Wielka Stopa!

Troszkę dreszczyku emocji, mrożące krew w żyłach, często zaskakujące tematy. Wszystko co nas ciekawi, fascynuje, jest dla nas zagadką. Ufo, duchy i owiane tajemnicą miejsca.
Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Wielka Stopa!

Post autor: Lussi-M » 03 paź 2010, 17:33

Myślicie, że wielka stopa istnieje? Docierają informację, że naukowcy odnajdują ślady wielkiej stopy.

Fantazja
Spełniacz Marzeń
Posty: 1798
Rejestracja: 08 lut 2009, 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Utopia

Post autor: Fantazja » 03 paź 2010, 23:35

Co Cie wzięło na to zakładanie tematów ? Proponowałabym stawiać na jakość, a nie ilość.


A, żeby nie było OT to odpowiadam nie, uważam, ze wielka stopa nie istnieje.

Zorza
Extra marzyciel
Posty: 603
Rejestracja: 03 wrz 2010, 0:35
Lokalizacja: wawa

Post autor: Zorza » 04 paź 2010, 0:06

Oczywiscie, że wielka stopa istnieje i jej największym problemem jest to, że żaden obuwniczy nie jest w stanie jej ubrać! Dlatego musi chodzić w kajakach i to ogromny dyskomfort!

-.-' oczywiście, że nie wierzę... ;)

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Post autor: Lussi-M » 04 paź 2010, 11:43

Fantazja, Nie chcesz udzielać się w tematach, które ja zakładam, to je omijaj. A jak tematy się nie podobają piszcie do Aldony. Koniec tematu.

Fantazja
Spełniacz Marzeń
Posty: 1798
Rejestracja: 08 lut 2009, 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Utopia

Post autor: Fantazja » 05 paź 2010, 12:06

Ale czy ja gdziekolwiek powiedziałam, ze nie chce udzielać się w Twoich tematach? :niepewny: Uważam tylko, ze niektóre są po prostu niepotrzebne i to wszystko, nie musisz od razu strzelać fochów jak dwunastolatek, panu adminowi to nie przystoi.

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Post autor: Lussi-M » 05 paź 2010, 14:01

Fantazja, Nie róbmy więcej OT. Ja nie strzelam fochów. Tylko tak wywnioskowałem z twojej wypowiedzi.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 05 paź 2010, 15:27

Przecież niedawno był taki temat, pamiętam, że pisałam tam nie tylko o yeti, ale o innych tego typu stworzeniach ._.

Awatar użytkownika
Celeste
Bujający w obłokach
Posty: 246
Rejestracja: 14 lip 2010, 12:12

Post autor: Celeste » 06 paź 2010, 8:47

O niczym takim nawet nie słyszałam. Nie wierzę, o.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Wielka Stopa!

Post autor: Ruta » 23 paź 2011, 17:48

A ja tam wierzę w Wielką Stopę, Yeti czy jak on tam miał... y... no z Australii... nie pamiętam, ale dziwna to nazwa była... xD Ooo... wymawiało się "saskłacz".

Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie
Posty: 3245
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bułgarskie centrum chujozy

Re: Wielka Stopa!

Post autor: Iluminacja » 01 lis 2011, 19:15

Nie wierzę w takie czy też inne stworki o przepraszam stwory. :P

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: Wielka Stopa!

Post autor: Patorek » 25 gru 2012, 17:42

Jeśli istnieje, to pewnie jest to jakieś zwierzę 'mutant', 'wybryk natury'.
Wśród ludzi się takie rzeczy dzieją, dlaczego gdzie indziej w przyrodzie miałoby to nie występować?
(nie umniejszam takich osobom, ich życie jest tak samo wartościowe jak każde)

Luck316
Extra marzyciel
Posty: 709
Rejestracja: 09 gru 2011, 17:15
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wielka Stopa!

Post autor: Luck316 » 26 gru 2012, 9:10

Tutaj również się zgodzę. Wielka Stopa (jeżeli istnieje) najprawdopodobniej jest jakimś nie odkrytym gatunkiem zwierzęcia, lub uważanym za wymarłego. Doniesienia o podobnych przerośniętych, człekokształtnych małpach pojawiają się rownież w innych rejonach świata. W Himalajach jest dobrze znany nam Yeti, w Australii Yowi. Nawet w Malezji istnieje odpowiednik wielkiej stopy. Ma cztery metry wysokości a miejscowi, mieszkający w pobliżu jednej z tamtejszych dżungli twierdzą, że nie raz go widzieli. Są teorie, że jego podobizna powstała nawet na płaskożeźbach w Angkor Wat! Wielu oczywiście podaje w wątpliwość te teorię jednak faktem jest, że istnieje tam wiele przedstawień Hanumana, czyli wedlug hinduizmu małpę-wojownika, dowodcy małpiej armi, który nie raz używał swoich wojsk do pomocy bogom. To ponoć dla zwolenników tej kontrowersyjnej teorii on miał być przedstawieniem malezyjskiej Wielkiej Stopy.

Usunięty 2886

Re: Wielka Stopa!

Post autor: Usunięty 2886 » 29 gru 2012, 21:13

Cóż, moim zdaniem takie zwierzę może istnieć. Możemy jedynie wierzyć, że taki stwór żyje, chodzi po naszym globie. Może po prostu boi się ludzie i jest tak bardzo inteligentny, że wie gdzie, w jakim miejscu się schować, by nikt go nie zauważył. Kto to wie? Tego pewnie nikt w najbliższej przyszłości się nie dowie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości