ale o zamieszkach znowu w Paryżu w telewizji też cichutko. Nic nie ma, nic się nie dzieje, a samochody płoną i zamieszani są w to "osobnicy o nieeuropejskich rysach twarzy"

Dodam też Szwecje/Norwegie ( nie pamiętam który to był kraj ) , dane z zeszłego roku. Muzułamnie, imigranci stanowią tam 5-7% Natomiast 77% zgłoszonych gwałtów w roku 2012 było właśnie przez muzułmanów na miejscowych kobietach.

W Sztokholmie w 2012 roku zgłaszano średnio 4 gwałty dziennie. Tak nie zgadniesz, wykonanych przez muzułmanów.

Gdy my jedziemy do nich musimy sie dostować do ich prawa ( Arab Saudyjska ). Lepiej nie pokazuj krzyżyka na szyi, lub co gorsza bilbii. Natomiast gdy oni przyjezdzają do nas, o dziwo! My też musimy się im podporządkować bo ich obrazimy :3 W dupie mam to że im się to nie podoba. Nikt mi nie będzie narzucał co mogę robić w swoim kraju, nie podoba się? Spieprzać do siebie.

Ah no i historia ostatnio zgwałconej Norweżki bodajże. Gdyby nie medialna afera już byśmy o niej nie usłyszeli.

klaus'
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2013, 11:02
Imię: Karol
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Częstochowa - Katowice

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: klaus' » 04 sie 2013, 13:42

HUNTER pisze:Ah no i historia ostatnio zgwałconej Norweżki bodajże. Gdyby nie medialna afera już byśmy o niej nie usłyszeli.
To akurat zły przykład, bo okazało się, że ona się upiła i poszła z kimś z firmy do pokoju. Tam dobrowolnie uprawiał z nim seks, a potem wielkie halo o nic i tylko matacznie w sprawie. Na szczęście dla niej została ułaskawiona.

Dla mnie nie sam islam jest problemem, a zachowanie islamistów w Europie. U nich pali się Kościoły, a u nas wręcz trzeba budować meczety, bo jeżeli nie to jesteś homofob, rasista i faszysta. Mieszkając w Europie powinni stosować się do tutejszego prawa, a nie wchodzić z brudnymi buciorami i wymuszać decyzje dobre dla nich. Współczuję Belgom, Holendrom, Niemcom, Brytyjczykom, Francuzom, Szwedom i Norwegom, bo widzę co się u nich dzieje. Za kilkanaście dekad Europa nie będzie taka sama, jak kiedyś.
Wiem, że są Muzułmanie, którym lata religia, a nawet jeżeli nie to potrafią spokojnie wieść życie. Sam już nie wiem, co siedzi w głowach tych idiotów, co odcinają głowy żołnierzom, szturmują komisariaty czy wszczynają zamieszki. Australia i Japonia z takimi się nie cacka. Islamiści mają prawo tam żyć, ale jeżeli nie stosują się do tamtejszego prawa i domagają się szariatu to od razu out.

Usunięty 2094

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Usunięty 2094 » 04 sie 2013, 13:47

Australia i Japonia z takimi się nie cacka.
A to wręcz doskonały przykład, że można dać sobie z nimi radę i nie pozwalać, aby wchodzili na głowę.

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: HELLBRINGER » 04 sie 2013, 13:57

Rosjanie też nie dają sobie wejść na głowe. :rotfl:

Usunięty 2094

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Usunięty 2094 » 04 sie 2013, 13:59

To mnie akurat nie dziwi :P. Im to lepiej nie podskakiwać.

sepän poika
Newbie
Posty: 3050
Rejestracja: 18 maja 2011, 15:11
Lokalizacja: Blåkulla

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: sepän poika » 04 sie 2013, 16:48

Dafne pisze:
Australia i Japonia z takimi się nie cacka.
A to wręcz doskonały przykład, że można dać sobie z nimi radę i nie pozwalać, aby wchodzili na głowę.
No właśnie - przykład na to, że można sobie z nimi radzić i nie pozwolić wejść na głowę, a nie na to, że trzeba koniecznie szerzyć nienawiść starannie wybranymi przykładami z trzeciej ręki, wrzucać wszystkich do jednego worka i ogólnie wylewać wszystkie pomyje.

Żeby nie było, że jestem ogłupiony przez jakąś telewizyjną propagandę - studiowałem przez rok z kilkunastoma muzułmanami (poza nimi było niewiele osób w całej grupie), co, jak podejrzewam, sprawia, że miałem większą styczność, niż 90% wypowiadających się w tym temacie.

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: HELLBRINGER » 04 sie 2013, 16:51

Racja sepän poika, , jednak muzułmanin student to nie ten sam muzułmanin co przyjeżdża z wioski gdzie domki zbudowane z kozich bobków i żyje w europie z socjala. Jak pisałem wcześniej, nie twierdzę że wszyscy są źli. Jest ich jednak bardzo dużo. I to co robią w europie jest tego dowodem.

sepän poika
Newbie
Posty: 3050
Rejestracja: 18 maja 2011, 15:11
Lokalizacja: Blåkulla

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: sepän poika » 04 sie 2013, 17:03

HUNTER pisze:jednak muzułmanin student to nie ten sam muzułmanin co przyjeżdża z wioski gdzie domki zbudowane z kozich bobków
Jasne, ale nawet na takim przykładzie, że jest to inna kultura i że na przykład trzeba im wyraźnie wyznaczać granice i w pewnym sensie pilnować, bo w wielu potencjalnie konfliktowych sytuacjach nawet sobie nie zdają sprawy, że robią coś złego. To tak trochę jak z dzieckiem - czasem trzeba twardej ręki :P I prawdopodobnie w znacznym stopniu to jest problemem na zachodzie - pozostawienie ich samymi sobie w obcej zupełnie rzeczywistości (zupełnie inaczej obcej niż np. rzeczywistość hiszpańska dla Polaka) i danie zupełnie wolnej ręki. Czy to dziwne, że próbowali w tej sytuacji urządzić świat na sobie znany sposób?

klaus'
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 111
Rejestracja: 18 lut 2013, 11:02
Imię: Karol
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Częstochowa - Katowice

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: klaus' » 04 sie 2013, 19:50

sepän poika pisze:Czy to dziwne, że próbowali w tej sytuacji urządzić świat na sobie znany sposób?
Nie, bo to rzecz ludzka, że chcemy żyć, jak u siebie, ale na litość - to nie tłumaczy nieprzestrzegania państwowego prawa itp. Jeżeli mówi się ''nie'' dla szariatu w Europie, a Ci jak narwańcy próbują dalej to co mamy zrobić? Szkoda, że polityki imigracyjna nadal kuleje, smutne.

Usunięty 2094

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: Usunięty 2094 » 04 sie 2013, 22:01

W każdej religii zdarzają się fanatycy. Mało to fanatyków wśród katolików? Ale to, co dzieje się w tak wielu krajach Europy, nie ma z religią wspólnego. Tak, jak napisał klaus.
Nie wierzę, że założeniem islamu jest szerzenie wspomnianej nienawiści. To byłby absurd.

Zachowanie islamistów bierze się z braku szacunku względem prawa obowiązującego w danym kraju, w którym jest się gościem, z założenia "możemy wszystko, bo mamy maczety i nic nam nie zrobicie".

Sepan wspomniał, że trzeba wyznaczać granicę. Trzeba, to powinno być jasne, że kiedy obca kultura, nauczona do innych warunków w społeczeństwie, chce mieć więcej praw, stara się z nią dojść do porozumienia. A przede wszystkim - trzymać krótko na smyczy, bo wystarczy trochę poluzować, aby dać im do zrozumienia, że mogą wszystko.

Europejczyk, który przyjeżdża do islamskiego państwa, nie ma nawet w połowie takich przywilejów, co oni u nas. To mnie najbardziej boli, że niektórzy muzułmanie wykorzystują to.

Na marginesie - nie sądziłam, że wdam się w dyskusję na temat islamizacji Europy. Był to jeden z nielicznych tematów, którego unikałam, jak ognia. Codziennie słyszę od lubego nowinki na temat, co znowu się stało w tym i w tym kraju. Mam tego tematu powyżej uszu. Ale gdzieś budzi się protest we mnie, że tak być nie powinno. Aż brak słów na to, co się dzieje. :dobani:

sepän poika
Newbie
Posty: 3050
Rejestracja: 18 maja 2011, 15:11
Lokalizacja: Blåkulla

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: sepän poika » 05 sie 2013, 0:20

klaus' pisze:ale na litość - to nie tłumaczy nieprzestrzegania państwowego prawa itp.
Jesteś pewien, że niuanse tego prawa zostały im jasno wytoczone? (szczególnie polecam mieć na uwagę kwesię swobodnego poruszania się w obrębie schengen)
klaus' pisze:Jeżeli mówi się ''nie'' dla szariatu w Europie
Mówi się? Serio? W którym miejscu?

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Islamizacja - europy/świata

Post autor: HELLBRINGER » 17 wrz 2013, 18:51

Nowe rzeczy ostatnio wpadły... odświeżam więc
Kilka dni temu muzułmanin tureckiego pochodzenia podczas manifestacji w Niemczech zaatakował nożem dwóch policjantów. Zostali oni ciężko ranni, winny przyjął mało zaskakującą linię obrony – miał prawo, bo pozwala mu na to Koran. Oczywiście miał prawo, gdyż w przypadku gdy ktoś obraża Mahometa, muzułmanin ma prawo do „gwałtownych reakcji” (obcięcie komuś głowy czy ugodzenie nożem wg nich semantycznie są zgodne z „gwałtowną reakcją”).

Nie wiadomo, czy argumentacja oskarżonego będzie miała jakikolwiek wpływ na złagodzenie ewentualnego wyroku. Warto jednak odnotować ten fakt i śledzić ww. portal oraz sprawę, gdyż w innym państwie przeładowanym muzułmanami takie rzeczy już się dzieją.

Kilka miesięcy temu to w Wielkiej Brytanii, co również ze względu na prawo precedensowe miało wielkie znaczenie, zastosowano w sprawie dotyczącej gwałtu kryterium tzw. kulturowo-religijne. Otóż 18-letni muzułmanin, który zgwałcił 13-letnią Brytyjkę, twierdził, że uczęszczał do islamskiej szkoły fundamentalistycznej i po prostu nauczył się, że „kobieta warta jest mniej niż lizak upuszczony na ziemię”. Stwierdził więc, że może kobietę – mimo, że również człowieka z krwi i kości – brutalnie zgwałcić, bo jest to OK. Jakie były wnioski sądu? Że islam to nieludzka religia i przynosi więcej zła niż dobra, ucząc ludzi, że można krzywdzić bliźnich? Że należy zamknąć muzułmańskie szkoły?

Nie, sąd uznał, że 18-latek będzie sądzony za odbycie stosunku seksualnego z osobą poniżej granicy dozwolonego wieku, a nie za gwałt! Wszak biedaczek nie wiedział, że nie można gwałcić kobiet, to nie jego wina, że zachował się jak bestia.

Biorąc pod uwagę sukcesy muzułmańskiej obrony w takich sprawach oraz twardą argumentację w innych, należy uważnie śledzić wszystkie wiadomości z incydentów, w które zamieszani są muzułmanie w Europie. Wznoszenie na manifestacjach haseł dot. nieprzestrzegania prawa krajów europejskich, bo nie jest zgodne z Szariatem, to jak najbardziej poważna groźba, a nie tylko straszak. Palenie flag narodowych i żądania budowy islamskich enklaw wyłączonych spod obowiązującego w danym państwie prawa są również jak najbardziej poważne. Po braku oskarżenia ww. 18-latka o gwałt nietrudno sobie wyobrazić powszechne stosowanie „kryterium religijno-kulturowego” przy orzecznictwie w sprawach dot. muzułmanów w całej Europie. Odległa bajka? Bez sprzeciwu społeczeństw, kwestia 15-20 lat, aż wykształci się osobny system prawny dla wyznawców islamu. Dziś córka Brytyjczyka, jutro Twoja. Europejczycy (tak, w tej kwestii narodowość jest nieistotna, a zagrożenie wspólne dla nas wszystkich) kiedyś się obudzą, byle tylko nie było to za późno.
źródło http://www.redisbad.info

Znowu próbują się pokazać... <padam>

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości