Amerykańskie komedie

Jesteś kinomanem? Nałogowo oglądasz seriale? To dział specjalnie dla Ciebie!
NellTu
Newbie
Posty: 1243
Rejestracja: 30 wrz 2010, 17:56
Imię: Ewa
Płeć: Kobieta

Amerykańskie komedie

Post autor: NellTu » 07 lis 2010, 20:33

Lubicie idiotyczne amerykańskie komedie, typu "Scary movie", czy "American pie"? Jakie są wasze ulubione?

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 07 lis 2010, 20:38

Dobry sposób na odstraszenie mnie od siebie. Nienawidzę tych komedii, jak mam oglądac coś głupawego, to zdecydowanie wolę polskie produkcje, są po prostu moim zdaniem mniej wulgarne, mimo wszystko. Amerykanie nie mają kompletnie wyczucia, u nich komedia musi byc debilna, a horror nie tyle przerażający, co po prostu obrzydliwy... Bez sensu.
Komedie z Hardym i Laurelem - jak najbardziej, ale to jedyny przejaw amerykańskiego humoru, który nie tylko trawię, ale i b. lubię.

Nomadin
Extra marzyciel
Posty: 757
Rejestracja: 23 paź 2010, 10:13
Lokalizacja: Bramy Piekieł

Post autor: Nomadin » 07 lis 2010, 20:52

Amerykanie mają po prostu inne realia życia codziennego i komedie po prostu je naginają. Dlatego nie śmieje się z nich często gdyż nie wiem jak to może być naprawdę.

Bum!
Newbie
Posty: 3992
Rejestracja: 13 paź 2010, 15:53

Post autor: Bum! » 07 lis 2010, 21:33

A ja tam czasem lubię, moze i czasami az za bardzo wyolbrzymione, ale sa momenty które wpadają w pamięć, a wieczór ze znajomymi i własnie z takimi głupiutkimi komediami nie jest wieczorem straconym, zdecydowanie! : ))

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 07 lis 2010, 21:57

nie lubię, widziałam tylko ostatnią część american pie.
jeśli chodzi o takie amerykańskie komedie to zawsze jest mnóstwo dzikiego seksu, wypadków podczas seksu, i wszystkiego innego podczas seksu.
ale od zawsze marzy mi się taka typowo amerykańska impreza.

i jedyną amerykańską komedię jaką lubię to kac vegas.

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Post autor: Lussi-M » 07 lis 2010, 22:08

Te komedie są dobre dla poprawienia atmosfery, jeśli ona jest zła ( przynajmniej, tak jest w moim przypadku) Z tego, co sobie przypominam obejrzałem American pie.

Awatar użytkownika
QueenDream
Administrator
Posty: 30323
Rejestracja: 18 gru 2008, 19:08
Imię: Aldona
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraina Marzeń

Post autor: QueenDream » 07 lis 2010, 22:16

Jeśli chodzi o American Pie, moje siostry się tym po prostu zachwycały, ja szczerze nie widzę w tym nic zachwycającego, co do innych, być moze zdarzyło mi się jeszcze jakieś obejrzeć, ale nie były na tyle dobre by zapamiętać ich tytuły

Midnight
Extra marzyciel
Posty: 564
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:06
Imię: Justyna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Midnight » 08 lis 2010, 12:32

Czasem tam oglądam, z nudów, ale na ogół mnie odstraszają. Jeśli już oglądam film, to chciałabym coś z niego wynieść, a z takich produkcji jak "Straszny film" czy "American Pie" wiele wynieść się po prostu nie da. No ale cóż, teraz filmy produkuje się dla mas, nie dla jednostek.

Icannotfly.
Newbie
Posty: 4411
Rejestracja: 12 cze 2010, 13:48
Imię: Agnieszka
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. » 08 lis 2010, 18:56

Jeśli mam ochotę na jakiś luźniejszy film, to nawet zdarza mi się taki włączyć. Chociaż specjalną fanką tego typu produkcji nie jestem. Jakoś zbytnio tego typu poczucie humoru do mnie nie trafia. A w komediach związanych ze studiami, koledżem schemat jest ten sam - imprezy, alkohol, nagie szczupłe napalone dziewczyny i dużo seksu.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 18 lut 2011, 16:09

Typowe coś ,co mi nie leży. :znudzony: Jakoś nie śmieszą mnie na siłę takie komedie,gdzie wiecznie jest sex,sex i jeszcze raz sex. Nie powiem,że nie obejrzałam-tzn.oglądać nie oglądałam tylko patrzyłam od czasu do czasu - ale od tamtej pory nie lubię szarlotki :P

Mogę się pośmiać z wpadki w trakcie sex-u,ale może nie koniecznie wszystko ma się do tego sprowadzać.
Straszny film.. - ręce mi opadają,nie jestem w stanie nic sensownego o tym napisać ;D
ajwenhou pisze:ale od zawsze marzy mi się taka typowo amerykańska impreza.
W czym problem? :P Kiedy chcesz i gdzie? :P

Oyen
Extra marzyciel
Posty: 670
Rejestracja: 02 cze 2010, 22:39
Imię: Kuba

Post autor: Oyen » 21 lut 2011, 17:47

mnie to bawi bo to glupie, w czasie trwania tej glupiej komedii calkowicie zapominam o tym co mnie boli, o zmartwieniach i takich tam, tylko smieje sie z glupoty bohaterow filmu.

she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Post autor: she » 22 lut 2011, 9:55

A co myślicie o tej komedii "Sekspedycja" ? Ogólnie myślałam,że to kolejna rąbanka na zasadzie "Strasznego filmu" ,czy "American Pie" -ale muszę przyznać,że miło się zaskoczyłam ;D Nawet mi się to fajnie oglądało i uśmiać też się uśmiałam ;D

Usunięty 2094

Re: Amerykańskie komedie

Post autor: Usunięty 2094 » 05 sie 2013, 22:53

Nie przepadam za komediami. Prawie nigdy się na nich nie śmieję. Jedynie dobrze wspominam "Break up". Inne mogą się schować.

Awatar użytkownika
Iluminacja
Newbie
Posty: 3245
Rejestracja: 28 maja 2011, 11:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bułgarskie centrum chujozy

Re: Amerykańskie komedie

Post autor: Iluminacja » 08 sie 2013, 20:07

A ja Straszny film oglądałam i owszem i wtedy nawet mi się podobał, ale teraz jakoś nie przemawiają do mnie te puste komedie, w których ludzie śmieją się z tego, że ktoś upadł <facepalm> . Wolę gdy humor nie jest podany wprost i nie muszę się zastanawiać czy teraz powinnam się już śmiać :popcorn:

Usunięty 2094

Re: Amerykańskie komedie

Post autor: Usunięty 2094 » 28 sie 2013, 11:51

Lubię "Straszny film", ale tylko pierwszą część. Bo jest świeża, fajna, z pomysłem, i czarnym humorem. Kolejne części mnie wcale nie bawią. Lubię też serię "American Pie".

Makaron
Łapacz chmur
Posty: 835
Rejestracja: 07 lut 2013, 23:46
Imię: Berkano
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Astral

Re: Amerykańskie komedie

Post autor: Makaron » 28 sie 2013, 17:30

Na odmóżdżenie jak znalazł. Z ulubionych, a raczej z najbardziej popularnych to American Pie, Scary Movie i rózne filmy typu Jackass czy The DudeSons Movie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości