K A T +

Świat książek, zarówno tych papierowych, jak i e-booków. Potrafisz pożreć książkę w jedną noc? Podziel się ulubionymi tytułami z Marzycielami! Tylko nie spojleruj, bo ban!
KacperAlgierskiTales
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2022, 21:27
Płeć: Mężczyzna

K A T +

Post autor: KacperAlgierskiTales » 21 sty 2022, 15:15

DARMOWY MINI-EPIZOD z serii: +
Poznaj opowieść o historii chłopca, który aby uratować swoją siostrę i wyjaśnić zagadkowe zaginięcie ich rodziców, dostaje się do tajemniczego świata, pełnego magii i niesamowitych przygód.
Czy uda mu się wypełnić jego misję, pomimo otaczającej go zewsząd ciemności i pokonać mroczne przeszkody na jego drodze do zwycięstwa?

Dowiedz się więcej na stronie Kacper Algierski Tales na facebooku

Awatar użytkownika
Gochana
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2022, 14:25
Imię: Małgorzata
Płeć: Kobieta

K A T +

Post autor: Gochana » 02 lut 2022, 14:55

Może zajrzę, chociaż chyba nie moje klimaty.
Mam małe "ale": trochę złoszczą mnie autorzy, którzy rejestrują się na jakiś forach tylko po to, by zrobić promocję. Wiem, że jest ciężko, bo chyba wszyscy piszą, a mało kto czyta, jednak warto trochę "pobyć" z ludźmi...

Józek
Dupek żołędny
Marzyciel-Gaduła
Posty: 57
Rejestracja: 10 maja 2021, 0:18
Imię: Józek
Płeć: Kobieta

K A T +

Post autor: Józek » 01 maja 2022, 23:49

Gochana pisze: 02 lut 2022, 14:55 Może zajrzę, chociaż chyba nie moje klimaty.
Mam małe "ale": trochę złoszczą mnie autorzy, którzy rejestrują się na jakiś forach tylko po to, by zrobić promocję. Wiem, że jest ciężko, bo chyba wszyscy piszą, a mało kto czyta, jednak warto trochę "pobyć" z ludźmi...
Tak, trochę dłużej niz na zamieszczenie powitania samego. To prawda. Potem też tam zerknę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości