Ulubiony aktor /aktorka

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Usunięty 2094

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Usunięty 2094 » 15 wrz 2013, 9:58

Taką ulubioną aktorką nr. 1 dla mnie jest Kate Winslet. Widziałam większość filmów z nią, na liście zostało jeszcze Wszyscy ludzie króla. Widziałam genialnego Lektora, dobrą Rzeź, nieśmiertelnego Titanica oraz kontrowersyjne Zatrute pióro. W każdym z tych filmów Winslet jest absolutnie świetna, najlepsza, boska i idealna.

Gerarda Butlera lubię oglądać w thrillerach. Polubiłam go za Prawo zemsty. To, co zrobił w tym filmie, jest mistrzostwem. Lubię Jude Law, Jennifer Aniston i Bena Stillera, którzy są mistrzami, jeśli chodzi o komedie romantyczne.

Lubię też Ellen Page, no i Leonardo DiCaprio.

Najładniejsza para w Hollywood, Brandżelina też jest niczego sobie. Jolie była świetna w Przerwanej lekcji muzyki oraz genialna w Oszukanej. Zaś co do Pitta, dobrze sprawdza się w dramatach/ filmach akcji. Siedem oraz Ciekawy przypadek Benjamina Buttona to są chyba najlepsze filmy z jego udziałem.

No i Heath Ledger, szerzej znany jako Joker. Gdyby ten aktor żył do tej pory, osiągnąłby niebywały sukces i śmiało można byłoby go postawić na półce obok takich talentów, co DiCaprio czy Hopkins.

Punishment
Newbie
Posty: 400
Rejestracja: 12 wrz 2012, 7:14
Płeć: Mężczyzna

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Punishment » 15 wrz 2013, 11:02

Aktor hm... Hugh Laurie, Russell Crowe i Jackie Chan. :P Dla mnie najlepsza trójka. :)
Aktorki nom to chyba Kate Beckinsale. :)

Usunięty 2094

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Usunięty 2094 » 22 cze 2014, 19:23

Do powyższej listy dodam tylko Geoffreya Rusha. Jezu, jak ten człowiek cudownie gra. W Blasku pokazuje swój geniusz.

emiliene
Marzyciel-Gaduła
Posty: 60
Rejestracja: 17 wrz 2014, 22:20
Imię: Emilia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: emiliene » 17 wrz 2014, 22:31

Hugh Laurie, Julia Roberts, Tom Hanks, Blake Lively

gasTrom21
Posty: 4
Rejestracja: 30 lis 2014, 14:43
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: gasTrom21 » 01 gru 2014, 12:56

Dla mnie najlepszą aktorką jest Sandra Bullock :ciacho:

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Ruta » 01 gru 2014, 14:32

gasTrom21 pisze:Dla mnie najlepszą aktorką jest Sandra Bullock
A mnie ona strasznie irytuje, podobnie jak Julia Roberts.

Usunięty 2094

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Usunięty 2094 » 04 gru 2014, 20:20

Ruta pisze:A mnie ona strasznie irytuje, podobnie jak Julia Roberts.
Już myślałam, że jestem jedyna. xD Mogę się pod tym podpisać, obie mają takiego głupa na twarzy, że nie jestem w stanie oglądać nic, gdzie one grają.


Po Locie nad kukułczym gniazdem chyba Jack Nicolson zagości na liście 'naj'. Jest obłędny, no i nie przeczę, że był kiedyś bardzo przystojny. :hyhy:

Marcinox
Bujający w obłokach
Posty: 285
Rejestracja: 17 kwie 2011, 14:41
Płeć: Mężczyzna

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Marcinox » 04 gru 2014, 21:04

Mam dziwną słabość do Katarzyny Glinki :hyhy: ładna kobieta

Awatar użytkownika
Filip
Bujający w obłokach
Posty: 356
Rejestracja: 29 cze 2014, 18:36
Imię: Filip
Płeć: Mężczyzna

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Filip » 04 gru 2014, 21:28

Marcinox pisze:Mam dziwną słabość do Katarzyny Glinki :hyhy: ładna kobieta
Sam nie wiem dlaczego jej nie lubię.
Mam wielu ulubionych aktorów, ale pytają o jednego - to może Krzysztof Kowalewski. :)
Aktorki jeśli wybrać ta jedną to może Nicole Kidman. :)

Miss Sixi
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 149
Rejestracja: 07 mar 2012, 12:18
Imię: ala

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Miss Sixi » 11 lut 2015, 13:06

Filip pisze:
Marcinox pisze:Mam dziwną słabość do Katarzyny Glinki :hyhy: ładna kobieta
Sam nie wiem dlaczego jej nie lubię.
Mam wielu ulubionych aktorów, ale pytają o jednego - to może Krzysztof Kowalewski. :)
Aktorki jeśli wybrać ta jedną to może Nicole Kidman. :)
Nicole się zestarzała i zawsze wolalam Julie Roberts. Cudowna jets tez Helena Bohnam Carter - wyjątkowa :mad:
Z polskich natomiast coraz bardzije ubóstwiam tomka Kota - rola Religi mistrzostwo.

sweatdream
Marzyciel-Gaduła
Posty: 53
Rejestracja: 09 lut 2015, 16:39
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: sweatdream » 11 lut 2015, 14:52

[/quote]
Cudowna jets tez Helena Bohnam Carter - wyjątkowa :mad:
Z polskich natomiast coraz bardzije ubóstwiam tomka Kota - rola Religi mistrzostwo.[/quote]

mój gust! Helena to dla mnie już zawsze zostanie Marlą z "fight clubu", charyzmatyczna babka i piękna kobieta. Z takich nieoczywsitych piękności lubie też Tilde Swinton, ma w sobie to coś, a z polskiego podówórka uważam, ze śliczna jest Ola Hamkało, bardzo miło się ją oglada. Facetów mogłabym wymieniać w nieskończoność ;) ale będzie krótko: George Clooney (jednak), Edward Norton. Z polskich to Kota bym nie wymieniłą raczej, ale jak tak teraz wspomniałaś to się zastanawiam... ;)

Gabi133
Początkujący marzyciel
Posty: 44
Rejestracja: 06 sty 2012, 0:57
Imię: Gabrysia
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Gabi133 » 14 lut 2015, 12:37

Czemu tak zagranicznie? A jakie polskie gwiazdy lubicie? :)

kallina
Początkujący marzyciel
Posty: 30
Rejestracja: 24 gru 2013, 0:05
Imię: Joasia
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: kallina » 15 lut 2015, 13:38

No pewnie! Po Mieście44 śledzę karierę pana Józka Pawłowskiego, grającego Stefana. Młody i utalentowany, zapewne jeszcze nie raz go zobaczymy. Przypomina mi się też niesamowity Tomasz Kot i jego kreacja w "Bogach". :)

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: adelia » 15 lut 2015, 19:51

Andrzej Chyra, Bradley Cooper, Ania Przybylska, Julia Roberts, Jessica Alba ;)

Usunięty 2094

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Usunięty 2094 » 15 lut 2015, 20:09

Gabi133 pisze:A jakie polskie gwiazdy lubicie?
Więckiewicz, Chyra, Kulesza, Kot, Chabior, Dziędziel, Ostaszewska, Gierszał, Dorociński, Kijowska.


I to nie jest kwestia lubienia. Są po prostu dobrzy.

sweatdream
Marzyciel-Gaduła
Posty: 53
Rejestracja: 09 lut 2015, 16:39
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: sweatdream » 16 lut 2015, 9:32

Gabi133 pisze:Czemu tak zagranicznie? A jakie polskie gwiazdy lubicie? :)
no to już:)poprzednio poleciałam bardziej urodą, ale to kwestia dyskusyjna, a jeśli chodzi o talent: Więckiewicz chyba nie ma sobie równych, Jakubik, Kot, ostatnio lubię też oglądać Ogrodnika, nawet jak ma epizody wypada genialnie:) teraz troche wiecej go będzie w "Disco polo" i juz sobie ostrzę zęby ;)
Z kobiet to na pewno Kuna, Ostaszewska, a z młodszego pokolenia przypadła mi do gustu Asia Kulig i Ola Hamkało.

Gabi133
Początkujący marzyciel
Posty: 44
Rejestracja: 06 sty 2012, 0:57
Imię: Gabrysia
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Gabi133 » 20 lut 2015, 20:00

No dobra obsada będzie w Disco Polo. Tytuł niepozorny, ale po obsadzie przypuszczam, że film będzie bardzo fajny! :)

Miss Sixi
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 149
Rejestracja: 07 mar 2012, 12:18
Imię: ala

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Miss Sixi » 23 lut 2015, 12:29

Gabi133 pisze:No dobra obsada będzie w Disco Polo. Tytuł niepozorny, ale po obsadzie przypuszczam, że film będzie bardzo fajny! :)
A są twoi ulubieni aktorzy? To wątek o ulubionych ;) Ja dodam z disco Jacka Komana - co prawda on zwykle gra mniejsze role, często epizody, ale jest fantastyczny! W ogóel fajnie, ze mieszkając w Australii pamieta też o Polsce, a grał nawet w Moulin Rouge z Nicole Kidman ;)

Lowelas
Marzyciel-Gaduła
Posty: 53
Rejestracja: 02 gru 2013, 14:54
Imię: Ela
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Lowelas » 24 lut 2015, 14:52

Brad Pitt i Julianne Moore

bokik
Posty: 16
Rejestracja: 18 cze 2012, 9:24

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: bokik » 24 lut 2015, 21:36

Bruce Willis, Julia Roberts i Cameron Diaz

Gabi133
Początkujący marzyciel
Posty: 44
Rejestracja: 06 sty 2012, 0:57
Imię: Gabrysia
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Gabi133 » 04 mar 2015, 19:27

Miss Sixi pisze:
Gabi133 pisze:No dobra obsada będzie w Disco Polo. Tytuł niepozorny, ale po obsadzie przypuszczam, że film będzie bardzo fajny! :)
A są twoi ulubieni aktorzy? To wątek o ulubionych ;) Ja dodam z disco Jacka Komana - co prawda on zwykle gra mniejsze role, często epizody, ale jest fantastyczny! W ogóel fajnie, ze mieszkając w Australii pamieta też o Polsce, a grał nawet w Moulin Rouge z Nicole Kidman ;)
Aktorki to Małgorzata Socha, Anna Dereszowska i "Magda M" zapomniałam imię i nazwisko.
Z aktorów to Tomasz Kot, Filip Bobek i Ogrodnik po "Disco polo" pokazał, że jest aktorem każdej roli. Jeszcze niedawno rapował w "Jesteś Bogiem" a teraz został gwiazdą disco i naprawdę świetnie mu poszło. Taka obsada nie może nagrać kiepskiego filmu.

ceklosik
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2015, 8:09
Imię: Czesław
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: ceklosik » 04 cze 2015, 8:15

Moim od zawsze byl Banderas....ojjjj jak ja byłam w nim zakochana. Desperado znałam na pamięć a musykę z tego filmu miałam jako budzik...:)

ewkasola
Posty: 3
Rejestracja: 30 maja 2015, 14:49
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: ewkasola » 11 cze 2015, 7:43

Ulubiony aktor? Hmmm sporo ich było ale taki do dziś do Sandra Bullock. Mimo że jest tej samej płci po prostu jest śliczna:) Czasem jak z mężem oglądamy to nawet jestem o nią zazdrosna;p

Lowelas
Marzyciel-Gaduła
Posty: 53
Rejestracja: 02 gru 2013, 14:54
Imię: Ela
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Lowelas » 12 sie 2015, 15:54

HA, trudna sprawa, w sumie mam wielu ulubionych, ale z młodego (polskiego) pokolenia to Nikodem Rozbicki, chłopak rozwija się świetnie aktorsko, no i ma przesłodki, uroczy uśmiech. Teraz czekam na "Listy do M 2" - właśnie z jego udziałem.

Awatar użytkownika
marzanna
Extra marzyciel
Posty: 592
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:45
Płeć: Kobieta

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: marzanna » 12 sie 2015, 16:01

Od zawsze uwielbiam Leszka Teleszyńskiego, Jana Englerta,Liama Neesona ,Jennifer Aniston,Barbarę Brylską.

roma
Początkujący marzyciel
Posty: 29
Rejestracja: 23 wrz 2012, 14:12
Imię: Roma

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: roma » 19 sie 2015, 21:07

Lowelas pisze:HA, trudna sprawa, w sumie mam wielu ulubionych, ale z młodego (polskiego) pokolenia to Nikodem Rozbicki, chłopak rozwija się świetnie aktorsko, no i ma przesłodki, uroczy uśmiech. Teraz czekam na "Listy do M 2" - właśnie z jego udziałem.
Ja tez Go lubie, fajny, mlody czlowiek i gra w dobrych filmach:)
A te Listy do M.2 to dopiero jakos w listopadzie:)

Miss Sixi
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 149
Rejestracja: 07 mar 2012, 12:18
Imię: ala

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Miss Sixi » 25 sie 2015, 12:30

roma pisze:
Lowelas pisze:HA, trudna sprawa, w sumie mam wielu ulubionych, ale z młodego (polskiego) pokolenia to Nikodem Rozbicki, chłopak rozwija się świetnie aktorsko, no i ma przesłodki, uroczy uśmiech. Teraz czekam na "Listy do M 2" - właśnie z jego udziałem.
Ja tez Go lubie, fajny, mlody czlowiek i gra w dobrych filmach:)
A te Listy do M.2 to dopiero jakos w listopadzie:)
dużo to jeszcze nie zagrał, ale jest fajniusi. A propos listów to mnie cieszy Zakościelny w obsadzie :super:

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Lussi-M » 27 gru 2015, 22:52

Obserwuję kariery młodych aktorek, bo co mi pozostało hehe. Na górach mojej listy jest - A. Karczmarczyk i O. Kalicka, co do aktorów, to się nie zagłębiam - jedyne co mogę powiedzieć, że strasznie mnie denerwuje Karolak.

Awatar użytkownika
Komiks
Początkujący marzyciel
Posty: 28
Rejestracja: 15 sty 2016, 21:42
Imię: Jakub
Płeć: Mężczyzna

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Komiks » 15 sty 2016, 23:06

Ulubionego aktora brak, aczkolwiek jest parunastu, których darzę sympatią jak przewiną się na ekranie, min:
-Marcin Dorociński
-Robert Więckiewicz
-Janusz Gajos
-Joachim Łamża, za rolę w pitbullu to padam do stóp 8)
-Janusz Chabior
-Andrzej Chyra
-Marian Dziędziel

Usunięty 2094

Re: Ulubiony aktor /aktorka

Post autor: Usunięty 2094 » 07 mar 2016, 22:53

Tutaj muszę odnotować: Ryan Gosling, ale się nim jaram po Tylko Bóg wybacza. Mogłabym tu pisać peany na jego cześć, ale ograniczę się do stwierdzenia, że jest obłędny, ideał. :love:
A tak bardziej fachowo - swoimi rolami całkowicie zaspokaja mojego nosa filmowego, bowiem uwielbiam role niejednoznaczne, ciekawe psychologiczne. Tak więc oficjalnie zostałam fanką Goslinga. A jeszcze bardziej uwielbiam go po Drive.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości