Lost

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Ajsza
Bujający w obłokach
Posty: 214
Rejestracja: 12 lip 2013, 10:17
Imię: Ajsza
Płeć: Kobieta

Re: Lost

Post autor: Ajsza » 14 lip 2013, 17:54

Widziałam (prawdopodobnie) wszystkie odcinki. Serial wciągnął mnie niesamowicie i pierwsze sezony były genialne! Pokochałam bohaterów i śledziłam ich losy z zapartym tchem. Pod koniec , raczej tak w ostatnim sezonie wszystko zaczęło się psuć i było naciągane do granic możliwości, jednak chciałam nadal pozostać wierna i oglądałam.
Serial na pewno nie jest sztampowy i trzeba się nieraz wysilić, żeby ze wszystkim nadążać. Strasznie podobało mi się przeplatanie teraźniejszości z przeszłością i przyszłością oraz to, że początkowo kolejny odcinek zawierał historię innego rozbitka.
No i Sawyer ....<3

Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Re: Lost

Post autor: Saya » 16 lip 2013, 23:24

Widziałem, ale w pewnym momencie się pogubilem i oglądałem tylkodla tej azjatki, bo po opuszczeniu kilku odcinków cięzko załapać sens całej akcji

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Lost

Post autor: Makaron » 17 lip 2013, 7:45

Saya pisze:Widziałem, ale w pewnym momencie się pogubilem i oglądałem tylkodla tej azjatki, bo po opuszczeniu kilku odcinków cięzko załapać sens całej akcji
Haha :D Jak się paczyłeś tylko na Asian to i sens ci uciekł :D
Oglądałem to dawno, dawno temu w TV na AXN i tak jak Saya, w którymś momencie się zgubiłem, ale jakoś nie wciągnąłem się do tego momentu na tyle, żeby spróbować powtórzyć sobie serie :)

Usunięty 2094

Re: Lost

Post autor: Usunięty 2094 » 17 lip 2013, 8:05

Serial oglądałam dla trzech bohaterów: Jacka, Sawyera oraz Kate. Serial przygodowy, który łączy elementu thrilleru i romansu. Na ogromny plus, ale oglądałam tylko do czwartej serii. Faktycznie, jeśli nie ogląda się regularnie, można się pogubić. Ale warto, bo dostarcza sporo rozrywki.

ANIOŁ
Sponsor
Posty: 952
Rejestracja: 24 sty 2013, 14:26
Imię: Jerzy
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Lost

Post autor: ANIOŁ » 18 lip 2013, 1:27

Z uporem maniaka pożerałem kolejne odcinki, dla tych co nie wiedzą nigdy praktycznie nie oglądam seriali tak że czekam tydzien..... tylko albo ściagam cały sezon a ostatnio już nawet nie muszę dzięki PVR w dekoderze kablówki i HBO GO mam całe sezony i siadam i oglądam po 10 odcinków dzienie :P

Awatar użytkownika
pudzian
Posty: 7
Rejestracja: 24 wrz 2013, 13:40

Re: Lost

Post autor: pudzian » 25 wrz 2013, 9:14

Lost dla mnie był najlepszym serialem wszechczasów - obejrzałem kilka razy całość i strasznie mi brakuje tego oczekiwania na kolejny odcinek. To prawda, że najlepsze były pierwsze sezony, a potem się trochę popsuło, ale i tak mimo wszystko serial był genialny :P

Usunięty 2094

Re: Lost

Post autor: Usunięty 2094 » 25 wrz 2013, 11:15

pudzian pisze:Lost dla mnie był najlepszym serialem wszechczasów - obejrzałem kilka razy całość
oO wszystkie sezony? Przecież już czwarty jest nie do zniesienia. Twórcy tak skomplikowali fabułę, że w efekcie nie wiadomo, co, kto, gdzie i z kim.


Oglądałam do trzeciego sezonu, ale litości, tego jest aż sześć.

Pierwsze dwa sezony były świeeetne, nie przegapiłam ani jednego odcinka. Ale im dalej w las, tym gorzej.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Lost

Post autor: Ruta » 25 wrz 2013, 11:42

Ja chyba nie dałam rady obejrzeć ani jednego odcinka. Co dopiero sezonu. Jakoś nie przemawiało do mnie. Sama nie wiem czemu.

Usunięty 2094

Re: Lost

Post autor: Usunięty 2094 » 25 wrz 2013, 11:51

Pierwsze odcinki są nudne, też do mnie nie przemawiało, generalnie serial rozkręca się na maksa pod koniec pierwszego sezonu, a już drugi i trzeci to jest przyjemność w oglądaniu. Czego nie można powiedzieć o kolejnych.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Lost

Post autor: Ruta » 25 wrz 2013, 11:56

Dafne, to jeśli serial rozkręca się przy ostatnich odcinkach sezonu to chyba kiepski ten serial...

Usunięty 2094

Re: Lost

Post autor: Usunięty 2094 » 25 wrz 2013, 12:10

Ruta, mi tam się podobał, przynajmniej do trzeciego sezonu, bo potem zaczęli zbyt wydziwiać. :zdziwko:

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Re: Lost

Post autor: nieogarniety » 25 wrz 2013, 12:22

Mimo, ze nie obejrzałem Losta do końca (jakoś po trzecim sezonie urzeczony pierwszym sezonem Prison breaka i czymś tam jeszcze - chyba Dexterem - odłożyłem kolejne sezony na kiedyś i tak już zostało) myślę, że pierwsze 2 sezony zasługują na ogromny szacunek. Był to chyba jeden z pierwszych w ostatnim czasie seriali który wymagał od widza troszkę większego skupienia, opowiadając przy tym jedną spójną historię - bez zbędnych zapychaczy. Poza tym miał kilka ciekawie zarysowanych postaci i dość gęsty klimat. Szkoda, że w 3 sezonie twórcy troszkę zaczęli przekombinowywać, chyba jednak nieco niszcząc potencjał zarysowywanej z początku fabuły. Później ponoć jeszcze bardziej popuścili wodze fantazji, ale akurat znam osoby którym się ten kierunek spodobał więc może jeszcze do niego wrócę :P

Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie
Posty: 3245
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bułgarskie centrum chujozy

Re: Lost

Post autor: Iluminacja » 25 wrz 2013, 13:40

Podobnie jak rychu opuściłam oglądanie na sezonie, w którym jeszcze wszystko było w miarę jasne i dalsze oglądanie zostawiłam na później. Muszę się kiedyś zabrać :rotfl:

Sam serial był mega :3 wkręcił mnie od początku, po za tym:
Ajsza pisze:No i Sawyer ....<3

Usunięty 2094

Re: Lost

Post autor: Usunięty 2094 » 25 wrz 2013, 15:18

Iluminacja pisze:
Ajsza pisze:No i Sawyer ....<3
Niestety, aktor znacznie zbrzydł. Lubiłam go takiego nieogolonego i zawadiackiego, wg mnie najlepsza postać z serialu (obok Charliego, który właściwie, miał kisiel w majtkach, zamiast jaj z początku, ale potem się poprawił). Właśnie Sawyer oraz Charlie, to taki idealny typ faceta dla mnie :sweet:. Jack też niczego sobie, ale zbyt "klasyczny".
Fajnie, że aktorzy rozwinęli swoją karierę za pośrednictwem tegoż serialu. Terrego O'Quinna (genialnego Locka) możemy podziwiać w serialu "666 park Avenue", Matthew Foxa (Jacka) w "Alexie Crossie", a Naveena Andrewsa (Said) w "Dianie", która jest już nadawana w kinach. Nie wiem, czy pamiętacie Shannon, tę blondynkę, która zakochała się w Saidzie? Otóż, wystąpiła u boku Liama Neesona w "Uprowadzonej" oraz "Uprowadzonej 2". Aktorka nazywa się zaś Maggie Grace.
No i nie zapominajmy, że uwielbiany Ian Somerhalder z "Pamiętników z wampirów" swe pierwsze kroki aktorskie stawiał właśnie na planie "Lostów" :3.

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Re: Lost

Post autor: nieogarniety » 25 wrz 2013, 17:47

Dafne pisze: Naveena Andrewsa (Said) w "Dianie", która jest już nadawana w kinach.
Oj tam w jakiejś tam Dianie. Grał w Grindhouse vol 1. przecie. :P Jakoś super im się te kariery nie rozwinęły mimo wszystko :oczami:

Usunięty 2094

Re: Lost

Post autor: Usunięty 2094 » 25 wrz 2013, 18:17

nieogarniety, wzięłam pierwszy z brzegu, no i przede wszystkim, kojarzę go właśnie z tegorocznej "Diany" :D. Tak naprawdę, to tylko kariera Iana Somerhaldera się rozhulała, bo większość aktorów z "Lost" gra albo w mało znaczących filmach, albo jakieś epizodyczne/ drugoplanowe rólki. No i, tak jak wspomniałam, Maggie Grace miała okazję grać u boku Liama Neesona w dość dobrych filmach sensacyjnych ;P.

nieogarniety
Administrator
Posty: 4496
Rejestracja: 25 mar 2011, 22:17
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PL (kinowa)

Re: Lost

Post autor: nieogarniety » 25 wrz 2013, 18:30

Dafne, wybitne te filmy nie były :P, no ale powiedzmy. Z Maggie o wiele bardziej polecam "Malice in Wonderland" :oczami:

Punishment
Newbie
Posty: 400
Rejestracja: 12 wrz 2012, 7:14
Płeć: Mężczyzna

Re: Lost

Post autor: Punishment » 23 paź 2013, 19:54

Serial mnie ciekawił tylko na początku, potem robiło się takie masło maślane i nie było zbytnio jak połapać się w tym wszystkim. Przez to też nie oglądałem ostatniego sezonu, bo już dałem sobie spokój, ponieważ i tak nic nie kapowałem. xD

Borderline

Re: Lost

Post autor: Borderline » 02 lip 2014, 21:52

Punishment pisze:Serial mnie ciekawił tylko na początku, potem robiło się takie masło maślane i nie było zbytnio jak połapać się w tym wszystkim. Przez to też nie oglądałem ostatniego sezonu, bo już dałem sobie spokój, ponieważ i tak nic nie kapowałem. xD
Zgadzam się, że serial był ciekawy na początku. Pierwszy sezon i drugi, jeszcze chciało się oglądać, ale później to coraz gorsze się to robiło i głupsze. Nie chodzi już o to, że można było się pogubić, ja tam lubię jak trzeba wysilić umysł przy oglądaniu filmu. Po prostu ten serial stawał się coraz dziwniejszy. Miało się tyle pytań, nowe wątki, a nie wyjaśnili jeszcze wcześniejszych. Co raz więcej pytań bez odpowiedzi...

Awatar użytkownika
niam
Extra marzyciel
Posty: 511
Rejestracja: 09 cze 2013, 17:03
Imię: Katarzyna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Białystok

Re: Lost

Post autor: niam » 25 sie 2014, 19:29

Obejrzałam 15 odcinków, ponieważ przyjaciel strasznie zachęcał mnie do obejrzenia wszystkich 6 sezonów... Niestety, na tym 15 się zatrzymałam i dalej jakoś ruszyć nie mogę. Serial strasznie mnie nudzi i dziwię się tym zamieszaniem wokół niego. Może po prostu nie moja tematyka... Nie wiem...

Usunięty 2094

Re: Lost

Post autor: Usunięty 2094 » 25 sie 2014, 23:50

Jeden z lepszych seriali, które obejrzałam, a nie było ich dużo ;D.

Szóstego sezonu mi się nie chciało ciągnąć, niepotrzebnie też został nakręcony wg mnie, bo mało jest spójny z poprzednimi seriami. Ale do czwartego sezonu spokojnie da się oglądać, potem im dalej w las, tym gorzej. :hyhy:

Usunięty 6699

Re: Lost

Post autor: Usunięty 6699 » 10 maja 2017, 21:40

Serial dobry ale z racji tego, że nie odnajduje się w fantastyce nie do końca do mnie trafił.
Osobiście obejrzałam prawie całość bo zwyczajnie serial zaczyna w pewnym momencie nudzić. Dobrze dobrani bohaterowie bo jak usłyszałam że Kate miała grać ta Koreanka to w ogóle by mi to nie pasowało. Serial do pewnego momentu wchłania bez reszty ale idzie szybko o nim zapomnieć. Myślę, że mogli to zakończyć o wiele wcześniej i jak zwykle jak w wielu przypadkach przedobrzyli. Niemniej jednak serial warty obejrzenia. Spodobał mi się również z tego względu, że sama lubię obcować z naturą, z dala jestem od pochłonięcia przez technologię więc często wyobrażałam sobie siebie na tej wyspie walczącej o przetrwanie. :cool:

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Lost

Post autor: Leah P » 15 maja 2017, 18:01

Pamietam jak czekalam na to z niecierpliwoscia. Ale ostatni sezon to nadal nie wiem co to bylo i o czym :oczami:

Usunięty 2094

Re: Lost

Post autor: Usunięty 2094 » 20 maja 2017, 12:08

Leah P, nie podobało mi się rozwiązanie twórców, że ci wszyscy bohaterowie tak naprawdę nie żyli... ;/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości