Filmy online czy ściagane

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Filmy online czy ściagane

Post autor: Leah P » 24 mar 2017, 14:22

Ogladam online, bo jest zdecydowanie bezpieczniej. Kiedys sciagalam filmy na komputer i mozna byc super-uwaznym, a i tak jest jakis procent szans, ze sciagnie sie jakiegos wirusowego gratisa z wybranym filmem. Wole juz odtwarzac filmy online, najlepiej na telefonie, bo wtedy wiem, ze z tych stron tez mi nic nie wejdzie na urzadzenia.

Usunięty 5226

Re: Filmy online czy ściagane

Post autor: Usunięty 5226 » 24 mar 2017, 14:35

Leah P, nie mogę się zgodzić.
Wg mnie o wiele łatwiej złapać wirusa na darmowych stronach do streamowania filmów, bo w końcu z czegoś te portale muszą się utrzymywać. Niby Adblock i tego typu bajery... a goście od malware robią coraz ciekawsze narzędzia, a ile można wyciągnąć danych dzięki Javascript można poczytać.

Ok, wirus w paczce może się zdarzyć.
Ale niewielki procent wrzuca filmy w archiwach, no chyba że zajmują więcej niż 2gb.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Filmy online czy ściagane

Post autor: Leah P » 24 mar 2017, 14:47

Jasne, dlatego z komputera tez nie odtwarzam. AdBlock nie dziala na wszystkie wyskakujace okienka i trzeba sie mocno wprawic, by uniknac sciagniecia jakiegos syfu przypadkowo. Na szczescie 99% z tych wirusow nie dziala na iOS, ciezko jest na iPhone'a cokolwiek sciagnac, wiec nie mialam na razie zadnych problemow z powodu ogladania filmow online na telefonie.

Usunięty 5226

Re: Filmy online czy ściagane

Post autor: Usunięty 5226 » 24 mar 2017, 14:54

Leah P pisze:Na szczescie 99% z tych wirusow nie dziala na iOS, ciezko jest na iPhone'a cokolwiek sciagnac, wiec nie mialam na razie zadnych problemow z powodu ogladania filmow online na telefonie.
Ok, masz rację, nie wiedziałem że używasz iPhone'a.
To jeszcze jedna kwestia, trochę nie przeszkadza ci oglądanie na tak małym ekranie?
Kiedyś oglądałem seriale na tablecie, ale szybko mi przeszło.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Filmy online czy ściagane

Post autor: Leah P » 24 mar 2017, 15:06

Szczerze mowiac to nie. Nie przepadam za ogladaniem filmow w telewizji, bo nie umiem usiedziec nic nie robiac, a moze wlasciwie nie moge skupic sie na jednej rzeczy, musze robic tez cos innego. Zazwyczaj ogladam filmy, kiedy ide do restauracji cos zjesc, kiedy cwicze na silowni albo w czasie podrozy (pociag lub autobus). A jak chce obejrzec cos z mezem w TV to po prostu podlaczam telefon do telewizora (kabel kosztowal £15). Wiem ze jest tez opcja bez kabla, ale to mnie przerasta :rozpacz:

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Filmy online czy ściagane

Post autor: Jaśmin » 25 mar 2017, 2:42

Leah P pisze:Wiem ze jest tez opcja bez kabla, ale to mnie przerasta
Mój narzeczony te cuda poustawiał, między innymi bezprzewodowe połączenie komputera z telewizorem. Jestem pod wrażeniem. Nawet swój telefon zaprogramował jak pilot i może sterować telewizorem z komórki... Jestem pod wrażeniem :oczami:

A ja... jestem totalnym technologicznym beztalenciem, dlatego też filmy oglądam online, bo nie potrafię ich ściągnąć :wstyd:

Awatar użytkownika
Kero
Moderator
Posty: 207
Rejestracja: 30 sty 2013, 9:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Cin&Cinnati

Re: Filmy online czy ściagane

Post autor: Kero » 25 mar 2017, 15:35

Tylko on-line. Pomijając kwestie związane z bezpieczeństwem i obawę przed mimowolnym ściągnięciem sobie na dysk jakiegoś syfu - jestem po prostu zbyt leniwa i zwyczajnie nie chce mi się wkładać w wyszukiwanie filmów zbyt wiele wysiłku :D Nigdy nie byłam rozmiłowana w nich do tego stopnia, by zawracać sobie głowę jakimikolwiek bardziej skomplikowanymi i czasochłonnymi metodami umożliwiającymi ich obejrzenie. Nigdy też nie lubiłam zapychać sobie niepotrzebnie dysku.
Suicider pisze:Wg mnie o wiele łatwiej złapać wirusa na darmowych stronach do streamowania filmów
Poniekąd masz rację, dlatego staram się zwykle korzystać z tych sprawiających nieco bardziej profesjonalne wrażenie i "uznanych" serwisów [wcale niekoniecznie w 100% darmowych].
Ostatnio zmieniony 25 mar 2017, 19:19 przez Kero, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Śniący
Łapacz chmur
Posty: 833
Rejestracja: 21 wrz 2016, 16:40
Imię: Konrad
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nieciekawe miejsce...

Re: Filmy online czy ściagane

Post autor: Śniący » 25 mar 2017, 15:42

Ja nigdy nie ściągałem filmów z Internetu, bo nie miałem takiej potrzeby.
Mam INTERNETOWĄ TELEWIZJĘ, czyli IPLA, ale teraz z tego nie korzystam z uwagi na zbyt mały limit Internetu, bo mam limitowany, mobilny Internet w LTE.

Na IPLA się wykupuje filmy każdego gatunku, ale tanie to nie jest.
Tylko seriale są darmowe, w ramach Internetu.

Usunięty 5226

Re: Filmy online czy ściagane

Post autor: Usunięty 5226 » 26 mar 2017, 16:25

Śniący pisze:Na IPLA się wykupuje filmy każdego gatunku, ale tanie to nie jest.
Tak jak abonamenty na innych platformach, np. VOD.
Śniący pisze:ale teraz z tego nie korzystam z uwagi na zbyt mały limit Internetu, bo mam limitowany, mobilny Internet w LTE.
Główny argument dlaczego jak mam już obejrzeć coś to to pobieram.
Rano mam szybsze łącze i mogę więcej go używać. A to jak np. wieczorem ścina streamowanie to wiem po doświadczeniach z poprzednim dostawcą. Dlatego mam na zewnętrznym dysku pobrane.
A potem zazwyczaj usuwam.

Jest taka dziwna rzecz...
Szybciej znajdę interesujący mnie film na stronach z filmami. Potem sobie zaznaczam na filmweb.
Ludzie tyle tego dodają, bo zarabiają na tym, nawet te starsze filmy których normalnie bym pewnie nie zobaczył, na pewno nie w telewizji. Przelecę sobie kilka stron po warezach i już znam nowości. Naprawdę świetna sprawa, zwłaszcza z filmami mniej znanymi, które nie są emitowane w ogóle w kinach.
Jaśmin pisze:A ja... jestem totalnym technologicznym beztalenciem, dlatego też filmy oglądam online, bo nie potrafię ich ściągnąć
Żadna specjalna umiejętność czy super moc.
Gdybym miał szybszy internet też celował bym w streaming, najlepiej jakiś płatny.

Usunięty 2094

Re: Filmy online czy ściagane

Post autor: Usunięty 2094 » 26 mar 2017, 16:36

Leah P pisze:Ogladam online, bo jest zdecydowanie bezpieczniej. Kiedys sciagalam filmy na komputer i mozna byc super-uwaznym, a i tak jest jakis procent szans, ze sciagnie sie jakiegos wirusowego gratisa z wybranym filmem
Dokładnie. Przez ściąganie filmów dorobiłam się kilku wirusków, które mi nieco spowolniły komputer i musiałam dać do czyszczenia. Preferuję oglądanie online. :) Sęk w tym, że lubię sobie obejrzeć filmy mało znane, z rynku np. chorwackiego czy inne bałkańskie, które są bardzo mało dostępne online. :( Tak samo niektóre hiszpańskie...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości