Must Be The Music

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Guśka
Newbie
Posty: 1822
Rejestracja: 22 mar 2012, 20:18
Imię: Dagmara

Must Be The Music

Post autor: Guśka » 05 kwie 2012, 9:47

Nie widziałam aby był ten temat.

Jest temat o Bitwie na głosy, X-Factor, to pora też na Must Be The Music :) Co sądzicie o tym programie? Oglądacie go? Kto Wam się spodobał na castingach?

Dyskutujemy o wszystkim co jest związane z Must Be The Music.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Must Be The Music

Post autor: V » 05 kwie 2012, 12:00

Nie oglądam Polsatu, więc nie oglądam też tego. ALE. Ale w MBTM występuje (występował?) zespół HANKA, którego liderem jest chłopak z mojej rodzinnej miejscowości. Wierząc jego wpisom na FB, są teraz w półfinale, ale na stronach internetowych (ten szoł nie ma nawet własnej oficjalnej strony) nie mogłem jakoś ich znaleźć.

Midnight
Extra marzyciel
Posty: 564
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:06
Imię: Justyna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Re: Must Be The Music

Post autor: Midnight » 05 kwie 2012, 12:09

Rzadko zdarza mi się oglądać tego typu programy, ale szczerze mówiąc wolę MBTM niż X-Factor (jeszcze chyba jest coś, ale nie wiem, jak się nazywa). Są zespoły i instrumentaliści - to pierwszy plus - i ogólnie wydaje mi się, że poziom jest wyższy i fajniejsze jury (choć Kubę i Czesława też lubię). Oglądam od święta ;)
I w ogóle mam awersję do TVN-u, więc jak mam wybierać, to preferuję MBTM ;)

Guśka
Newbie
Posty: 1822
Rejestracja: 22 mar 2012, 20:18
Imię: Dagmara

Re: Must Be The Music

Post autor: Guśka » 05 kwie 2012, 12:11

Nie przypominam sobie aby oni dalej przeszli.


EDIT:

Jednak przeszli, sprawdziłam ;)

pineska
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 123
Rejestracja: 09 kwie 2012, 19:42
Imię: Wiktoria

Re: Must Be The Music

Post autor: pineska » 10 kwie 2012, 16:56

Pierwszą edycje oglądałam w miarę regularnie. Skład jury całkiem fajny choć zastanawiam się co robi Łozo obok takich osób jak Sztaba i Zapendowska, którzy o muzyce rzeczywiście mają pojęcie a on jak dla mnie jest jak flaga na wietrze i nawet nie potrafi skleić uzasadnienia swojego wyboru. Może ma przyciągać wszystkie te nastolatki przed telewizory, nie wiem ...

Guśka
Newbie
Posty: 1822
Rejestracja: 22 mar 2012, 20:18
Imię: Dagmara

Re: Must Be The Music

Post autor: Guśka » 10 kwie 2012, 17:02

Myślę tak samo jak Ty, że Łozo właśnie ma przyciągnąć młodsze pokolenie. Ale jak dla mnie on sprawdza się w roli jury i jakoś mi nie przeszkadza.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości