ilmuinaci - masoneria

Troszkę dreszczyku emocji, mrożące krew w żyłach, często zaskakujące tematy. Wszystko co nas ciekawi, fascynuje, jest dla nas zagadką. Ufo, duchy i owiane tajemnicą miejsca.
Thor
Extra marzyciel
Posty: 675
Rejestracja: 18 gru 2012, 14:34
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna

ilmuinaci - masoneria

Post autor: Thor » 17 lip 2013, 9:41

www.iluminaci.pl pisze: Jesteśmy stale karmieni opiniami, na co dzień atakowani informacjami i propagandą, fałszywymi wiadomościami i kłamstwami. Życie pędzi jak szalone, w ciągłym strachu np. przed utratą pracy, kryzysem, przed utratą oszczędności z lokaty, zapewnieniem bytu rodzinie. Nasze życie jest stale zagrożone, przynajmniej tak nam się wydaje. Co powoduje tyle strachu i niepewności w naszym życiu?

Poczucie strachu i terroru jest rozpowszechnianie za pośrednictwem mediów, będących w posiadaniu Iluminatów. Celem chaosu wywoływanego przez Elity Władzy jest od wieków - stworzenie New World Order (Nowego Porządku Świata), czyli ni mniej ni więcej ostateczne i całkowite przejęcie władzy nad światem, ludźmi oraz bogactwami naturalnymi Ziemi. Ponieważ rządzenie i sterowanie ludźmi oraz pieniądze są dla Iluminatów prawdziwą religią, dla której osiągnięcia wykorzystują wszelkie dostępne im narzędzia.



Jest to bardzo stary plan, ci sami potomkowie więzów krwi, Iluminaci, działają od tysiącleci. Nie próbuję przekonać Ciebie, że znam całą prawdę albo wszystkie plany Iluminatów, ale jestem przekonany, że program kontroli całego świata i stworzenie Jednego Światowego Rządu, jest bardzo starym celem dla tych ludzi, który obecnie realizuje się na naszych oczach. Widzą nas jako obywateli gorszej klasy do tego stopnia, że nie obchodzi ich czy żyjemy, czy mamy umrzeć - najważniejsza dla nich jest esencja władzy nad życiem naszym i światem materialnym. W przyszłości chcą stworzyć globalne społeczeństwo, w którym będziemy nie więcej niż niewolnikami finansowymi, których mogą traktować jak chcą i zabić kiedykolwiek zechcą.

Iluminaci (The Illuminati) to bardzo tajemniczą grupą okultystycznych praktyków, którzy istnieją od tysięcy lat pod różnymi nazwami tajnych organizacji, a korzystają z żydowskiej kabały i starodawnej wiedzy, jako sposobu do podporządkowania sobie reszty społeczeństwa. Nie są to młodzi klubowicze lub grupa bogatych starców, która próbuje uzyskać ekscytację w życiu, to coś znacznie większego i bardzo groźnego. Jest to wyjątkowo dobrze zorganizowana organizacja składająca się z ludzi bardzo wpływowych. Ci ludzie są Super zamożni i stoją ponad prawem od wieków. Wielu z nich nawet nie pojawić się na liście najbogatszych ludzi na świecie - są ukrytymi szarymi eminencjami pomagającymi za sznurki władzy. Łączy ich jedno: władza, pieniądze i kontrola.

Obecnie mamy do czynienie z procesem mającym na celu zmniejszenie populacji świata. Dlaczego? W celu ratowania samej Ziemi i jej bogactw oraz łatwiejszego utrzymania. Bądź świadomy tego, co dzieje się wokół Ciebie, pytaj o przyczyny tego zamieszania. Obecnie nasze myśli są kontrolowane, jesteśmy oszukiwani i staliśmy się niewolnikami dla tych super - bogatych rodzin poprzez kredyty, większość z nas nawet tego nie zauważa, a gdy już coś usłyszy nazywa to teorią spiskową, ale w przyszłości będąc w ich rękach - nasz los będzie gorzki.

Ta witryna internetowa posiada określony cel. Przede wszystkim będę próbował przedstawić prawdę o świecie polityki i gospodarki, które nigdy nie będą publikowane w czytanej przez Ciebie gazecie, oglądane w telewizji czy słyszane w radio. Wierzę, że zdobędziesz wystarczająco dużo informacji z tej witryny w celu uzyskania pełnego obrazu tego, co się dzieje i kto pociąga za struny władzy. Postaram się, pokazać to, co jest ostatecznym celem dla Iluminatów, pokazać metody walki z tym złem w bardzo skuteczny sposób, bez użycia przemocy i jakiejkolwiek broni. Tak, jest to możliwe i faktycznie jest to jedyny sposób walki o Nasz byt! Mówię przede wszystkim o wiedzy i mówieniu głośno o tym, co się dzieje wokół Nas. Jeśli spojrzysz na to z otwartym umysłem sądzę, że po pewnym czasie nie będziesz mieć wątpliwości, że tajny rząd rzeczywiście stara się stworzyć wrogi nam Nowy Porządek świata (New World Order), w którym nie będzie panować miłość i dobrobyt, ale wyzysk i niewolnictwo finansowe.
Co sądzicie na ten temat? Ja osobiście w to wierzę, szczególnie jest to widoczne w Stanach, w Europie o wiele bardziej zakamuflowane. Co wy na to, że ktoś pociąga za sznurki? Wierzycie w to? Moim zdaniem warto jest wiedzieć, jednak puki co, żyję i się niczym nie przejmuję, do puki aż tak bardzo mnie to nie zacznie dotykać (np.3 wojna światowa czy coś w tym rodzaju)
Ostatnio zmieniony 17 lip 2013, 14:46 przez Thor, łącznie zmieniany 1 raz.

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Ilmuinaci - masopneria

Post autor: Makaron » 17 lip 2013, 11:18

Obejrzyj sobie Zeitgeist :). Nie chcę marnować życia na dociekanie kto jest kim, stawiam na rozwój percepcyjny własnej świadomości, i dopóki nikt nie stanie mi albo osobom z mojego otoczenia na drodze do realizacji marzeń to mam to w głębokim poważaniu - czyli mniej więcej mam takie samo zdanie co ty :).

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: ilmuinaci - masoneria

Post autor: Patorek » 17 lip 2013, 17:08

Mnie zawsze bawi jak ktoś mówi, że wierzy w teorie spiskowe. One są prawdziwe albo nie,
by tego się dowiedzieć trzeba poświęcić temu znaczeni więcej, niż parę kliknięć myszką. ;P
Jeśli się nie mylę był taki temat.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: ilmuinaci - masoneria

Post autor: Pawian » 18 lip 2013, 11:45

No, chyba byl. Zreszta dziwi mnie to, ze siedze w tym temacie dobrych pare lat, ale kompletnie nie chce mi sie o nim dyskutowac tutaj, na forum.. :dontgetit:

Thor
Extra marzyciel
Posty: 675
Rejestracja: 18 gru 2012, 14:34
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna

Re: ilmuinaci - masoneria

Post autor: Thor » 18 lip 2013, 13:10

Pawian pisze:No, chyba byl. Zreszta dziwi mnie to, ze siedze w tym temacie dobrych pare lat, ale kompletnie nie chce mi sie o nim dyskutowac tutaj, na forum.. :dontgetit:
dlaczego? Temat dość ciekawy do rozmów

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: ilmuinaci - masoneria

Post autor: Pawian » 18 lip 2013, 20:56

Wiem, ale wole prowadzic je na zywo. Unikam rozpisywania sie. Zapewne napisalabym esej na kilka tysiecy znakow na ten temat, ale nie lubie az tak klikac po tablecie.
Zreszta cala puenta tego tematu sprowadza sie do teogo, aby miec otwarte oczy, zyc pod prad, nie ufac temu co leci w tv, czy radiu, cokolwiek sie dzieje na swiecie jest w pelnosci kontrolowane. Co najwazniejsze, nie byc kolejna owca w stadzie, ktora potrzebuje lidera, ktory bedzie za nas myslal.

Usunięty 5226

Re: ilmuinaci - masoneria

Post autor: Usunięty 5226 » 26 sty 2015, 12:50

Pawian mam dokładnie tak samo. Czasem tego nie da się sformułować by ktoś kto w temacie,, nie siedzi'' zrozumiał. Na chwilę obecną dałem sobie z tym spokój, przeczytałem trochę książek o nich, większość nie ruszyłem.

Najbardziej zastanawia mnie samo określenie ,,teorie spiskowe''.
Czytając kilka książek, z różnych źródeł, nawet o podłożu religijnym dochodzę do wniosku że to nie teorie a fakty. Potrzeba sporo czasu by to ogarnąć, choć nie wiem czy kiedykolwiek zamknę się na jakieś nowe źródło bo informacje z niej nie pasują do mojego obecnego światopoglądu.

Tak ogólnie toPawian wręcz idealnie napisał puentę :)

Filozoficzny Pietras
Początkujący marzyciel
Posty: 23
Rejestracja: 14 kwie 2021, 18:22
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna

ilmuinaci - masoneria

Post autor: Filozoficzny Pietras » 15 kwie 2021, 19:40

Iluminaci to nie to samo co Masoneria. To są odrębne odłamy tajnych stowarzyszeń, które co prawda napotykały się na drodze swojej działalności, a nawet wcielały do siebie na przemian swoich członków. Mam na kanale na youtube szczegółowy film dokumentalny poświęcony temu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości