Z pamiętnika banity

Każdego z nas dopada chwila smutki, melancholii. Potrzebujesz pomocy, wsparcia lub po prostu chcesz się wyżalić? Nie duś tego w sobie, to niezdrowo. ;-) Pomożemy, poradzimy, wesprzemy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 24 lip 2018, 21:55

Dziś, dnia 24.07.2018 zbanowano towarzyskiego.pelikana z wiary.pl m.in. za kreowanie się na boga, obrażanie uczuć religijnych oraz agitowanie do swojej "sekty".

Pelikan tymczasowo wraca na katolika.

Globalne Przebudzenie Świadomości rozgrywa się na Jej oczach.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Z pamiętnika banity

Post autor: Borcejn » 25 lip 2018, 0:49

Demokracja jest zagrożona! A za co konkretnie poleciałaś?

Może założysz własnego bloga albo kanał na Youtubie, żeby zwiększyć swoje zasięgi? Jeśli w swoich wywodach będziesz omijać temat czarnych i muzułmanów, to odpowiednie mechanizmy szybko wypchną Cię w "polecane".


Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 25 lip 2018, 16:31

Borcejn pisze: 25 lip 2018, 0:49 Demokracja jest zagrożona! A za co konkretnie poleciałaś?
Za próbę zgładzenia boga i wskrzeszenia w jego miejsce Boga.
Może założysz własnego bloga albo kanał na Youtubie, żeby zwiększyć swoje zasięgi?
Blogów już nikt nie czyta, bo komu by się chciało czytać przydługawe monologi? A na YouTube się nie nadaję, mam fatalną dykcję i cienki cichy głos, który nie wzbudzi autorytetu. Zresztą ja chcę wywołać dyskusję. A panele z komentarzami raczej tworzą do tego kiepskie warunki.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Z pamiętnika banity

Post autor: Borcejn » 25 lip 2018, 19:33

aspołeczne.kurczę pisze: 25 lip 2018, 16:31mam fatalną dykcję i cienki cichy głos
A pozostałe atuty? :crazy:

Co konkretnie napisałaś? To interesujące.

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 25 lip 2018, 21:19

Dostałam bana za całokształt, ale kropką nad i była następująca wymiana zdań:
rozmówca pisze:Tylko jedna religia jest prawdziwa, ta która głosi Ewangelię.
Gdyby wam kto głosił Ewangelie różną od tej, która [od nas] otrzymaliście - niech będzie przeklęty!
ja pisze:Chodzi o treść, a nie formę. Nie ważne, czy Ewangelia jest głoszona w formie Ewangelii św. Mateusza, wypowiedzi towarzyskiego.pelikana czy naukach Buddy. Różnica dotyczy formy, a nie treści.
rozmówca pisze:Różnica dotyczy treści, które w wydaniu pelikana są niezgodne z Ewangelią. Każdy może głosić tę Ewangelię, która jest zgodna z przekazem Kościoła. Gdyby pelikan tak robił, to nie byłoby problemu, ale pelikan lansuje własne wizje niezgodne z nauczaniem Kościoła.
ja pisze:Kościół źle interpretuje Ewangelię. I to jest właśnie największy problem. Stąd pelikan zachęca do samodzielnego pomyślunku, do obrania własnej wędrówki duchowej, żeby zrozumieć, o co chodziło Jezusowi Chrystusowi. Pelikan nie ma monopolu na prawdę. Prawda jest dobrem wspólnym. Każdy kto mówi, że ma monopol na prawdę, jest bezczelnym kłamcą.
arbiter pisze:A więc pelikan agituje do swojej sekty obrażając gospodarzy forum nazywając ich bezczelnymi kłamcami, co jest zabronione regulaminem. Czas na odpoczynek, pelikanie.
I pomyśleć, że to forum polecił mi ktoś z katolika jako mniej zamordystyczną alternatywę. To na katoliku (bardziej hermetycznym) nikt mnie za propagowanie gnozy nie zbananował.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Z pamiętnika banity

Post autor: Borcejn » 25 lip 2018, 22:45

Ciężko na podstawie tych fragmentów wnioskować, jaki był ten całokształt (musiałbym "poszpiegować"), ale jeśli coś w stylu "wznieś do nieba swego fiuta", to się nie dziwię. :crazy:

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 26 lip 2018, 3:23

Po prostu tam nie można krytykować wprost katolicyzmu, a tym bardziej ciagnac z niego łacha jak to bardzo często robiłaś.
Musisz się nauczyć pisać z głową :swirus: czego Ty chcesz innych nauczać?Gnozy sprzecznej z Ewangelią?Dobrze się czujesz?
Teraz zostałaś zbanowana, to nic, ale jak się nie ogarniesz to kiedyś w końcu zostaniesz w bólach za te obrzydlistwa anihilowana.

p.s. Skoro ja Cie znalazłem, to inni też mogą. Jeszcze robisz z siebie meczennice - a feee

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 26 lip 2018, 15:06

Borcejn pisze: ale jeśli coś w stylu "wznieś do nieba swego fiuta", to się nie dziwię. :crazy:
Nawet bym nie śmiała. Ale na katoliku nawet za to mnie nie zbanowali.
kick pisze: 26 lip 2018, 3:23 Musisz się nauczyć pisać z głową :swirus:
Z głową przecież piszę, tylko że gorącą. Tylko takie pisanie ma sens.
kick pisze: 26 lip 2018, 3:23 czego Ty chcesz innych nauczać?Gnozy sprzecznej z Ewangelią?Dobrze się czujesz?
Gnoza nie jest sprzeczna z Ewangelią. Gnoza jest tępiona przez rzymski katolicyzm, ponieważ z gnostyckiego punktu widzenia rzymski katolicyzm nie ma racji bytu. Moim zasranym obowiązkiem jest uświadamiać bliźnich, że padli ofiarami najbardziej wpływowej sekty świata.
kick pisze: 26 lip 2018, 3:23 Teraz zostałaś zbanowana, to nic, ale jak się nie ogarniesz to kiedyś w końcu zostaniesz w bólach za te obrzydlistwa anihilowana.
Za prawdę jestem gotowa oddać życie.
p.s. Skoro ja Cie znalazłem, to inni też mogą.
Rozłup kawałek drewna, a będę tam.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 26 lip 2018, 15:14

Nawet bym nie śmiała. Ale na katoliku nawet za to mnie nie zbanowali.
Widocznie aż tak sobie nie pozwalasz tam. Przecież ten Yarpen to inkwizytor pierwsza klasa.
Z głową przecież piszę, tylko że gorącą. Tylko takie pisanie ma sens.
Bzdura. Lepiej jakbyś pisała bez zbędnych głupotek i zamiast tego powoli coś dobrego robiła
a nie tylko zadymy które do niczego dobrego nie prowadzą.
Poczytaj lepiej Biblie.
Gnoza nie jest sprzeczna z Ewangelią.
Bzdura. Tak nie jest sprzeczna jak plugawy koran :D Nie rozśmieszaj mnie i nie pisz bzdur
bo nie masz do czynienia z tępym katolikiem, lecz z człowiekiem który w tym siedzi
i wszystko sam sprawdza.
Za prawdę jestem gotowa oddać życie.
To nie jest prawda. Ty jesteś zwiedziona i chcesz innych zwodzić. Naucz się pierw saama, a potem pouczaj innych.
Rozłup kawałek drewna, a będę tam.
Co Ty piszesz? brak słów.

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 26 lip 2018, 15:48

kick pisze: 26 lip 2018, 15:14 Widocznie aż tak sobie nie pozwalasz tam. Przecież ten Yarpen to inkwizytor pierwsza klasa.
Yarpen nie ma uprawnień moderatora, a inkwizytorka M. już tak. To ona chciała mnie uciupić od samego początku. Kobiety zwykle nie nadają się na moderatorki, a najbardziej się do tej roli pchają.
Bzdura. Lepiej jakbyś pisała bez zbędnych głupotek i zamiast tego powoli coś dobrego robiła
a nie tylko zadymy które do niczego dobrego nie prowadzą.
I tu się mylisz. Ten chłodny, racjonalny sposób pisania jest jałowy. Jak czytam czasem te dyskusje pomiędzy racjonalnymi chrześcijanami, to widzę, jak kręcą się w kółko i nic pożytecznego się z tego nie rodzi. A na mój irracjonalizm jest popyt, ponieważ wszędzie tylko racjonaliści. Oszaleć można z nudów.
Poczytaj lepiej Biblie.
Ile można czytać tę Biblię? Traktujesz ją jak jakieś martwe Słowo, a Słowo Boże żyje we współczesnych tekstach kultury. Odłóż, Nikczemniku, tę Biblię i postaw na raperów i poetów.
Bzdura. Tak nie jest sprzeczna jak plugawy koran :D Nie rozśmieszaj mnie i nie pisz bzdur
Tylko głupiec nosi pogardę w sercu,
Kiedy widzi przed sobą grupkę innowierców.
To nie jest pogląd jego wiary mędrców,
Tylko spaczony krzyk jego kompleksów.
To żadnej religii nie jest doktryna,
By z powodu różnic konflikty wszczynać.
To chrory klimat - iść i zabijać,
Zamiast nienawiść zamieniać w przyjaźń.
Rozwój duchowy czy zamach bombowy?
Skutek na pewno nie jest jednakowy.
Testament nowy czy nóż sprężynowy?
Pomyśl, kto te bzdury wkłada ci do głowy.
W kościołach, meczetach i synagogach
Dziś pseudowierni obrażają Boga.
Tylko zobacz, jak Pasterza trzoda
Pochłania mrok jak duszy choroba.

bo nie masz do czynienia z tępym katolikiem, lecz z człowiekiem który w tym siedzi
i wszystko sam sprawdza.
Nie uważam Cię za tępego katola. W ogóle nie uważam, że katole są tępi. Tylko co najwyżej zagubieni. A co poniektórzy strasznie aroganccy, jak np. niejaki M.P. Takim należy ucierać nosa.

I gdzie to sprawdzasz? Jak?
To nie jest prawda. Ty jesteś zwiedziona i chcesz innych zwodzić. Naucz się pierw saama, a potem pouczaj innych.
Nie ucz ojca dzieci robić. Lubię Cię, bo masz w sobie pewną dzikość, którą cenię, ale czasami na za dużo sobie pozwalasz.
Co Ty piszesz? brak słów.
Sam nie wierzysz w to, co piszesz.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 26 lip 2018, 16:11

Yarpen nie ma uprawnień moderatora,
Dlatego jeszcze tam pewnie zipiesz ;) ale rób tak dalej, to też w końcu wylecisz..
To ona chciała mnie uciupić od samego początku
A Tyś się podkładała - bakaa :D
. Kobiety zwykle nie nadają się na moderatorki, a najbardziej się do tej roli pchają.
Tu się zgodzę.
Ile można czytać tę Biblię?
Do śmierci.
Traktujesz ją jak jakieś martwe Słowo, a Słowo Boże żyje we współczesnych tekstach kultury.
No właśnie zupełnie odwrotnie, to Ty mnie odsyłasz do raperów..
Odłóż, Nikczemniku, tę Biblię i postaw na raperów i poetów.
Musiałbym upaść na głowę ;) Aj, zostałem rozpoznany :P
I gdzie to sprawdzasz? Jak?
Normalnie, czytałem, sprawdzałem, porównywałem. Nawet te egipskie brednie rzekomo Tomaszowe.
Z tamtąd wyszło największe plugastwo - włącznie z nieświetą trójcą którą propagujesz.
Tak ... jest Twa wiedza, a się rwiesz i góry chcesz przenosić.
Nie ucz ojca dzieci robić. Lubię Cię, bo masz w sobie pewną dzikość, którą cenię, ale czasami na za dużo sobie pozwalasz.
W nosie mam czy mnie lubisz. Ja Ci po prostu wale kawe na ławe. Dziękować mi nie musisz.
nienawiść
Dlaczego moje wiadomości nie mogą zawierać linków? co to za forum?

104 Z Twoich przykazań czerpię roztropność,
dlatego nienawidzę
wszelkiej ścieżki nieprawej. (Psalm 119)

Masz tę zaletę, że nienawidzisz czynów nikolaitów, których to czynów i ja nienawidzę” (Ap 2,6)

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Z pamiętnika banity

Post autor: Borcejn » 26 lip 2018, 16:34

kick pisze: 26 lip 2018, 16:11Dlaczego moje wiadomości nie mogą zawierać linków? co to za forum?
Czuję się przywołany do tablicy: ograniczenie to dotyczy nowych użytkowników. Ma ono na celu eliminację spamu rozsyłanego automatycznie (ponieważ taki zwykle zawiera linki).

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 26 lip 2018, 21:34

kick pisze: 26 lip 2018, 16:11 Dlatego jeszcze tam pewnie zipiesz ;) ale rób tak dalej, to też w końcu wylecisz..
Ale chyba jednak masz rację, że ja na katoliku się inaczej zachowuję, ale nie potrafię sobie wytłumaczyć dlaczego. Odnoszę wrażenie, że styl pisania dobieram jakoś nieświadomie do danego forum. Może to przez awatar. Muszę zmienić awatar na Palikota. On mnie ustawi do pionu.
A Tyś się podkładała - bakaa :D
Banicja doda mi dramaturgii. Myślisz, że tego nie ukartowałam?
Do śmierci.
Znudzi Ci się ten biblijny fetyszyzm szybciej niż myślisz.
No właśnie zupełnie odwrotnie, to Ty mnie odsyłasz do raperów..
Nikt nie jest tak blisko Boga, a tym samym sensu Biblii, jak artyści. I sam się z tym musisz zgodzić, że coś w tym jest, bo ciągle muzykę wstawiasz do postów. Zastanów się po co Ci takie obrazowanie muzyką?
Normalnie, czytałem, sprawdzałem, porównywałem. Nawet te egipskie brednie rzekomo Tomaszowe.
Ale z czym sprawdzałeś, co do czego porównywałeś? Konkrety, mistrzu.
Z tamtąd wyszło największe plugastwo - włącznie z nieświetą trójcą którą propagujesz.
Jaka znowu nieświęta trójca?
W nosie mam czy mnie lubisz. Ja Ci po prostu wale kawe na ławe. Dziękować mi nie musisz.
Ale dziękuję mimo to.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 26 lip 2018, 21:47

Borcejn pisze: 26 lip 2018, 16:34
kick pisze: 26 lip 2018, 16:11Dlaczego moje wiadomości nie mogą zawierać linków? co to za forum?
Czuję się przywołany do tablicy: ograniczenie to dotyczy nowych użytkowników. Ma ono na celu eliminację spamu rozsyłanego automatycznie (ponieważ taki zwykle zawiera linki).
To ile muszę nabić postów ? :D Jesteś kobietą? :|

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 26 lip 2018, 21:57

@Aspołeczne
Nikt nie jest tak blisko Boga, a tym samym sensu Biblii, jak artyści. I sam się z tym musisz zgodzić, że coś w tym jest, bo ciągle muzykę wstawiasz do postów. Zastanów się po co Ci takie obrazowanie muzyką?
Przesadzasz. Inni ludzie mogą być tak samo blisko. Wstawiam głównie dlatego bo lubię :P
Do niektórych trafi czasami bardziej obrazek, innych piosenka, ale pełnia objawienia
jest tylko tam gdzie jest, a nie w piosenkach czy jakiś pomyjach gnostyckich.
Ale z czym sprawdzałeś, co do czego porównywałeś? Konkrety, mistrzu.
Jeden jest tylko Mistrz - ja jestem co najwyżej padawanem.
Nie zgadza się to ani z Tanachem, ani z Ewangelamii.
Tania pomyja jak i koran. Na takim samym poziome
są pomyje co robią z Pana Jezusa jakiegoś ufola.
Pomyja która do niczego nie pasuje.
Jaka znowu nieświęta trójca?
Tą o której kłapiesz na forach. Jezus jest Bogiem i to obojniakiem.
Jezus nie jest ani Bogiem ani obojaniek, lecz Synem Bożym
czyli 100% człekiem-mężczyzna.

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Z pamiętnika banity

Post autor: Borcejn » 26 lip 2018, 22:43

kick pisze: 26 lip 2018, 21:47To ile muszę nabić postów ? :D Jesteś kobietą? :|
Odpowiedź na te i inne pytania (prawie tak prosto i zwięźle jak w Biblii):

viewtopic.php?f=2&t=10289

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 27 lip 2018, 1:01

50 O.O no to grubo. Raczej tyle nie zostanę. Jeszcze wam coś zrobię :P To jesteś on czy ona ? :-D

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 27 lip 2018, 12:47

kick pisze: 27 lip 2018, 1:01To jesteś on czy ona ? :-D
Borcejn ma pitola i to podobno bardzo okazałego.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 27 lip 2018, 12:58

kick pisze: 26 lip 2018, 21:57 Przesadzasz. Inni ludzie mogą być tak samo blisko. Wstawiam głównie dlatego bo lubię :P
Do niektórych trafi czasami bardziej obrazek, innych piosenka, ale pełnia objawienia
jest tylko tam gdzie jest, a nie w piosenkach czy jakiś pomyjach gnostyckich.
Oczywiście, że inni też mogą, ale to przede wszystkim artyści chcą się doń zbliżyć. No i dla współczesnego człowieka język Biblii jest trudny do rozumienia. A język współczesnej sztuki to nasz język. Wszystko jasne :)
Jeden jest tylko Mistrz - ja jestem co najwyżej padawanem.
A ten "padawan" to z jakiego pomyja wytrzasnąłeś?
Tą o której kłapiesz na forach. Jezus jest Bogiem i to obojniakiem.
Jezus nie jest ani Bogiem ani obojaniek, lecz Synem Bożym
czyli 100% człekiem-mężczyzna.
Syn Boży to człowiek stworzony na podobieństwo Boga. Bóg to człowiek, który zrozumiał implikację tego faktu, a więc uświadomił sobie, że jest Bogiem.

Zaś o obojnactwu Boga mówi Księga Rodzaju:

27 Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz,
na obraz Boży go stworzył:
stworzył mężczyznę i niewiastę.


Jezus biologicznie był mężczyzną, ale nie duchowo. If you know what I mean :)
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 27 lip 2018, 17:46

Borcejn ma pitola i to podobno bardzo okazałego.
O pitolu musiała wspomnieć ;)
Oczywiście, że inni też mogą, ale to przede wszystkim artyści chcą się doń zbliżyć. No i dla współczesnego człowieka język Biblii jest trudny do rozumienia. A język współczesnej sztuki to nasz język. Wszystko jasne :)
No niektóre teksty są ciężki dlatego też zamiast marnować czas na jakieś pomyje
winnaś się wziąść za rzetelną naukę natchnionych tekstów, a w szczególności Tanachu.
Jakieś piosenki nie są wstanie nauczyć Cie pełni mądrości,zaprowdzić do życia wiecznego...
A ten "padawan" to z jakiego pomyja wytrzasnąłeś?
YT: Anakin Skywalker- Believer :D
Syn Boży to człowiek stworzony na podobieństwo Boga. Bóg to człowiek, który zrozumiał implikację tego faktu, a więc uświadomił sobie, że jest Bogiem.
Pleciesz antyBoże bzdurki.
Bogiem z dużej jest tylko Jahwe.
Chyba się za dużo nasłuchałaś rapu i naczytałaś pomyj.
Zaś o obojnactwu Boga mówi Księga Rodzaju:
Może tak raczysz przeczytać coś więcej niż werset którego nie rozumiesz?
Adam nie był obojniakiem, a jedynie miał w sobie chromoson z którego dopiero powstała Ewa.
Przekład niedokładnie oddaje znaczenie słów zawartych w Gen 1, Niewiasta dopiero powstaje z MĘŻCZYZNY,A NIE OBOJNIAKA.
Jezus biologicznie był mężczyzną, ale nie duchowo. If you know what I mean :)
Pleciesz. Adam głowa Ewy nie był obojniakiem, lecz męzczyzną jak Jezus.
Robisz z Niego obrzydliwca, bo się naczytałaś pomyj - aż mi słabo.
Jezus urodził się z tylko fizyczną fujarką
więc miał tylko duchową fujarkę.
YT: Guts out control :D
Nie wkurzaj mnie.

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 27 lip 2018, 19:35

kick pisze: 27 lip 2018, 17:46 No niektóre teksty są ciężki dlatego też zamiast marnować czas na jakieś pomyje
winnaś się wziąść za rzetelną naukę natchnionych tekstów, a w szczególności Tanachu.
Jakieś piosenki nie są wstanie nauczyć Cie pełni mądrości,zaprowdzić do życia wiecznego...
Synu Drogi, ja już żyję wiecznie i bynajmniej nie Bibilia mnie do tego stanu doprowadziła.
YT: Anakin Skywalker- Believer :D
Sam mieszasz Biblię z pomyjami, a mnie zarzucasz światopoglądowy eklektyzm. Jesteś mądrzejszy niż myślisz.
Pleciesz antyBoże bzdurki.
Bogiem z dużej jest tylko Jahwe.
Chyba się za dużo nasłuchałaś rapu i naczytałaś pomyj.
Nie. Ja się stałam Bogiem, bracie. I teraz mogę radośnie zaśpiewać: Niebo jest miejscem na ziemi!
https://www.youtube.com/watch?v=P-WP6POdTgY
Może tak raczysz przeczytać coś więcej niż werset którego nie rozumiesz?
Cała drżę z ciekawości, co ty poprzez te słowa rozumiesz.
Adam nie był obojniakiem, a jedynie miał w sobie chromoson z którego dopiero powstała Ewa
Na Horusa! Czy to Efekt Mandeli? W wersji świata, jaką pamiętam, tam nie było żadnego chromosoma tylko żebro!
Pleciesz. Adam głowa Ewy nie był obojniakiem, lecz męzczyzną jak Jezus.
Robisz z Niego obrzydliwca, bo się naczytałaś pomyj - aż mi słabo.
Jezus urodził się z tylko fizyczną fujarką
więc miał tylko duchową fujarkę.
Otóż Adam nie był bynajmniej głową Ewy, ale jej fiutem. Z przykrością stwierdzić muszę, że nasza cywilizacja opiera się na prymacie fiuta (Adama) nad głową (Ewą) :(
Nie wkurzaj mnie.
Będę Cię wkurzać, aż w końcu przemówię Ci do łepetynki :P
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 28 lip 2018, 6:59

Synu Drogi, ja już żyję wiecznie i bynajmniej nie Bibilia mnie do tego stanu doprowadziła.
Pleciesz...
Sam mieszasz Biblię z pomyjami, a mnie zarzucasz światopoglądowy eklektyzm. Jesteś mądrzejszy niż myślisz.
Nie ma nic złego w posłużeniu się pomyją jeśli jej przesłanie jest zgodne z tym czego naucza Biblia.
Złe jest wyrzucenie Biblii i przejście na same pomyje.
Paweł też cytował poetę do pogan ;)
Nie odrzucał jednak Pism jak Ty.
Na Horusa! Czy to Efekt Mandeli? W wersji świata, jaką pamiętam, tam nie było żadnego chromosoma tylko żebro!
Tak, a Ewa zjadła jabłko. Niedokładne tłumaczenie jak pisałem. Poza tym poczytaj co Paweł pisał na temat stworzenia w swoich Listach.
Otóż Adam nie był bynajmniej głową Ewy, ale jej fiutem. Z przykrością stwierdzić muszę, że nasza cywilizacja opiera się na prymacie fiuta (Adama) nad głową (Ewą) :(
Pleciesz....
Będę Cię wkurzać, aż w końcu przemówię Ci do łepetynki :P
Możesz pomarzyć... ;)

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 28 lip 2018, 12:37

kick pisze: 28 lip 2018, 6:59 Nie ma nic złego w posłużeniu się pomyją jeśli jej przesłanie jest zgodne z tym czego naucza Biblia.
Złe jest wyrzucenie Biblii i przejście na same pomyje.
Paweł też cytował poetę do pogan ;)
Nie odrzucał jednak Pism jak Ty.
Otaczasz Pismo Święte czcią, która się należy tylko Bogu. Łamiesz pierwsze przykazanie.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 28 lip 2018, 12:40

Kucze też dostałem strzała - a to Suka blyat :roll:

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 28 lip 2018, 12:40

Żebym Ciebie zaraz nie otoczył :P

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 28 lip 2018, 14:55

kick pisze: 28 lip 2018, 12:40 Kucze też dostałem strzała - a to Suka blyat :roll:
Trzeba ją zmusić, żeby poddała się do dymisji. Bo jak nie niedługo wszystkich niepokornych się pozbędzie, zostanie tylko ona i grzeczne misie.

My nie możemy być jak oni
https://www.youtube.com/watch?v=7_LS3QH0_w4
kick pisze: 28 lip 2018, 12:40 Żebym Ciebie zaraz nie otoczył
Budda rzekł:
Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego, co przynosi powodzenie wam i innym.

Trzeba się pozbyć autorytetów, żeby dopuścić do siebie głos Boga.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 28 lip 2018, 15:06

Trzeba ją zmusić, żeby poddała się do dymisji. Bo jak nie niedługo wszystkich niepokornych się pozbędzie, zostanie tylko ona i grzeczne misie.
Ja mam lepszego pomysła - rozstrzelać :P Niestety takie jak ona są nie do ruszenia...
Budda rzekł:
Bóg rzekł: " Słuchaj tylko mnie". A poza tym nie zrozumiałaś pełni mojej wypowiedzi :P
My nie możemy być jak oni
Kurcze, już my ? :D
To był cios poniżej pasa - ja nie mogę nic wkleić.

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 28 lip 2018, 15:21

kick pisze: 28 lip 2018, 15:06 Ja mam lepszego pomysła - rozstrzelać :P Niestety takie jak ona są nie do ruszenia...
Wojownicy Pana nie zabijają. Oni walczą miłością - duchową amunicją.
Kurcze, już my ? :D
Ja i Ty to jedno
https://www.youtube.com/watch?v=wU7_IqCgLmk
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Z pamiętnika banity

Post autor: kick » 28 lip 2018, 15:52

Wojownicy Pana nie zabijają. Oni walczą miłością - duchową amunicją.
Czasami duchową, a czasami normalną.
Ja i Ty to jedno
Oj, nie. Nie jestem taki ławtwy ;)
Znowu mnie ranisz ;) YT: Małpa - Satelity (prod. The Returners)

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Z pamiętnika banity

Post autor: aspołeczne.kurczę » 28 lip 2018, 16:22

Nie można być całe życie cipką niewydymką. W końcu musisz dać się wydymać. Grunt to wybrać odpowiedniego fallusa. Tylko nie kieruj się rozsądkiem, wsłuchaj się w zew swojej cipki.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości