Głośniki

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Głośniki

Post autor: Leah P » 06 gru 2016, 23:08

Zakladam temat, bo sama poszukuje glosnikow, glownie nastawiona jestem na linie basowa, bo muzyke z tego typu nutami wlasnie lubie i do niej potrzebuje dobrego naglosnienia. Mialam normalne, bardzo proste glosniki (6 w sumie na caly pokoj) za 150 funtow, ale niestety musialam je zostawic w poprzednim mieszkaniu, bo zwyczajnie nie zmiescily sie w moim transporcie, a i tak kilka z nich mialo cos uszkodzonego. Teraz szukam czegos porzadnego, na lata. Moze nawet profesjonalny sprzet jesli akurat bede miala wystarczajaca ilosc gotowki przy kolejnej przeprowadzce. Macie cos do polecenia?

Usunięty 6091

Re: Głośniki

Post autor: Usunięty 6091 » 23 sty 2017, 19:29

Oooo, to szukamy podobnie xd linia basowa musi być, buforek i te klimaty :p
Głośniki, które mam przy kompie są.. ee.. mają yyy.. no ponad 10 lat jak nic, może więcej o0
Już tak na nie narzekam, że no dramat, przy maxymalnym podkręceniu dają dźwięk: "bzzz" dlatego jak oglądam filmy czy coś i mają słabe nagłośnienia to no.. zaciskam zęby i jakoś się da oglądać.
Rozglądam się ciągle ale no.. czekam na promocje czy cosik.

Ale rozumiem, że Ty ciśniesz głośniki do wieży? Czy telewizora? Czy jak?

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Głośniki

Post autor: Leah P » 23 sty 2017, 19:31

Komputer/TV/laptop, jedno z powyzszych, bo wszystko mam polaczone ze soba, wiec da sie przestawic dzwiek z jednego na drugie.

JJRC
Posty: 11
Rejestracja: 25 sty 2017, 11:47
Imię: Adam
Płeć: Kobieta

Re: Głośniki

Post autor: JJRC » 25 sty 2017, 12:43

Okej, już rozumiem o co chodzi o jaki typ głośników wchodzi tutaj w grę, natomiast sprecyzuj jeżeli możesz swój budżet jaki jesteś w stanie na to przeznaczyć i wtedy podam kilka ciekawych modeli głośników.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Głośniki

Post autor: Leah P » 26 sty 2017, 15:02

Chcialabym sie zmiescic w cenach do £400-500, ale jak sie nie da to moze cos ekstra na to przeznacze.

szuster
Posty: 4
Rejestracja: 05 lut 2018, 12:07
Płeć: Kobieta

Głośniki

Post autor: szuster » 19 gru 2018, 21:10

To żeby nowego tematu nie zakładać chcę zapytać o głośniki STX Electrino M100 sądzicie, że są warte swojej ceny? Wiem, że to i tak nie drogo jednak ja jestem taką osobą, że przed zrobieniem jakiegokolwiek zakupu powyżej 50zł wolę wszystko przemyśleć i przeanalizować - chcę zamwówić je ze strony stx .pl, ale jeszcze nie podjąłem decyzji. Liczę na odpowiedzi kogoś kto się na tym zna!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość