Rozmowy w toku

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
Ajsza
Bujający w obłokach
Posty: 214
Rejestracja: 12 lip 2013, 10:17
Imię: Ajsza
Płeć: Kobieta

Re: Rozmowy w toku

Post autor: Ajsza » 12 lip 2013, 11:37

Oglądam od czasu do czasu, teraz rzadziej bo same powtórki lecą.
Ogólnie kiedyś b.lubiłam ten program, gdyż poruszał ciekawe tematy. Teraz to taka przeplatanka - trochę głupot, trochę śmiechu i na prawdę niewiele wartościowych tematów. Czasem się zastanawiam czy ludzie nie udają głupszych niż są na potrzeby programu...bo czasem aż trudno uwierzyć. Za to jak trafi się temat-perełka, to oglądam czasem z ciekawością i nie małym wzruszeniem.
Poza tym uważam, że prowadząca świetnie nadaje się do swojej roli.

Usunięty 2094

Re: Rozmowy w toku

Post autor: Usunięty 2094 » 12 lip 2013, 17:20

Ruta pisze:Wyznanie miłości to jedno, ale wyznanie, że spało się z matką dziewczyny, bo jest lepsza w łóżku i ma większe cycki - to coś czego u nas chyba nie będzie jeszcze długo.
Tylko dlatego, że w USA nie ma strażników moralności, w przeciwieństwie do naszego kraju. Homoseksualiści nie są tam dewiantami, a normalnymi ludźmi, zaś matka, która sypia z chłopakiem córki jest równą laską, a nie zdzirą :P. Przynajmniej u Springera tak to wygląda.
Obwarzanek pisze:Oby nigdy nie było wystarczy nam spaczeń.
Lubię to. Ale spokojna Twoja rozczochrana, nikt o zdrowych zmysłach nie zrobi w Polsce odpowiednika Springera . Księża by się doczepili od razu, a na producentów KRRiT nałożyłaby spore sankcje.
Ruta pisze:Zwłaszcza kiedy podjudza innych do rzucania budyniem. Już wolę nudną Ewkę.
Springer na samym końcu ma fajne mowy, kiedyś "namiętnie" oglądałam, jak jeszcze była na to pewna moda.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Re: Rozmowy w toku

Post autor: Obwarzanek » 12 lip 2013, 23:02

Dafne, i moim zdaniem księża zrobiliby słusznie, bo spaczenia trzeba zwalczać, a nie hodować.

Ajsza
Bujający w obłokach
Posty: 214
Rejestracja: 12 lip 2013, 10:17
Imię: Ajsza
Płeć: Kobieta

Re: Rozmowy w toku

Post autor: Ajsza » 13 lip 2013, 10:10

Obwarzanek pisze:Dafne, i moim zdaniem księża zrobiliby słusznie, bo spaczenia trzeba zwalczać, a nie hodować.
zwalczać to chyba złe słowo. Uważam, że każdemu jako człowiekowi należy się szacunek. Trzeba więc akceptować człowieka jako jednostkę, a nietolerować konkretnych, błędnych zachowań. Bo przymykając oko pozwalamy na zło.

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Re: Rozmowy w toku

Post autor: Obwarzanek » 13 lip 2013, 10:44

Ajsza, pisząc "zwalczać" nie miałam na myśli dobywanie miecza albo zamykanie takich osób w gettach, tylko właśnie "doczepienie się" i brak tolerancji dla pewnych zachowań. Nie nadinterpretuj. Napisałam o zwalczaniu spaczeń, nie ludzi.
I tak, przymykając oko pozwalamy na zło, dlatego uważam, że pewne spaczenia (jak spanie z matką, bo ma większy biust niż żona) powinno się zwalczać, a nie zasłaniać się pitoleniem o tolerancji.

Ajsza
Bujający w obłokach
Posty: 214
Rejestracja: 12 lip 2013, 10:17
Imię: Ajsza
Płeć: Kobieta

Re: Rozmowy w toku

Post autor: Ajsza » 14 lip 2013, 9:35

Rozumiem, no i czasem sens ważniejszy niż poprawność słowna, ale z drugiej strony wokół jest tyle nienawiści dzięki ludziom którzy właśnie nad interpretują, że czasem lepiej ugryźć się w język i sparafrazować to co chce się powiedzieć dosadnie.

emiliene
Marzyciel-Gaduła
Posty: 60
Rejestracja: 17 wrz 2014, 22:20
Imię: Emilia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozmowy w toku

Post autor: emiliene » 17 wrz 2014, 22:57

Czesto oglądam ten program, ale mam wrażenie, że konczą im się pomysły i na siłę szukają nowych tematów

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości