Głos

Psychotesty, nasz charakter i wygląd. Uwaga: dostęp od 20 postów.
Awatar użytkownika
srebrnooka
Posty: 3
Rejestracja: 28 wrz 2016, 14:35
Płeć: Kobieta

Re: Głos

Post autor: srebrnooka » 28 wrz 2016, 15:54

Bardzo ciekawy temat :) Mimo, że jestem kobietą, to mój głos czasami podchodzi pod męski ton. Mam dość charakterystyczne brzmienie, z lekką chrypką, i tym, którzy mnie znają, łatwo jest rozpoznać mój chark. Jeśli ktoś jest ciekawy, jak brzmię "na żywo", to może sobie posłuchać piosenek Boba Dylana :)

Awatar użytkownika
goodaz
Marzyciel-Gaduła
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 19:23
Imię: Pati
Płeć: Kobieta

Re: Głos

Post autor: goodaz » 21 sty 2018, 11:28

Jejku, naprawdę ja swojego głosu nie cierpię. Pamiętam jak miałam chyba 10-11lat i dowiedziałam się, że kiedy śpiewamy do mikrofonu to właśnie wtedy słyszymy swój prawdziwy głos, rozpłakałam sie... Nie potrafię opisać swojego głosu, ale jest okropny. Ostatnio nawet do kolegi powiedziałam, że współczuje mu, że musi mnie słuchać bo ja bym nie wytrzymała z osobą z takim głosem...

Najciekawsze jest to, że w podstawówce dużo śpiewałam na występach i jeździłam na konkursy które czasami nawet wygrywałam. Chodziłam też do szkoły muzycznej dwa razy w tygodniu, gdzie śpiewałam! Ja nie mam pojęcia co nauczyciele widzieli (słyszeli?) w moim głosie, na pewno coś co ja pominęłam. :niepewny:

Usunięty 2094

Głos

Post autor: Usunięty 2094 » 02 kwie 2018, 6:28

Głęboki i niski albo pełen entuzjazmu świergot, jedna z dwu opcji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości