Przepis na Życie

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Przepis na Życie

Post autor: Lussi-M » 21 cze 2011, 21:31

Jest to dość świeży serial produkcji TVN-u. Niedawno zakończyła się pierwsza seria tego właśnie serialu. Aktualnie są odcinki powtórkowe.

Mieliście okazję obejrzeć choć jeden odcinek? I jak wam się podoba, zamierzacie obejrzeć drugą serię? Uważacie, że obsada jest dobrze dobrana do samej tematyki serialu, czy nie? Zapraszam do rozmów.

Aquamarine
Sponsor
Posty: 95
Rejestracja: 10 cze 2011, 11:37

Post autor: Aquamarine » 22 cze 2011, 10:24

Oglądałam całą serię. Moim zdaniem bardzo fajny serial. Oczywiście zgrzyty są - na przykład bezrobotna główna bohaterka robi zakupy w delikatesach Alma.. Nie wydaje mi się, żeby to było miejsce odwiedzane przez ludzi z problemami finansowymi.. I używa w kuchni jednego z najdroższych maseł na rynku.. No ale to sponsorzy serialu, więc cóż.. Ale ogólnie serial fajny. Największą słabość mam do głównej bohaterki właśnie i do jej matki :) Babcia jest bezbłędna! :)

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 22 cze 2011, 14:30

widziałam kilka odcinków i muszę napisać, że to jeden z lepszych polskich seriali w ostatnich czasach. po tych wszystkich Majkach, Teraz albo Nigdy, Przepis na życie to miła odmiana. bo i fajna tematyka, dobre żarcie i fajna obsada. nie oglądałam co tydzień, ale od czasu do czasu zdarzyło się trafić i nie przełączyć.

Crown
Extra marzyciel
Posty: 571
Rejestracja: 10 maja 2011, 13:45
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: lubuskie

Post autor: Crown » 23 cze 2011, 13:20

Obejrzałam cały sezon. Baaardzo mi przypadł do gustu.

Awatar użytkownika
Zielonaa
Spełniacz Marzeń
Posty: 1086
Rejestracja: 11 kwie 2009, 12:52

Post autor: Zielonaa » 24 cze 2011, 17:30

Prawdę powiedziawszy, że miałam okazji obejrzeć jeszcze żadnego odcinka. Ale jak czytam teraz, że występuje tam Piotr Adamczyk to raczej nie będę się paliła do obejrzenia jakiegoś odcinka.

Nefertete
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 184
Rejestracja: 09 wrz 2010, 18:47
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Polska

Post autor: Nefertete » 08 wrz 2011, 8:59

Nie oglądałam, póki nie namówiła mnie do tego koleżanka, a że w wakacje leciały powtórki....nadrobiłam wszystko i zamierzam oglądnąć drugą serię.
Crown pisze:Baaardzo mi przypadł do gustu.
dokładnie.

Awatar użytkownika
poly
Newbie
Posty: 2659
Rejestracja: 13 lut 2011, 11:44
Imię: Iwona

Post autor: poly » 08 wrz 2011, 20:21

Oglądam, w miarę regularnie powtórki w niedziele xD
Bardzo ciekawy serial, dobra obsada. Dla mnie ma plusa.

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 08 wrz 2011, 20:39

Nie oglądam/oglądałam (bo nie wiem czy to jeszcze leci), za dużo tych seriali. Gdybym zaczęła wszystkie oglądać, to cały dzień by zleciał i miałabym wyćwiczony kciuk od zmieniania kanałów. :P

Usunięty 2094

Re: Przepis na Życie

Post autor: Usunięty 2094 » 14 paź 2011, 15:27

A ja oglądam i muszę powiedzieć, że kocham postać Beatki i Andrzeja, słodka z nich para, bardzo do siebie pasują :). Lubię sobie popatrzeć na "Przepis na życie", bo zawiera dużo zabawnych sytuacji, dialogi są lekkie i przyjemne, a postać Mańki bardzo swobodnie poprowadzona. Jej problemy z chłopakami, przyjaźń z Grubą i relacje z matką mogłabym zaliczyć do fascynujących.
Zgadzam się z poly, serial posiada dobrą obsadę: Edyta Olszówka - Pola , Magda Kumorek - Anka, Maja Ostaszewska - Beatka, Borys Szyc - Jerzy, no i nieśmiertelny Piotr Adamczyk w roli Andrzejka ;).

Bum!
Newbie
Posty: 3992
Rejestracja: 13 paź 2010, 15:53

Re: Przepis na Życie

Post autor: Bum! » 07 sty 2012, 17:57

Oglądałam kilka odcinków, serial wydał się całkiem przyjemny, więc do poduszki czasem włączę online.
Robe-Rose pisze:i muszę powiedzieć, że kocham postać Beatki i Andrzeja, słodka z nich para, bardzo do siebie pasują :)
feee :zdegustowany:

rzeczywista
Bujający w obłokach
Posty: 339
Rejestracja: 26 gru 2011, 14:57

Re: Przepis na Życie

Post autor: rzeczywista » 07 sty 2012, 17:58

O, jeden z nielicznych seriali, który mi się podoba! Bardzo przyjemny, ciekawy. Lubię go.

T85
Spełniacz Marzeń
Posty: 1009
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: z Szczecina

Re: Przepis na Życie

Post autor: T85 » 07 sty 2012, 17:59

Przyznaje się bez bicia że nawet ten serial lubię oglądać czasami :)

Guśka
Newbie
Posty: 1822
Rejestracja: 22 mar 2012, 20:18
Imię: Dagmara

Re: Przepis na Życie

Post autor: Guśka » 03 kwie 2012, 10:12

Lussi-M pisze: Mieliście okazję obejrzeć choć jeden odcinek? I jak wam się podoba, zamierzacie obejrzeć drugą serię? Uważacie, że obsada jest dobrze dobrana do samej tematyki serialu, czy nie? Zapraszam do rozmów.
Podoba mi się, fajna tematyka :) Tak, oglądam regularnie wszystkie odcinki i mam nadzieję, że prędko się nie skończą.
Obsada jest świetna, Beatka i Żabcia :D Idealni.

dreamy
Extra marzyciel
Posty: 527
Rejestracja: 14 gru 2010, 18:45
Płeć: Kobieta

Re: Przepis na Życie

Post autor: dreamy » 03 kwie 2012, 14:30

Uwielbiam ten serial! Często jestem nawet jeden odcinek do przodu.
Postać Beaty i Andrzeja świetna, no i Pola też czasami potrafi rozbawić swoimi tekstami :rotfl:

Guśka
Newbie
Posty: 1822
Rejestracja: 22 mar 2012, 20:18
Imię: Dagmara

Re: Przepis na Życie

Post autor: Guśka » 03 kwie 2012, 15:08

dreamy pisze:Często jestem nawet jeden odcinek do przodu
tvnplayer?:D
dreamy pisze:Postać Beaty i Andrzeja świetna
Bez nich ten serial nie byłby taki jaki powinien :D
W sumie rodzice Beatki też są super :D

T85
Spełniacz Marzeń
Posty: 1009
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: z Szczecina

Re: Przepis na Życie

Post autor: T85 » 03 kwie 2012, 19:29

Powiem tak, ten serial mi jakoś nie działa na nerwy i jakoś lubię go obejrzeć. Może nie jest on za ambitny ale fajnie się go ogląda :)

Awatar użytkownika
Melancthe
Newbie
Posty: 1733
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:18
Imię: Wioletta
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wien

Re: Przepis na Życie

Post autor: Melancthe » 04 kwie 2012, 10:06

Kolejna kiczowata produkcja :looka:

la_Rêveuse
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 125
Rejestracja: 29 mar 2012, 20:24
Imię: Marta
Lokalizacja: łódź

Re: Przepis na Życie

Post autor: la_Rêveuse » 04 kwie 2012, 19:01

nie lubię, nie lubię, nie lubię.
za bardzo mnie irytuje bym to oglądała

Usunięty 2094

Re: Przepis na Życie

Post autor: Usunięty 2094 » 23 maja 2012, 12:05

Oglądałam wczorajszy odcinek. Fascynujące jest to, że nawet, jeśli się regularnie nie patrzy na PnŻ, widz wie, o co chodzi. Nie zgadzam się, że serial trąci kiczem. Całokształt jest świeży, zabawny, przy okazji serial porusza wiele tematów, które się zazwyczaj pomija, np. baby boom czy seks po urodzeniu dziecka.

alien0409
Początkujący marzyciel
Posty: 45
Rejestracja: 29 maja 2012, 7:21
Imię: Aleksandra

Re: Przepis na Życie

Post autor: alien0409 » 29 maja 2012, 8:11

Jest moim ulubionym serialem. Jest strasznie zabawny. ^^ Kocham postać Grubej oraz Doktorka :) No i oczywiście paczka przyjaciół mamy Anki.

Ajsza
Bujający w obłokach
Posty: 214
Rejestracja: 12 lip 2013, 10:17
Imię: Ajsza
Płeć: Kobieta

Re: Przepis na Życie

Post autor: Ajsza » 14 lip 2013, 18:10

Przyjaciółka mnie namówiła i dwa pierwsze sezony pochłonęłam w mig! jak dla mnie świetny, szczególnie jak na polską produkcję. Z bohaterów to lubię Beatkę ;)) i Grubą, jej teksy....^^
Wiem, że są kolejne odcinki, ale jakoś tak nie miałam czasu żeby oglądać i pozostałam w tyle. Czy kiedyś nadrobię zaległości, nie wiem, ale początki wspominam bardzo dobrze.

Ps. Jak można nazwać synka Gniewek......

taluncia
Bujający w obłokach
Posty: 435
Rejestracja: 24 sie 2012, 20:52
Imię: Natalia
Lokalizacja: Rzeszów- Sanok

Re: Przepis na Życie

Post autor: taluncia » 20 lip 2013, 20:29

Lussi-M pisze:Mieliście okazję obejrzeć choć jeden odcinek? I jak wam się podoba, zamierzacie obejrzeć drugą serię? Uważacie, że obsada jest dobrze dobrana do samej tematyki serialu, czy nie?
Oglądałam wszystkie odcinki i bardzo mi się podoba ten serial. Myślę, że obsada jest spoko tylko się zastanawiam czym się Anna kierowała nadając imię synowi Gniewko. Fajny serial i można się pośmiać przede wszystkim z seniorów i Żabki oraz Beatki.

Awatar użytkownika
niam
Extra marzyciel
Posty: 511
Rejestracja: 09 cze 2013, 17:03
Imię: Katarzyna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Białystok

Re: Przepis na Życie

Post autor: niam » 21 lip 2013, 15:38

Ajsza pisze:Ps. Jak można nazwać synka Gniewek......
Gniewko, a nie Gniewek! A poprawnie to w ogóle Gniewomir. :D Imię nie jest wcale takie straszne!

Uwielbiam ten serial. Jeden z niewielu polskich seriali, jakie oglądam i który pochłania mnie doszczętnie. Ciekawe, czy będzie trzeci sezon, bo nawet nigdzie tego nie sprawdzałam... Obsada? Niesamowita. Uwielbiam Magdalenę Kumorek - piękna i utalentowana aktorka. :) Jedynym minusem jest to, że serial był tylko raz w tygodniu. :(

emiliene
Marzyciel-Gaduła
Posty: 60
Rejestracja: 17 wrz 2014, 22:20
Imię: Emilia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przepis na Życie

Post autor: emiliene » 17 wrz 2014, 23:02

Ogladałam wszystkie serie i uważam, że to jest bardzo fajny serial :D Tylko szkoda mi tego małego... takie dziwne imię...

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Przepis na Życie

Post autor: Leah P » 11 mar 2017, 17:38

Zdecydowanie jeden z lepszych seriali, jakie wyprodukowala polska telewizja, ale lokowanie produktu w tej serii mnie zawsze przerazalo :wstyd:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości