W co obecnie grasz?

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
Usunięty 5226

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 5226 » 08 kwie 2017, 12:31

Mogę już co nieco napisać o Far Cry Primal, mam za sobą wg wskaźników ukończone ponad 30%.

Generalnie mi zajęło 1-2 dni na ogarnięcie systemu misji.
Było tak że chodziłem po terenie, zbierałem nowe punkty do umiejętności, a nie mogłem ich wykorzystać przez to że nie budowałem domków i świątyń z surowców.

Długo też nie miałem odblokowanego szponu, co strasznie komplikuje sprawę, wiele misji go wymaga.

Na portalach gamingowych krytykują trochę tę grę, że jest za dużo nawiązań do części 4, wizje zwierząt, jazdy na mamucie, system walk. No niestety, nie mam porównania. Oswajanie zwierząt jest świetne, wizje w innych wymiarach też. Aktualnie mam swojego pupila w postaci tygrysa.

Można narzekać trochę na monotonność, na początku zdobywamy nowe posterunki i lokalizacje, pomagamy braciom. Normalnie na każdym kroku dostają wycisk i trzeba ich bronić.
Teraz, już po dłuższej rozgrywce odblokowałem ciekawsze bronie, ale są misje które nawet cieżko zaliczyć, co uważam na plus w trybie normal.

Ja ogólnie się wkręciłem, bardzo podoba mi się ten otwarty świat, flora i fauna.
Podpalanie wrogów podpalonymi strzałami. Rzucanie bomb-osowych. Nasyłanie własnej bestii na wrogów.

Awatar użytkownika
CreamCake
Początkujący marzyciel
Posty: 30
Rejestracja: 21 maja 2009, 17:17
Imię: Rafał
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zagranica

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: CreamCake » 08 kwie 2017, 21:58

Obecnie pogrywam w Fife 17, ale głównie to Battlefield 1 multiplayer jakoś nie umiem się oderwać od tej gry... zacząłem również wiedźmina 3 ale do niego potrzeba dużo czasu i narazie leży

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 09 kwie 2017, 2:57

Suicider pisze:Mogę już co nieco napisać o Far Cry Primal, mam za sobą wg wskaźników ukończone ponad 30%.

Generalnie mi zajęło 1-2 dni na ogarnięcie systemu misji.
Było tak że chodziłem po terenie, zbierałem nowe punkty do umiejętności, a nie mogłem ich wykorzystać przez to że nie budowałem domków i świątyń z surowców.

Długo też nie miałem odblokowanego szponu, co strasznie komplikuje sprawę, wiele misji go wymaga.

Na portalach gamingowych krytykują trochę tę grę, że jest za dużo nawiązań do części 4, wizje zwierząt, jazdy na mamucie, system walk. No niestety, nie mam porównania. Oswajanie zwierząt jest świetne, wizje w innych wymiarach też. Aktualnie mam swojego pupila w postaci tygrysa.

Można narzekać trochę na monotonność, na początku zdobywamy nowe posterunki i lokalizacje, pomagamy braciom. Normalnie na każdym kroku dostają wycisk i trzeba ich bronić.
Teraz, już po dłuższej rozgrywce odblokowałem ciekawsze bronie, ale są misje które nawet cieżko zaliczyć, co uważam na plus w trybie normal.

Ja ogólnie się wkręciłem, bardzo podoba mi się ten otwarty świat, flora i fauna.
Podpalanie wrogów podpalonymi strzałami. Rzucanie bomb-osowych. Nasyłanie własnej bestii na wrogów.
Kurczę ale mam ochotę na tę grę! Już po kilkuminutowym gameplayu się napaliłam. Właśnie te otwarte tereny mnie urzekły, taka dzika natura! Niestety José się uparł, że tej gry nie kupi, więc chyba obejdę się smakiem bo mi samej szkoda kasy na razie...

Awatar użytkownika
uschly
Początkujący marzyciel
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2017, 23:40
Płeć: Mężczyzna

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: uschly » 15 kwie 2017, 0:05

"new vegas", po raz enty. choć obecnie niewiele w tym rozgrywki, a więcej ślęczenia w gecku. w planie owb.

Gully Foyle

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Gully Foyle » 15 kwie 2017, 9:53

uschly pisze:"new vegas", po raz enty. choć obecnie niewiele w tym rozgrywki, a więcej ślęczenia w gecku. w planie owb.
Po raz n-ty? A co cie sklania do tak dlugiego grana w NV?
Ja tez mam za sobą niejedna wizyte na Mohave. Zazwyczaj motywacja byly dodatki a teraz są to proby nowych konfiguracji bojowych. Snajper, energetyczne zabawki, komandos czy kowboj w lekkim armorze jak ostatnio. Z zastrzezeniem uzywania tylko strzelb, pistoletow i shotgunow. Zabawa przednia. Nastepny w kolejce, moze juz ostatni, zostal ninja z bronia biala i piesciami. Juz sie nie moge doczekac spotkania z Deathclawem.

Teraz gram ponownie w Red Dead Redemption tym razem na hardkorze. O wiele wiekszy realizm a poziom trudnosci zupelnie zmienia rozgrywke. Ale satysfakcja z ukonczenia najprostszych zadan gwarantowana.
Do tego NFS: MW z 2005. Tu zawsze mozna liczyc na frajde chocby z poscigow.
A takze D3. Sezon 10 juz w pelni i wszystko wskazuje na to ze padnie jakis rekord glebokiej szczeliny i poprawienie miejsca w rankingu na co licze.

Awatar użytkownika
uschly
Początkujący marzyciel
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2017, 23:40
Płeć: Mężczyzna

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: uschly » 15 kwie 2017, 11:24

fakt iż rynek nie ma do zaproponowania nic lepszego. myriad premier, tysiące nie wartych czasu, szablonowych do bólu pseudo produkcji. co prawda nie znoszę technologicznej lipy odwalanej przez bethesdę, ale role play i modyfikacje pozwalają jakoś przebrnąć.

Gully Foyle

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Gully Foyle » 15 cze 2017, 11:12

Skończyłem drugie podejscie do Red Dead Redemption. Tym razem w trybie hardcore. Wg mnie jest to najlepszy sposób grania. Realizm rosnie ogromnie a przez znacznie trudniejszy tryb satysfakcja z ukończenia poszczegolnych zadan czy wyzwan jest nieporównywalnie wieksza. Wreszcie mam 100% ukonczenia gry wiec takie mini marzenie spelnione :). Teraz pewnie powrot do Skyrima i gra magiem.

Usunięty 5226

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 5226 » 15 cze 2017, 13:32

Gully Foyle pisze:Teraz pewnie powrot do Skyrima i gra magiem
Tak mnie ciągnie do Skyrima przed sesją...
Też mam w planach tym razem grę magiem, po kocurze.
I jeszcze Shadow Warrior 2 przeszedłbym jeszcze raz, jak patrzę na te gameplay'e to bardzo tęsknię.
Na trudniejszym poziomie na pewno.

Awatar użytkownika
Lucanidae
Marzyciel-Gaduła
Posty: 54
Rejestracja: 22 cze 2017, 8:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Lucanidae » 22 cze 2017, 16:55

Praktycznie codziennie gram w partyjkę darmowej gry na silniku Half Life'a - Fistful of Frags.
Poza tym, przechodzę obecnie Thief: Dark Project z modem graficznym Dark Mod oraz orginalnego Deus Exa z modem Revision który fenomenalnie poprawia grafikę w tej już nieco przestarzałej gierce.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 22 cze 2017, 17:54

Obecnie pozaczynalam sto gier i zadnej jakos nie moge dokonczyc.

Niedawno przeszlismy z narzeczonym The Last of Us (jedna z lepszych gier w ktore gralam, bardzo sie wciagnelam).

Zaczelismy Wolf Among Us (najlepsze ze to ja cisnelam zeby ja kupic a teraz w nia nie gram) i Horizon ale jakos mamy ostatnio przerwe od konsoli. To chyba przez lato, nie chce sie siedziec w domu przed ekranem.

Awatar użytkownika
Lucanidae
Marzyciel-Gaduła
Posty: 54
Rejestracja: 22 cze 2017, 8:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Lucanidae » 23 cze 2017, 0:53

Jaśmin pisze:Zaczelismy Wolf Among Us
A ja nie mogłem się do niej przekonać.
Inna sprawa, że do TWD też nie mogłem, a jak usiadłem, to następnego dnia ryczałem przy zakończeniu. Muszę się zmusić w końcu do Wolf Among Us, bo bardzo dużo osób mi poleca jako świetną historię.

Gully Foyle

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Gully Foyle » 23 cze 2017, 8:55

Wlasnie instaluje świeżo zakupiony Baldurs Gate II EE. Juz sie nie moge doczekac kiedy po raz kolejny w niego zagram, bo mam kilkuletnia przerwe. A dodatki zapowiadaja sie calkiem przyjemnie. Do tego w kolejce czeka AvP Classic 2000 czyli tez wspominkowo bedzie. Wyprzedaz na Steamie to wspaniala rzecz :) .

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 23 cze 2017, 14:32

Lucanidae pisze:
Jaśmin pisze:Zaczelismy Wolf Among Us
A ja nie mogłem się do niej przekonać.
Inna sprawa, że do TWD też nie mogłem, a jak usiadłem, to następnego dnia ryczałem przy zakończeniu. Muszę się zmusić w końcu do Wolf Among Us, bo bardzo dużo osób mi poleca jako świetną historię.
Tez sie poplakalam przy TWD.

No wlasnie ja tez nie sadzilam ze TWD to beda moje klimaty ale kocham ta gre, fabula jest piekna. Wolf Among Us ogladalam gameplaya pierwszy epizod i bardzo mnie wciagnal ale jakos grac sama to juz nie to samo...

Usunięty 6091

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 6091 » 28 cze 2017, 5:54

no i gucio, wkręciłam się w Forge of Empires... potrafię wstać bardzo wcześnie tylko po to żeby zebrać skarb przed końcem czasu, atakować inne miasta graczy, zbierać narzędzia i produkować następne
:help: ja chce moje życie przed tą gierką :rozpacz: xd

Usunięty 5226

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 5226 » 28 cze 2017, 13:16

Mia pisze:potrafię wstać bardzo wcześnie tylko po to żeby zebrać skarb przed końcem czasu, atakować inne miasta graczy, zbierać narzędzia i produkować następne
Ta ułuda że coś tam się gdzieś posiada...
Dobrze że nie znam tego z autopsji grania w gry przeglądarkowe.
Mnie kusi za to zwykłe zbieractwo w grach, w Skyrim mam wypchane kufry że hoho...
Po sesji robię kolejne podejście do RE 7

Usunięty 2094

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 2094 » 28 cze 2017, 23:53

Simsy 4. :3
Bardzo fajna część i, chociaż mam sentyment do dwójki, to czwórka trzyma poziom. Już nie trzeba załatwiać niani, gdy wychodzi się z domu, dzieciak ląduje w żłobku. Są też inne udogodnienia. Fajna część.

No i też gram w FoE, kończę kolonializm.

Usunięty 6793

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 6793 » 17 wrz 2017, 8:30

Obecnie gram w Uncharted Zaginione Dziedzictwo.

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Jaśmin » 17 wrz 2017, 20:02

Aktualnie w nic i nie wiem wlasnie jaka gre zaczac, nie czuje inspiracji do zadnej.

Ostatnio przeszlam Beyond Two Souls (genialna gra!) i jakos sie zacielam i nie wiem po co teraz siegnac...

Gully Foyle

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Gully Foyle » 18 wrz 2017, 9:17

Mass Effect

Próbuję przejść całą serię na maksymalnym poziomie trudności Szpiegiem. Na razie idzie dobrze.

Disciples II

Jak ktoś lubi strategie turowe w świecie elfów, krasnoludów i podobnych to bardzo polecam. Zwłaszcza klimat i rozwój jednostek są dla mnie tym elementem, dla którego powracam do serii.

hjuston
Posty: 3
Rejestracja: 05 maja 2014, 9:56
Imię: Jan
Płeć: Kobieta

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: hjuston » 05 paź 2017, 16:15

Ja od kilku lat cały czas naparzam w Counter Strike :D

Awatar użytkownika
Shoa
Posty: 14
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:19
Imię: Michał
Płeć: Mężczyzna

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Shoa » 19 paź 2017, 11:53

Głównie counter strike od wersji 1.5 aż do teraz (global offensive). Czasami z sentymentu pogram troszkę w 1.6 jak nachodzi mnie ochota :) A z perełek to dalej pogrywam w Tibie :P

Gully Foyle

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Gully Foyle » 04 lis 2017, 10:46

Wczoraj uporałem się z trylogią Mass Effect. 1 i 2 część na szalenczym poziomie grajac snajperem. Doszedlem do wniosku ze granie pozniej maksymalnego poziomu trudnosci niczego mi nie daje i jest o wiele za latwe. Ilosc zgonow szla w dziesiatki na gre, ale mnie osobiscie pociagaja takie wyzwania.

Teraz zaczynam Battlefield 3 bo nigdy w to nie grałem na PC z może na chwilę mnie wciągnie. Zobaczymy. Czasu dużo mniej niż kiedyś, ale na pewno rozpocznę też sezon 12 w Diablo 3. Zmiany z ostatniego patcha na pewno wzbogacą rozgrywke i bedzie mozna wreszcie osiagnac, to co sie chce a nie to co mozliwe. I can't wait for the season to begin... ;)

Usunięty 5226

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 5226 » 02 gru 2017, 21:32

Ja obecnie od tygodnia gram w Tamriel Unlimited.
Początki trudne, powoli się wtajemniczam w zasady gry.
Teraz akurat są fajne Dungeony, gram Damage Dealer'em i nawet szybko leveluję postać.
Zastanawiam się nad zakupem dodatku Morrowind.

Przekonałem się do widoku TPP,
widok FPP w tej grze mnie męczył, choć tak naprawdę był taki jak w innych grach.
Gra całkiem sporo zajmuje i graficznie to nie są wyżyny, nawet na niskich laptop potrafi pracować głośniej.
Jakby ktoś grał stąd to zapraszam chętnie.


I jeszcze jeden produkt od Bethesdy - Skyrim Legends.
Gram od 2 miesięcy i mam całkiem fajne karty, praktycznie bez płacenia co jest niebywałym plusem.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Leah P » 23 gru 2017, 12:16

Simsy sobie ostatnio kupilam :super:

Usunięty 2094

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Usunięty 2094 » 23 gru 2017, 16:42

Leah P, a wypróbowałaś już nowy dodatek Psy i koty? I jaki jest Twój ulubiony? :D [zakładając, że grasz w czwórkę]

Gully Foyle

Re: W co obecnie grasz?

Post autor: Gully Foyle » 23 gru 2017, 19:45

Mass Effect 1
Jestem na koncowce , pierwszy raz na max poziomie trudnosci. Stwierdzilem, ze jak bede kupowal nowego kompa to juz nie bede gral bez wczesniejszych osiagniec a chce sie szybko przerzucic do kolejnych czesci :P.

Return to castle wolfenstein

Sentymentalnie mnie naszla ochota. Gralem juz we wszystkich mozliwych konfiguracjach. To stwierdzilem, ze pogram bez saveowania. Fajna zabawa.

Diablo III

Sezon 12 w pelni. Czasu na gre praktycznie nie ma, ale jakis tam proges da sie zrobic. Chociaz to juz nie to co kiedys. Moze zrobie sobie dluga przerwe i zapoznam sie z Wiedzminem 2, bo jeszcze nie zainstalowany od pazdziernika.

Peggle Nights

Jesli ktos nie wie co to, a lubi zrecznosciowe gierki niech sobie sprawdzi lvle na yt. Gra wciaga niesamowicie. Od ponad roku trwa ta przygoda i watpie zeby mi sie znudzila. Jedyne co jeszcze moge tam osiagnac to niepisany challenge polegajacy na przejsciu gry bez ani jednego powtorzenia poziomu. Po tylu probach wciaz zastanawiam sie czy to realne :D.

Gully Foyle

W co obecnie grasz?

Post autor: Gully Foyle » 27 wrz 2020, 16:06

Disciples II i Half - Life

Awatar użytkownika
patryktarachon
bit.ly/AtlasMarzen
Marzyciel-Gaduła
Posty: 67
Rejestracja: 23 sty 2020, 18:18
Imię: Patryk
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

W co obecnie grasz?

Post autor: patryktarachon » 27 mar 2021, 23:07

W co obecnie gram? Gram na nerwach.

Gully Foyle

W co obecnie grasz?

Post autor: Gully Foyle » 01 kwie 2021, 11:47

patryktarachon pisze: 27 mar 2021, 23:07 W co obecnie gram? Gram na nerwach.
Nerwach czy Nerfach? Nie kojarzę takiej gry. Podaj mi namiary jak możesz.

Filozoficzny Pietras
Początkujący marzyciel
Posty: 23
Rejestracja: 14 kwie 2021, 18:22
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna

W co obecnie grasz?

Post autor: Filozoficzny Pietras » 14 kwie 2021, 19:27

A no grało się w wiedźmina 3 z dwa lata temu, potem GTA 5, nie dawno w battlefielda i na OTSie tibijskim ale zajawka na gry wyparowuje powoli.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość