Linux

Lubisz informatykę? Kopiesz bitcoiny? Zarywasz nocki nabijając expa? A może masz problem z Windowsem 11? Jeśli tak, to znalazłeś właśnie miejsce dla siebie.
TomekPopek21
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2012, 13:23
Imię: marco

Re: Linux

Post autor: TomekPopek21 » 12 mar 2013, 15:29

sepän poika pisze:
TomekPopek21 pisze:Dlaczego w bankomatach nie ma żadnego darmowego systemu bo jest to syf nie dający gwarancji bvezpieczeństwa.
Haha. Śmiechłem z ignorancji.

Jak przestaniesz się śmiać to podaj chociaż jeden bankomat oparty na linuxie ???

TomekPopek21
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2012, 13:23
Imię: marco

Re: Linux

Post autor: TomekPopek21 » 12 mar 2013, 15:32

Linux jest dobry dla masturbantów !!! he he

Awatar użytkownika
PCouter
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 178
Rejestracja: 07 cze 2013, 16:07
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gliwice/Zakopane

Re: Linux

Post autor: PCouter » 10 lip 2013, 23:11

Używam ubuntu, ponieważ na debianie mam problem z wkompilowaniem sterowników do karty sieciowej do jądra. Może kiedyś jeszcze się w to pobawię i wtedy z pewnością wrócę na Debiana. Chociaż sam ubuntu też jest niczego sobie.

Hermes Trismegistos
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 126
Rejestracja: 07 lip 2013, 17:47
Imię: Bonawentura Iarema
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ultima Thule

Re: Linux

Post autor: Hermes Trismegistos » 11 lip 2013, 3:02

Obecnie Arch Linux, niegdyś Slackware.

Thor
Extra marzyciel
Posty: 675
Rejestracja: 18 gru 2012, 14:34
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna

Re: Linux

Post autor: Thor » 12 lip 2013, 22:23

Używam ubuntu na co dzień na zmianę z windowsem, poza tym w starym htc hd mam ubuntu :P

Obieżyświat
Posty: 3
Rejestracja: 24 mar 2014, 15:19
Płeć: Mężczyzna

Re: Linux

Post autor: Obieżyświat » 24 mar 2014, 15:39

Ja używam ubuntu na co dzień, windows mi niepotrzebny. W końcu jedyne gry w jakie gram, to Minecraft i Margonem :P. Reszta to tylko pisanie na forum, wrzucanie czegoś na FTP i oglądanie YouTuba.

Usunięty 5226

Re: Linux

Post autor: Usunięty 5226 » 06 mar 2017, 13:47

Używałem do tej pory u siebie tylko jednej wersji Linux'a - Linux Mint.
Na razie siedzi na wirtualnej maszynie.
Na laboratoriach korzystamy z Debiana, ale ktoś tak pochrzanił to wszystko że często wywala błędy, źle renderuje obraz, źle działają skróty klawiaturowe... Jest ciężko na tym pracować.

Dawniej korzystałem z pewnej wersji na Live CD, gdzieś była dołączona do gazety, ale mi nie pomogła.
To był mój pierwszy kontakt z Linuxem, ciężko było mi się przyzwyczaić, zwłaszcza z dodatkowymi ustawieniami.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Linux

Post autor: Leah P » 14 mar 2017, 14:52

Ostatnio sie z Linuxem widzialam w gimnazjum, kiedy robilismy porownania systemow (co wspominam bardzo milo, podobno w innych szkolach nie ma mozliwosci porownania i roznego sprzetu) i najmniej mi sie podobal z trzech (Windows, Mac, Linux), ale zaden ze mnie ekspert :P

Awatar użytkownika
Shoa
Posty: 14
Rejestracja: 17 paź 2017, 15:19
Imię: Michał
Płeć: Mężczyzna

Re: Linux

Post autor: Shoa » 19 paź 2017, 12:38

Ja osobiście polecam zainstalować Linuxa Ubutu dla osób początkujących/zaczynających swoją przygodę z dystrybucją Linux. Jest łatwy w obsłudze i bardzo praktyczny. Jego efekty wizualne przebijają nie jeden system. Osoby, które chcą trochę poklikać mogą zacząć swoich sił w konsoli :luka:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość