Peggle

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
Gully Foyle

Peggle

Post autor: Gully Foyle » 20 kwie 2018, 10:52

Czyli sympatyczna i niebanalna gra zręcznościowa z doskonałą oprawą audio i przepysznie kolorową scenerią plansz. Natrafiłem na nią wraz z otrzymaną od brata konsolą Xbox 360. I tak od dwóch lat pogrywam w nią regularnie. Teraz w część drugą głównie czyli Peggle Nights. Cały urok tej gry to prostota, świetna zabawa i towarzyszący jej luz. Jest co robić, sporo trybów rozgrywki i kilka trofeów do zdobycia także. Obecnie najwięcej czasu i wysiłku poświęcam na próbę ukończenia trybu przygody bez ani jednej powtórki, co wydaje mi się kosmicznie trudne do zdobycia, wręcz stające się marzeniem o takim wyczynie. Może nierealne, może do zrobienia. Przekonam się na pewno :P.

Jeśli ktoś chciałby grę zupełnie za darmo to PEGGLE jest dostępna dla posiadaczy konta Origin. Lub dla tych, którzy założą je sobie żeby zbierać darmowe gry ;) . I wg mnie to zdecydowanie hit jeśli chodzi o darmówkę z platformy gier EA.

Szczerze polecam, mnie ta gra od początku zachwyciła i wciągnęła. Ktoś ma jakieś doświadczenia z nią? Chce się podzielić opinią? Jakieś sposoby na milionowe zdobycze punktowe albo ciekawe screeny? Zapraszam :D !
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2018, 20:02 przez Gully Foyle, łącznie zmieniany 2 razy.

Usunięty 5226

Peggle

Post autor: Usunięty 5226 » 20 kwie 2018, 15:52

Zachęciłeś mnie że za darmo, mam trochę gier na Origin, ale... https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/ ... rd-edition
No i niby 15 zł, na Łowcach też cisza. Nie wiem, może kiedyś rozdawali xDDD

Gully Foyle

Peggle

Post autor: Gully Foyle » 20 kwie 2018, 19:59

Suicider mnie chodziło o pierwszą część czyli Peggle. Wejdz w Origin i w specjalny prezent. Jest za darmo, dziś w nią grałem. A Peggle Nights to kontynuacja. Zagraj sobie w podstawkę i napisz co o tym myślisz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość