Jaki film ostatnio oglądaliście?

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Luna_s20
Początkujący marzyciel
Posty: 43
Rejestracja: 05 maja 2014, 5:51
Imię: Marta
Płeć: Kobieta

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Luna_s20 » 29 mar 2018, 11:28

Baśń o Mrozie Czarodzieju (Dziadek Mróz) - kto widział? :)
Baśń znalazłam na cda, to film z 1964 roku, ale jest naprawdę... no, jest naprawdę.
Nastka, śliczna i uczynna dziewczyna, próbuje przypodobać się nienawistnej macosze i swojej przyrodniej siostrze. Nie wychodzi jej to najlepiej. Ojciec, zastraszony przez żonę-heterę zostaje zmuszony by dziewczynę w środku zimy wywieźć do lasu. Jeśli napiszę więcej, zepsuję wam zabawę. Przyznam że nie znam produkcji radzieckich z dawnych lat, więc za film zabrałam się bardzo podejrzliwie, ale pozytywnie mnie zaskoczył.

Drugi to film z 2014 roku - pseudodokument o życiu norweskich wampirów. Brzmi jak bardzo oklepany pomysł, a jest naprawdę dobrze zrobiony. Zabawne i świeże ugryzienie wyświechtanego już tematu. Trudno przyczepić się do szczegółów - chyba że są to szczegóły biograficzne. Bardzo fajne, lekkie, nie męczące i nie naiwne poczucie humoru szybko udzieli się oglądającemu. Lekka produkcja na nudne popołudnie. Również na cda.

Usunięty 6699

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Usunięty 6699 » 21 kwie 2018, 20:29

Śmiertelna wyliczanka
Funny Games
Ciche miejsce

Usunięty 5226

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Usunięty 5226 » 21 kwie 2018, 21:31

Rachel pisze: 21 kwie 2018, 20:29 Śmiertelna wyliczanka
Funny Games
Ciche miejsce
I jak wrażenia? Widziałaś nowszą wersję Funny Games? Ten remake czy oryginał?
Na Ciche miejsce byłaś w kinie? Nowatorskie to?
Śmiertelna wyliczanka... w sumie to pamiętam tylko dobrego Michael Pitt stamtąd.

Usunięty 6699

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Usunięty 6699 » 22 kwie 2018, 10:58

Suicider pisze: 21 kwie 2018, 21:31 I jak wrażenia? Widziałaś nowszą wersję Funny Games? Ten remake czy oryginał?
Oglądałam z roku 2007. Jedyny wniosek - nie pożyczać nigdy jajek!
A tak na poważnie - dość dobry film. Przekazanie poprzez swoją twórczość w sposób kontrowersyjny, szokujący ale przede wszystkim prawdziwy aspekt ludzkiej natury.. W moim odczuciu coś wyjątkowego.
Suicider pisze: 21 kwie 2018, 21:31 Na Ciche miejsce byłaś w kinie? Nowatorskie to?
Owszem, w kinie. Na pewno warte obejrzenia. To jeden z lepszych horrorów jakie było mi dane obejrzeć. Szczerze mówiąc nie sądziłam, że będę aż tak pozytywnie zaskoczona. Film trzyma w napięciu niemal od pierwszej minuty bez ostrej jatki jak w większości horrorów co już w sumie zaczęło mnie nudzić.
Mogłabym więcej napisać ale to już by się równało ze zdradzeniem fabuły a tego nie chcemy :D
Jak grywasz w gry tego typu to bym Ci przyrównała to do The Last of Us. Mówi Ci to coś? ^^
Na pewno jakbyś przypadkiem chciał obejrzeć nie będzie to strata czasu. Ewentualnie możesz uronić parę łez jeśli się wzruszasz na filmach. :P

Awatar użytkownika
marzanna
Extra marzyciel
Posty: 592
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:45
Płeć: Kobieta

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: marzanna » 22 kwie 2018, 11:16

Ponieważ lubię filmy sensacyjne,kryminały skupiam się na tego typu filmach,ostatnio obejrzałam "W pogoni za zemstą" w którym jest mowa o zemście człowieka na winnych śmierci jego brata. 10 lat za kratkami dostatecznie podsyciło jego postanowienie odwetu,zaczyna po kolei eliminować tych którzy przyczynili się do jego poczynań.

Awatar użytkownika
LuCyferKA
Bigiel
Bujający w obłokach
Posty: 262
Rejestracja: 12 lis 2015, 11:44
Płeć: Mężczyzna

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: LuCyferKA » 23 kwie 2018, 19:49

Urodzeni Mordercy - po raz kolejny.
Mickey i Mallory, tak jak Bonnie i Clyde.
Lubimy towarzystwo, ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diabły.

Awatar użytkownika
marzanna
Extra marzyciel
Posty: 592
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:45
Płeć: Kobieta

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: marzanna » 25 kwie 2018, 13:44

Już raz oglądałam film z Salmą Hayek "Everly" i zauważyłam, że jest powtórka na TV Plus, film trzymający w napięciu . Film opowiada o prostytutce,która pragnie odejść z najstarszego zawodu świata,ale na przeszkodzie temu stoi jej sutener.

Usunięty 6699

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Usunięty 6699 » 30 kwie 2018, 11:38

Przyciąganie. Warto obejrzeć. Pokazujący jak jednak ludzie są głupi i kieruje nimi tylko chęć zniszczenia czegoś nieznanego.

Candy Dla mnie to nie idealna opowieść o miłości jak większość twierdzi.
Jedynie dość smutna historia miłosna. Aktorzy super i podział na trzy etapy - dobry pomysł. Polecam!

Gully Foyle

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Gully Foyle » 30 kwie 2018, 20:41

Avengers Infinity War

Począwszy od Wojny bohaterów i Czasu Ultrona jakiś mrok wkrada się w świat bohaterów Marvela. Trudno się wypowiedzieć jednoznacznie o najnowszym obrazie. Na pewno porusza i daje do myślenia. A pojawienie się Thanosa na zawsze zmieni znanych nam bohaterów. Ciekawi mnie kontynuacja bo wiele niedomówień pozostawiono. Tak trzymać.

Awatar użytkownika
marzanna
Extra marzyciel
Posty: 592
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:45
Płeć: Kobieta

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: marzanna » 01 maja 2018, 13:19

Film,który mogłabym oglądać ciągle to "Dirty dancing" ale tylko ten w roli głównej z Patrickiem Swayze i Jennifer Grey,a tak na marginesie właśnie dzisiaj on leci na Polsacie. Film,który uwielbiają i moje dzieci.Lecę dalej oglądać.

Usunięty 6699

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Usunięty 6699 » 09 maja 2018, 21:18

Lektor
Moja miłość
Mroczny rycerz

Karimka
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2018, 13:29
Płeć: Kobieta

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Karimka » 25 cze 2018, 13:41

Ciche miejsce.

Fajny pomysł na horror/triller mieli autorzy:)

Gully Foyle

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Gully Foyle » 16 kwie 2020, 13:09

Nadrabiam zaległości filmów, których do tej pory jakoś nie chciało mi się zobaczyć. Korona szaleje, więc czasu mnóstwo. Obejrzane w kwietniu:

Sand Castle
Green Lantern
Io
Jojo Rabbit - rewelacyjny aktorsko i jako historia :)
Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym
Jakiś czas później
Bomb City
Słoń
Pink Floyd The Wall
492: Imię mordercy

Gully Foyle

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Gully Foyle » 31 sie 2020, 11:38

"Amadeusz" M.Formana. Pozycja obowiązkowa dla fanów Mozarta i muzyki klasycznej. Jest na cda więc można skorzystać z okazji i obejrzeć ;)!

Gully Foyle

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Gully Foyle » 06 wrz 2020, 11:06

Bloodshot...

Dla mnie 1/10.
Nie z tego powodu, że film był totalnie zły. Dlatego, że próbuje na siłę być lepszym obrazem niż jest w sposób jawnie bezczelny. Wyszło to fatalnie i wg mnie nie ma tam czegoś, co ratuje całość. Vin Diesel wygląda, porusza się i stroi miny jak emeryt. W dodatku mam wrażenie, że najpierw wziął kasę a dopiero później przeczytał scenariusz :D . Sceny akcji są spowalniane aby widz niczego głupiego nie przegapił. Pearce chociaż ma odrobinę przyzwoitości i trochę "gra". A to mogła być dość udana produkcja gdyby ktoś inny się tym zajął.
Powody kupowatości tego obrazu: za duży budżet? zbyt wielu znanych aktorów? amatorzy odpowiedzialni za nakręcenie filmu? producent podpisał papiery i poszedł na lunch bo miał gdzieś, co to będzie?

Upgrade z 2018 za 3 mln miał o niebo więcej do przekazania i potrafił przyprawić o dreszcze i opad szczęki. Dlaczego tak łatwo marnuje się pieniądze robiąc gówniane filmy...

Usunięty 6699

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Usunięty 6699 » 29 wrz 2020, 8:57

Przed północą

7/10

Gully Foyle

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Gully Foyle » 10 paź 2020, 10:31

Mroczne wody

Dałem dychę. Polecam każdemu.

Gully Foyle

Jaki film ostatnio oglądaliście?

Post autor: Gully Foyle » 17 lis 2020, 13:28

Bracia Sisters

Nadspodziewanie ciekawy western w dobrej obsadzie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości