Powtórki programów, filmów, odcinków seriali

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Powtórki programów, filmów, odcinków seriali

Post autor: QueenDream » 14 sty 2011, 16:38

Czy w ogóle takie powtórki różnych programów czy też odcinków seriali sa potrzebne?
Nie denerwuje Was to czasami, że oglądacie jakiś program a po 10 minutach okazuje się, że to już wcześniej kiedys tam było?


Przyznam, że nigdy nie dostrzegałam pozytywów powtórek, jak dla mnie wcale tego by mogło nie być, choć czasem jest to irytujące, jak oglądam jakis program (np. wczoraj rozmowy w toku) a potem okazuje się, że ten odcinek już jakiś czas temu leciał, skoro już był ten odcinek wcześniej(mam tu na myśli programy typu rozmowy w toku), to po co oni go drugi raz puszczają? Po to by zniechęcic do oglądania czy jak?

NellTu
Newbie
Posty: 1243
Rejestracja: 30 wrz 2010, 17:56
Imię: Ewa
Płeć: Kobieta

Post autor: NellTu » 14 sty 2011, 17:21

QueenDream pisze:Przyznam, że nigdy nie dostrzegałam pozytywów powtórek
A ja dostrzegam ;)
W soboty oglądam powtórki Na Wspólnej na TVN, bo w tygodniu nie mam czasu ;D
W innych przypadkach też mnie denerwują ;D

Nomadin
Extra marzyciel
Posty: 757
Rejestracja: 23 paź 2010, 10:13
Lokalizacja: Bramy Piekieł

Post autor: Nomadin » 14 sty 2011, 18:28

Tam powtórki seriali to oczywiście w pewnym umiarze, bo wiadomo że komuś nie będzie pasowało itd. ale jeśli po raz któryś puszczają ten sam film który był miesiąc temu to mi się wymiotować chce.

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 15 sty 2011, 13:12

NellTu pisze:W soboty oglądam powtórki Na Wspólnej na TVN, bo w tygodniu nie mam czasu ;D
Ja to samo. Gdy czegoś nie obejrzę, to ok. Jednak gdy już coś oglądałam i znów leci powtórka to mnie to denerwuje. :P

Q
Spełniacz Marzeń
Posty: 1887
Rejestracja: 11 gru 2009, 13:50
Płeć: Kobieta

Post autor: Q » 15 sty 2011, 14:26

Nie oglądam telewizji, więc nie sapię na widok powtórek seriali i filmów emitowanych po raz setny :luka:
Jak już włączę ten telewizor raz na rok, to wszystko co leci na poszczególnych kanałach jest dla mnie nowe.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 15 sty 2011, 15:55

Q pisze:Nie oglądam telewizji, więc nie sapię na widok powtórek seriali i filmów emitowanych po raz setny
Jak już włączę ten telewizor raz na rok, to wszystko co leci na poszczególnych kanałach jest dla mnie nowe.
Pozwolę sobie się pod tym podpisać. :) Ja również nie oglądam Tv,bo raz nie mam czasu,a dwa,według mnie nie ma co oglądać. Mam bardzo duże wymagania,jeżeli chodzi o filmy czy programy.

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 15 sty 2011, 16:10

też się pod tym podpisuję. jak oglądałam telewizję to przeszkadzały mi te powtarzające się tytuły, ale chyba tylko filmów. seriale mi nie przeszkadzają, i mimo że nie oglądam, to wiem jak mojej babci sprawia przyjemność spędzić sobie sobotę w łóżku z pilotem w ręce oglądając to, czego nie widziała w ciągu tygodnia. i jak sama mówi, specjalnie nie ogląda na tygodniu, żeby móc sobie sobotę tak spędzić.
a jeśli chodzi o programy.. jak ktoś siedzi z nosem w tv to mogą mu przeszkadzać.

Oyen
Extra marzyciel
Posty: 670
Rejestracja: 02 cze 2010, 22:39
Imię: Kuba

Post autor: Oyen » 15 sty 2011, 20:10

Seriale oglądam w sieci więc jak na wstępach są przypomnienia tego co było wcześniej to poprostu przeskakuje dalej.

Telewizji nie oglądam, bo zawsze ktoś ma do obejrzenia coś ważniejszego i w sumie dobrze mi z tym.

Jak mam ochotę na obejrzenie np. wszystkich odcinków danego serialu ( a zdarza się to dość często ) to przeskakuję między kolejnymi wątkami ( najczęściej opuszczam te wszystkie miłosne, bleee )

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 15 sty 2011, 21:07

Mi tam powtórki zwisają i powiewają. Irytuje mnie tylko, że jak już powtarzają, to najczęściej same syfy albo głupotki do obejrzenia i zapomnienia, a nic wartościowego.

DoctorowaKath
Marzyciel-Gaduła
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2011, 21:42
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DoctorowaKath » 18 sty 2011, 20:57

Ej no... ale bez przesady... powtórki są czasami potrzebne by odświeżyć sobie jakiś odcinek serialu bądź film... gdyby nie te powtórki to seriale czy filmy np. z lat '60 nigdy byśmy nie poznali, chyba że ściągnięte z internetu...

Inna sprawa, jeśli powtarzają co ok. miesiąc ten sam film. To w tedy istnej nerwicy można dostać. Albo jak ten Kevin sam w domu... w rok, w rok to samo ;/

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bogini Śmiechu » 19 sty 2011, 0:58

Telewizji prawie nie oglądam, więc nie zwracam uwagi na powtórki. Telewizor włączam tylko wtedy, gdy leci coś konkretnego, co chcę obejrzeć. Dobrze, że niektóre filmy się powtarzają, pod warunkiem, że nie za często.

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Post autor: Lussi-M » 19 sty 2011, 14:13

Powtórki w naszej telewizji są niezbędne. Według mnie powtórki są w porządku, ale tylko takie "jedno powtórkowe". Jak już powtarzają setny raz jeden program, to już można tym rzygać.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2011, 20:15 przez Lussi-M, łącznie zmieniany 1 raz.

Fantazja
Spełniacz Marzeń
Posty: 1798
Rejestracja: 08 lut 2009, 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Utopia

Post autor: Fantazja » 19 sty 2011, 15:11

Czasem powtórki są potrzebne. Jak zależy mi na jakimś filmie,bądź programie, a nie mam możliwości go zobaczyć konkretnego dnia, zawsze pozostaje mi możliwość obejrzenia powtórki.

Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Saya » 03 mar 2011, 11:45

Powtórki to nie najgorszy pomysł, byle nie za często. Fajnie ze nieraz jak przegapie odcinek serialu jednego dnia moge go obejrzeć nastepnego z rana.

Usunięty 2094

Re: Powtórki programów, filmów, odcinków seriali

Post autor: Usunięty 2094 » 03 wrz 2013, 7:25

Powtórki są o tyle fajne, że można sobie przypomnieć, co działo się w serialu, gdy jeszcze nie oglądaliśmy albo już zapomnieliśmy, co się działo. Często te starsze odcinki znanych serialów są lepsze, jeśli są kręcone przez ileś tam lat, to wszystko się na początku takie świeższe wydaje, a im dalej w las, tym bardziej udziwniają.

inanna
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 196
Rejestracja: 30 mar 2013, 9:21
Imię: ...

Re: Powtórki programów, filmów, odcinków seriali

Post autor: inanna » 03 wrz 2013, 9:11

Jakoś szczególnie mi nie przeszkadzają, bo mało co oglądam tv. Jeżeli o czymś zapomnę, a chciałam obejrzeć, to powtórka jest przydatna. Nie wiem jak inni, ale gdybym oglądała coś nałogowo, a w tv na okrągło co roku leciałyby powtórki tego samego, to zaczęłoby mnie to irytować.

Usunięty 5226

Re: Powtórki programów, filmów, odcinków seriali

Post autor: Usunięty 5226 » 24 mar 2017, 15:14

A ja lubię powtórki, jak wracam do domu to mogę je oglądać.
Ranczo, Ojciec Mateusz, Przyjaciele. Kiedyś Czas Honoru.
Za innymi serialami raczej nie przepadam, W-11 i ta cała reszta mnie odrażają, ale na takim Ranczu lubię się pośmiać. Na TVP Seriale często lecą powtórki.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Powtórki programów, filmów, odcinków seriali

Post autor: Leah P » 24 mar 2017, 15:15

Nie ogladam telewizji jako takiej, czasami tylko wlacze sobie jakies wiadomosci albo ciekawe programy dostepne online, wiec w sumie powtorki nie sa mi jakos szczegolnie potrzebne do zycia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości