Xbox

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Xbox

Post autor: QueenDream » 02 sty 2014, 20:22

Posiadacie tę grę?
Którą wersję? Xboxa czy Xboxa 360?
Jeśli Wy jej nie macie, to może ktoś ze znajomych ją posiada?
Graliście w ogóle kiedykolwiek na niej? Co w ogóle o niej myślicie? I jaka gra się Wam najbardziej podoba?

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Xbox

Post autor: Ruta » 02 sty 2014, 20:59

Grałam na Xboxie 360 i porównując do dwóch innych konsoli z kontrolerami ruchu (PS3 i Nintendo Wii) to wolę ten na PS, chociaż na co dzień jak już używam Nintendo (minus taki, że nie ma gier właściwie po polsku).

Na Xboxie wkurzała mnie kalibracja. Cały czas się badziew rozłączał mi.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Xbox

Post autor: QueenDream » 02 sty 2014, 21:07

Ruta pisze:Na Xboxie wkurzała mnie kalibracja. Cały czas się badziew rozłączał mi.
W sumie nie wiem czemu Cię wyłączało. Myśmy ostatnio z chłopakiem kupili właśnie Xboxa360 i nic się nie wyłączyło, kinect fajnie łapał i nie było żadnych problemów z kalibracją.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Xbox

Post autor: Ruta » 02 sty 2014, 21:16

QueenDream, jeśli ktoś ma do dyspozycji 5 metrów od ekranu i sprzętu.. to spoko. Xbox wymaga stosunkowo dużej odległości. Na PS grałam pół metra od tv i było ok.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Xbox

Post autor: QueenDream » 02 sty 2014, 21:18

W sumie my mamy około 2 metrów i spoko nawet wszystko łapie, myśmy się w sumie zastanawiali czy wybrać PS czy Xboxa, jednak wybór padł na to drugie i jak na razie nie żałujemy ;P

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Xbox

Post autor: Ruta » 02 sty 2014, 21:20

QueenDream, często dobrze się kierować też tym ile gier i jakich gier na daną konsolę wychodzi. Bo można kupić konsolę, a potem nie mieć w co grać. Tak jak ludzie pokupowali teraz PS4...

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Re: Xbox

Post autor: QueenDream » 02 sty 2014, 21:24

Ruta, no w sumie też prawda.
Myśmy się też po części kierowali tym, że jednak gry na Xboxa sa troszkę tańsze niż na PS

sunandflower
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2013, 10:43
Imię: Natalia
Płeć: Kobieta

Re: Xbox

Post autor: sunandflower » 14 mar 2014, 12:12

Ja mam xBoxa 360. Szczerze mówiąc nie wiem, czym one się różnią, ale to był akurat prezent więc się nie wybrzydza.

Awatar użytkownika
Lionheart
Marzyciel-Gaduła
Posty: 99
Rejestracja: 29 gru 2015, 14:40
Imię: Leon
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraina Deszczowców

Re: Xbox

Post autor: Lionheart » 18 sty 2016, 22:00

Od niedawna mam Xklocka 360. Mam zarówno PS3 jak i 360, w sumie na obu gra mi się równie dobrze :D Nie używam kinecta czy move'a, jedynie pod względem kontrolerów wygodniejszy jest dla mnie ten od Xboxa. No i Xbox ma Fable Anniversary, a PS3 nie :3

Awatar użytkownika
Vertigo
Początkujący marzyciel
Posty: 28
Rejestracja: 29 maja 2016, 19:07
Płeć: Mężczyzna

Re: Xbox

Post autor: Vertigo » 30 maja 2016, 16:11

Posiadacie tę grę?
chyba konsolę x)
Którą wersję? Xboxa czy Xboxa 360?
Nigdy nie miałem oryginalnego pudła z 2001r., mam za to 360tkę, wpierw Elite, później zmieniłem na Slimkę, która działa do dziś.
Obecnie zastanawiam się nad zakupem One albo PS4, choć coraz częściej myślę jednak o produkcie Sony. Na razie jednak wstrzymam się z nową konsolą - poczekam, aż będzie w 100% wiadomo jak to będzie z nowymi wersjami xboxa i ps - w tym roku ma wyjść odchudzona wersja One, w przyszłym nowa wersja z lepszymi bebechami i obsługą VR, PS coś tam przebąkuje o PS4K, również z VR i lepszą grafiką. Pożyjemy zobaczymy.
Co w ogóle o niej myślicie?
Myślę, że 360tka to moja ulubiona konsola, masa tytułów, stabilny multiplayer, fantastyczny pad (tak właśnie powinno umieszczać się analogi Sony..), a po 10latach od premiery wciąż gra się na niej bardzo dobrze.
Co dwóch pozostałych konsol Microsoftu - historia powstania oryginalnego Xboxa jest całkiem ciekawa i choć nigdy nie zbliżył się popularnością do PS2, to trzeba przyznać, że czarne pudło miało duży wpływ na całą branżę. Xbox One z kolei był jedną wielką marketingową wpadką, która do dziś przekłada się na ilość sprzedanych konsol.

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Xbox

Post autor: kick » 16 wrz 2018, 13:50

Miałem X360, ale nie mogłem się przyzwyczaić do tych padów i pogoniłem.
Według mnie plejak jest dużo lepszy,
ale X i rzeczy do niego są tańsze.
Pro Evolution Soccer:P

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość