Instagram

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
Usunięty 2094

Re: Instagram

Post autor: Usunięty 2094 » 03 sty 2017, 19:56

Lisek pisze:Miałem przez kilka lat, parę tygodni temu go odinstalowałem. Co chwila "znajomi" wstawiają na swój profil zdjęcia ze śniadaniami, obiadami ułożonymi w taki sposób, jakby miały wyglądać na milion dolarów. Wszyscy fit, wszyscy ćwiczą, w du*** to mam :cenzura:
I tylki, i klony Kim Kardashian, cycki.
świat schodzi na psy.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Instagram

Post autor: Jaśmin » 03 sty 2017, 20:09

aspołeczne.kurczę pisze:Nie będę ukrywać, że jestem zażenowana tym wywlekaniem wszystkiego na tablice mediów społecznościowych? Czy coś co się samotnie bądź w gronie najbliższych osób przeżywa nie ma żadnego znaczenia? Czy ludzie już nie potrafią cieszyć się czymkolwiek ciekawym w ich życiu bez poklasku tłumu? Obawiam się, że gdyby nagle zabrać ludziom dostęp do Instargrama, facebooka itp., to większość jego użytkowników zrezygnowałaby z tych cudownych wycieczek, spotkań, związków, koncertów i co tam jeszcze, bo po cóż mieliby to robić, skoro nikt lub prawie nikt się tym nie dowie?
A nie można czegoś robić i przeżywać z najbliższymi a przy okazji też podzielić się tym z szerszą rzeszą osób? :) Ja w tym nic złego nie widzę, mówiąc szczerze. Życie się składa ze wspomnień a taka galeria to zawsze może być fajna pamiątka za kilka lat.

Inna sprawa jeśli dla kogoś najważniejszą rzeczą podczas wakacji czy koncertu jest natrzepanie zdjęć zamiast cieszyć się chwilą. Ale jeśli się cieszymy a przy okazji machniemy fotkę to w czym problem?
Leah P pisze:Odkad pamietam ludzie w moim otoczeniu zawsze lubili pokazywac innym swoje albumy z wakacji, albumy rodzinne, roczniki sprzed lat itp. Teraz po prostu jest to latwiej dostepne.
To prawda, kiedyś nie było facebooka to jak się jechało w gości to wyciągany był album ze zdjęciami. Dziś są lajki na tablicy. Ja na przykład uwielbiam oglądać zdjęcia ze ślubów czy z wakacji bliskich i dalszych znajomych czy rodziny.

Instagrama nie posiadam bo nie mam dobrego sprzętu do robienia zdjęć, a wrzucać tam tylko foty zrobione telefonem mnie średnio inspiruje. Może jak kiedyś kupię sobie aparat to i założe konto na instagramie.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Instagram

Post autor: Leah P » 06 sty 2017, 14:40

Pawian, czy sprzedajesz gdzies w internetowym swiecie oryginaly swoich obrazow?
Miałem przez kilka lat, parę tygodni temu go odinstalowałem. Co chwila "znajomi" wstawiają na swój profil zdjęcia ze śniadaniami, obiadami ułożonymi w taki sposób, jakby miały wyglądać na milion dolarów. Wszyscy fit, wszyscy ćwiczą, w du*** to mam :cenzura:
I tylki, i klony Kim Kardashian, cycki.
świat schodzi na psy.
Ja nie jestem w stanie zrozumiec, po cholere ludzie narzekaja na content na Instagramie lub fejsie. Wy wiecie, ze jak cos wam sie nie podoba, to jest taki magiczny przycisk zwany UNFOLLOW? Nie chcecie ogladac Kim Kardashian, to nie ogladajcie, czy ktos was do tego zmusza?Dafne, niektorzy lubia ogladac tylki, klony Kim Kardashian i cycki, ale dlaczego niby swiat przez to schodzi na psy?

Usunięty 2094

Re: Instagram

Post autor: Usunięty 2094 » 06 sty 2017, 17:30

:) Leah P, to była ironia. A narzekac mam prawo. Chyba że bronisz. :]

-- Dodano 06 sty 2017, 18:34 --
I tylki, i klony Kim Kardashian, cycki.
świat schodzi na psy.
Wy wiecie, ze jak cos wam sie nie podoba, to jest taki magiczny przycisk zwany UNFOLLOW? Nie chcecie ogladac Kim Kardashian, to nie ogladajcie, czy ktos was do tego zmusza?Dafne, niektorzy lubia ogladac tylki, klony Kim Kardashian i cycki, ale dlaczego niby swiat przez to schodzi na psy?
Nie, nie wiem. Dopiero teraz się dowiedziałam :3

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Instagram

Post autor: Leah P » 06 sty 2017, 17:35

Jasne, ze masz prawo, ale zwyczajnie nie rozumiem, jaki jest tego cel, kiedy mozna sobie zwyczajnie wylaczyc wyswietlanie okreslonego kontentu i nie tracic na to czasu :oczami:

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Instagram

Post autor: Pawian » 07 sty 2017, 1:47

Leah P pisze:Pawian, czy sprzedajesz gdzies w internetowym swiecie oryginaly swoich obrazow?
Jezeli chodzi o moje oryginaly, to mozna je kupic prosto ode mnie bez posrednikow [jak narazie] droga email, a repliki skonczonych obrazow i szkicow sa na moim society6.com/anastasiaswarts

Leah P pisze:Jasne, ze masz prawo, ale zwyczajnie nie rozumiem, jaki jest tego cel, kiedy mozna sobie zwyczajnie wylaczyc wyswietlanie okreslonego kontentu i nie tracic na to czasu
Czego oczy nie widza.... :D

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Instagram

Post autor: Leah P » 09 sty 2017, 21:03

Kiedy kupie mieszkanie, zglosze sie po cos do ciebie ;)

Awatar użytkownika
TypowoNegatywny
Bujający w obłokach
Posty: 406
Rejestracja: 22 kwie 2012, 20:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Instagram

Post autor: TypowoNegatywny » 09 sty 2017, 22:46

Instagram mnie nigdy nie przekonał, osobiście wolę soup.io, który to portal wydaje mi się bardziej prywatny.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Instagram

Post autor: Leah P » 24 mar 2017, 15:38

Instagram tez moze byc prywatny, jesli sie takie ustawienia zaznaczy.

Awatar użytkownika
Patorek
Spełniacz Marzeń
Posty: 4865
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:44
Imię: Twoje marzenie

Re: Instagram

Post autor: Patorek » 24 mar 2017, 17:26

Leah P, posiadasz? Daj link.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Instagram

Post autor: Borcejn » 24 mar 2017, 17:39

Prywatny to może być papierowy pamiętnik. Instagram jest narzędziem internetowych ekshibicjonistów - serwisem aukcyjnym, w którym licytuje się ego za lajki i followersów. Nie widziałem jeszcze, żeby ktoś używał insta jako konstruktywne narzędzie do feedbacku.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Instagram

Post autor: Leah P » 24 mar 2017, 18:35

Lajki i folowersi to jednak jest jakas forma feedbacku. Jesli nie wymienia sie ich od tak, bo jest to nacisne lajka, to ich ilosc jest jakims wyznacznikiem tego, jak duzy zasieg ma nasza dzialalnosc. Chociazby instagram Pawiana - powiedzialbys, ze jest to licytowanie ego za lajki lub internetowy ekshibicjonizm? Ja nie.

Patorek, wstawie link w dziale ze zdjeciami ;)

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Instagram

Post autor: Borcejn » 24 mar 2017, 18:53

Racja - generalizacje są złe. Nawet w szambie trafi się czasem coś ze złota.

SztanskaKoza
Posty: 2
Rejestracja: 27 mar 2017, 13:34
Płeć: Kobieta

Re: Instagram

Post autor: SztanskaKoza » 27 mar 2017, 14:02

Posiadam Instagrama, ale mam konto prywatne i obserwuję znajomych oraz sławnych, także artystów amatorów i mam kilka obserwowanych profili tematycznych np. przepisy kulinarne. Na swoim koncie nie umieszczam kilkunastu fot ze swoją twarzą. Mój profil zawiera amatorskie fotografie artystyczne. Uczę się fotografii. Nie rozumiem osób zawalających ten portal fociami swojej twarzy i to przeważnie wygladajacych tak samo. Samouwielbienie, czy niedowartościowanie, albo nuda?

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Instagram

Post autor: Borcejn » 27 mar 2017, 15:31

^ Wszystko na raz. Nuda koncentruje nas na sobie, my czujemy się lepiej, gdy mówią o nas dobrze, a gdy mówią dobrze, to wpadamy w samouwielbienie. Spróbuj wypowiedzieć się negatywnie o jakiejś fotojebce. To nie jest wrzucanie zdjęć w stylu "wypowiedźcie się, chcę być lepszy" tylko "podziwiajcie, jaki jestem piękny". Dlatego to jest smutne - puste.

Mechanizm lansu na FB jest identyczny, z tego samego powodu nie ma tam i nie będzie nigdy przycisku "nie lubię". W Internecie wszyscy są wspaniali. Tu się po prostu łatwiej żyje:D Wszyscy w tym siedzimy, kwestia tego jak bardzo

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Instagram

Post autor: Pawian » 30 mar 2017, 21:09

Borcejn, mam konto artystyczne i followuje innych artystow, lubymy sobie liznac dupke za dobra prace :P

marigot
Bujający w obłokach
Posty: 409
Rejestracja: 01 cze 2015, 14:23
Płeć: Kobieta

Re: Instagram

Post autor: marigot » 09 kwie 2017, 20:19

Ja założyłam insta jakiś czas temu. Raczej po to by obserwować innych, choć nie powiem, co jakiś czas coś wrzucę..

Awatar użytkownika
goodaz
Marzyciel-Gaduła
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 19:23
Imię: Pati
Płeć: Kobieta

Re: Instagram

Post autor: goodaz » 21 sty 2018, 16:00

Miałam instagrama jakiś czas, rzadko coś udostępniałam. Teraz usunęłam facebooka, i nie mogę zalogować sie na IG, także jest tam sobie gdzieś. Dobrze, że chociaż jest prywatny.. o.O

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Instagram

Post autor: QueenDream » 22 sty 2018, 20:49

Mam instagrama i korzystam z niego od niedawna, jednak i tak na razie wygrywa u mnie Fb, więcej znajomych z niego korzysta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości