Lubimyczytać.pl

Świat książek, zarówno tych papierowych, jak i e-booków. Potrafisz pożreć książkę w jedną noc? Podziel się ulubionymi tytułami z Marzycielami! Tylko nie spojleruj, bo ban!
Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Lubimyczytać.pl

Post autor: Hinaru » 21 mar 2015, 11:27

Witajcie ;D
Tak sobie pomyślałem, że macie może konta na lubimyczytać
Fajnie by było wymienić się nickami, pozapraszać do znajomych ;D
Co wy na to?
Mój nick to: Hinaru
Link: http://lubimyczytac.pl/profil/426256/hinaru

A tak z innej beczki jeszcze.
Co sądzicie o tym serwisie?
Ja osobiście uważam, że jest to całkiem przyjemna strona dla miłośników książek.
Można się wiele dowiedzieć, o różnych tytułach a także opinie innych czytelników.
Podoba mi się prowadzenia własnej biblioteczki :)

Borderline

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Borderline » 21 mar 2015, 17:16

A no ja też tam mam konto! Bardzo lubię tą stronę.

Tu: http://lubimyczytac.pl/profil/251152/juliett

Hinaru, zaproś mnie proszę. :serce:

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Hinaru » 21 mar 2015, 17:19

Borderline, no problem.
Mówisz i masz ;D

Borderline

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Borderline » 21 mar 2015, 20:00

Hinaru pisze:Borderline, no problem.
Mówisz i masz ;D
Zaakceptowałam. ;D

Anaru
Bujający w obłokach
Posty: 298
Rejestracja: 30 sie 2011, 20:07
Imię: Anna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Anaru » 18 sie 2015, 17:47

Także mam tam konto. Bez tego zapomniałabym całej listy książek do przeczytania. :D
http://lubimyczytac.pl/profil/106343/lesna

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Hinaru » 18 sie 2015, 21:58

Anaru, A zaprosiłem, a co mi tam :)

Anaru
Bujający w obłokach
Posty: 298
Rejestracja: 30 sie 2011, 20:07
Imię: Anna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Anaru » 19 sie 2015, 8:46

Hinaru, a bardzo dobrze! Chętnie popatrzę co tam forumowicze ciekawego czytają. :D
Co do strony mam nadzieję, że się jakoś zmieniać nie będzie i nie będzie dodawać różnych niepotrzebnych rzeczy. :P

Saya
Newbie
Posty: 5897
Rejestracja: 10 mar 2009, 21:20
Płeć: Mężczyzna

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Saya » 19 sie 2015, 13:41

Jakby ktoś chciał to zapraszam: http://lubimyczytac.pl/profil/12866/adrian-gunther

Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Hinaru » 19 sie 2015, 21:46

Anaru pisze: Co do strony mam nadzieję, że się jakoś zmieniać nie będzie i nie będzie dodawać różnych niepotrzebnych rzeczy. :P
Mi już się dosyć długo włącza.

Saya, Dodałem!

Anaru
Bujający w obłokach
Posty: 298
Rejestracja: 30 sie 2011, 20:07
Imię: Anna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Anaru » 20 sie 2015, 9:35

Hinaru pisze:
Anaru pisze: Co do strony mam nadzieję, że się jakoś zmieniać nie będzie i nie będzie dodawać różnych niepotrzebnych rzeczy. :P
Mi już się dosyć długo włącza.
Ja nie mam z tym problemu na szczęście. :P Wiesz na razie jest ok, ale żeby nie dodali jakiś "gadżetów", które tylko będą przeszkadzać. Tak jak jest jest dobrze, bez zbędnych rzeczy. Wiadomo od czasu do czasu będą zmieniać szatę graficzną, ale to akurat mi nie przeszkadza.

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: HELLBRINGER » 27 gru 2015, 21:38

Jakby się komuś chciało to też posiadam. http://lubimyczytac.pl/profil/43625/michal

marigot
Bujający w obłokach
Posty: 409
Rejestracja: 01 cze 2015, 14:23
Płeć: Kobieta

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: marigot » 22 lut 2016, 8:28

Ja pomału się zaprzyjaźniam z tym serwisem, choć nie powiem czasem cięzko pamiętać o tym by coś zapisać, czy zmienić ;)
No i faktycznie może pomóc w liczeniu ile się książek przeczytało...

Jak coś mój profil: http://lubimyczytac.pl/profil/588235/hada

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: _Magnolia_ » 04 cze 2016, 15:10

Dafne pisze:Nie ma tu za wiele, ale: http://lubimyczytac.pl/profil/106382/dafne
No Dafne, chciałam rzucić okiem na to, co czytasz, a tu komunikat "Brak uprawnień

Z powodu ustawień prywatności nie masz uprawnień, aby oglądać profil tego użytkownika." :rozpacz:

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: SNOWDOG » 09 cze 2016, 7:14

Ja na tym portalu konta nie posiadam i w rzeczywistości dzisiaj pierwszy raz na niego wszedłem. W sumie wydaje się całkiem przyjemnym portalem, jednak ja tam trafiłem ze względu na sprawę "Cacao DecoMorreno - Najwyższa Jakość". Jak dla mnie epicki trolling. Kiedy wczoraj o tym usłyszałem i miałem prezentowane recenzje z owego właśnie serwisu to nie mogłem przestać się śmiać. :D Zastanawia mnie tylko, czy administracja serwisu świadomie pozwala na ten trolling.

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: _Magnolia_ » 09 cze 2016, 12:23

SNOWDOG pisze:Zastanawia mnie tylko, czy administracja serwisu świadomie pozwala na ten trolling.
Z tego co mi wiadomo administracja nie zajmuje się rzeczami tego typu, jedynie tzw. Bibliotekarze czyli tak jak tutaj pisze:
Zostań Bibliotekarzem!

Bibliotekarz to status, który otrzymują użytkownicy chcący czynnie uczestniczyć w budowie treści i jakości serwisu lubimyczytać.pl . Bycie Bibliotekarzem oznacza możliwość edycji danych książek i autorów. Chcielibyśmy, aby redagowanie treści serwisu było Waszą pasją, rozrywką oraz sposobem realizacji zainteresowań czytelniczych. [...]
Źródło: http://lubimyczytac.pl/zostan-bibliotekarzem

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: SNOWDOG » 09 cze 2016, 17:16

_Magnolia_ pisze:
SNOWDOG pisze:Zastanawia mnie tylko, czy administracja serwisu świadomie pozwala na ten trolling.
Z tego co mi wiadomo administracja nie zajmuje się rzeczami tego typu, jedynie tzw. Bibliotekarze czyli tak jak tutaj pisze:
Zostań Bibliotekarzem!

Bibliotekarz to status, który otrzymują użytkownicy chcący czynnie uczestniczyć w budowie treści i jakości serwisu lubimyczytać.pl . Bycie Bibliotekarzem oznacza możliwość edycji danych książek i autorów. Chcielibyśmy, aby redagowanie treści serwisu było Waszą pasją, rozrywką oraz sposobem realizacji zainteresowań czytelniczych. [...]
Źródło: http://lubimyczytac.pl/zostan-bibliotekarzem
Nawet jeżeli nie bezpośrednio i korzysta ze wsparcia użytkowników, to na pewno jest ktoś kto to nadzoruje - no chyba nie myślisz, że użytkownicy prowadzą tam samowolkę i mogą zrobić co tylko sobie chcą? No nie ważne, ktokolwiek by się tym nie zajmował, to ktoś wyżej za niego odpowiada, a ostatecznie za cały serwis oczami świeci administracja.

Ale w ogóle po co ten przytyk? Przecież każdy w domyślę wiedział, że chodzi o osoby odpowiedzialne za serwis.

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: _Magnolia_ » 09 cze 2016, 18:04

SNOWDOG pisze:Nawet jeżeli nie bezpośrednio i korzysta ze wsparcia użytkowników, to na pewno jest ktoś kto to nadzoruje - no chyba nie myślisz, że użytkownicy prowadzą tam samowolkę i mogą zrobić co tylko sobie chcą?
Będąc zarejestrowana od 3 lat coraz bardziej wydaje mi się, że właśnie tak wygląda. Nie pierwszy raz pisałam do administratorów osobiście by się pewnymi sprawami zainteresowali, skoro zgłoszeniami klikanymi nikt się nie zainteresował. Wiele razy spotkałam nawet opinie gdzie było nieomal streszczenie książki, a na końcu link do czyjegoś bloga i nikt nic z tym nie zrobił.

Awatar użytkownika
SNOWDOG
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 175
Rejestracja: 03 cze 2016, 15:33
Płeć: Mężczyzna

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: SNOWDOG » 09 cze 2016, 19:13

_Magnolia_ pisze:
SNOWDOG pisze:Nawet jeżeli nie bezpośrednio i korzysta ze wsparcia użytkowników, to na pewno jest ktoś kto to nadzoruje - no chyba nie myślisz, że użytkownicy prowadzą tam samowolkę i mogą zrobić co tylko sobie chcą?
Będąc zarejestrowana od 3 lat coraz bardziej wydaje mi się, że właśnie tak wygląda. Nie pierwszy raz pisałam do administratorów osobiście by się pewnymi sprawami zainteresowali, skoro zgłoszeniami klikanymi nikt się nie zainteresował. Wiele razy spotkałam nawet opinie gdzie było nieomal streszczenie książki, a na końcu link do czyjegoś bloga i nikt nic z tym nie zrobił.
Rozumiem, aczkolwiek nadal to ich rola, nawet jeśli się źle wywiązują z tego. Jako osoba patrząca na serwis z boku, to ich będę oceniał - w końcu ktoś taki system a nie innym, musiał skonstruować i to ta osoba odpowiada za jego sprawność.

Awatar użytkownika
3,14
Początkujący marzyciel
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2016, 15:09
Imię: Paulina
Płeć: Kobieta

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: 3,14 » 16 lip 2016, 15:20

Mam, a jakże: http://lubimyczytac.pl/profil/125972/derv

Ale przyznaję się bez bicia - zdarza się, że nie zaglądam tam w ciul czasu, więc z uaktualnianiem bywa różnie. Teraz pewnie przez jakiś czas będę się w to bawić, a potem znów zapomnę, że istnieje taka strona. Typowo.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Borcejn » 16 lip 2016, 15:46

Ja też mam, o tu: http://lubimyczytac.pl/profil/643543/wojciech

Miałem tam konto już wcześniej, ale wtedy uznałem je za niepotrzebne. Myślałem, że co lepsze pozycje będę kupował i stawiał na prawdziwej półce, a tytuły przeciętnych zapiszę sobie w pliku .txt. Później, jakoś tak przy rozmowie z Kumpelą wyszło, że Ona używa i sobie chwali, więc podszedłem do zagadnienia ponownie. I nie żałuję! Ten serwis inspiruje, podpowiada i motywuje, bo bazuje na zwykłej, genetycznie uwarunkowanej potrzebie kolekcjonowania (daje dodatkową frajdę). Poza tym, jest dużo ładniejszy i wygodniejszy w obsłudze niż notatnik. Naprawdę sympatyczna sprawa - jedno z nielicznych miejsc do obnażania się, które niesie ze sobą coś pozytywnego. Bo nawet, jeśli to trochę dewiacyjne, propaguje zdrowy nałóg.

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: _Magnolia_ » 27 sie 2016, 9:21

A co mi tam, też dam linka do swojego konta :) http://lubimyczytac.pl/profil/343935/energia

Usunięty 5226

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Usunięty 5226 » 27 sie 2016, 9:46

_Magnolia_ pisze:
Dafne pisze:Nie ma tu za wiele, ale: http://lubimyczytac.pl/profil/106382/dafne
No Dafne, chciałam rzucić okiem na to, co czytasz, a tu komunikat "Brak uprawnień

Z powodu ustawień prywatności nie masz uprawnień, aby oglądać profil tego użytkownika." :rozpacz:
Taki sam komunikat widnieje, gdy ktoś chce obejrzeć twój profil Magnolio :rotfl:

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: _Magnolia_ » 27 sie 2016, 12:28

Suicider wiem. Kto ma tam konto może zobaczyć profil (różnica z Dafne jest taka, że po zalogowaniu nadal nic nie widać). To samo zrobiłam z filmwebem od niedawna.

Usunięty 2094

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Usunięty 2094 » 28 sie 2016, 7:28

Magnolia, niedawno skasowalam konto ;).

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: _Magnolia_ » 28 sie 2016, 8:37

Aha, dobrze że napisałaś :).

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Leah P » 29 sie 2016, 12:24

Mialam kiedys konto na tym portalu, ale jak tylko przestalam czytac ksiazki po polsku przestalam tam tez zagladac i tak sobie stoi bezuzyteczne. Moze kiedys sobie tam wejde, zeby zobaczyc wszystkie te glupie recenzje jakie napisalam :hyhy:

nieznany
Początkujący marzyciel
Posty: 48
Rejestracja: 01 lis 2015, 15:07
Płeć: Kobieta

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: nieznany » 04 wrz 2016, 10:02

Mam konto. Super sprawa jeśli chodzi o wiadomości ze świata literatury, wyszukiwanie nowych pozycji, kolekcjonowanie "przeczytanych" i tych, które "chcę przeczytać". Jedyne co mi się nie podoba, to system rekomendacji, które często ograniczają się do podania listy losowych książek dwóch - trzech autorów, których ostatnio wysoko oceniłem.

malamys
Posty: 15
Rejestracja: 10 lut 2015, 10:45
Płeć: Kobieta

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: malamys » 10 paź 2016, 14:12

Jestem tam, ale mało korzystam z tego portalu, poza dodaniem książki na półkę

Usunięty 2094

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Usunięty 2094 » 08 lis 2016, 21:40

Dafne pisze:Magnolia, niedawno skasowalam konto ;).
Reaktywowałam! Kto chce, niech pisze na pw, bo nick mam inny.

Awatar użytkownika
Śniący
Łapacz chmur
Posty: 833
Rejestracja: 21 wrz 2016, 16:40
Imię: Konrad
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nieciekawe miejsce...

Re: Lubimyczytać.pl

Post autor: Śniący » 12 lis 2016, 12:17

Ja zdecydowanie jestem fanem literatury kryminalnej i thrillera amerykańskiego.

Czytam obecnie amerykański thriller znanej autorki Tess Gerritsen "Ciało". Akurat jest to moja książka, jak wiele innych tego gatunki, bo sobie kupowałem. W BIBLIOTECE wypożyczam powieści kryminalne, których już sporo przeczytałem. Ja preferuje kryminały polskie, ale również amerykańskie i rosyjskie. Miałem przyjemność czytać świetny, rosyjski kryminał, znanej autorki z Petersburga.

Świat kryminalny, to coś, co mnie wciąga i fascynuje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości