Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Seks od dawna nie jest tematem tabu. Pojawia się wszędzie - w życiu, w telewizji, a szczególnie w Internecie, dlatego porozmawiajmy o nim i o naszych doświadczeniach.
Możliwość postowania tylko dla aktywnych userów!
DreamKijanka
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 126
Rejestracja: 06 sie 2010, 16:50
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Odchłań Marzeń

Post autor: DreamKijanka » 08 sie 2010, 17:25

?mieszne . pfff, przecież dziewczyna nie ma czegoś co ma chłopak, więc gwałt dziewczyny na facecie nie jest możliwy

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 08 sie 2010, 18:23

ciocia Wikipedia pisze:Zgwałcenie – w szerokim tego słowa znaczeniu jest to zmuszenie drugiej osoby do obcowania płciowego, poddania się innej czynności seksualnej lub wykonania takiej czynności:

- przy użyciu przemocy, groźby bezprawnej lub podstępu
- przy wykorzystaniu bezradności lub wynikających z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej braku zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim postępowaniem
- przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia tej osoby
Nie ma tu nic o płci. Nie wiem, jak można myślec tak stereotypowo. Podobno jest równouprawnienie, a tu kobiety same odbierają sobie możliwośc gwałcenia faceta.

GoldMan
Bujający w obłokach
Posty: 315
Rejestracja: 30 lip 2010, 13:56
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: TL

Post autor: GoldMan » 08 sie 2010, 18:30

Zależy z jakiej strony patrzeć.
Bo tak, jak kobieta może faceta zgwałcić ma czym?
No ale jak już facetowi (no wiecie) i dojdzie do stosunku, to raczej nie można nazwać tego gwałtem. Chyba że facet był nie w stanie upojenia (czymś) i nie pamięta co się stało. I stan nieświadomości i to co się podczas niej stało można nazwać gwałtem.
Tak się mówi gwałt. Bo ogólnie wiadomo, że gwałt to jest stosunek płciowy, bez zgody jednej ze stron. No ale jeżeli facet nie chce to mu jego (nazwijmy go junior) się nie obudzi i nie ma zabawy.
Więc tak czy owak kobieta faceta nie zgwałci.
Koniec Kropka, git majonez, auf wiedersehen jak to mawia mój nauczyciel :P

Q
Spełniacz Marzeń
Posty: 1887
Rejestracja: 11 gru 2009, 13:50
Płeć: Kobieta

Post autor: Q » 08 sie 2010, 18:44

residentevil6 pisze:No ale jeżeli facet nie chce to mu jego (nazwijmy go junior) się nie obudzi i nie ma zabawy.
Od kiedy to wzwód jest wywoływany poprzez chęć jego posiadacza? A, mam ochotę poruchać, więc wstawaj Wacek, do roboty. Aaa, dzisiaj nie chce mi się ruchać, no to nie wstawaj.
Otóż nie. Wzwód jest wywoływany przez bodźce (erotyczne) - jeśli są dostatecznie silnie, to mężczyzna nie jest w stanie im się przeciwstawić, nawet jeśli całe jego jestestwo się przed tym broni.

Tak, kobieta może zgwałcić mężczyznę.

Sepa
Początkujący marzyciel
Posty: 26
Rejestracja: 29 paź 2011, 14:57
Imię: i nazwisko mam

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Sepa » 30 paź 2011, 19:02

Potwierdzam stwierdzenie przedmówcy... kobieta może wymóc stosunek seksualny z mężczyzną wbrew jego woli.
Na przykład ja jestem łatwym celem takiego gwałtu:) Była nawet podjęta taka próba i gdyby nie mój kolega, który był ze mną wtedy, to Bóg jeden wie co do czego by doszło:D

Usunięty 2094

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Usunięty 2094 » 30 paź 2011, 21:31

Mi się też wydaje, że może... Jak nie poprzez stosunek, to może go przecież jakoś przywiązać [ nie wnikam, są różne historie życiowe] do łóżka kajdankami i wymusić na nim seks oralny. No, w sensie... że może przecież to zrobić, chociaż on tego nie chce, tylko nie wiem jak, przecież faceci mają więcej siły. To musiałaby być bardzo gruba kobieta.

Kurde, w ogóle jaki nonsens. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.

Sepa
Początkujący marzyciel
Posty: 26
Rejestracja: 29 paź 2011, 14:57
Imię: i nazwisko mam

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Sepa » 30 paź 2011, 21:49

tylko nie wiem jak, przecież faceci mają więcej siły. To musiałaby być bardzo gruba kobieta.
Pomijając, że kobieta może byś silniejsza od płci przeciwnej, trzeba mieć na uwadze, że pewna grupa mężczyzn czuje blokadę przed użyciem siły wobec kobiet nawet jeżeli ta jej używa wobec niego.

powidlo
Newbie
Posty: 4396
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:39
Imię: Olga
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dębica/Kleve

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: powidlo » 14 kwie 2012, 13:55

Jasne, że tak. To jest jakiś dziwny pogląd, że nie, przecież dziewczyna może to zrobić wbrew woli chłopaka.

ANIOŁ
Sponsor
Posty: 952
Rejestracja: 24 sty 2013, 14:26
Imię: Jerzy
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: ANIOŁ » 02 lut 2013, 12:56

Jak najbardziej możliwe, nawet jeśli nie uzyska się podniecenia faceta i jego erekcji sposobami tradycyjnymi to przy pewnym stopniu znajomości anatomii można wywołać erekcję mechanicznie że się tak wyrażę :]

Usunięty 2094

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Usunięty 2094 » 25 lut 2013, 10:31

ANIOŁ pisze:można wywołać erekcję mechanicznie że się tak wyrażę
I jak to ma wyglądać? Z miękkiej gąbki pożytku nie będzie, biologii się nie oszuka, więc jak chcesz to uzyskać mechanicznie?


W dalszym ciągu
Dafne pisze:Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.

ANIOŁ
Sponsor
Posty: 952
Rejestracja: 24 sty 2013, 14:26
Imię: Jerzy
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: ANIOŁ » 25 lut 2013, 12:35

Dafne pisze:
ANIOŁ pisze:można wywołać erekcję mechanicznie że się tak wyrażę
I jak to ma wyglądać? Z miękkiej gąbki pożytku nie będzie, biologii się nie oszuka, więc jak chcesz to uzyskać mechanicznie?


W dalszym ciągu
Dafne pisze:Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.
Paluszek w... i jak znajdzie dobry punkcik to wywołuje silną erekcję właśnie w sumie mechanicznie :]

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: she » 26 lut 2013, 18:44

Średnio mi się to widzi, najbardziej z tego względu, że kobieta raczej ma mniej siły. Chociaż wyjątki zapewne też mają swoje miejsce :D

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Patorek » 26 lut 2013, 19:38

she pisze:Średnio mi się to widzi, najbardziej z tego względu, że kobieta raczej ma mniej siły. Chociaż wyjątki zapewne też mają swoje miejsce :D
A mi się wydaje, że jest to możliwe.. już nie chodzi o siłę tylko o podstęp.
Poza tym.. dzisiejszy 'mężczyźni'... wnosząc na górę worek z 10kg mają problem, bo coś im strzela tu i ówdzie.. ;D

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: she » 26 lut 2013, 21:34

Ale miałam na myśli sytuacje, gdzie podstęp nic nie zdziałał :P

sepän poika
Newbie
Posty: 3050
Rejestracja: 18 maja 2011, 15:11
Lokalizacja: Blåkulla

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: sepän poika » 27 lut 2013, 9:40

she pisze:Średnio mi się to widzi, najbardziej z tego względu, że kobieta raczej ma mniej siły.
Od czego są narkotyki i inne środki uspokajająco-nasenne?

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: she » 27 lut 2013, 17:46

^ od zażywania.

Nie brałabym tego pod uwagę, w sumie gwałtu też nie, no ale...skoro już, to bardziej na czysto.

Amie
Extra marzyciel
Posty: 632
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:00
Imię: Sancho
Płeć: Kobieta

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Amie » 27 lut 2013, 18:28

Natknęłam się na następujący artykuł o trzech kobietach z Afryki, które gwałciły autostopowiczów w celu uzyskania spermy do celów rytualnych zapewniających bogactwo.
Nastolatek chciał dostać się do miasta. Podczas podróży oskarżeni odurzyli go środkiem w aerozolu, po czym zboczyli z drogi, skręcając w zarośla niedaleko rzeki Mukuvusi, gdzie zmusili ofiarę do wypicia mikstury stymulującej popęd seksualny”.
„Potem zmusili nastolatka do odbycia czynności seksualnych z trzema kobietami, z użyciem prezerwatywy. Po wszystkim zabrali kondomy wypełnione spermą i ponownie odurzyli go aerozolem, po czym odjechali, zostawiając go nieprzytomnego. Kiedy nastolatek się obudził, powiadomił o całym zajściu policję”
Gwałt to przede wszystkim naruszenie wolnej woli. Większość mężczyzn powie, że nie ma nic przeciwko, lepsze to niż własna ręka - większej bzdury nie słyszałam. Ciekawa jestem, jak by zareagowali, gdyby zostali obezwładnieni, obdarci z resztek godności i wykorzystani seksualnie przez jakiegoś babsztyla, bo o to głównie chodzi, nie o biologiczne mechanizmy.
Ostatnio zmieniony 27 lut 2013, 18:28 przez Amie, łącznie zmieniany 1 raz.

Zgredfil
Bujający w obłokach
Posty: 496
Rejestracja: 31 paź 2012, 19:33
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Zgredfil » 27 lut 2013, 18:28

Gang kobiet z Zimbabwe (dawna Rodezja) gwałcił mężczyzn, a ich spermę wykorzystywał do rytualnych obrzędów.
Przed sądem w Harare (stolica Zimbabwe) rozpoczął się proces trzech kobiet, które zatrzymano po roku poszukiwań. Oskarżono je o gwałty i organizowanie rytualnych spotkań, których uczestnicy - dzięki spermie ofiar – mieli zapewnić sobie bogactwo. :)
wg. gazeta.pl

Amie
Extra marzyciel
Posty: 632
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:00
Imię: Sancho
Płeć: Kobieta

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Amie » 27 lut 2013, 18:36

Zgredfil, xD
Nadmienię, że model patriarchalnego społeczeństwa nie ułatwia sprawy. Gwałt dokonany na mężczyźnie musi być dla niego szczególnie uwłaczający, jeśli powszechnie przyjęte jest, że płeć męska ma nad kobietami fizyczną przewagę.

Zgredfil
Bujający w obłokach
Posty: 496
Rejestracja: 31 paź 2012, 19:33
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Zgredfil » 27 lut 2013, 18:47

Amie pisze:Zgredfil, xD
Nadmienię, że model patriarchalnego społeczeństwa nie ułatwia sprawy. Gwałt dokonany na mężczyźnie musi być dla niego szczególnie uwłaczający, jeśli powszechnie przyjęte jest, że płeć męska ma nad kobietami fizyczną przewagę.
Myślę, że każda przemoc fizyczna jest w jakiś sposób uwłaczająca, niezależnie od modelu społeczeństwa. Nie podejmuję się natomiast rozważać takich przypadków w aspekcie "koniecznej przyjemności" (jeśli była). ;D

Amie
Extra marzyciel
Posty: 632
Rejestracja: 14 sty 2013, 18:00
Imię: Sancho
Płeć: Kobieta

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Amie » 27 lut 2013, 18:50

Zgredfil pisze:Myślę, że każda przemoc fizyczna jest w jakiś sposób uwłaczająca, niezależnie od modelu społeczeństwa.
Dla niektórych ma to niestety duże znaczenie, wychowanie "na macho" też ten schemat utrwala, potęguje poczucie słabości.

Zgredfil
Bujający w obłokach
Posty: 496
Rejestracja: 31 paź 2012, 19:33
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Zgredfil » 27 lut 2013, 19:00

Amie pisze:Dla niektórych ma to niestety duże znaczenie, wychowanie "na macho" też ten schemat utrwala, potęguje poczucie słabości.
To już jest problem tych, którzy są lub udają macho. Pewnie tak potraktowani cierpieliby bardziej, a może potrafiliby obrócić to w swój sukces...

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Leah P » 11 mar 2017, 14:38

Glupie pytanie, oczywiscie ze moze.

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: Czy dziewczyna może zgwałcić chłopaka?

Post autor: Patorek » 11 mar 2017, 14:54

Może - mnie próbowała. :rotfl: Może to gwałt za duże słowo, bo kojarzy się z brutalnością, ale jak definiować gwałt jako zachowanie na tle seksualnym, które nam nie odpowiada to tak próbowała. :rotfl:
Stare czasy. :swirus:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość