Potworny smród stóp po zanurzeniu w wannie

Każdego z nas dopada chwila smutki, melancholii. Potrzebujesz pomocy, wsparcia lub po prostu chcesz się wyżalić? Nie duś tego w sobie, to niezdrowo. ;-) Pomożemy, poradzimy, wesprzemy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Potworny smród stóp po zanurzeniu w wannie

Post autor: aspołeczne.kurczę » 27 maja 2018, 19:23

Ostatnio zmagam się z takim problemem. Mam nadzieję, że ktoś pomoże.
Po wejściu do wanny ze stóp ulatnia mi się nieprzyjemny zapach. Już sama nie wiem, co robić. Próbowałam nawet dolewać trochę chłodniejszej wody, ale to nie pomaga.
A i uprzedzam, że jeżeli chcesz mi doradzić, żebym dolała kwiatowego płynu do kąpieli, to sobie daruj. Tak, próbowałam. Piana nawet dodatkowo utrwala nieprzyjemny zapach!
Jestem zrezygnowana. Jak tak dalej pójdzie, będę musiała zrezygnować z kąpieli. A wtedy to już cała będę śmierdzieć.
Błagam, niech ktoś mi pomoże!!
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Awatar użytkownika
Maros
Spełniacz Marzeń
Posty: 1077
Rejestracja: 18 lis 2010, 20:24
Płeć: Mężczyzna

Potworny smród stóp po zanurzeniu w wannie

Post autor: Maros » 27 maja 2018, 19:50

Może kup sobie chińskie plastry oczyszczające na stopy? No i proponowałbym Ci odwiedzić dermatologa.

Awatar użytkownika
aspołeczne.kurczę
attention whore
Marzyciel
Posty: 1369
Rejestracja: 24 sie 2014, 20:58
Płeć: Kobieta

Potworny smród stóp po zanurzeniu w wannie

Post autor: aspołeczne.kurczę » 27 maja 2018, 20:22

U dermatologa już byłam. Dokładnie mnie fizykalnie przebadał i według niego wszystko jest w normie. A ja mu tłumaczyłam, że śmierdzą tylko w wannie. To po namyśle stwierdził, że być może to coś psychosomatycznego i zalecił wizytę u psychologa. A ja w psychologów nie wierzę. To szarlatany. Do dupy jest ta medycyna. Może faktycznie powinnam spróbować tych plastrów, ale coś czuje, że jestem beznadziejnym przypadkiem. Mama mi doradziła też przed zamoczeniem w wannie polać trochę wodą utlenioną. Trochę jakby mniej śmierdzi, ale strasznie szczypie i chyba od tego paznokcie schodzą. Jutro kupie te plastry. Co mi szkodzi. Tonący brzytwy się chwyta.
Oczywistości są po to, by je podawać w wątpliwość.

Usunięty 6548

Potworny smród stóp po zanurzeniu w wannie

Post autor: Usunięty 6548 » 27 maja 2018, 21:11

aspołeczne.kurczę pisze: 27 maja 2018, 19:23 Ostatnio zmagam się z takim problemem. Mam nadzieję, że ktoś pomoże.
Po wejściu do wanny ze stóp ulatnia mi się nieprzyjemny zapach. Już sama nie wiem, co robić. Próbowałam nawet dolewać trochę chłodniejszej wody, ale to nie pomaga.
Z podobnym problemem boryka się bliska mi osoba, tylko że leżąca.
Pomagało początkowo moczenie w wodzie z dodatkiem olejku herbacianego.
Dwa, trzy razy dziennie. Trudno mi powiedzieć czy przed samą kąpielą też może być pomocne. Można i do kąpieli dodać, tylko nie każdy lubi ten zapach
Miednica, woda i ów olejek.
Teraz nie pamiętam dokładnie ile tego dawałem, również bez rozcieńczania kropię na paznokieć gdy coś się dzieje i grzybicy się obawiam.
http://www.poradnikzdrowie.pl/uroda/kos ... 43755.html

aria
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:53
Płeć: Kobieta

Potworny smród stóp po zanurzeniu w wannie

Post autor: aria » 14 cze 2018, 22:57

Ja polecam na takie rzeczy może jakieś peelingi, smarowanie jakimiś preparatami z apteki, może mocz w ciepłej wodzie z solą boheńską - polecam! No i może poszukaj jakiegoś lepszego dermatologa.. https://ranking.abczdrowie. pl/s/Dermatolog

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Potworny smród stóp po zanurzeniu w wannie

Post autor: Borcejn » 15 cze 2018, 1:11

Ahaha hahaha :crazy:

Usunięty 6091

Potworny smród stóp po zanurzeniu w wannie

Post autor: Usunięty 6091 » 19 cze 2018, 6:22

aspołeczne.kurczę pisze: 27 maja 2018, 19:23 Po wejściu do wanny ze stóp ulatnia mi się nieprzyjemny zapach
syfon w wannie od czasu do czasu należy przeczyścić kretem, woda która tam zalega i się kisi powoduje nieprzyjemny odór

Awatar użytkownika
kick
Bujający w obłokach
Posty: 362
Rejestracja: 26 lip 2018, 3:16
Płeć: Mężczyzna

Potworny smród stóp po zanurzeniu w wannie

Post autor: kick » 26 lip 2018, 22:27

Utnij i po problemie :crazy:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości