Dyskoteka czy kameralna impreza w gronie rodzinnym?

Ognisko domowe, tak jak każdy ogień - nie podsysane gaśnie. Rodzina to najbliżsi nam ludzie, towarzyszący nam praktycznie od dnia narodzin, a dom to ostoja spokoju i bezpieczeństwo.
Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Dyskoteka czy kameralna impreza w gronie rodzinnym?

Post autor: Makaron » 15 lip 2013, 7:53

Malutka pisze:Wolicie chodzic na dyskoteki czy też na kameralne imprezki w gronie rodzinnym?
Dlaczego?
Na dyskoteki chodziłem w gimbazie ( jeżeli można nazwać to dyskoteką :D ). Ogólnie dyskoteki kojarzą mi się z burdą dresów, biciem się dwóch lalusiów o dziewczynę, która nawet ich nie zna oraz próbowaniem różnych używek dla szpanu.
Kameralna imprezka nie wchodzi w grę w mojej rodzince( chyba że jakiś ślub, stypa), mam na tyle fajnie, że rodzinka raczej stara się "unowocześniać" więc i spotkania odbywają się na świeżym powietrzu, czasem w plenerze, na plaży :). Z tych dwóch opcji zdecydowanie wolę tą drugą, ale jakos zbytnio rodzinny to nie jestem :P. Powinna być jeszcze opcja spotkań w mniejszym gronie, przy piwku, ognisku, z gitarkami i kiełbaskami, którą najbardziej preferuję :).

Thor
Extra marzyciel
Posty: 675
Rejestracja: 18 gru 2012, 14:34
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna

Re: Dyskoteka czy kameralna impreza w gronie rodzinnym?

Post autor: Thor » 15 lip 2013, 9:24

Nie cierpie dyskotekt z powodu muzy a kameralnych imprezek z rodziną z 2 powodów - chora rodzina(poza tą najbliższą) i sztywniacka atmosfera i obgadywanie się za plecami. Ostatnio gdy widziałem swoją "rodzinę" to :cenzura: "ciotka" ze strony mamy(bo zresztą nikogo od taty nie znamy) rozwaliła pogrzeb Babci rycząc różne ciekawe rzeczy.

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Dyskoteka czy kameralna impreza w gronie rodzinnym?

Post autor: kick » 16 wrz 2018, 23:08

Wolicie chodzic na dyskoteki czy też na kameralne imprezki w gronie rodzinnym?
Kameralnie


:rotfl:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość