W co obecnie grasz?

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Saya » 24 lis 2016, 13:56

Jak ktoś gra w Paladins lub Defiance to zapraszam na pw, moze razem popykamy ;p

Usunięty 5226

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 5226 » 26 gru 2016, 14:37

W Święta powróciłem do Shadow Warriors 2.

Już teraz wiem że gra długa nie jest, skoro w 5 godzin robi się większość fabuły.
Ale.... gra ma świetny klimat ,a trupy ścielą się gęsto. Fajne ulepszenia, które sporo pomagają.
Na początku można się pogubić, zresztą ja sam nie mam pojęcia po co są niektóre ulepszenia, ale coś dają.
Duży arsenał broni i różnorodność kreatur, walka zarówno z bestiami jak i ludźmi.

Gra wydaje się krótka, misje są długie. Te początkowe trudne.
Na szczęście można biegać bez przerw, skakać po dachach i dostawać kopa.
Myślę że dla fanów ostrej rozpierduchy jak najbardziej :)

Gully Foyle

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Gully Foyle » 26 gru 2016, 20:17

Pillars of Eternity sobie kupiłem kilka dni temu. Początki dopiero, ale zapowiada się wyśmienicie.

Usunięty 2886

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 2886 » 26 gru 2016, 22:52

Trochę wróciłem do gier. Aktualnie na swoim komputerze mam CS:GO, Ligę legend i TESO :)

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: _Magnolia_ » 02 sty 2017, 12:29

Stwierdziłam, że powrócę do niej po wielu latach :) .

Obrazek

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 06 sty 2017, 0:38

Obrazek

Powiem wam, że choć to totalnie nie mój klimat gry to wciągnęłam się a grafika powala na łopatki :super:

Gully Foyle

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Gully Foyle » 13 lut 2017, 19:19

Teraz po raz kolejny przerabiam strzelankę z mocno ciekawą fabułą - Red Faction. Po raz pierwszy na Steam, jako że kupiłem całą antologię za grosze (wersja płytowa). Dobrze jest czasem sięgnąć po okazję :P.

Usunięty 5226

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 5226 » 21 lut 2017, 13:32

Zacząłem grać w 7 część Resident Evil BIOHAZARD.
No i na razie wymiękłem. Początek straszny, muszę trochę odczekać.
W sumie to jest to mój debiut z takimi stricte klimatycznymi horrorami, na razie gustowałem w FPS shooterach.

Na tablecie gram w gierkę tower-defence: HEROES TD
Mikropłatności znacznie ułatwiają grę, ja jak zwykle postaram się bez tego obejść, szkoda pieniędzy na diamenty i inne duperele. Zresztą, 3 światy to co to jest? :D

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 22 lut 2017, 2:14

W Sims 4 nocami dla relaksu.

Usunięty 6091

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 6091 » 22 lut 2017, 9:11

I stworzyłaś tam siebie i Józka? ;>

Awatar użytkownika
shrek
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2017, 16:43
Płeć: Mężczyzna

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: shrek » 22 lut 2017, 9:15

I czy zabierasz drabinkę od basenu gdy ktoś się kąpie? :>

I kim jest Józek? :rotfl:

Usunięty 6091

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 6091 » 22 lut 2017, 9:30

shrek pisze:I czy zabierasz drabinkę od basenu gdy ktoś się kąpie?
Oho, czyżbyś Ty zabierał? (ja zabierałam xd)
shrek pisze:I kim jest Józek?
no cóż, jakbyś przeczytał wszystkie posty Ailén, to byś wiedział nana
w każdym razie to jej narzeczony :P już parę razy przewinęło się to imię,
dosłownie chyba tłumacząc że José to taki odpowiednik polskiego Józka ;P

Awatar użytkownika
shrek
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2017, 16:43
Płeć: Mężczyzna

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: shrek » 22 lut 2017, 9:45

Mia pisze:Oho, czyżbyś Ty zabierał? (ja zabierałam xd)
Jasne, każdy przecież zabierał. To było zawsze najlepsze w tej grze. Zaraz po pożarach. :rotfl:

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 23 lut 2017, 1:08

Hahahaha, ale z was diabliki :D No dobra, zabieranie drabinki było fajne, albo też zamurowywanie Sima w pomieszczeniu bez drzwi i czekanie aż umrze z głodu i kostucha go zabierze. Kto tego nie robił, no kto? :rotfl:
W Sims 4 chyba się tak nie da, w każdym razie jeszcze nie próbowałam :D

Zrobiłam siebie i Józka na samym początku ale już mi się znudziliśmy, więc teraz gram zupełnie innymi rodzinkami. Józek już jest stary i siwy :rotfl: i przytył...

Awatar użytkownika
shrek
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2017, 16:43
Płeć: Mężczyzna

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: shrek » 23 lut 2017, 13:30

Ailén pisze:W Sims 4 chyba się tak nie da, w każdym razie jeszcze nie próbowałam
No to na co czekasz?! Próbuj i opowiedz nam koniecznie jak to teraz wygląda. :D

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 23 lut 2017, 16:11

Sims 4 ma tyle funkcji, że nie sposób przetestować wszystkiego, ale jak już mi spowszednieje, znudzi się i zacznę świrować z mordowaniem Simów to dam znać :P

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: HELLBRINGER » 23 lut 2017, 16:17

Stworzenie postaci i zabunkrowanie jej w piwnicy ze wszystkimi minimalnymi potrzebami + sztaluga. Po niedługim czasie postać osiąga dużego skilla w malowaniu. Sprzedajemy obrazy i mamy hajs. Do piwnicy nie ma żadnego wejścia. W domu żyje rodzina, nikt nie chodzi do pracy, a mają pełno kasy. I nikt nie wie, że w piwnicy siedzi potworek który maluje obrazy... :hyhy:

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Pawian » 23 lut 2017, 19:48

Gdzies na insta widzialam podobny evil plan, gdzie wokol malego domku robi sie labirynt z zywoplotu. Az chce sie znowu zagrac. Zawsze mam tak, ze jak mam simsy zainstalowane to nie gram, ale jak mi je maz odinstaluje, to odrazu mam ochote zagrac.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 23 lut 2017, 22:39

HELLBRINGER pisze:Stworzenie postaci i zabunkrowanie jej w piwnicy ze wszystkimi minimalnymi potrzebami + sztaluga. Po niedługim czasie postać osiąga dużego skilla w malowaniu. Sprzedajemy obrazy i mamy hajs. Do piwnicy nie ma żadnego wejścia. W domu żyje rodzina, nikt nie chodzi do pracy, a mają pełno kasy. I nikt nie wie, że w piwnicy siedzi potworek który maluje obrazy... :hyhy:
GENIALNE! :rotfl: :serce:
Pawian pisze:Gdzies na insta widzialam podobny evil plan, gdzie wokol malego domku robi sie labirynt z zywoplotu. Az chce sie znowu zagrac. Zawsze mam tak, ze jak mam simsy zainstalowane to nie gram, ale jak mi je maz odinstaluje, to odrazu mam ochote zagrac.
Ten labirynt też jest super!!! Ja nie grałam nigdy bo mój komputer nie ma karty graficznej i nawet pół gry na nim nie pociągnie... Dlatego z braku laku oglądałam gameplaye różnych gier na youtubie. Narzeczony podpatrzył, że oglądam i zainstalował mi małe co nieco na swoim komputerze, taka z niego dobra dusza :serce: Także teraz siedzę wieczorami i "ciupię".

Awatar użytkownika
shrek
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2017, 16:43
Płeć: Mężczyzna

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: shrek » 27 lut 2017, 8:50

Widzę, że niektórzy metody znęcania się na wirtualnymi ludzikami mają dopracowane do perfekcji. :D

Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Saya » 27 lut 2017, 22:39

Jak gra ktoś w gry Paladins czy Freestyle Football to zapraszam na pw :)

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Leah P » 14 mar 2017, 14:54

Stworzenie postaci i zabunkrowanie jej w piwnicy ze wszystkimi minimalnymi potrzebami + sztaluga. Po niedługim czasie postać osiąga dużego skilla w malowaniu. Sprzedajemy obrazy i mamy hajs. Do piwnicy nie ma żadnego wejścia. W domu żyje rodzina, nikt nie chodzi do pracy, a mają pełno kasy. I nikt nie wie, że w piwnicy siedzi potworek który maluje obrazy...
Gdzies czytalam te paste :D

Ja ostatnio gram w niezwykle madre gry typu Candy Crush, Two Dots i Remik. Przynajmniej kasy nie wydalam zadnej na Pokera w tym miesiacu :cwaniak:

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 15 mar 2017, 0:31

Wiecie co... Przez dobre trzy tygodnie grałam pewną Simką, awansowałam ją w pracy naukowca, dbałam o jej zdolności, nauczyłam ją idealnie gotować, malować obrazy i... przypadkowo ją zamordowałam <facepalm> Także tyle. Po tym jakoś odechciało mi się zaczynać od początku.

Aktualnie gram więc w Life is Strange, José znalazł całe 5 odcinków na promocji. Nie wiem czy już pisałam gdzieś tutaj, że to moja najukochańsza gra, żadna inna chyba mnie tak nie wzruszyła i nie skłoniła do refleksji. Obejrzałam gameplaye na youtubie na dwóch kanałach zaraz po tym jak gra wyszła, później grałam na PC wspólnie z byłym a teraz gram po raz kolejny na PS4. Niewiele już pamiętam, ponieważ pierwszy raz grałam dobre 1,5 roku temu, a teraz idę sobie powoli skupiając się na wszystkich szczegółach. Bardzo wam tę grę polecam.

kasza123
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2017, 11:14
Imię: Rafał
Płeć: Mężczyzna

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: kasza123 » 15 mar 2017, 11:25

Ja się wypowiem na temat związany z pierwotnym założeniem tematu. Więc tak obecnie gram w cs go powiem tak gra nawet spoko szybka akcja, tylko problem z Rosjanami się mały pojawia ale ich da się z boleć bo najgorzej jak się trafi na typowego "Polaczka" bo będzie masakra podczas meczu, najlepiej się nie odzywać i dawać info po angielsku. Kolejna gra to ETS2 lecimy sobie na spokojnie tirem chwila zapomnienia po prostu mega :D! No i na zakończenie, żebym sie nie rozpisywał za bardzo to jest Gwent mega kozacka gra. Karcianka na wysokim poziomie :)

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: HELLBRINGER » 16 mar 2017, 6:37

kasza123, co do CS:GO. Zauważyłem, że problem z ruskimi i "polaczkami" jest tylko na mniejszych dywizjach. Gdy grałem w eagle czy supreme nie widziałem tego problemu.

Obrazek

W wyższych rangach naprawdę tego nie widać. Nie ma krzyczących dzieci. Ruskich którzy tylko się wyzywają i potrafią pisać tylko cyrilicą.

Miałem jednak też okazje grać niżej gdy tworzyłem nowe konto "smurfa". Tam chyba poczułem lekko to piekło przez które muszą przechodzić inni gracze :D Chętnie bym wrócił do grania w csa. Całe moje dzieciństwo było w pewien sposób spędzone z tą grą. Teraz niestety, mam za mało FPS by grać na tym poziomie co kiedyś, muszę poczekać na upgrade sprzętu. Czekam od 1,5 roku :P

Wrzucam tutaj jedyną moją zapisaną akcję :D


Usunięty 5226

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 5226 » 20 mar 2017, 22:23

Obecnie w Far Cry Primal, jestem na początku przygody, niecałe 4 % ukończone.
Mam nadzieję że gra potem się rozkręci i będzie bardziej różnorodna, bo na razie to tylko zabijanie i zbieranie kwiatków.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 21 mar 2017, 2:19

Suicider pisze:Obecnie w Far Cry Primal,
Poluję na tę grę. Widziałam gameplaya na youtubie i naostrzyłam sobie zęby... Daj znać jak dojdziesz dalej jak wrażenia i czy warto, plis :super:

Gully Foyle

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Gully Foyle » 21 mar 2017, 12:28

Widze, ze fanow Far Cry nie brakuje. Ja obecnie przerabiam trzecią czesc i to moj pierwszy raz z serią. Ogromny plus, mimo, ze to dopiero poczatek zabawy. Na razie jestem zachwycony tym wyspiarskim placem zabaw. Chyba kazdy znajdzie tu cos dla siebie.

Usunięty 5226

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 5226 » 21 mar 2017, 16:43

Jaśmin pisze:Daj znać jak dojdziesz dalej jak wrażenia i czy warto, plis
ok, ale moja opinia nie będzie miarodajna (?), bo to też mój pierwszy kontakt z serią jak i z taką tematyką.
Jak na razie mogę powiedzieć że gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana, nie wiem czy to moje subiektywne odczucie czy tak jest na serio. Fakt faktem laptop w ogóle się nie nagrzewa tak jak np. przy Shadow Warriors 2.

Far Cry 3 w najnowszym CD Action.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 07 kwie 2017, 23:55

Wczoraj skończyłam Life is Strange :serce: W kolejce mam Mirror's Edge. Może jutro zacznę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość