Życiowe marzenie

Każdego z nas dopada chwila smutki, melancholii. Potrzebujesz pomocy, wsparcia lub po prostu chcesz się wyżalić? Nie duś tego w sobie, to niezdrowo. ;-) Pomożemy, poradzimy, wesprzemy.
ODPOWIEDZ
Imagine
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2020, 10:49
Imię: Wojciech
Płeć: Mężczyzna

Życiowe marzenie

Post autor: Imagine » 07 lut 2020, 11:14

Witam wszystkich forumowiczów, marzycieli.
Zawsze chciałem prowadzić swój biznes już prawie się to spełniło niestety brakuje mi trochę pieniędzy założyłem zrzutkę na ten cel, gdyby ktoś chciał wesprzeć moje marzenie to serdecznie dziękuję

zrzutka .pl/u43wdg

Mam już dogadane z firmą która istnieje już długo i ma dobrą pozycje, ale potrzebuje samochód jeśli go będę miał odrazu podpiszą że mną umowę na świadczenie usług na conajmniej 3lata.

Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Życiowe marzenie

Post autor: Borcejn » 07 lut 2020, 16:19

Świetny pomysł, ale nie tutaj, kochany

anna.krzacz95
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2020, 17:39
Imię: Ania
Płeć: Kobieta

Życiowe marzenie

Post autor: anna.krzacz95 » 10 cze 2020, 17:46

ja się cieszę, że udało mi się spełnić moje marzenie co do zamontownia klimatyzacji w domu, może to dziwne marzenie, ale moje :D
zrobiłam to z pomocą firmy Palmer

marzenawesolowska91
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2020, 16:11
Płeć: Kobieta

Życiowe marzenie

Post autor: marzenawesolowska91 » 17 cze 2020, 17:15

chciałam mieć najfajniejsze auto, więc teraz chce je dać do mechanika url mam nadzieję, że naprawi mi moje koła i klimatyzacje, żeby było idealne

Gully Foyle

Życiowe marzenie

Post autor: Gully Foyle » 17 wrz 2020, 21:42

Jesteś współczesnym żebrakiem a Internet to Twój oręż w skutecznym żebraniu? Jak Ci się powodzi?

Awatar użytkownika
patryktarachon
bit.ly/AtlasMarzen
Marzyciel-Gaduła
Posty: 67
Rejestracja: 23 sty 2020, 18:18
Imię: Patryk
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Życiowe marzenie

Post autor: patryktarachon » 27 mar 2021, 23:24

Fora nie są dobrym miejscem na pozostawianie linków do zbiórek na rozwój biznesu. Poza tym, osobiście muszę pracować na wszystko sam. Kto kiedykolwiek pomógł mi finansowo?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość