Czy jestescie lubiani?

Psychotesty, nasz charakter i wygląd. Uwaga: dostęp od 20 postów.
she
Newbie
Posty: 14136
Rejestracja: 05 gru 2010, 17:56
Imię: Patrycja
Lokalizacja: z polskowłoslandi ;)

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: she » 27 kwie 2012, 22:45

Ruta pisze: I istnieją ludzie, których po prostu irytują ludzie nader weseli.
Jak i odwrotnie. Na szczęście nie każdy, każdemu musi pasować.

Awatar użytkownika
Ruta
Spełniacz Marzeń
Posty: 12074
Rejestracja: 13 mar 2011, 17:57
Płeć: Kobieta

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Ruta » 27 kwie 2012, 22:55

TrisHka pisze:Jak i odwrotnie. Na szczęście nie każdy, każdemu musi pasować.
Ciężko by było inaczej. :]

Strawberry
Marzyciel-Gaduła
Posty: 81
Rejestracja: 27 kwie 2012, 22:11
Imię: Justyna

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Strawberry » 27 kwie 2012, 23:01

Tak, jestem lubiana w swoim gronie. Oczywiście na pewno nie przez wszystkich ale raczej jestem lubiana.

Black_Pearl
Marzyciel-Gaduła
Posty: 66
Rejestracja: 23 kwie 2012, 8:51
Imię: Olga

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Black_Pearl » 30 kwie 2012, 7:53

Chodzą słuchy, że jestem lubiana, nie do końca wiem dlaczego tak się dzieje, no ale narzekać nie będę.

pineska
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 123
Rejestracja: 09 kwie 2012, 19:42
Imię: Wiktoria

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: pineska » 30 kwie 2012, 13:47

Myślę, że w dużym stopniu otaczają mnie ludzie, którzy niezbyt za mną przepadają a jedynie tolerują, bo muszą. Natomiast mam grono zaufanych przyjaciół i co do nich nie mam żadnych wątpliwości.

Drag
Bujający w obłokach
Posty: 277
Rejestracja: 16 kwie 2012, 14:17
Imię: Szymon
Lokalizacja: Bielsk Podlaski

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Drag » 30 kwie 2012, 14:14

Nie mam wrogów, tak to ujmę :D żyję ze wszystkimi w zgodzie i przyjaźni :dance:

Awatar użytkownika
TypowoNegatywny
Bujający w obłokach
Posty: 406
Rejestracja: 22 kwie 2012, 20:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: TypowoNegatywny » 30 kwie 2012, 18:44

Nie wiem, czy jestem lubiany. Mam grono ludzi, których bardzo lubię i ich towarzystwo sobie cenię, jednak są to głównie ludzie porozsiewani po całym kraju, z różnych miejsc internetowych, więc widzę się z nimi rzadko. W najbliższym otoczeniu, w swoim mieście, takich ludzi jest garstka, na dodatek również widzę się z nimi raz na ruski rok, dużo ludzi uważa mnie za anty-socjala, który nie lubi ludzi, nie potrzebuje ich towarzystwa i sami mojego towarzystwa nie pragną.

Acid
Newbie
Posty: 2772
Rejestracja: 24 lut 2011, 19:21

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Acid » 07 maja 2012, 19:25

Tak na dobrą sprawę, to tak średnio zależy mi na czyjejś sympatii. Ludzie przychodzą i odchodzą, rzadko ktoś zostaje przyjacielem/przyjaciółką na całe życie. Pomimo tego, że raczej mam łatkę wrednego i dość nieprzyjemnego człowieka, to chyba jestem lubiany, a może po prostu oszukują? I tak na dobrą sprawę do dziś nie wiem co wpływa na taką ocenę.

Usunięty 2094

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Usunięty 2094 » 08 maja 2012, 12:50

Acid pisze:Ludzie przychodzą i odchodzą, rzadko ktoś zostaje przyjacielem/przyjaciółką na całe życie
Dlatego ja przestałam się zaprzyjaźniać. Przestałam "szukać" przyjaciół, to do niczego nie prowadzi. Zazwyczaj mam tak, że ktoś przy bliższym poznaniu okazuje się... nudny? Bezbarwny, nieciekawy, przeciętny... Tematów do rozmowy jest coraz mniej no i cisza w eterze.

marzenka!
Posty: 10
Rejestracja: 12 maja 2012, 15:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: marzenka! » 12 maja 2012, 15:37

Zdecydowanie jestem. Oczywiscie przez tych, z którymi che sie przyaźnic :)

metanoied
Newbie
Posty: 706
Rejestracja: 10 maja 2012, 17:20
Imię: Damien
Lokalizacja: Lublin

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: metanoied » 12 maja 2012, 15:43

hmm. mam wrogów na pewno, ale też ludzi, którzy dobrze o mnie myślą. na pewno wiem,że ludzie mają mnie za osobę, której można zaufać. ale często jest tak,że choć niektórzy mnie lubią (i to widać), to jednak żyją tak , jakby mnie nie było. dziwne..

Kudłaty
Marzyciel-Gaduła
Posty: 81
Rejestracja: 16 wrz 2009, 6:18
Imię: Jakub
Lokalizacja: Barwałd/Wadowice

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Kudłaty » 12 maja 2012, 17:27

Sam mam takie szczęście, że znam osoby dla których nie ważne jest to jak wyglądasz/jak się ubierasz, tylko to kim jesteś "w środku".

BluesElf
Bujający w obłokach
Posty: 206
Rejestracja: 08 lut 2012, 10:54
Imię: Felix

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: BluesElf » 13 maja 2012, 8:09

LoveGirl pisze:Czy w swojej społeczności jesteście lubiani? Dlaczego?
Tylko w swoim gronie przyjaciół inni (np.znajomi z klasy) mają mnie za dziwaka, tego innnego.

BluesElf
Bujający w obłokach
Posty: 206
Rejestracja: 08 lut 2012, 10:54
Imię: Felix

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: BluesElf » 13 maja 2012, 8:09

LoveGirl pisze:Czy w swojej społeczności jesteście lubiani? Dlaczego?
Tylko w swoim gronie przyjaciół inni (np.znajomi z klasy) mają mnie za dziwaka, tego innnego.

kissanpentu
Początkujący marzyciel
Posty: 33
Rejestracja: 12 maja 2012, 18:43
Imię: Kasia

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: kissanpentu » 13 maja 2012, 11:53

nie wiem, czy jestem lubiana, nie zastanawiam się nad tym zbytnio. na jakimś wielkim uznaniu mi nie zależy, staram się nie przejmować opinią wielu ludzi na mój temat, tak naprawdę w ogóle mnie nie znają, więc nie wiem co oni mogą mieć do powiedzenia. ważne, żeby ludzie, którzy są dla mnie w jakiś sposób ważni mnie lubili, na tym mi najbardziej zależy.

filozof90
Newbie
Posty: 1196
Rejestracja: 16 kwie 2012, 18:46
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Miasto śląskie i trzech diabłów.

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: filozof90 » 13 maja 2012, 20:33

Nigdy nie miałem problemu z byciem lubianym przez moich podopiecznych. Zawsze mam dobry kontakt z dzieciakami :D

Jeśli chodzi o dorosłych, bywa różnie. Jednak zwykle ludzie mnie lubią, mimo tego że, często prowokuję i od samego początku jestem szczery, zawsze. W społeczności moich bliższych znajomych jestem typem śmiesznego człowieka, sypię kawałami na prawo i lewo często prowadzę czy rozkręcam jakieś zabawy. Wszyscy liczą się z moją opinią i lubią jej wysłuchać to w sumie główny powód do wnioskowania tego iż jestem lubiany :)

JV8
Sponsor
Posty: 386
Rejestracja: 31 paź 2011, 23:00

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: JV8 » 13 maja 2012, 22:47

Na takie pytania zawsze odpowiadam czymś takim - Nie wiem, nie mnie to oceniać :)
I tego się bede trzymał :)

adelia
Newbie
Posty: 2853
Rejestracja: 19 cze 2012, 19:10
Płeć: Kobieta

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: adelia » 24 cze 2012, 17:43

Przez pewną część na pewno jestem lubiana, ale są osoby, które za mną nie przepadają na pewno, ponieważ miałam z nimi liczne konflikty przez moją bezpośredniość. Niestety - niektórych nie potrafię zaakceptować i nie mogę nic z tym zrobić. Wiadomo - nie wszyscy muszą wszystkich lubić :)

Masked
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 150
Rejestracja: 09 lip 2012, 20:49
Imię: Natalia

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Masked » 09 lip 2012, 21:16

Dobre pytanie. Zależy wśród jakich ludzi. Ludzie w klasie jakoś przeżyją moją obecność, ale myślę, że jakoś nie będą za mną specjalnie tęsknili. Mam kilku dobrych znajomych i myślę, że oni mnie lubią ;) Co dziwne [a może i nie] większość ludzi dorosłych raczej mnie lubi [np. nauczyciele] :D

Juliett
Marzyciel-Gaduła
Posty: 51
Rejestracja: 02 lip 2013, 9:53
Imię: Julita
Płeć: Kobieta

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Juliett » 04 lip 2013, 10:52

LoveGirl pisze:Czy w swojej społeczności jesteście lubiani? Dlaczego?
Rodzina - wiadomo :rotfl:
Zależy od osoby, czy ona Cię lubi czy nie. Mój brat, kuzyn na pewno mnie lubią, ponieważ spędzamy bardzo miło czas, wygłupiamy się i tak dalej. Jakby mnie nie lubili to pewnie by nie chcieli ze mną spędzać czasu - logiczne. :D

Szkoła
Jeśli chodzi o klasę to... Sądzę że nie liczni mnie lubią ale nie pokazują tego w sposób widoczny, ponieważ większość klasy mnie nie lubi. Wiecie niektórych irytują osoby mało mówiące, a ja do takich osób należę. Po prostu jestem zamknięta w sobie i nie mam pojęcia o czym mam z nimi gadać. Jest jedna osoba, która podejdzie do mnie i pogada i krzyknie hej będąc kilkanaście metrów dalej a tak to...
Nauczyciele, zależy większość lubi bo nie przeszkadzasz na lekcji albo w ogóle nie zwracają na Ciebie uwagi. Złapałam taką przyjazną więź z nauczycielką (tylko czemu zawsze to musi być pani od polskiego xD) i nawet w padam w odwiedzinki bo blisko mieszka ale już mnie nie uczy. Była wychowawczyni. W nowej szkole też jakoś tak pani od polaka mnie lubi i wychowawca. :cool:

Coś z innej beczki.

Ja wiem ale zrozumcie nas czyli osoby ciche, milczące, zamknięte w sobie, nieśmiałe. Jesteśmy tacy bo tak nas ukształtowało życie. Mieliśmy trudne dzieciństwo czy wydarzyło się coś co sprawiło, że nie mogliśmy sobie z tym poradzić a może jeszcze coś innego. Zazwyczaj nie mamy przyjaciół i jesteśmy samotni. Niektórzy z nas czasem nie wytrzymują i odchodzą z tego świata. (kolega z młodszej klasy się powiesił, a nauczyciele jaki on cichy, spokojny i taki dobry... - cichy i spokojny to nie znaczy, że wszystko w porządku.) Wystarczy do nas podejść pogadać, a jesteśmy ludźmi z wieloma zainteresowaniami i z ciekawymi osobowościami. Po prostu potrzebujemy wsparcia, pomocy ale nie potrafimy o nie prosić. Nie dokuczajcie nam bo to bardzo boli...

Cath
Początkujący marzyciel
Posty: 20
Rejestracja: 23 cze 2013, 10:32
Imię: Cath
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Cath » 04 lip 2013, 14:40

Och, mam nadzieję, że nie. Za bardzo na to pracowałam, no i za długo, żeby mnie mieli teraz lubić ;)

szczurek
Początkujący marzyciel
Posty: 21
Rejestracja: 04 sie 2013, 14:23
Imię: Mateusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: szczurek » 04 sie 2013, 22:14

Tak, jestem lubiany --> Pomagam innym ludziom itd

Erkanna
Marzyciel-Gaduła+
Posty: 138
Rejestracja: 31 lip 2013, 14:01
Imię: Daria
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Irlandia

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Erkanna » 18 sie 2013, 2:28

Kilka osób na pewno mnie lubi ;p Z reguły jestem miła i mam dobre kontakty z ludźmi :D Chociaż przyjaciół przestałam szukać, bo zawiodłam się już na kilku ;]
No chyba że ktoś nie lubi szczerości, wtedy powstaje problem *westchnięcie* takie osoby jedynie mnie tolerują, bo zamordować nie mogą :rotfl:

Thor
Extra marzyciel
Posty: 675
Rejestracja: 18 gru 2012, 14:34
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Thor » 18 sie 2013, 9:58

Jestem raczej samotnikiem ale mam grupkę osób z którymi zawsze pogadam

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Pawian » 18 sie 2013, 15:29

Od roku slysze sporadycznie ten sam tekst z ust roznych osob. "A czy ciebie ktokolwiek nie lubi?" Mam dosyc niska samoocene od jakiegos czasu (i swietnie ja maskuje przed innymi), wiec ciezko jest mi zrozumiec to zdanie.

Lily.
Extra marzyciel
Posty: 708
Rejestracja: 07 maja 2012, 20:52
Lokalizacja: Zabrze

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Lily. » 18 sie 2013, 15:58

Są ludzie którzy po kilku godzinach rozmowy ze mną nie uciekają, nie wiem czy to przez mój wampirzy urok, czy po prostu mnie lubią. :D
Rzadko wychodzę z domu więc tutaj w mieście mam tylko kilku znajomych, z którymi widuje się raz na miesiąc. A znajomi, których lubię są porozrzucani po całym świecie <padam>

Pro
Newbie
Posty: 1853
Rejestracja: 04 sie 2012, 17:14
Imię: Hubert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska B

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Pro » 18 sie 2013, 17:15

Często zachowuję się tak, jakbym nie potrzebował ludzi, więc nie mam zbyt wielu znajomych. Mam jednego przyjaciela, kilka koleżanek i kolegów, o których mogę powiedzieć na pewno, że mnie lubią, a co do reszty ludzi, których znam, to nie bardzo o to dbam, chociaż czasem brakuje mi takiego zwykłego kontaktu ze znajomymi. Ogólnie da się mnie lubić, ludzie często mówią mi, że jestem zabawny, ale to musi działać w dwie strony. Trzeba chcieć, żeby inni chcieli.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Pawian » 18 sie 2013, 17:26

Czasami jest to odpychajace, kiedy ktos na sile chce byc lubianym.

Awatar użytkownika
Pytalska
Spełniacz Marzeń
Posty: 1489
Rejestracja: 31 lip 2010, 12:04
Płeć: Kobieta

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Pytalska » 18 sie 2013, 17:28

"nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań, w życiu nie chodzi o to, by sympatie zdobywać."
Albo coś w tym guście, nie pamiętam.
Niektórzy mnie lubią, niektórzy nie, i niech tak zostanie.

Pro
Newbie
Posty: 1853
Rejestracja: 04 sie 2012, 17:14
Imię: Hubert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska B

Re: Czy jestescie lubiani?

Post autor: Pro » 18 sie 2013, 17:29

Pawian, ale też nie ma nic przyciągającego w takim olewczym stosunku do tej kwestii.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości