Co myślicie o ludziach, którzy nie czytają?

Świat książek, zarówno tych papierowych, jak i e-booków. Potrafisz pożreć książkę w jedną noc? Podziel się ulubionymi tytułami z Marzycielami! Tylko nie spojleruj, bo ban!
Awatar użytkownika
Śniący
Łapacz chmur
Posty: 833
Rejestracja: 21 wrz 2016, 16:40
Imię: Konrad
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nieciekawe miejsce...

Re: Co myślicie o ludziach, którzy nie czytają?

Post autor: Śniący » 07 mar 2017, 10:29

Ja tam myślę, że czytanie jest i powinno być dla tych, którzy czytać lubią i to im sprawia przyjemność.
Nie każdy lubi czytać, nie tylko książek.
Do czytania też ktoś musi mieć jakieś zamiłowanie i ja mam takie zamiłowanie, bo już od dziecka lubiłem czytać, nie tylko w szkole.
Prawie zawsze brałem udział w szkolnych występach z języka polskiego, czasami w jakichś konkursach recytatorskich, gdzie trzeba było uczyć się na pamięć jakichś wierszy, tekstów z książek.

Zawsze lubiłem język polski w szkole. Ja do czytania zawsze miałem zamiłowanie.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Co myślicie o ludziach, którzy nie czytają?

Post autor: Pawian » 09 mar 2017, 21:39

2 tygodnie temu rozmawialam z pewnym panem, ktory wypytywal sie mnie o moja wiedze w zakresie sztuki. Pytal sie mnie o jakies terminy ksiazkowe, ale krotko powiedzialam mu, ze do zadnej szkoly artystycznej nie chodzilam, a to jak maluje jest efektem tylko i wylacznie mojego wyczucia i wyuczonej techniki na podstawach i wlasnych eksperymentach, wiec za bardzo zemna o starych malarzach nie pogada :P
Zdziwilam sie, ze uznal to za cos wspanialego. Myslalam, ze wyjde na niedouczona kretynke, a on uznal, ze jemu to imponuje.
You never know.

Awatar użytkownika
_Magnolia_
Łapacz chmur
Posty: 978
Rejestracja: 12 paź 2012, 20:11
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co myślicie o ludziach, którzy nie czytają?

Post autor: _Magnolia_ » 12 mar 2017, 18:57

Pawian pisze:Zdziwilam sie, ze uznal to za cos wspanialego. Myslalam, ze wyjde na niedouczona kretynke, a on uznal, ze jemu to imponuje.
Z drugiej strony pokaż mi ilu ludzi samo się czegoś nauczyło ;) trudno wymagać, aby ktoś wszystkiego wiedział, jeżeli samej się do wszystkiego dochodzi, ale to, na ile już się potrafi, to potrafi imponować, wzbudzać szacunek.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Co myślicie o ludziach, którzy nie czytają?

Post autor: Pawian » 13 mar 2017, 22:55

_Magnolia_, w moim wypadku najlepiej jest siedziec cicho i w rozmowach ograniczac sie do technicznej i emocjonalnej strony artystycznej haha [inaczej katastrofa]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości