Kamil Bednarek

Jeśli muzyka jest całym Twoim światem, bądź znaczącym jego elementem, wprowadź nas do niego i sam sprawdź w jakich dźwiękach jest nasz.
Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Kamil Bednarek

Post autor: Lussi-M » 05 lut 2011, 20:45

Jeden z uczestników popularnego programu "Mam Talent". Kamil jako swój talent uważa śpiew, czy podobne jest wasze zdanie? Odpowiada wam jego muzyka. Który kawałek podoba wam się najbardziej?

Rozmawiamy o K. Bednarku.

positively
Bujający w obłokach
Posty: 341
Rejestracja: 03 lut 2011, 18:13

Post autor: positively » 05 lut 2011, 20:55

Nie lubię go.
Nagle rozpoczęła się moda na Bednarka, ale jakoś u mnie szału nie ma. :kwasny:

HELLBRINGER
Spełniacz Marzeń
Posty: 1214
Rejestracja: 31 sie 2010, 14:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: HELLBRINGER » 05 lut 2011, 21:07

Mnie on irytuje, głównie dla tego że ma nazwisko bardzo podobne do mojego :P Jego muzyka też wcale mnie nie pociąga. I te jego "fanki" :)

Nomadin
Extra marzyciel
Posty: 757
Rejestracja: 23 paź 2010, 10:13
Lokalizacja: Bramy Piekieł

Post autor: Nomadin » 05 lut 2011, 21:25

Jego muzyka nie rozrywa na strzępy ani też nie robi za denne kołysanki. Dziwnie mi się on z Bieberem kojarzy. Pewnie dlatego, że wystrzelił tak nagle i tak naprawde podbił serca słuchaczy coverami które zwykle (i w jego przypadku) też wypadają gorzej. Jedynie Metallica z Garage Inc. to ewenement ale to nie ten temat...
Gdyby był jakiś wybitny by i pociągnął ludzi którzy nie siedzą w reggae całe życie (jak ja) a tak...pewnie pobędzie troche i przycichnie, jak każda pseudogwiazda.

Bum!
Newbie
Posty: 3992
Rejestracja: 13 paź 2010, 15:53

Post autor: Bum! » 05 lut 2011, 21:45

Nomadin pisze:. Pewnie dlatego, że wystrzelił tak nagle i tak naprawde podbił serca słuchaczy coverami które zwykle (i w jego przypadku) też wypadają gorzej.
Jak dla mnie jego cover "I" Kurta Nilsena był całkiem niezły. I wielokroć bardziej podobał mi się od oryginału.
Co do muzyki reggae uwielbiam ją i to już od ładnych paru lat się w niej zasłuchuję, aczkolwiek nie wszystko mi podchodzi. Głos Bednarka jest dla mnie niesamowity, brzmiący i przeszywający, ale jego płyta nie powaliła mnie, ani nawet nie przypadła mi do gustu.

w mam talent zrobił furorę, wiec oczywiste było, że multum nastolatek oszaleje na jego punkcie, za pewne powstanie cała masa dzieciaków głoszących, że są rasta, chociaż zapewne za jakiś czas się to skończy.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2011, 21:48 przez Bum!, łącznie zmieniany 1 raz.

marta9
Bujający w obłokach
Posty: 272
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: że znowu

Post autor: marta9 » 05 lut 2011, 21:50

Śpiewa sobie, ale nic specjalnego sobą nie prezentuje . Sukces zawdzięcza tylko mam talent a raczej 'nowym fankom reggae" którym w większości przypadków on wizualnie podoba się bardziej niż jego śpiew :hyhy:
Nie powala

Obwarzanek
Newbie
Posty: 6826
Rejestracja: 20 gru 2008, 23:08
Imię: Ignac.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ciemności psychozy

Post autor: Obwarzanek » 06 lut 2011, 0:10

Bum! pisze:w mam talent zrobił furorę, wiec oczywiste było, że multum nastolatek oszaleje na jego punkcie, za pewne powstanie cała masa dzieciaków głoszących, że są rasta, chociaż zapewne za jakiś czas się to skończy.
Rasta dzieciaki powstały już wcześniej.

Wydaje się być miłym gościem, który wie, co chce robić w życiu. Owszem, ma ładny głos, ale mi w pamięć nie zapadł.

W ogóle ja jestem nie na czasie - jakaś gwiazdeczka nam się z niego robi?

ajwenhou
Newbie
Posty: 5529
Rejestracja: 20 paź 2010, 18:54
Imię: Ania
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gouda

Post autor: ajwenhou » 06 lut 2011, 16:06

marta9 pisze: Sukces zawdzięcza tylko mam talent
nazwałabym to rozgłosem, nie sukcesem, który wiadomo dzięki programowi przyszedł. kto wie czy później też nie zostałby doceniony.

co do samego Bednarka.. lubię jego głos, chłopak wydaje się być fajny, mam sentyment do niego, ale z zupełnie innego powodu niż muzyka.
no i chyba wybiorę się za jego koncert, który jest lada dzień u mnie, tak żeby zobaczyć co i jak.

marta9
Bujający w obłokach
Posty: 272
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: że znowu

Post autor: marta9 » 06 lut 2011, 19:04

ajwenhou pisze:
marta9 pisze: Sukces zawdzięcza tylko mam talent
nazwałabym to rozgłosem, nie sukcesem
tzn tak o to mi chodziło , źle napisałam

beverly
Posty: 12
Rejestracja: 06 lut 2011, 21:02
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: skądinąd

Post autor: beverly » 07 lut 2011, 21:40

Moja przyjaciółka jest ogromną fanką muzyki reggae i tak się złożyło, że parę tygodni przed castingowymi odcinkami 'Mam talent' puściła mi kilka kawałków StarGuardMuffin. Skwitowałam to jednym zdaniem - fajny ma głos ten gościu. Kiedy potem widziałam casting z Kamilem w telewizji, w ogóle nie skojarzyłam, że to ten sam. W programie wydawał się naturalny, moim zdaniem nie napina się na sławę, nie ma tak zwanego parcia na szkło. Jest zwyczajnym chłopakiem, który robi po prostu to, co mu sprawia przyjemność - takie odniosłam wrażenie.
Irytuje mnie, że zawsze po nagłośnieniu występów tego typu postaci nagle okazuje się, że wszyscy słuchają reggae i są rasta. Nie no, pewnie fajnie być inspiracją, ale dam sobie rękę uciąć, że za jakiś czas dziewięćdziesiąt procent tych pseudofanek (bo głównie o dziewczyny chodzi) Kamila nie będzie nawet pamiętało jego nazwiska, bo pojawi się nowa gwiazda.

Bogini Śmiechu
Newbie
Posty: 3370
Rejestracja: 22 cze 2009, 15:11
Imię: Sylwia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bogini Śmiechu » 07 lut 2011, 22:06

Głos ma nawet ładny, ale posłuchałam go kilka razy i jakoś więcej mi się nie chce, nie przyciąga mnie tak bardzo.
No ciekawe czy się rozkręci czy głos o nim zaginie:P

Fantazja
Spełniacz Marzeń
Posty: 1798
Rejestracja: 08 lut 2009, 13:26
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Utopia

Post autor: Fantazja » 08 lut 2011, 19:39

Głos ma chłopak rzeczywiście bardzo dobry. W I Kurta Nilsena wypadł obłędnie, słuchając tego w jego wykonaniu można odpłynąć :]
Później już moim zdaniem było tylko gorzej, oczywiscie mam tu na myśli jego występ w Mam talent; w półfinałach i finale nadal śpiewał świetnie, ale już nie tak porywająco.
Natomiast jeżeli chodzi o jego zespól, to mimo, iż czasem słuchuję reggae to ich płyta mi jakoś nie podchodzi, znalazło by się wprawdzie kilka fajnych kawałków, ale bez zachwytu.

tomala.
Newbie
Posty: 1607
Rejestracja: 02 gru 2010, 21:48
Imię: Paulina
Lokalizacja: polski biegun ciepła

Post autor: tomala. » 11 lut 2011, 23:10

Chłopak z naprawdę ładnym głosem, dodatkowo sprawiający wrażenie całkiem pozytywnego... Ale charakteru lepiej nie oceniać przez ekran telewizji;)

Z jego udziału w Mam Talent oglądnęłam tylko dwa pierwsze występy, gdzie, przyznam, tylko "I" Nilsena zrobił na mnie spore wrażenie.. Ale miałam też doczynienia z płytą CD i starszą płytą demo jego zespołu i stwierdzam, że dla wielu słuchaczy polskich reggae'owych melodii może się wydać nawet przyjemny pod względem 'skoczności' pojedynczych kawałków ("Pół Żartem"), czy też za niektóre teksty ("Każdego Dnia")... Jednak większość kawałków StarGuardMuffin na dłuższą metę nie wpada w ucho, a także żaden jakoś nie zachwyca...

Po występach w MT niektóre napalone gimnazjalistki, nagle stały się _super rasta_ i zaczęły nazywać go "polskim Marley'em", czy "następcą Ras Luty" (EastWest Rockers)... cholerka, nie przesadzajcie, bo innych krew zalewa. Fakt, ma bardzo ładny wokal, nagrał z kolegami kilka w miarę dobrych kawałków, ale to nie powód by stawiać go na najwyższych pólkach. Dlatego też całkiem dobrze, że nie wygrał w końcu tej edycji MT, ale z drugiej strony też całkiem fajnie dla niego, że przez to zwrócił na siebie uwagę... i tyle. ;)

juliaa115
Marzyciel-Gaduła
Posty: 66
Rejestracja: 02 maja 2009, 9:30
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: łódź

Post autor: juliaa115 » 12 lut 2011, 14:29

Osobiście nie ruszył mnie fenomen Bednarka. Chłopak ma fajny głos, oke , życzę mu powodzenia.
Słucham reggae od dłuższego czasu, siedzę trochę w tej tematyce i jeszcze czegoś takiego nie widziałam. Trzynastki słuchające Bednarka , uważające się za 'rasta' . Tłumy na koncertach, przychodzące tylko po to aby piszczeć pod sceną, jaki to on nie jest wspaniały.
Według mnie chłopak, sprzeda za 2-3 płyty i już nie będzie takiego szału na jego temat.
Głos jak najbardziej na + , ale mógłby postawić wyżej poprzeczkę...
takie jest moje zdanie ... :)

Grizi
Marzyciel-Gaduła
Posty: 59
Rejestracja: 22 lut 2011, 16:33

Post autor: Grizi » 23 lut 2011, 12:50

Nie lubię Bednarka ma brzydki głos ;/
Ale po za tym to uważam że nie ma żadnego dobrego kawałka.

T85
Spełniacz Marzeń
Posty: 1009
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:16
Imię: Tomasz
Lokalizacja: z Szczecina

Post autor: T85 » 23 lut 2011, 18:27

Jakoś ja nie popadłem w ten zachwyt dla Kamila i sam się dziwię czym jest ten zachwyt spowodowany. Ale to nie dla mnie jednak :)

Awatar użytkownika
Lussi-M
Newbie
Posty: 2581
Rejestracja: 18 lip 2010, 15:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ---

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Lussi-M » 16 mar 2012, 23:45

W ostatnim czasie znów zrobiło się o nim głośno, a to za sprawą występu w programie telewizyjnym "Bitwa na Głosy", jako kapitan druzyny? Jak uważacie, czy to dla niego nie za wczesnie występujący w takiej roli? Oglądacie program z jego udziałem?

beyourself
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 115
Rejestracja: 04 mar 2012, 16:31
Imię: angelika

Re: Kamil Bednarek

Post autor: beyourself » 17 mar 2012, 13:10

beverly pisze:W programie wydawał się naturalny, moim zdaniem nie napina się na sławę, nie ma tak zwanego parcia na szkło. Jest zwyczajnym chłopakiem, który robi po prostu to, co mu sprawia przyjemność - takie odniosłam wrażenie.
ja równiez odnioslam takie wrazenie. zawsze w jakims programie znajdzie sie ktos kogo telewizja wypromuje i w tydzien pozniej ma milion fanów. i tak jest, bylo i bedzie. a to, ze akurat natrafilo na niego to nie jest przypadek. bo gdyby nie umial spiewac to pewnie jego zespol i sama jego osoba bylaby dzisiaj malo znana postacia w showbiznesie.
osobiscie uwazam, ze on umie spiewac-bo robi to co kocha i robi to sercem i cala dusza :)

Awatar użytkownika
Melancthe
Newbie
Posty: 1733
Rejestracja: 28 paź 2010, 13:18
Imię: Wioletta
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wien

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Melancthe » 17 mar 2012, 16:33

O.o A ja nie wiem kto to - najwyraźniej jest to jakaś 'gwiazdeczka', która bardzo szybko zgaśnie.

powidlo
Newbie
Posty: 4396
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:39
Imię: Olga
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dębica/Kleve

Re: Kamil Bednarek

Post autor: powidlo » 28 mar 2012, 11:48

Miły chłopak, ale jego wersji tears in heaven nie polubię. Nie tę piosenkę w wersji reggae, nie.

Friday
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 174
Rejestracja: 16 wrz 2011, 20:58
Lokalizacja: Na wschód od Poznania.

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Friday » 03 maja 2012, 20:35

Muzyka średnia, ale myślę, że chłopak ma jeszcze czas, żeby się "wyrobić". Za to jego głos mnie powala, mogłabym go słuchać całymi dniami.
I niech sobie inni mówią co chcą, ale mnie się bardzo podoba w Bitwie. Podziwiam go za aranżacje i szanuję za autentyczność. Tyle ode mnie ;)

Usunięty 2094

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Usunięty 2094 » 06 maja 2012, 12:41

Lussi-M, jego muzyka mnie nie przekonuje, może dlatego, że nie przepadam za reggea. Hm, chociaż nie. Nie przepadam- to nie jest dobre określenie. Nic nie mam do tego rodzaju muzycznego, ale nie widzę w nim nic dla siebie. Natomiast oglądając Kamila w "Bitwie na głosu" stwierdzam, że jest bardzo sympatycznym, skromnym i fajnym facetem. Słuchałam bodajże trzech utworów, z czego najbardziej spodobał mi się "Szanuj to, co masz".

pineska
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 123
Rejestracja: 09 kwie 2012, 19:42
Imię: Wiktoria

Re: Kamil Bednarek

Post autor: pineska » 06 maja 2012, 13:32

Mam do niego bardzo neutralny stosunek. Zaciekawił mnie cover, który wraz ze swoją drużyną wykonał w jednym z Dwójkowych programów. Poza tym nic specjalnego.

Monque
Posty: 12
Rejestracja: 15 gru 2011, 19:01
Imię: Monika

Bednarek

Post autor: Monque » 03 gru 2012, 18:15

Nie lubiłam wcześniej ale nowa płyta trafia prosto do serducha ;) i działa na emocje

https://www.youtube.com/watch?v=rHc8YBhj-0U

Co myślicie?

addicted
Bujający w obłokach
Posty: 201
Rejestracja: 24 lis 2012, 14:58
Imię: Kamil
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Bednarek

Post autor: addicted » 04 gru 2012, 2:33

Chłopak mi nigdy nie przeszkadzał. Fajny ma głos, ciekawy przekaz. Jeden z lepszych głosów aktualnie na scenie. Byłem na koncercie, dosyć przypadkowo i chłopak ma świetny kontakt z publicznością. :)

Effy
Spełniacz Marzeń
Posty: 1225
Rejestracja: 22 cze 2012, 15:35
Lokalizacja: Zagłębie Lubin

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Effy » 04 gru 2012, 18:22

Nie trafia do mnie jego muzyka. Podoba mi się w jego wykonaniu cover piosenki Dni, których jeszcze nie znamy.
Przypadkowo byłam na jego dwóch koncertach. Z ciekawości poszłam na koncert jak był w moim mieście. Tylko o nim słyszałam i nic więcej. Mam talent nie oglądałam. Zaskoczył mnie swoją reakcją po tym jak ktoś próbował go rzucić jajkiem. Zwinęłam się po tej akcji. Miałam dość. Kolejnym razem wybrałam się na Juwenaliach we Wrocławiu. Akurat był tam Kamil. Przyszłam trochę wcześniej za nim wystąpi EWR. I tak się złożyło wpadłam jak koncertował. Również zauważyłam, że ma dobry kontakt z publicznością. I ogólnie jest nastawiony pozytywnie do życia.

powidlo
Newbie
Posty: 4396
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:39
Imię: Olga
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dębica/Kleve

Re: Kamil Bednarek

Post autor: powidlo » 05 gru 2012, 19:08

Effy pisze:Zaskoczył mnie swoją reakcją po tym jak ktoś próbował go rzucić jajkiem.
jaka to była reakcja?

Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń
Posty: 1489
Rejestracja: 31 lip 2010, 12:04
Płeć: Kobieta

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Pytalska » 05 gru 2012, 19:11

Czy to ten Aleksandrowianin?

Effy
Spełniacz Marzeń
Posty: 1225
Rejestracja: 22 cze 2012, 15:35
Lokalizacja: Zagłębie Lubin

Re: Kamil Bednarek

Post autor: Effy » 05 gru 2012, 20:43

dż., Podszedł do tego zajścia z dystansem. Widzę, że ktoś próbuje tu we mnie celować, ale mu nie wychodzi.Wiecie co jest najlepsze, że burak we mnie jajkiem rzucił, ale spoko.

powidlo
Newbie
Posty: 4396
Rejestracja: 27 mar 2012, 14:39
Imię: Olga
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dębica/Kleve

Re: Kamil Bednarek

Post autor: powidlo » 06 gru 2012, 21:09

Effy, na plus, na plus dla mnie. :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości