Zazdrosc

Ognisko domowe, tak jak każdy ogień - nie podsysane gaśnie. Rodzina to najbliżsi nam ludzie, towarzyszący nam praktycznie od dnia narodzin, a dom to ostoja spokoju i bezpieczeństwo.
ODPOWIEDZ
Dka022
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2020, 13:43
Płeć: Kobieta

Zazdrosc

Post autor: Dka022 » 19 mar 2020, 15:09

Witam wszystkich i bardzo proszę o pomoc.
Moje małżeństwo nie jest w najlepszej kondycji przez zazdrość i brak zaufania co za tym idzie są częste konflikty. Żona ciągle uważa że ją zdradza lub zdradzę i wcale mi nie ufa, wszystko co mówię jest dla niej kłamstwem. Powodem tego całego problemu jest moje zachowanie z początku naszego związku (6 lat wstecz). W tamtym czasie popełniłem błąd o którym dowiedziała się pół roku później będąc już w ciąży z naszym pierwszym dzieckiem. Błąd jaki popełniłem to pisanie z innymi kobietami na portalu społecznościowym. Nigdy jej nie zdradzilem lecz gdy się dowiedziała o moim pisaniu ja się do tego nie przyznawałem mimo że miała na to dowód. Od tamtego zdarzenia z ubiegiem czasu bylo tylko coraz gorzej.
Nie potrafię jej udowodnić że może mi zaufać.
Zazdrość jest bardzo silna ponieważ nie możemy normalnie funkcjonować, wyjście na zakupy jest problemem bo uważa że się oglądam za innymi, oglądanie filmów również jest sporym wyzwaniem gdyż film z kobietami skąpo ubranymi powoduje myśl że pewnie bym chciał taką i że może sobie wyobrażam kogoś takiego podczas sexu.
Życie w takim związku jest bardzo trudne więc proszę o pomoc ponieważ sam nie daje już rady. Może ktoś ma propozycję co może pomóc w takim przypadku

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Zazdrosc

Post autor: Borcejn » 19 mar 2020, 15:22

Dka022 pisze: 19 mar 2020, 15:09 wyjście na zakupy jest problemem
W dobie koronawirusa to na pewno.

Tymek
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 8:21
Imię: Tymon
Płeć: Mężczyzna

Zazdrosc

Post autor: Tymek » 16 kwie 2020, 8:38

Witam!
Wydaje mi się, że bez pomocy osoby trzeciej się tutaj nie obejdzie. Twoja żona ewidentnie ma problemy z zaufaniem i samemu będzie Ci bardzo ciężko cokolwiek w tej kwestii zmienić. Pomoc mediatora lub terapeuty będzie tutaj jak znalazł. Takie problemy mogą mieć różne podłoże i nie zawsze stoi za nimi pojedyncza przyczyna.
Oczywiście w obecnej sytuacji będzie Wam trudno znaleźć jakąś sensowną pomoc, no chyba że terapie online... Może na początek jakieś testy osobowości? To jest zawsze dobry pomysł i jak już udacie się po pomoc, będzie stanowiło szybszy start w ewentualnej terapii.
Powodzenia!

Marek_1989
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2020, 10:45
Płeć: Mężczyzna

Zazdrosc

Post autor: Marek_1989 » 07 lip 2020, 10:52

Porozmawiaj z nią szczerze powiedz o wszystkim co ci nie pasuje a jeżeli to nie pomoże to terapia ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości