gry planszowe

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
Awatar użytkownika
ida161
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2016, 10:54

gry planszowe

Post autor: ida161 » 10 kwie 2016, 21:19

Witam wszystkich serdecznie:) jakie polecacie gry planszowe i towarzyskie? Ostatnio grałam w : carcassonne, przebiegłe wielbłądy, palce w pralce, dobble, sabotażysta i jak żyć panie premierze;) na wszystkich tych grach spędziłam miło czas:)

Usunięty 5938

Re: gry planszowe

Post autor: Usunięty 5938 » 11 kwie 2016, 20:07

ida161,
kiedyś namiętnie grałem w gry planszowe , zwłaszcza te oldschollowe. Całe wieczory spędzałem nad planszą ,,Samotnika" (logiczna gra planszowa przeznaczona dla 1 osoby). Z kuzynami grywałem w ,,Chińczyka", ,,Jasyr" czy ,,Monopol". Potem nadeszła era tzw. paragrafówek (np. ,,Dreszcz") i gier typu ,,Bogowie Wikingów" czy ,,Bruce Lee". Wolałem je od flipperów czy gier komputerowych.
Stare dobre czasy, które wspominam z ogromnym sentymentem.

Awatar użytkownika
ida161
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2016, 10:54

Re: gry planszowe

Post autor: ida161 » 30 kwie 2016, 6:42

Jeszcze dobrą grą jest Sabotażysta!
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2016, 6:45 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: spam

eltax
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2016, 20:03
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna

Re: gry planszowe

Post autor: eltax » 10 sie 2016, 20:13

Chińczyk, monopol, eurobiznes, seria gier Magic the gathering to są gry, które mam do dziś i pewnie większość choć raz miała z nimi styczność. Ja do dziś kupuję gry planszowe ostatnio kupiłem nową odsłonę Magic the gathering Arena of the planeswalkers, spędzić czas ze znajomymi przy dobrej grze planszowej czysta przyjemność, polecam każdemu taką formę rozrywki.

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: gry planszowe

Post autor: SNOWDOG » 11 sie 2016, 12:14

To jest moja aktualna kolekcja gier planszowych:
Obrazek
Gram w nie tak bardziej od półtora roku i stałem się ich ogromnym fanem. Super rozrywka i sposób na zacieśnianie (bądź niszczenie :P ) więzi z innymi ludźmi. Osobiście polecam Munchkina, który jest moim konikiem, a także Grę o Tron. Jest oczywiście wiele innych jeszcze, ale te dwie są według mnie najbardziej warte uwagi (z tych, które poznałem).

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: gry planszowe

Post autor: Pawian » 11 sie 2016, 18:36

SNOWDOG, mam godnego rywala :P Niedlugo bede miec wiecej.

Moja ulubiona jest Monopoly, jak tylko wyszla seria z kartami kredytowymi odrazu ja kupilam [plakalam przy kasie, ale bylo warto].

Awatar użytkownika
Christina
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2016, 14:03

Re: gry planszowe

Post autor: Christina » 23 sie 2016, 14:51

eltax pisze:Chińczyk, monopol, eurobiznes, seria gier Magic the gathering to są gry, które mam do dziś i pewnie większość choć raz miała z nimi styczność. Ja do dziś kupuję gry planszowe ostatnio kupiłem nową odsłonę Magic the gathering Arena of the planeswalkers, spędzić czas ze znajomymi przy dobrej grze planszowej czysta przyjemność, polecam każdemu taką formę rozrywki.
O tak, planszówka Magica jest świetna:) U mnie w domu to już rytuał, że na posiadówkach w to gramy. Zaraziłam znajomych pasją do grania w planszówki.

eltax
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2016, 20:03
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna

Re: gry planszowe

Post autor: eltax » 23 sie 2016, 15:44

SNOWDOG pisze:To jest moja aktualna kolekcja gier planszowych:
Obrazek
Gram w nie tak bardziej od półtora roku i stałem się ich ogromnym fanem. Super rozrywka i sposób na zacieśnianie (bądź niszczenie :P ) więzi z innymi ludźmi. Osobiście polecam Munchkina, który jest moim konikiem, a także Grę o Tron. Jest oczywiście wiele innych jeszcze, ale te dwie są według mnie najbardziej warte uwagi (z tych, które poznałem).
Fajna kolekcja szacun :) u mnie obecnie na półce leży jedynie Magic bo teraz On mi jest potrzebny ciągle pod ręką ;)

Nefertete
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 184
Rejestracja: 09 wrz 2010, 18:47
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

gry planszowe

Post autor: Nefertete » 12 wrz 2018, 19:50

Uwielbiam gry planszowe i karciane. Od tych całkiem prościutkich typu chińczyk, tryktrak po znane wszystkim monopoly/eurobizness. Uwielbiam też tabu oraz 5 sekund. Najbardziej lubię wieczory gdy zbierają się u nas znajomi i można przy grach spędzić wiele świetnych godzin.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość