zepsuty laptop

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
Formica1234
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2020, 21:18
Imię: Formica
Płeć: Kobieta

zepsuty laptop

Post autor: Formica1234 » 23 sie 2020, 21:20

Mam niestety problem z laptopem. Potrzebuję pomocy fachowców. Do kogo się najlepiej zwrócić?

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

zepsuty laptop

Post autor: Borcejn » 23 sie 2020, 22:40

Do mnie.

Gully Foyle

zepsuty laptop

Post autor: Gully Foyle » 24 sie 2020, 21:48

Borcejn pisze: 23 sie 2020, 22:40Do mnie.
Jak to? Jesteś technikiem magikiem?
Z czym jeszcze można się zgłosić do Ciebie?

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

zepsuty laptop

Post autor: Borcejn » 24 sie 2020, 23:15

  • Pierwsza miesiączka
  • Problemy w pracy
  • Problemy sercowe
  • Piwo (konsumpcja)

Gully Foyle

zepsuty laptop

Post autor: Gully Foyle » 25 sie 2020, 11:16

Borcejn pisze: 24 sie 2020, 23:15
  • Pierwsza miesiączka
  • Problemy w pracy
  • Problemy sercowe
  • Piwo (konsumpcja)
Pierwsza miesiączka? Nie wiedziałem, że jesteś lekarzem i to ginekologiem. Pewnie przyjmujesz tylko na przerwie obiadowej. To całkowicie zrozumiałe się staje, jeśli tak jest.

Ja mam problem w pracy. Potrzebuję nowej. Corona każe bezrobociu skakać na główkę do pustego basenu, co jest niebywale nie fair. Co możesz mi zaoferować Borcejnie?

Sercowe ach tak? A i tu nie brak problemów. Ja chcę czegoś więcej, ona się waha. Zmusić ją czy może jeszcze trochę poczekać?

Tzn. że mogę się do Ciebie zgłosić i dostanę piwo do konsumpcji o.O ? Tylko na miejscu w Twoim towarzystwie czy można wziąć sobie na wynos?

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

zepsuty laptop

Post autor: Borcejn » 25 sie 2020, 13:47

Gully Foyle pisze: 25 sie 2020, 11:16 Pierwsza miesiączka? Nie wiedziałem, że jesteś lekarzem i to ginekologiem. Pewnie przyjmujesz tylko na przerwie obiadowej. To całkowicie zrozumiałe się staje, jeśli tak jest.
Nie jestem ginekologiem, ale mam podobne doświadczenie jeśli chodzi o oglądanie cipek.
Gully Foyle pisze: 25 sie 2020, 11:16Ja mam problem w pracy. Potrzebuję nowej. Corona każe bezrobociu skakać na główkę do pustego basenu, co jest niebywale nie fair. Co możesz mi zaoferować Borcejnie?
Graj ze mną na giełdzie. Teraz jest najlepszy moment na inwestycje.
Gully Foyle pisze: 25 sie 2020, 11:16Sercowe ach tak? A i tu nie brak problemów. Ja chcę czegoś więcej, ona się waha. Zmusić ją czy może jeszcze trochę poczekać?
Poczekać. Zmuszanie nic nie daje. Im bardziej zmuszasz, tym bardziej dochodzi do wniosku, że nie jesteś samcem Alfa.
Gully Foyle pisze: 25 sie 2020, 11:16Tzn. że mogę się do Ciebie zgłosić i dostanę piwo do konsumpcji o.O ? Tylko na miejscu w Twoim towarzystwie czy można wziąć sobie na wynos?
Można wziąć na wynos. Nie musisz patrzeć na mój ryj. No chyba, że ksiądz Ci wyznaczył taką pokutę, to wtedy musisz.

Gully Foyle

zepsuty laptop

Post autor: Gully Foyle » 31 sie 2020, 11:31

Borcejn pisze: 25 sie 2020, 13:47 Nie jestem ginekologiem, ale mam podobne doświadczenie jeśli chodzi o oglądanie cipek.
To znaczy, że widziałeś setki kobiet pod tym kątem? Ja mam doświadczenie na temat kinematografii po obejrzeniu setek filmów, ale nie czuję się przez to reżyserem.
Borcejn pisze: 25 sie 2020, 13:47 Graj ze mną na giełdzie. Teraz jest najlepszy moment na inwestycje.
A jak Tobie idzie na tej giełdzie i skąd niby wziąć fundusze na inwestowanie skoro bezrobocie dotknąć może każdego?
Borcejn pisze: 25 sie 2020, 13:47 Poczekać. Zmuszanie nic nie daje. Im bardziej zmuszasz, tym bardziej dochodzi do wniosku, że nie jesteś samcem Alfa.
Nie każdy jest samcem Alfa na szczęście. Ale spoko, poczekać nie zawadzi :P.
Borcejn pisze: 25 sie 2020, 13:47 Można wziąć na wynos. Nie musisz patrzeć na mój ryj. No chyba, że ksiądz Ci wyznaczył taką pokutę, to wtedy musisz.
Musisz być bardzo lubiany skoro dajesz ludziom piwo. To pewnie za wygrane na giełdzie je kupujesz? Chyba, że sam je produkujesz. Jest już wersja 0%? Nie rozmawiam z osobami duchownymi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość