Breaking Bad

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Breaking Bad

Post autor: nieogarniety » 27 kwie 2011, 15:22

Głównym bohaterem "Breaking Bad" jest Walter White (Bryan Cranston), nauczyciel chemii mieszkający w Nowym Meksyku wraz z żoną (Anna Gunn) oraz nastoletnim synem (RJ Mitte) cierpiącym na porażenie mózgowe. Kiedy u Waltera zostaje zdiagnozowany rak w trzecim stadium, lekarze rokują, że pozostały mu dwa lata życia. Dzięki tym prognozom Walter wyzbywa się wszelkich lęków i pragnąc zabezpieczyć swoją rodzinę finansowo decyduje się wkroczyć do niebezpiecznego świata narkotyków i zbrodni. Serial ukazuje jak śmiertelna diagnoza jaką postawiono White'owi, zwyczajnemu mężczyźnie z typowymi, codziennymi problemami zmienia go z łagodnego domatora w trzon narkotykowej branży.
Widzę, że powstają wątki o różniastych serialach, więc dlaczego nie popisać o tym.
Serial nie jest zbyt popularny w Polsce, a przynajmniej nie był do czasu emisji na dostępnej u nas stacji telewizyjnej...
Ciekawi mnie czy ktoś tutaj kojarzy ten serial? Jeśli tak jakie są Wasze wrażenia? Swoją opinię wyraziłem już w temacie o serialach więc chyba bez sensu byłoby kopiować ją tutaj ;).

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 27 kwie 2011, 15:41

oglądam ten serial, ale znowu utknęłam. mimo, że tematyka jest taka lightowa to sam serial jest raczej ciężki do przełknięcia.
najbardziej lubię chyba Jesse'go, ale niech zgoli wąsik :PPP

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Post autor: nieogarniety » 27 kwie 2011, 15:46

ajwenhou pisze: mimo, że tematyka jest taka lightowa to sam serial jest raczej ciężki do przełknięcia.
Tutaj się zgodzę... Serial jest bardzo ciężki. Potrafi przytłoczyć realizmem i dosadnością. Często zmusza do refleksji nad decyzjami bohaterów mimo, że sama fabuła sprawia na pierwszy rzut oka wrażenie totalnie oderwanej od rzeczywistości...

[ Dodano: Wto 19 Lip, 2011 02:00 ]
Właśnie jestem po obejrzeniu 1 odcinka nowego sezonu. Jak dla mnie bardzo dobry start. Wróciło nieco powolne tempo akcji, ale to chyba nawet dobrze :P. Aktorsko odcinek po prostu świetny. Jedna, 10 minutowa scena po prostu wgniotła mnie w fotel :P. No i jak zwykle odcinek obfituje w masę genialnych imho ujęć. Ktoś jeszcze tutaj jest może na bieżąco? ;P

ARmy
Bujający w obłokach
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2010, 17:05
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ziemia... ponoć

Re: Breaking Bad

Post autor: ARmy » 14 maja 2012, 14:18

Jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem. Wybitny scenariusz i masakrujący finał 4 sezonu :D.

Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie
Posty: 3245
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bułgarskie centrum chujozy

Re: Breaking Bad

Post autor: Iluminacja » 14 maja 2012, 20:31

Uwielbiam :3 , niedługo skończę 4 sezon więc pewnie przekonam się czy
ARmy pisze:masakrujący finał 4 sezonu :D
to prawda.

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Re: Breaking Bad

Post autor: nieogarniety » 16 wrz 2013, 18:42

Jako, że serial powoli zmierza ku końcowi, a jest tu z tego co się orientuję kilka osób oglądających go, postanowiłem trochę odkurzyć temat. Może tym razem troszkę ruszy :D

Pytanie dla oglądających na bieżąco: czy również macie wrażenie że ten serial z każdym sezonem jest coraz lepszy? Ba, jak dla mnie druga połowa piątego sezonu z odcinka na odcinek wgniata w fotel coraz bardziej.. Dzisiejszy obejrzałem z zapartym tchem momentami wręcz ze łzami w oczach :niepewny:

Acid
Newbie
Posty: 2772
Rejestracja: 24 lut 2011, 19:21

Re: Breaking Bad

Post autor: Acid » 16 wrz 2013, 19:38

nieogarniety, aż tak dali do pieca? :P Ja niestety mam małe braki i muszę nadrobić dwa ostatnie odcinki. A jeszcze Dexter zalega i Boardwalk Empire.

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Re: Breaking Bad

Post autor: nieogarniety » 16 wrz 2013, 19:41

Acid, Oj dali :P. Jeśli ogladaleś już 11-ty odcinek to dwa ostatnie są jeszcze mocniejsze :oczami:

Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie
Posty: 3245
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bułgarskie centrum chujozy

Re: Breaking Bad

Post autor: Iluminacja » 21 wrz 2013, 18:30

Nie przeszkadzajcie sobie :popcorn:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości