Korekty tekściarskie

Szkoła zajmuje nam jedną część życia, a praca drugą. Czy szkoła taka straszna jak ją malują, a praca daje nam satysfakcję? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.
Gully Foyle

Korekty tekściarskie

Post autor: Gully Foyle » 19 sie 2021, 8:45

Obecnie jestem na lekkim zakręcie życiowym i "szukam nowego początku". Jako że jestem dobry w wyłapywaniu błędów i zawsze jakiś potrafię znaleźć, to szukam osób, które piszą a może nie mają grama cierpliwości do poprawy swoich tekstów :). Jeśli ktoś publikuje swoje prace lub chciałby je mieć poprawione, to niech napisze w temacie albo na pw. Pracowałem przy książkach i pomniejszych tekstach, ale to dość ciężkie i wymagające zadanie. Więc chcę wrócić do mniejszych objętościowo tekstów.

Jeśli chodzi o ewentualne wynagrodzenie... hmm... Może pomożemy sobie wzajemnie na zasadzie wymiany uprzejmości, jeśli ja też bym czegoś potrzebował. Każdy przecież ma jakieś talenty :D. Zawsze można się dogadać, ale zależy mi bardziej na zajęciu niż na zarobku, gdyż chcę sprawdzić czy będę w stanie tak pracować w niedalekiej przyszłości :). Zachęcam do kontaktu i pozdrawiam forumowiczów!

agn87
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2021, 23:04
Imię: Agnieszka
Płeć: Kobieta

Korekty tekściarskie

Post autor: agn87 » 09 lis 2021, 19:40

Ja akurat nie potrzebuję, ale myślę, że warto się odezwać na grupie fb dla copywriterów

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość