O czym lubicie czytać?

Świat książek, zarówno tych papierowych, jak i e-booków. Potrafisz pożreć książkę w jedną noc? Podziel się ulubionymi tytułami z Marzycielami! Tylko nie spojleruj, bo ban!
Gully Foyle

Re: O czym lubicie czytać?

Post autor: Gully Foyle » 23 lis 2016, 21:09

rytygier pisze:Gully Foyle,

jeśli nie boisz się wyzwań może zechcesz się zmierzyć z twórczością Adama Wiśniewskiego - Snerga jednego z najwybitniejszych ( i najbardziej niedocenianych zarazem ) współczesnych (polskich) pisarzy SF.
Ze względu na to, że książki Snerga są dla wielu trudne w odbiorze polecam z zapoznaniem się z informacjami, które znajdziesz na:

http://www.snerg.lh2.pl/

i sam zdecyduj czy to coś dla Ciebie.
Nie boję się wyzwań Rytygierze :). Może bardziej obawiam się rozczarowań. Rzadko zdarza mi się nie dokończyć czegoś, co już zacząłem. Znam twórczość Snerga (a i wiedzę czerpałem właśnie z tej strony), choć nie sięgałem po nią od lat. Może dlatego, że to prawdziwa gimnastyka dla umysłu stąd teraz wybieram lżejsze pozycje SF :).

Gully Foyle

O czym lubicie czytać?

Post autor: Gully Foyle » 18 wrz 2020, 18:49

Teraz lubię czytać o Mitach. Zacząłem lekturę Mitów Greckich R. Gravesa i jestem pod sporym wrażeniem przedstawianych treści.

Awatar użytkownika
patryktarachon
bit.ly/AtlasMarzen
Marzyciel-Gaduła
Posty: 67
Rejestracja: 23 sty 2020, 18:18
Imię: Patryk
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

O czym lubicie czytać?

Post autor: patryktarachon » 27 mar 2021, 23:09

Ja lubię czytać o marketingu internetowym oraz blogowaniu.

radeq
Posty: 4
Rejestracja: 15 sie 2022, 21:25
Imię: Radosław
Płeć: Mężczyzna

O czym lubicie czytać?

Post autor: radeq » 15 sie 2022, 21:30

Ja lubię czytać głównie o magii i fantasy, raczej młodzieżowe pozycje. Ostatnio nawet trafiłem na świetną książkę fantastyczną — Anna Księżniczka Millardii.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość