Kącik FM'a - każda z serii gry Football Manager'a

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
Awatar użytkownika
Redo26
Marzyciel-Gaduła
Posty: 65
Rejestracja: 08 lut 2017, 17:46
Imię: Radosław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Z pewnego miejsca na Ziemi

Kącik FM'a - każda z serii gry Football Manager'a

Post autor: Redo26 » 08 lut 2017, 18:19

Czy jest na forum ktoś grająca w serię Football Manager ? Pytam póki co z zupełnej ciekawości, ale jeśli takowi gracze się tu znajdują to chętnie powymieniam z nimi swoje spostrzeżenia :)

Awatar użytkownika
shrek
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2017, 16:43
Płeć: Mężczyzna

Re: Kącik FM'a - każda z serii gry Football Manager'a

Post autor: shrek » 09 lut 2017, 12:34

Trochę grałem swego czasu, ostatnio nieco mniej :D

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Kącik FM'a - każda z serii gry Football Manager'a

Post autor: Leah P » 14 mar 2017, 14:57

Moj maz gral w to cos bardzo podobnego, chyba Top11 czy jakos tak, bo wszyscy kucharze zaczeli w hotelu, normalnie plaga. Srodek serwisu, wchodze do kuchni - pusto. Wychodze na dwor i siedzi 12 kucharzy z telefonami w powietrzu, bo MAJOM GRE TERAZ i musza zlapac internet, a gotowac nie ma komu :mur: Oczywiscie zawsze na przodzie byl ten co pracowal na sniadaniu, bo jak tylko wchodzil do budynku to ustawial sobie mecze z innymi, a potem smial sie diabolicznie, bo wiedzial ze spia i nie moga ogladac, a jak sie nie oglada swojego meczu to podobno motywacja graczom spada. To ja juz wole Candy Crush :przestraszony:

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Kącik FM'a - każda z serii gry Football Manager'a

Post autor: kick » 16 wrz 2018, 13:54

Ja czasami zagram. Kiedyś sporo na tych fm`ach, a wcześniej cm`ach siedziałem:D Aj, ale karałem moją Wisełką:P

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość