Heroes 3

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
numlikk
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2012, 14:16
Imię: Numa

Heroes 3

Post autor: numlikk » 13 paź 2012, 16:30

Gracie? Ja uważam, że jest to ponadczasowa gierka. Co prawda wyszły następne części jednak żadna nie dorównuje tej części jak dla mnie :) Ta gra ma klimat i chyba zawsze będę do niej wracać.

Hersus
Marzyciel-Gaduła
Posty: 97
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:33
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wyszków

Re: Heroes 3

Post autor: Hersus » 25 paź 2012, 12:25

jasne to jedna z najlepszych gierek w jakie grałem i zawsze będę chętnie do niej wracał mimo że grafika nie jest na najwyższym poziomie gra się w nią z wielką przyjemnością. Nie wiem czy znasz Do niej dodatek WoG czyli In The Wake of Gods

Awatar użytkownika
BooM
Marzyciel-Gaduła
Posty: 50
Rejestracja: 08 wrz 2010, 8:55

Re: Heroes 3

Post autor: BooM » 06 sty 2013, 17:45

Heroes III to klasyk klasyków, strategia wśród strategi. Do tej pory gram w tę grę, nawet przez LANa. NIESAMOWITA grywalność, możliwość tworzenia map. Można grać bez końca.

MikaelVann
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2012, 9:13
Imię: Maciej
Lokalizacja: Manchester

Re: Heroes 3

Post autor: MikaelVann » 27 sty 2013, 14:27

Jedna z najlepszych strategi jakich powstała. Jak się nie mylę jest VI części i masę dodatków, które z pewnością znacie. Ja obecnie katuje najbardziej kultową odsłonę tej serii czyli 3. Gigantyczna grywalność kult to najbardziej znaczące cechy tej strategii.

ANIOŁ
Sponsor
Posty: 952
Rejestracja: 24 sty 2013, 14:26
Imię: Jerzy
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Heroes 3

Post autor: ANIOŁ » 27 sty 2013, 23:22

Mam wszystkie częsci z dodatkami, w sumie Heroes 3 to była pierwsza gra jaką zdecydowałem się kupić orginał gdyż dała mi tyle frajdy że postanowiłem nie grzeszyć i dać zarobić twórcom, przez parę lat grałem z moją dziewczyną po sieci, wtedy była dopiero frajda :]

Filozoficzny Pietras
Początkujący marzyciel
Posty: 23
Rejestracja: 14 kwie 2021, 18:22
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna

Heroes 3

Post autor: Filozoficzny Pietras » 15 kwie 2021, 19:51

O tak nie ma to jak Heroes. Po dziś dzień mam na pulpicie Heroes of might and magic 2 i 3, a do tych gier wraca się zawsze jak do partyjki pasjansa przy aromatycznej kawie. Pierwsze początki rozpoczęły się w roku 94/95 w czasach kiedy era komputerowa dopiero znajdowała się w zarodku. Pierwsze komputery staroświeckiej generacji i windows 95/98. Nostalgia jest co wspominać :) Mimo upływu prawie 30 lat to te gry nigdy nie zestarzeją się.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość