Lost

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Lost

Post autor: Lussi-M » 28 wrz 2010, 12:08

Co sądzicie o tym danym serialu? Zobaczyliście wszystkie sezony, czy nie?

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bogini Śmiechu » 28 wrz 2010, 16:23

Kiedyś nie lubiłam, bo wszyscy wokół się nim zachwycali.
W końcu obejrzałam jakiś odcinek i nawet mi się spodobało.
Jednak po iluśtam odcinkach mi się znudziło..

Oyen
Extra marzyciel
Posty: 670
Rejestracja: 02 cze 2010, 22:39
Imię: Kuba

Post autor: Oyen » 28 wrz 2010, 18:25

Z ręką na sercu obejrzałem wszystkie 6 sezonów. Jestem pod wrażeniem całokształtu - fabuły, gry aktorów, elementów fantastycznych. Nie mniej jest pewien niedosyt bo odcinku finałowym. Trochę za mało o Dharma Initiative, trochę za mało o ludziach, którzy byli na wyspie przed ocalałymi lotu Oceanic.

Bardzo podobała mi się postać Hugo ( Hurley) . Troche nie z tego świata, niby miliarder czy tam milioner a niby spoko gość;) Poza tym, jego teksty były świetne ;)

Na moje serial mógłby trwać wiecznie. Sam znalazłbym jeszcze pare wątków.

Prośba do załadającego wątek. Nie rób więcej takich, w których ludzie nie mają jak się wypowiedzieć niż tylko zostawić po sobie ślad, to do niczego nie prowadzi. Trzeba by było trchę kontrowersji, smaczku a nie, jedno pytanie i róbta posty. Trochę kreatywności ;) Koniec OT.

Grabarz91
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 125
Rejestracja: 20 sie 2010, 22:13

Post autor: Grabarz91 » 29 wrz 2010, 14:55

Lost jest najbardziej kompletnym serialem jaki było mi dane widzieć. Zawierał wszystko czego wymagam od serialu. Zanim zacząłem oglądać strasznie irytowało mnie, że wszyscy się tak zachwycali tym serialem. Teraz? Jestem jedną z nielicznych osób pośród moich znajomych, która obejrzała serial do końca. Bardzo będzie mi brakowało losów rozbitków. Aktualnie staram się łatać rany innymi serialami :)

Fantagiro
Newbie
Posty: 1649
Rejestracja: 23 sty 2010, 17:11

Post autor: Fantagiro » 29 wrz 2010, 16:53

Grabarz91 pisze:staram się łatać rany innymi serialami
Nie uda się , o nie! Ja jestem po obejrzeniu Persons Unknow który był, nie wiem czemu, porównywany do Lost. Nie dorasta mu do pięt!
Ja serial zaczęłam oglądać od pierwszego docinka jak tylko pojawił się w telewizji.
Pamiętam że jak tylko zapowiedź puścili od razu wiedziałam że serial ma potencjał i prędko się od niego nie oderwę mgreen
Zaczęliśmy właściwie całą rodzinką, z biegiem czasu jednak został mi tylko, jako towarzysz ekscytowania się kolejnymi odcinkami, mój o rok młodszy brat. Z tym że On w końcu też zrezygnował a ja wiernie oglądnęłam wszystko do końca ;)
Z całą pewnością jest to wg. mnie najlepszy serial.
Te zwroty akcji, napięcie, tajemnice, relacje między poszczególnymi bohaterami.
To wszystko sprawiło iż jest to niepowtarzalny serial. Hmm myślę że zaczął pewien okres w którym zaczęły się mnożyć podobne ale wiem że nic mu nie dorówna.

Fantazja
Spełniacz Marzeń
Posty: 1798
Rejestracja: 08 lut 2009, 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Utopia

Post autor: Fantazja » 01 paź 2010, 12:34

Co sadze o danym serialu? Ano sadze , iż jest to zdecydowanie najlepszy serial wszech czasów i wątpię, żeby kiedykolwiek powstało coś lepszego. Obejrzałam wszystkie sezony i pomimo, iż niektórzy twierdzili, ze ten serial od 3 serii zaczął schodzić na psy, to w moim mniemaniu, wszystkie bez wyjątku, tak samo trzymały poziom. Jedynie finał trochę mnie rozczarował bo spodziewałam się czego bardziej zaskakującego.
Moim ulubionym bohaterem był black smoke,ale jego pierwotne wcielenie, nie drugi John Locke vel. Flocke, jak to się na forach przyjęło, a poza tym lubiłam Bena i Hugo.

Grabarz91
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 125
Rejestracja: 20 sie 2010, 22:13

Post autor: Grabarz91 » 01 paź 2010, 13:49

Ulubioną postacią Dymek:D? Trochę ciężko mi go traktować jako postać zanim przybrał postać Locke'a. Moją ulubioną postacią był Locke(zwłaszcza pierwszy i drugi sezon to majstersztyk), lubiłem też Charliego, później Desmonda. Ben też był świetną postacią, ale zachwyciła mnie przede wszystkim gra aktorska Michaela Emersona, który wcielił się w postać Bena.

Fantagiro
Newbie
Posty: 1649
Rejestracja: 23 sty 2010, 17:11

Post autor: Fantagiro » 01 paź 2010, 16:43

Dymek wymiatał! Pamiętam te ciary które przełaziły mi po plecach jak były pierwsze sceny z nim mgreen
Aktorzy wcielający się w Bena i Locka zrobili to tak wspaniale że trudno w grupce wszystkich postaci znaleźć kogoś kto by się bardziej wyróżniał. To były niezwykle i barwne i ciekawe osobowości.
Ale nie powiem że moje ulubione. Bowiem najbardziej do gustu przypadł mi Sayid :D

Oyen
Extra marzyciel
Posty: 670
Rejestracja: 02 cze 2010, 22:39
Imię: Kuba

Post autor: Oyen » 01 paź 2010, 18:09

w sumie to bardzo podobał mi się szkocki akcent Desmonda :) i to jego słynne ' Brother' do każdego gościa, do którego mówił :P

A co sądzicie o Richardzie vel Ricardo? Kurcze, fajnie tak żyć długo jak on :D Bardzo realistycznie to zrobili choć mogli mu chociaż inne ubranko dać, bo cały czas w jednym biegał...

Grabarz91
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 125
Rejestracja: 20 sie 2010, 22:13

Post autor: Grabarz91 » 01 paź 2010, 19:00

Richard? Polubiłem tą postać, jednak scenarzyści nie wykorzystali jego potencjału i trochę za mało był wykorzystywany, chociaż w pewnym momencie wydawało się, że odegra ważną rolę. Jest to moim zdaniem najbardziej "zepsuta" postać, później stał się zachowawczy czasami wręcz irytujący. Początkowa aura tajemniczości bardziej do mnie przemawiała.

Fantagiro
Newbie
Posty: 1649
Rejestracja: 23 sty 2010, 17:11

Post autor: Fantagiro » 01 paź 2010, 21:52

Zgadzam się, zdecydowanie mogli mu ważniejszą rolę, w późniejszych odcinkach, przydzielić.
A tak to mnie tylko irytował potem.
Tak jak Kate i Jack :P

Grabarz91
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 125
Rejestracja: 20 sie 2010, 22:13

Post autor: Grabarz91 » 01 paź 2010, 21:57

Kate była dla mnie średnią postacią przez cały serial. Jednak Jack przechodził wewnętrzną przemianę przez cały serial, jego postać nie była idealna jak się wydawało na początku. Miał problemy z którymi się borykał i początkowo wydawałoby się nieodwracalne poglądy, które jednak z czasem zaczął zmieniać mimo iż bardzo się temu opierał. Końcowa przemiana Jakcka, który kontynuował to co wcześniej mówił mu Locke, a on z tego szydził była dla mnie czymś pięknym. W przestrzeni całego serialu uważam, że była to zdecydowanie jedna z najciekawszych postaci nawet jeżeli nie zawsze wzbudzał sympatię jak Hurley.

Fantazja
Spełniacz Marzeń
Posty: 1798
Rejestracja: 08 lut 2009, 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Utopia

Post autor: Fantazja » 02 paź 2010, 14:51

Grabarz91 pisze:Ulubioną postacią Dymek:D? Trochę ciężko mi go traktować jako postać zanim przybrał postać Locke'a.
Chodzi mi o pierwotna postać dymka, nazywanego czarna koszula, postać grana przez Titusa Wellivera, wprawdzie w niewielu odcinkach się pojawił, ale jednak. Byl dla mnie wiele bardziej przekonujacy, niż Jacob, który mnie szczerze irytował.

A co sadze o boskim Ricardo? na początku zawsze bardzo mnie intrygował i z niecierpliwością czekałam na odcinek w którym pokazane będą jego losy, jego życie i to w jaki sposób stal się nieśmiertelny i szczerze powiedziawszy rozczarowałam się, nie podoba mi się, ze zrobili z niego takiego biednego, poszkodowanego człowieczka, męczennika można by rzec. Miałam całkiem inne wyobrażenia na jego temat i tez sadziłam, ze jego rola w ostatnich odcinkach będzie większa.

Co do Kate to lubiłam ja na początku, pod koniec zrobiła się nudna jak flaki z olejem i strasznie mnie denerwowała, szkoda, ze jej nie uśmiercili.

Grabarz91
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 125
Rejestracja: 20 sie 2010, 22:13

Post autor: Grabarz91 » 02 paź 2010, 15:09

Rzeczywiście zapomniałem, że przecież pierwotnie black smoke był w innym wcieleniu, ale chyba za krótko bym mógł jakkolwiek się odnieść do tej postaci. Był mi obojętny jak Jacob.

A o Richardzie już się wypowiadałem, też mnie rozczarowała historia jego nieśmiertelności.

Aniequ
Łapacz chmur
Posty: 850
Rejestracja: 24 lip 2010, 15:39

Post autor: Aniequ » 03 paź 2010, 23:02

Oglądałam zaledwie jeden sezon, po którym zwyczajnie się nim znudziłam.

Oyen
Extra marzyciel
Posty: 670
Rejestracja: 02 cze 2010, 22:39
Imię: Kuba

Post autor: Oyen » 04 paź 2010, 21:23

Aniequ, rozwiń myśl. dlaczego lost okazał sie nudnym serialem skoro tak wielu potrafiło się przy nim dobrze bawić i w napieciu oczekiwać następnego sezonu?

Gość

Post autor: Gość » 04 paź 2010, 21:40

Każdy ma prawo do swojej opinii. Mnie też nie zachwyciło wiele filmów, które zostały uznane za kultowe. Kwestia gustu po prostu, argumentować chyba za bardzo nie trzeba:)

Awatar użytkownika
Orion
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 193
Rejestracja: 05 cze 2010, 16:42
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Mielec

Post autor: Orion » 04 paź 2010, 21:42

Jak nie polubiłem, tak nadal jest bez zmian. Nudy.

Awatar użytkownika
Celeste
Bujający w obłokach
Posty: 246
Rejestracja: 14 lip 2010, 12:12

Post autor: Celeste » 06 paź 2010, 8:50

Jakoś nie przypadło mi to do gustu, obejrzałam to może raz i na tym się skończyło.

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: HELLBRINGER » 16 paź 2010, 20:39

Pierwszy sezon dobry, drugi tez. Później to masakra...

Kubrion
Marzyciel-Gaduła
Posty: 63
Rejestracja: 18 paź 2010, 0:29

Post autor: Kubrion » 18 paź 2010, 15:21

Losta oglądałem. Pełen sezon tego filmu wyśledziłem w pierwszym sezonie, w każdym kolejnym oglądałem już, co któryś z odcinków.

Fantazja
Spełniacz Marzeń
Posty: 1798
Rejestracja: 08 lut 2009, 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Utopia

Post autor: Fantazja » 19 paź 2010, 17:51

Nie rozumiem jak można oglądać losta co kilka odcinków, to nie Moda na sukces, w jednym odcinku czasem działo się tyle, ze później nie szlo by się połapać o co chodzi.

T85
Spełniacz Marzeń
Posty: 1009
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: z Szczecina

Post autor: T85 » 20 kwie 2011, 20:24

Oj nie ja was grzecznie proszę tylko nie ten serial. Ja na niego jestem za głupi i dla mnie jest on nudny jak flaki z olejem . Wogóle mnie on nie ciekawi

arcoiris
Extra marzyciel
Posty: 774
Rejestracja: 26 lut 2011, 17:54
Lokalizacja: Kraków

Post autor: arcoiris » 20 kwie 2011, 20:35

oglądnełam wszystkie odcinki. Jak na początku mi się podobał to od 3 sezonu i już co raz mniej. A zakończenie jak dla mnie strasznie głupie.

Puma1718
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 109
Rejestracja: 28 mar 2012, 14:28
Imię: Robert
Lokalizacja: Travis Country, Texas

Re: Lost

Post autor: Puma1718 » 01 kwie 2012, 15:17

Oglądałem ja byłem w podstawówce i potrafił nieźle wciągnąć,kilka sezonów było naprawdę super, jednak wszystkich i tak nie obejrzałem. Może kiedyś nadrobię te zaległości.

V
Newbie
Posty: 3491
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:41
Imię: Eljot
Płeć: Mężczyzna

Re: Lost

Post autor: V » 01 kwie 2012, 18:01

Właśnie kończę ostatni sezon. Serial bardzo mi się podobał, wciągał. Teraz, gdy już kończę oglądać, mam wiele pytań do twórców. Trochę się pogubiłem w fabule. Czekam na piękny koniec.

Usunięty 2094

Re: Lost

Post autor: Usunięty 2094 » 30 sie 2012, 9:58

A ja już się zaczynałam gubić w trakcie czwartego sezonu, na jakim skończyłam oglądać. Najlepszy był drugi sezon, trzeci też dobry, pierwszy dość niedopieszczony. Ale te wszystkie retrospekcje momentami denerwują.

Awatar użytkownika
magda23
Początkujący marzyciel
Posty: 20
Rejestracja: 24 lis 2012, 15:51

Re: Lost

Post autor: magda23 » 24 lis 2012, 18:30

widzialam wiele odcinkow tego serialu ale przestalmi sie podobac gdy zbyt czesto zaczeto mieszac przeszlosc z terazniejszoscia :(

fragola
Bujający w obłokach
Posty: 304
Rejestracja: 31 paź 2012, 14:27

Re: Lost

Post autor: fragola » 04 sty 2013, 19:31

Oglądałam pierwszą, drugą serię i kilka odcinków trzeciej, potem się znudziłam. Jak dla mnie strasznie naciągany ten serial.

Awatar użytkownika
BooM
Marzyciel-Gaduła
Posty: 50
Rejestracja: 08 wrz 2010, 8:55

Re: Lost

Post autor: BooM » 06 sty 2013, 17:59

Pierwsze sezony są dobre, nie ma jeszcze tego całego nonsensu. Potem są podróże w czasie i inne niewidy. Twórcom najwyraźniej zabrakło pomysłów i uznali, że mogą napisać byle co i widz to kupi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości