Seriale

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Usunięty 2094

Re: Seriale

Post autor: Usunięty 2094 » 16 gru 2017, 8:26

Po finale Dextera się zalamalam, dalej jestem w szoku. Właściwie cały serial zrobił się przewidywalny już w trzecim sezonie, jednak takie zakończenie sprawiło, ze na mojej twarzy zagościł prawdziwy niesmak. To już lepsze było zakończenie Lost, które swego czasu spowodowało mój wewnętrzny protest. Ale to jak się skończył Dexter to kpina. :rozpacz:

Muszę teraz znaleźć odpowiedni zamiennik i chyba postawię na Luther.

Awatar użytkownika
Kero
Moderator
Posty: 207
Rejestracja: 30 sty 2013, 9:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Cin&Cinnati

Re: Seriale

Post autor: Kero » 16 gru 2017, 9:53

Rachel pisze:Kerosine, Nie wiem czy w Twoim przypadku byłby to dobry pomysł.
Możliwe, że nie, co nie zmienia faktu, iż tak czy siak odczuwam potrzebę zapoznania się z tą produkcją.

Usunięty 5226

Re: Seriale

Post autor: Usunięty 5226 » 16 gru 2017, 11:51

Ja widziałem 10-odcinkową produkcję od Netflix'a - Mindhunter
Pierwsze odcinki były dla mnie naprawdę dobre, bardzo specyficzne, ale potem tempo zwolniło.
Nie mniej jednak widać, że jest to dopiero wstęp do dłuższej historii.
Wiele rzeczy nie zostało wyjaśnionych i tak na prawdę nie ma tu jakiegoś głównego wydarzenia wokół którego ten serial się kręci.

Kilka mniejszych historii o mordercach.
Mnie osobiście serial przypadł do gustu, bo jest bardzo osadzony w rzeczywistości.
Lubię zadawać podobne pytania i spędzać czas rozmyślając 'dlaczego?'.
Osobom lubujących się w tematyce seryjnych morderców i twórczości Fincher'a na pewno się spodoba.

Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie
Posty: 3245
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bułgarskie centrum chujozy

Re: Seriale

Post autor: Iluminacja » 16 gru 2017, 21:21

Dafne pisze:Po finale Dextera się zalamalam, dalej jestem w szoku. Właściwie cały serial zrobił się przewidywalny już w trzecim sezonie, jednak takie zakończenie sprawiło, ze na mojej twarzy zagościł prawdziwy niesmak. To już lepsze było zakończenie Lost, które swego czasu spowodowało mój wewnętrzny protest. Ale to jak się skończył Dexter to kpina. :rozpacz:

Muszę teraz znaleźć odpowiedni zamiennik i chyba postawię na Luther.

Miałam kiedyś wrócić do oglądania, ale mnie skuteczne zniechęciłaś. A o tym drugim słyszałam pochlebne opinie. Także daj znać czy słusznie.

Ja próbuję dokończyć Bojacka i zabieram się jak pies do jeża za Stranger Things. No i jeszcze finałowy odcinek Housa. (Tak wiem, jestem do tyłu w tym temacie.

A i jeszcze jest Rick and Morty. So much fun.

Usunięty 2094

Re: Seriale

Post autor: Usunięty 2094 » 17 gru 2017, 9:41

Iluminacja, mimo wszystko zachęcam do oglądania Dextera, jednak najbardziej wciągnął mnie przy dwoch pierwszych sezonach, ale nawet przy końcu nie mogłam się oderwać. Pod koniec zdecydowanie za dużo śmierci, ale co kto lubi. Gdy się przywiązalam do bohatera a potem on zginął, to było pewne rozczarowanie.

Chyba się wezme też za Sześć stop pod ziemią.

Na pewno dam znać co do Luthera. Mam też chęć na Hannibala.

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Seriale

Post autor: Leah P » 23 gru 2017, 12:17

Zaczelam ogladac Gotowe Na Wszystko, zajebisty serial, nie wiem czemu kiedys tak narzekalam, ze matka to oglada co tydzien :swirus:

Awatar użytkownika
marzanna
Extra marzyciel
Posty: 592
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:45
Płeć: Kobieta

Re: Seriale

Post autor: marzanna » 25 lut 2018, 15:08

Kiedyś poświęciłam kilka wieczorów na obejrzenie wszystkich odcinków serialu "Ojciec Mateusz" a jest tego wow... sierii XVIII, sezonów 18 - i muszę stwierdzić,że odcinki są bardzo ciekawe (wcześniej nie oglądałam).
Teraz czekam na dalsze części "Policjantki i Policjanci" jak i na " Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"

marigot
Bujający w obłokach
Posty: 409
Rejestracja: 01 cze 2015, 14:23
Płeć: Kobieta

Re: Seriale

Post autor: marigot » 26 lut 2018, 22:29

Wciągneliśmy się ostatnio w Orange is the new black ;) Całkiem całkiem....

Awatar użytkownika
marzanna
Extra marzyciel
Posty: 592
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:45
Płeć: Kobieta

Re: Seriale

Post autor: marzanna » 27 lut 2018, 15:28

Lubię i to bardzo seriale,jak i filmy kryminakne.Dosyć ciekawy leci na Polsacie - "Gliniarze" - od 26.02.18 lecą nowe odcinki.Serial emitowany - oprócz Sobót i Niedziel - każdego dnia. Polecam. :)

Usunięty 5226

Seriale

Post autor: Usunięty 5226 » 24 mar 2018, 18:48

marzanna pisze: 25 lut 2018, 15:08 Kiedyś poświęciłam kilka wieczorów na obejrzenie wszystkich odcinków serialu "Ojciec Mateusz" a jest tego wow... sierii XVIII, sezonów 18 - i muszę stwierdzić,że odcinki są bardzo ciekawe (wcześniej nie oglądałam).
Chyba trochę więcej niż kilka ... xDDD
Ja widziałem prawie wszystkie odcinki, jak nie ma nic ciekawego w tv to opalam tvp seriale i tam są emitowane różne powtórki.
Ojciec Mateusz często. A poza tym Sandomierz to moje rejony, choć w serialu oszczędzają na pokazywaniu tego miasta (bo nie ma tam czego oglądać prócz Starego Miasta).

Tak ostatnio jeśli chodzi o seriale to nadgoniłem Wikingów. Nastawiłem się na ostatni sezon, a to nie dość że nie ostatni to jeszcze nie w pełni wyemitowany, a kiedy kontynuacja - nie wiadomo. Serial trochę obniżył loty, wydarzenia i śmierci pod koniec wręcz niedorzeczne, bo nie wyjaśnione jak do tej pory. Np. motywacja biskupa.
Nie wiem co Hirst chce jeszcze z tego pomysłu wycisnąć.
Nie mniej, ten sezon krwawy, dzieje się dużo (ale chyba za szybko). Kocham Lagerthę i tylko dla niej oglądam to dalej, czuję że jeszcze nie raz mnie zaskoczy.

Black Mirror - na razie skończony prawie 2 sezon. Został mi odcinek specjalny, plus 2 kolejne sezony, dłuższe.
Każdy odcinek to inna historia, nie wiem jak się na to mówi... antologia? Nie jest to więc typowy serial, nie ma głównych bohaterów a jedynie tło, współczesne czasy nakreślone technologią.
Pamiętam o czym był każdy odcinek, wszystkie w miarę trzymają poziom.
Najciekawszy i jednocześnie przerażający na swój sposób - ten o wynalazku Ziarno, o Robocie i Białym Niedźwiedziu.
Nie spieszę się z seansami, daję sobie czas. Myślę że nie warto chłonąć sezonu w jeden wieczór.

Awatar użytkownika
marzanna
Extra marzyciel
Posty: 592
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:45
Płeć: Kobieta

Seriale

Post autor: marzanna » 27 mar 2018, 15:13

Serial "Ojciec Mateusz" jak do tej pory ma 243 ( w ten Piątek) odcinki,w przyszłym tygodniu będzie 244 odcinek.

Nie wiem czy ktokolwiek ogląda na TV4 kryminalny serial "Sprawiedliwi-Wydział kryminalny" lub "Policjantki i Policjanci" - także w TV4 - lubię tego typu filmy,dlatego polecam tym,którzy lubią kryminały.

Gully Foyle

Seriale

Post autor: Gully Foyle » 19 kwie 2018, 17:46

Czy ktoś namierzył miejsce, w którym można obejrzeć drugi sezon serialu The Expanse? Pierwszy sezon był dosłownie wypasiony w kosmos i chętnie zapoznam się z dalszymi losami bohaterów :help: . Proszę o informacje tu lub na PW. Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
LuCyferKA
Bigiel
Bujający w obłokach
Posty: 262
Rejestracja: 12 lis 2015, 11:44
Płeć: Mężczyzna

Seriale

Post autor: LuCyferKA » 19 kwie 2018, 18:56

Mam zaległości w mini-serialu Netflixa "The End of the F***ing World". Zdecydowanie, uderza w moje gusta.
Lubimy towarzystwo, ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diabły.

Usunięty 5226

Seriale

Post autor: Usunięty 5226 » 19 kwie 2018, 20:06

Gully Foyle pisze: 19 kwie 2018, 17:46 Czy ktoś namierzył miejsce, w którym można obejrzeć drugi sezon serialu The Expanse?
Chodzi ci o źródło legalne czy nielegalne? Stream czy akceptujesz download? xDDD
W sumie pobieranie filmów/seriali podchodzi pod dozwolony użytek jeśli nie przedpremierowo.
Fajnie trafiłeś, właśnie wychodzi powolutku 3 sezon i pewnie obejrzę jak wyjdą wszystkie odcinki, ale się zobaczy.
Najpierw powtórzę co nieco 2, bo oglądałem go prawie rok temu.
LuCyferKA pisze: 19 kwie 2018, 18:56 Mam zaległości w mini-serialu Netflixa "The End of the F***ing World"
Ja chyba obejrzałem to w 2-3 dni te 8 odcinków.
Czy moje gusta... serial jest dość odważny i trochę dużo w nim nawiązań do seksualności.
Tempo ma fajne i dialogi też, rozmyślania głównego bohatera rządzą. No i koniec też ciekawy.
Zapomniałem o muzyce, pasuje do kina drogi.


A co do mnie to wczoraj obejrzałem końcówkę sezonu 8 Żywych Trupów. Domyśliłem się przebiegu odcinka, ale co tam.
8 sezonów, 8 lat przygody bo oglądam od początku. I pewnie obejrzę też kolejny sezon na jesieni.

Czekam na pełny 3 sezon Ash vs Evil Dead. I kończę pomału 3 sezon Black Mirror.
Nie spieszy mi się z nim. Nic nowego na razie mnie nie nęci.

IZaOs
Posty: 6
Rejestracja: 13 lut 2021, 1:16
Imię: Iza
Płeć: Kobieta

Seriale

Post autor: IZaOs » 13 lut 2021, 1:26

Ulubione to True Blood, Przyjaciele, Jak poznałem waszą matkę i Seks w wielkim mieście. Z nowych lubię The crown

Gully Foyle

Seriale

Post autor: Gully Foyle » 13 lut 2021, 12:29

Polecam serial Tabu. Na razie jeden sezon z wiadomych przyczyn, ale mocno wciąga a aktorsko naprawdę na wysokim poziomie. Hardy w swoim żywiole.

Awatar użytkownika
patryktarachon
bit.ly/AtlasMarzen
Marzyciel-Gaduła
Posty: 67
Rejestracja: 23 sty 2020, 18:18
Imię: Patryk
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Seriale

Post autor: patryktarachon » 27 mar 2021, 22:21

W tej kwestii mogę zaprosić tylko do listy filmów, które polecam w platformie Netflix.

Kaśka
Początkujący marzyciel
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2021, 16:09
Płeć: Kobieta

Seriale

Post autor: Kaśka » 25 lip 2021, 17:16

Ostatnio oglądałam you me her, feel good, sex life, sexify, kumpli.
Aktualnie Rojst 97.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości