Obiecujące nazwiska w filmie i telewizji

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Obiecujące nazwiska w filmie i telewizji

Post autor: Leah P » 22 kwie 2017, 21:55

Czy znacie jakichs mlodych (niekoniecznie wiekiem, a moze czasem doswiadczeniem) aktorow, rezyserow lub ludzi telewizji, ktorzy wydaja wam sie bardzo obiecujacy? Umiecie bawic sie w jasnowidza i przewidziec, na kogo czeka slawa, pieniadze i wielka kariera? Podzielcie sie swoimi typami :swirus:

Usunięty 2094

Obiecujące nazwiska w filmie i telewizji

Post autor: Usunięty 2094 » 15 kwie 2018, 17:31

Na pewno Jakub Gierszał, ale jego odkryłam już przy okazji Sali samobójców, widziałam wtedy w nim potencjał. Obecnie gra i ma się dobrze, niedługo stuknie mu 30-stka, więc jest młodym aktorem, ale rozwija skrzydła. Jam fanka Kubusia G. :D

Na pewno też Michalina Olszańska i Marta Mazurek, czyli niezastąpiony duet z Córek dancingu. Osobiście lubię też Biedronkę z Miasta 44, czyli Zofię Wichłacz, która też podobała mi się w Amoku. Ekipa z Kamieni na szaniec też ciekawa.

Na razie tyle, pożyjemy i zobaczymy :D.

Awatar użytkownika
LuCyferKA
Bigiel
Bujający w obłokach
Posty: 262
Rejestracja: 12 lis 2015, 11:44
Płeć: Mężczyzna

Obiecujące nazwiska w filmie i telewizji

Post autor: LuCyferKA » 15 kwie 2018, 19:17

Wstyd się przyznać... Nie mam pamięci do godności i twarzy.
Większości aktorów nie kojarzę(chyba, że naprawdę ich lubię... Jest tylko kilku moich aktorskich idoli których "w całości" pamiętam).
Rzadko oglądam samą telewizję, tak samo jak i polskie kino.
Swoją drogą - dość długo zajęło mi zrozumienie, zauważenie, że Jolasia ze "Świata według Kiepskich" i Emilka z "Pierwszej miłości" (Mama i Siostra czasem w ramach relaksu czasem patrzą na wspomniane seriale) są grane przez tą samą aktorkę (której z imienia i nazwiska rzecz jasna nie wymienię :P )
Lubimy towarzystwo, ale nie możemy znieść ludzi cały czas koło siebie. Więc gdzieś się gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diabły.

Awatar użytkownika
marzanna
Extra marzyciel
Posty: 592
Rejestracja: 30 kwie 2012, 10:45
Płeć: Kobieta

Obiecujące nazwiska w filmie i telewizji

Post autor: marzanna » 17 kwie 2018, 12:15

Czasami krytycy chwalą młody narybek,a potem okazuje się, że jednak nie zrobili kariery, natomiast o tych starszych i doświadczonych mówi się dużo i często.
Jeśli chodzi o młodych aktorów - ostatnio głośno jest o Marcie Bryła i Mateuszu Król z filmu "Korona królów"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości