Poszukuję filmu/ serialu...

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: V » 22 kwie 2013, 22:02

Może klasyka? egzorcysta

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Ruta » 23 kwie 2013, 18:52

Dodam, że nie lubię azjatyckiego kina. Więc połowa lepszych horrorów odpada. ;D

Usunięty 2094

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Usunięty 2094 » 23 kwie 2013, 19:02

Ruta, w takim razie (oprócz tego, co już proponowałam): "Worek kości".

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: nieogarniety » 23 kwie 2013, 19:17

Ruta, nie wiesz co tracisz :P

To może krzesło diabła? :D
Jesteś w stanie wskazać jakiś dobry Twoim zdaniem horror? Tak, żeby nakierować w odpowiednią stronę ;)

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Ruta » 23 kwie 2013, 20:48

nieogarniety pisze:krzesło diabła
Brzmi interesująco.
nieogarniety pisze:Jesteś w stanie wskazać jakiś dobry Twoim zdaniem horror?
Skazani na strach. Tak z tych co ostatnio widziałam. A ogólnie... jakoś nigdy szału nie było.
Nie lubię się lejących flaków z krwią, debili latających z kamerą przed nosem, bo zobaczyli duszka. Nie lubię też zbyt dużej brutalności. Lubię coś powiązanego ze sprawami paranormalnymi, od jakiegoś czasu szukam czegoś o czarownicach. Lubię coś takiego, co zaskakuje na końcu, jak w przypadku Martyrs właśnie. Może być nawet bardziej mroczny thriller.

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: nieogarniety » 23 kwie 2013, 21:01

Krzesło diabła podałem tak z przekory troszkę. Ja się zawiodłem strasznie na tym filmie bo polecało mi kilka osób jako że ponoć jest świetny. Poza tym wygrał konkurs na jakimś tam festiwalu horrorów w multikinie parę lat temu. Przed obejrzeniem ostrzegam że zapamiętałem ten film jako straszny kicz :P

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Ruta » 23 kwie 2013, 21:10

nieogarniety pisze:Krzesło diabła podałem tak z przekory troszkę. Ja się zawiodłem strasznie na tym filmie bo polecało mi kilka osób jako że ponoć jest świetny. Poza tym wygrał konkurs na jakimś tam festiwalu horrorów w multikinie parę lat temu. Przed obejrzeniem ostrzegam że zapamiętałem ten film jako straszny kicz :P
Spoko, tak samo ciekawie brzmiało z opisu "Ciemna strona księżyca", ale po włączeniu na myśl od razu nasunął mi się film erotyczny z lat 80. o.O

Cath
Początkujący marzyciel
Posty: 20
Rejestracja: 23 cze 2013, 10:32
Imię: Cath
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Cath » 23 cze 2013, 22:52

No dobra. Ja już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze ten film zobaczę, no ale, może zdarzy się cud. A więc: oglądany na przełomie 2000-2003, aczkolwiek nie wiem, czy to jest rok produkcji, czy też nie. Opowiada o losach dziewczyny, a w zasadzie młodej kobiety, która straciła całą swoją rodzinę w pożarze, o którego wywołanie została posądzona, dlatego, że jako jedyna przeżyła i trafiła do poprawczaka. Po latach, albo z niego wyszła, albo zwiała, nie pamiętam. W każdym razie szukała rozwiązania tej zagadki, w co wmieszał się jakiś przystojny policjant, czy ktoś w tym stylu, no i wyszło z tego love story. Potem się okazało, że podpalenie to był jakiś spisek, czy coś.


Oprócz tego nie pogardzę tytułami jakiś dobrych: Komedii/Obyczajówek/Dramatów, ponieważ ostatnio mam wrażenie, że wszystko już oglądałam ;/

Usunięty 2094

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Usunięty 2094 » 24 cze 2013, 7:35

Skoro komedia... To może coś dla młodzieży? "Po prostu Peck" spróbuj. Obyczajówka - "Rachel wychodzi za mąż", dramat - "Now is Good" albo "Charlie".

ANIOŁ
Sponsor
Posty: 952
Rejestracja: 24 sty 2013, 14:26
Imię: Jerzy
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: ANIOŁ » 24 cze 2013, 13:52

Cath pisze:No dobra. Ja już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze ten film zobaczę, no ale, może zdarzy się cud. A więc: oglądany na przełomie 2000-2003, aczkolwiek nie wiem, czy to jest rok produkcji, czy też nie. Opowiada o losach dziewczyny, a w zasadzie młodej kobiety, która straciła całą swoją rodzinę w pożarze, o którego wywołanie została posądzona, dlatego, że jako jedyna przeżyła i trafiła do poprawczaka. Po latach, albo z niego wyszła, albo zwiała, nie pamiętam. W każdym razie szukała rozwiązania tej zagadki, w co wmieszał się jakiś przystojny policjant, czy ktoś w tym stylu, no i wyszło z tego love story. Potem się okazało, że podpalenie to był jakiś spisek, czy coś.


Oprócz tego nie pogardzę tytułami jakiś dobrych: Komedii/Obyczajówek/Dramatów, ponieważ ostatnio mam wrażenie, że wszystko już oglądałam ;/
Chyba go też widziałem i to nawet niedawno, ale kurde też nie mogę skojarzyć nic :kwasny: Oglądam takie ilości filmów że rzadko w ogóle pamiętam tytuł :P

Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Saya » 07 lip 2013, 20:16

No dobra szukam filmu akcji z elementami komedii i pięknymi kobietami :D Te znane już obejrzalem wiec...

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Makaron » 09 lip 2013, 13:32

Saya pisze:No dobra szukam filmu akcji z elementami komedii i pięknymi kobietami :D Te znane już obejrzalem wiec...
Zapewne pewną serię z Vin Dieselem obejrzałeś? :D
Aniołki Charliego? :D

Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Saya » 09 lip 2013, 15:07

Aniołki moge obejrzeć jeszcze raz, bo tylko raz widziałem :D
markos1995 pisze:Zapewne pewną serię z Vin Dieselem obejrzałeś?
Szybcy i Wściekli? nowej nie widziałem :D

monika1124
Posty: 4
Rejestracja: 07 maja 2014, 12:36
Płeć: Kobieta

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: monika1124 » 07 maja 2014, 12:46

Witam! Polecam "TRZY METRY NAD NIEBEM" ! Czekam już z niecierpliwością na trzecią część ;)

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Makaron » 07 maja 2014, 16:50

monika1124 pisze:Witam! Polecam "TRZY METRY NAD NIEBEM" ! Czekam już z niecierpliwością na trzecią część ;)
Wybór trafny lecz nie ten temat!

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Ruta » 07 cze 2014, 16:20

Okej.. tym razem szukam bajki. Macie coś ciekawego do obejrzenia? Przyznam, że dawno żadnej dobrej bajki nie widziałam. ;/

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Makaron » 07 cze 2014, 18:52

Ruta, Mustang z dzikiej doliny, Dzielny Mały Toster, Goffey na wakacjach, Zakochany kundel, South park? :D
Dodam jeszcze Toy Story, Stalowy gigant, i Mrówkę Z ( no skoro m. Z to i Dawno temu w trawie :) ).
// Jeszcze potwory i społka [ druga cz. to chyba Uniwersytet Potworny ], Łowcy skarbów

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Ruta » 07 cze 2014, 19:09

Makaron pisze:Dzielny Mały Toster
Moja ukochana bajka :serce:

Usunięty 2094

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Usunięty 2094 » 07 cze 2014, 19:42

Ruta, Merida Waleczna, Atlantyda, Kraina Lodu, Klopsiki i inne zjawiska pogodowe, a przede wszystkim, Jak Wytresować Smoka, super bajka. :serce:

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Pawian » 07 cze 2014, 20:08

Tak w miedzyczasie, to szukam dla kogos filmu. Dziewczyna mowi, ze jest to cos w rodzaju Pily. Para mlodych ludzi zostaje zamknieta w dwoch kabinach/pokojach obok siebie i musza robic jakies dziwne zadania, aby przezyc. Z tego co ona pamieta, to dziewczyna jest chyba blondynka. Z czasem dowiadujemy sie w filmie dlaczego ktos ich tak torturuje. To nie jest jeden z filmow Pily, bo te serie ona ma w malym palcu. To jest cos tego typu, ale pod innym tytulem. Ktos cos wie? Wspominala, ze widziala plakat/okladke tego filmu, na ktorym widac dwa pokoje obok siebie, w ktorych siedza ten facet i jego dziewczyna. Myslalam, ze wiem co to za film, ale jednak to nie bylo to.

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: nieogarniety » 07 cze 2014, 20:52


Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Pawian » 07 cze 2014, 21:59

nieogarniety, tez o tym myslalam, ale podobno to nie o ten film chodzilo. Ja nie wiem co ona wymyslila xD

Usunięty 2094

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Usunięty 2094 » 08 cze 2014, 11:06

Pawian, jest taka strona filmypodobnedo.pl. Sprawdź może tam? Możesz ewentualnie popytać ludzi na filmwebie, o ile masz tam konto. Zdziwić się można, jaką ci ludzie mają tam wiedzę filmową.


Swoją drogą, ten powyższy opis pasuje mi bodajże do 6 części Piły. Tam też wykonywano takie dziwne zadania, jak obcięcie sobie ręki nożem. :znudzony:

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Pawian » 08 cze 2014, 16:14

Moim pierwszym pomyslem byla wlasnie ta szosta czesc. Dzieki za linka, sprawdze te stronke. Jak nic nie znajde to niech kolezanka sama szuka. Dla mnie by sie az tak nie starala :P

Usunięty 5226

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Usunięty 5226 » 12 cze 2014, 19:04

Ja poszukuję filmu, który oglądałem w dzieciństwie. Chyba horror.
Jest jakaś zaraza, ludzie piją chyba zakażoną wodę. Nie jestem pewien.
Niestety pamiętam tylko koniec, widzowi i bohaterom wydaje się że już po wszystkim, chłopak kładzie się na ziemię i coś go wciąga. Jakieś monstrum. Takie liany czy cuś.
To nie jest żadna część Drogi bez powrotu, zastanawiam się czy może być to 21 tygodni później.
Mało informacji, ale tylko tyle pamiętam.

Rotter
Początkujący marzyciel
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2013, 15:53
Imię: Damian
Płeć: Mężczyzna

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Rotter » 17 lip 2014, 11:13

Był taki film (serial?), który emitowany był w latach 90. Film ten chyba pochodził z lat 70. i opowiadał o ludziach, którzy z tego co pamiętam rozbili się na jakieś obcej planecie i tam żyli, a raczej walczyli o przetrwanie. Więcej nie pamiętam, ale jak ktoś kojarzy, to niech napisze co to było.

-- Dodano czw 17 lip, 2014 11:15 --
Suicider pisze:Ja poszukuję filmu, który oglądałem w dzieciństwie. Chyba horror.
Jest jakaś zaraza, ludzie piją chyba zakażoną wodę. Nie jestem pewien.
Niestety pamiętam tylko koniec, widzowi i bohaterom wydaje się że już po wszystkim, chłopak kładzie się na ziemię i coś go wciąga. Jakieś monstrum. Takie liany czy cuś.
To nie jest żadna część Drogi bez powrotu, zastanawiam się czy może być to 21 tygodni później.
Mało informacji, ale tylko tyle pamiętam.
A to przypadkiem nie był jeden z odcinków z Archiwum X: Field Trip (sezon 6, odcinek 21)?

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: nieogarniety » 20 lip 2014, 20:42

Rotter pisze:Był taki film (serial?), który emitowany był w latach 90. Film ten chyba pochodził z lat 70. i opowiadał o ludziach, którzy z tego co pamiętam rozbili się na jakieś obcej planecie i tam żyli, a raczej walczyli o przetrwanie. Więcej nie pamiętam, ale jak ktoś kojarzy, to niech napisze co to było.
'Ziemia 2' może?

Rotter
Początkujący marzyciel
Posty: 43
Rejestracja: 13 lip 2013, 15:53
Imię: Damian
Płeć: Mężczyzna

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Rotter » 21 lip 2014, 12:15

nieogarniety pisze:
Rotter pisze:Był taki film (serial?), który emitowany był w latach 90. Film ten chyba pochodził z lat 70. i opowiadał o ludziach, którzy z tego co pamiętam rozbili się na jakieś obcej planecie i tam żyli, a raczej walczyli o przetrwanie. Więcej nie pamiętam, ale jak ktoś kojarzy, to niech napisze co to było.
'Ziemia 2' może?
Niestety, to jeszcze nie to, ale bardzo podobny klimat. Ten serial był chyba z lat 70', bo pamiętam, że ludzie byli ubrani w charakterystyczny dla tego okresu sposób - utkwiły mi zwłaszcza w głowie szerokie dzwony.

time
Posty: 2
Rejestracja: 07 sie 2014, 11:13
Płeć: Kobieta

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: time » 07 sie 2014, 11:37

JEśli ktos by szukał ciekawej komedii to polecam WIlka z wall street, a jeśli fajny film chyba obyczajowy to Jobs :D

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Poszukuję filmu/ serialu...

Post autor: Makaron » 07 sie 2014, 17:32

Wilk z Wall Street nie jest o tyle komedią co dramatem. Jobs również jest dramatem, filmem biograficznym tak jak Wilk z Wall Street - jeżeli widzisz w nim tylko komedię to znaczy że nie zrozumiałeś filmu i musisz obejrzeć go jeszcze raz. Jeżeli obejrzysz BLOW z Deppem i też będzie to dla ciebie komedia to krzyżyk na trumnę, którą ja z nieogarniętym i moim poddanym sługusem z garbem - Patorkiem zrobimy nieodpłatnie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości