BioShock

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
sarkazm1988
Początkujący marzyciel
Posty: 25
Rejestracja: 23 paź 2012, 14:34

BioShock

Post autor: sarkazm1988 » 30 paź 2012, 17:53

Proszę forumowiczów o dzielenie się wrażeniami związanymi z grą BioShock. Jak dla mnie gra bardzo udana, śmiało powiem, że jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat. Niesamowity klimat, akcja oraz fabuła :) Piszcie co wam się w tej gierce podoba, oczywiście minusy gry też są mile widziane. :)

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: BioShock

Post autor: Ruta » 30 paź 2012, 18:41

To ta gra z tymi przerażającymi dziewczynkami?

sarkazm1988
Początkujący marzyciel
Posty: 25
Rejestracja: 23 paź 2012, 14:34

Re: BioShock

Post autor: sarkazm1988 » 30 paź 2012, 18:49

Tak to ta gra.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: BioShock

Post autor: Ruta » 30 paź 2012, 18:53

Że się kompletnie nie znam na grach... no, ale widziałam jak mój grał (często obserwuje, bo grywa w takie Rage, Bioshocki i inne), to powiem, że taka obserwacja bywa wciągająca. Trochę mi tłumaczył fabułę... i uznałam, że chyba ze względu na te dziewczynki i dźwięki jakie wydawały chyba bym dostałą zawału. Z resztą nie lubię gier gdzie coś nagle na mnie wyskakuje i atakuje.
Podobnie jak ostatnio grał w Alan Wake (mam nadzieję, że dobrze napisałam) i urzekła mnie grafika. Ale te potwory w ciemnościach.. brrr! xD

Gully Foyle

Re: BioShock

Post autor: Gully Foyle » 25 sty 2018, 20:49

Pierwszy raz widzialem go u kolegi, jak on pocinal. Przyznam, ze zdecydowanie sobie odpuscilem na dlugo Bioshocka. Moze wydal mi sie zbyt mroczny, przerazajacy i troche odpychajacy. Mylilem sie.

Pierwszy raz zagralem w niego jak pojawil sie w CD-A. Pomyslalem, ze skoro daja to warto bedzie sie mu przyjżec, jesli to polecany i wysoko oceniany FPS. Czyli jeden z moich ulubionych gatunkow. Musze przyznac, ze ogromnie mi sie spodobal. Najbardziej ze wzgledu na fabułę. To najmocniejsza strona Bioshocka bez dwóch zdań. Może niektóre momenty są mocne i krwawe, ale nie jest to aż tak wyeksponowane, żeby gracz odczuwał przerażenie i lekal sie o każdy kolejny krok.

Walka jest również czyms szalenie interesujacym ze wzgledu na bron i wykorzystanie zdolności. Ulepszenia, przeciwnicy i to, że trzeba dostosowywać się do danej sytuacji to same plusy.
Później jak już znałem grę dobrze, to odpalałem sobie najwyższy poziom trudności żeby za łatwo nie było w kolejnym podejściu. Albo rzucałem się w wir walki niczym berserker uzbrojony w klucz francuski i paralizowalem przeciwnikow blyskawicą. To była zabawa :rotfl: .
Zdecydowanie perełka jeśli chodzi o fabularne strzelanki, bo chce się do niej wracac.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość