Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Nasza społeczność jest wyjątkowa! Ten dział zapewnia pełną swobodę. Rozmowy o wszystkim i o niczym... bo przecież życie to nie tylko poważne sprawy, ale także mnóstwo zabawy.
Awatar użytkownika
Hinaru
Marzyciel
Posty: 1010
Rejestracja: 18 sty 2014, 20:44
Imię: Fabian
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Hinaru » 29 gru 2015, 15:10

Maciek, Dla kogo ten prezent potrzebujesz? ;)

Awatar użytkownika
Maciek
Bujający w obłokach
Posty: 426
Rejestracja: 09 sie 2014, 12:14
Imię: Maciek
Płeć: Mężczyzna

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Maciek » 30 gru 2015, 1:05

Jak to dla kogo? To muszę sprecyzować? Tego w umowie nie było. Jak trzeba to powiem komu, nie bede przecież dymu robił.

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Pawian » 30 gru 2015, 18:43

No to z takich prezentow typu unisex polecam ladnie zapakowane produkty do stworzenia jakiejs potrawy. Ostatnio widzialam w sklepie takie gotowe paczki o roznych tematach. Przykladowo paczka z produktami do ugotowania spaghetti bolognese zapakowana w klimacie Wloch. Mozna tez samemu cos takiego zrobic, jezeli kreatywnosc na to pozwala. Kto nie lubi dobrze zjesc? Dowiesz sie w jakich smakach dana osoba gustuje, znajdziesz fajny przepis, kupisz potrzebne produkty i ladnie to zapakujesz - oryginalny prezent. Nie gustuje w prezentach, ktore mozna gdzies rzucic i o nich zapomniec, jak np jakies poduszki i pluszaki.

Bylam w tym sklepie, a te zywnosciowe pakiety wygladaja mniej wiecej tak: http://www.xenos.nl/eten-en-drinken/ita ... omatensaus niestety online nie ma takiego wyboru jak w sklepie stacjonarnym, w tym linku jest pakiet najblizszy temu co widzialam.

Awatar użytkownika
Maciek
Bujający w obłokach
Posty: 426
Rejestracja: 09 sie 2014, 12:14
Imię: Maciek
Płeć: Mężczyzna

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Maciek » 30 gru 2015, 23:25

Dzieki, ale to nie przejdzie.

Awatar użytkownika
alicjarw
Posty: 4
Rejestracja: 09 lis 2016, 11:41

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: alicjarw » 10 lis 2016, 13:39

Moim zdaniem jeżeli standardowe prezenty typu kosmetyki, biżuteria czy ciuchy nie przejdą to polecam kupić coś pod hobby danej osoby. Np. mojemu tacie ostatnio kupiłam akcesoria myśliwskie bo uwielbia wyprawy do lasu i podróże po terenach leśnych :)

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Jaśmin » 05 sty 2017, 0:07

Pawian pisze:No to z takich prezentow typu unisex polecam ladnie zapakowane produkty do stworzenia jakiejs potrawy. Ostatnio widzialam w sklepie takie gotowe paczki o roznych tematach. Przykladowo paczka z produktami do ugotowania spaghetti bolognese zapakowana w klimacie Wloch. Mozna tez samemu cos takiego zrobic, jezeli kreatywnosc na to pozwala. Kto nie lubi dobrze zjesc? Dowiesz sie w jakich smakach dana osoba gustuje, znajdziesz fajny przepis, kupisz potrzebne produkty i ladnie to zapakujesz - oryginalny prezent. Nie gustuje w prezentach, ktore mozna gdzies rzucic i o nich zapomniec, jak np jakies poduszki i pluszaki.

Bylam w tym sklepie, a te zywnosciowe pakiety wygladaja mniej wiecej tak: http://www.xenos.nl/eten-en-drinken/ita ... omatensaus niestety online nie ma takiego wyboru jak w sklepie stacjonarnym, w tym linku jest pakiet najblizszy temu co widzialam.
Przegenialne to jest! Bardzo bym była zadowolona z takiego prezentu... :serce: Zapisuję sobie ten pomysł na przyszłe okazje, na pewno mi się przyda :super: Teraz głowię się nad czymś fajnym dla mojego narzeczonego z okazji trzech króli... Pomysły mile widziane... Interesuje się technologią, różnymi rzeczami informatycznymi, konsolami, grami... Problem w tym, że ja się na tym totalnie nie znam ;) Myślałam o jakimś małym robocie albo dronie (?) tylko nie wiem czy pieniędzy mi wystarczy...

Awatar użytkownika
Pawian
Marzyciel
Posty: 3706
Rejestracja: 08 sty 2013, 19:23
Płeć: Kobieta

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Pawian » 07 sty 2017, 2:03

Ailén, poszperalabym w internecie jakies fajne gadzety futurystyczne, ktore wygladaja "high-tech" ale mozna ich do czegos uzyc. Nie ma juz raczej na to czasu, ale na aliexpress jest tego w uj. https://www.thisiswhyimbroke.com/gifts/ ... uter-geeks znalazlam fajna stronke, szukalam z ciekawosci :D

Awatar użytkownika
Jaśmin
Extra marzyciel
Posty: 783
Rejestracja: 18 kwie 2016, 1:01
Imię: Cornèlia
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Granada, ES

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Jaśmin » 07 sty 2017, 3:08

Kurczę, ale genialne! Jesteś złota, Pawian! Jak ulał tam coś dla niego znajdę :swirus:

Usunięty 6091

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Usunięty 6091 » 31 sty 2017, 10:49

I co dla niego kupiłaś?

Leah P
Marzyciel
Posty: 1017
Rejestracja: 02 gru 2015, 19:46
Imię: Leah
Płeć: Kobieta

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Leah P » 26 kwie 2017, 12:49

Boomf? Ja kupilam mojemu, ale wlasciwie to potem sama to wszystko zezarlam :swirus: Oplaca sie zdecydowanie.

JJRC..
Posty: 6
Rejestracja: 02 maja 2017, 7:21
Płeć: Kobieta

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: JJRC.. » 02 maja 2017, 7:37

Jeżeli ma być to oryginalny i nietuzinkowy prezent dla chłopaka, to może postaw na coś modnego jak elektronika i konkretnie dron. co o tym sądzisz? Chętnie pomożemy podczas wyboru optymalnego modelu.

Usunięty 5545

prezent dla niego

Post autor: Usunięty 5545 » 05 wrz 2017, 17:20

Hej!

Zbliżają się imieniny mojego lubego, a kompletnie nie mam na tę chwilę pomysłu co mu kupić. : P
Pomoże ktoś? :)

Awatar użytkownika
Kero
Moderator
Posty: 207
Rejestracja: 30 sty 2013, 9:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Cin&Cinnati

Re: prezent dla niego

Post autor: Kero » 06 wrz 2017, 19:05

lostintranslation, a czym się Twój luby interesuje? Najlepsze prezenty - niezależnie od okazji - to według mnie właśnie te nawiązujące do zainteresowań/hobby/pasji danej osoby: ryzyko rozminięcia się z gustem obdarowanego i mimowolnego rozczarowania go jest w ich przypadku minimalne, za to prawdopodobieństwo sprawienia mu autentycznej radości naprawdę wysokie. Jeszcze lepszym patentem* jest spytanie jej wprost, co chciałaby dostać lub [jeśli mimo wszystko wolałabyś tego nie robić] zdobycie stosownej informacji w pośredni sposób - tutaj już praktycznie nie sposób popełnić faila.

W miarę pewnym i uniwersalnym tropem, jakim warto kierować się przy wyborze prezentu dla mężczyzny jest także jego praktyczność, choć oczywiście - jak każdy podarunek - musi cechować go także widoczny wkład uczuciowy weń włożony.

[zdaję sobie sprawę, że piszę nader ogólnikowo i być może nawet lecę frazesami, ale z jednej strony ilość podanych przez Ciebie informacji jest niezwykle skąpa, a z drugiej naprawdę jestem zwolenniczką mocno indywidualnego podejścia do tematu]

* przynajmniej w mojej opinii, jako kogoś, kto z jednej strony jeśli nie wyrazi precyzyjnie, co pragnie dostać notorycznie otrzymuje prezenty dalekie od swoich marzeń, a z drugiej niezbyt przepada za niespodziankami

Usunięty 5545

Re: prezent dla niego

Post autor: Usunięty 5545 » 07 wrz 2017, 11:56

Kerosine pisze:lostintranslation, a czym się Twój luby interesuje? Najlepsze prezenty - niezależnie od okazji - to według mnie właśnie te nawiązujące do zainteresowań/hobby/pasji danej osoby: ryzyko rozminięcia się z gustem obdarowanego i mimowolnego rozczarowania go jest w ich przypadku minimalne, za to prawdopodobieństwo sprawienia mu autentycznej radości naprawdę wysokie. Jeszcze lepszym patentem* jest spytanie jej wprost, co chciałaby dostać lub [jeśli mimo wszystko wolałabyś tego nie robić] zdobycie stosownej informacji w pośredni sposób - tutaj już praktycznie nie sposób popełnić faila.

W miarę pewnym i uniwersalnym tropem, jakim warto kierować się przy wyborze prezentu dla mężczyzny jest także jego praktyczność, choć oczywiście - jak każdy podarunek - musi cechować go także widoczny wkład uczuciowy weń włożony.

[zdaję sobie sprawę, że piszę nader ogólnikowo i być może nawet lecę frazesami, ale z jednej strony ilość podanych przez Ciebie informacji jest niezwykle skąpa, a z drugiej naprawdę jestem zwolenniczką mocno indywidualnego podejścia do tematu]

* przynajmniej w mojej opinii, jako kogoś, kto z jednej strony jeśli nie wyrazi precyzyjnie, co pragnie dostać notorycznie otrzymuje prezenty dalekie od swoich marzeń, a z drugiej niezbyt przepada za niespodziankami
Kerosine, mój luby pracuje jako programista. W wolnym czasie lubi gotować, dobrze zjeść, poczytać coś fajnego, pograć w grę. Książka odpada i kosmetyki też, bo już wcześniej dostał ode mnie. Co do zapytania go wprost, co byc chciał, to już pytałam i sam nie wiedział xD Polecił kupić T-shirt, a to chyba z braku pomysłów (już wcześniej zasugerowałam koszulkę). Myślalam właśnie o czymś praktycznym, ale na razie nic mi do głowy przychodzi - majsterkowiczem nie jest.

Usunięty 5545

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Usunięty 5545 » 07 wrz 2017, 14:31

108 pisze:Pytanie wprost o to, co ktoś chce dostać w prezencie jest bez sensu, bo nie po to kupujemy prezenty, żeby dać komuś coś, co sam może sobie kupić, tylko, żeby pokazać jak dobrze go znamy. Tak to widzę

No masz rację.

Odnośnie gry odpada, bo przecież to już kosztowne rzeczy, zarabiam minimalną krajową, a nawet on mi tak drogich prezentów kupuje xD Myślalam o jakimś seksualnym gadżecie czy coś w tym stylu, żeby go bardziej do seksu zachęcić : P

Awatar użytkownika
Kero
Moderator
Posty: 207
Rejestracja: 30 sty 2013, 9:04
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Cin&Cinnati

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Kero » 08 wrz 2017, 20:13

108 pisze:Pytanie wprost o to, co ktoś chce dostać w prezencie jest bez sensu, bo nie po to kupujemy prezenty, żeby dać komuś coś, co sam może sobie kupić, tylko, żeby pokazać jak dobrze go znamy. Tak to widzę.
Rozumiem Twój tok myślenia [przynajmniej tak mi się wydaje], niemniej przyznam szczerze, że osobiście nigdy nie myślałam o dawaniu prezentów w ten sposób. W moim odczuciu ofiarowujemy je przede wszystkim po to, by sprawić komuś przyjemność - wszelkie inne potencjalne motywy mają charakter jedynie drugorzędny. Najlepszym sposobem na uszczęśliwienie drugiej osoby w tej materii zaś jest w mojej opinii sprawienie jej dokładnie tego, o czym marzy [a najlepszym źródłem takiej informacji - ona sama]. To jednak chyba po prostu jeden z wielu możliwych sposobów patrzenia na tę sprawę.

[BTW, wbrew pozorom nie zawsze dana osoba sama może kupić sobie wymarzoną rzecz].
lostintranslation pisze:Polecił kupić T-shirt, a to chyba z braku pomysłów (już wcześniej zasugerowałam koszulkę).
T-shirt to całkiem dobry pomysł, o ile jest spersonalizowany - w Sieci i chyba również stacjonarnie istnieje wiele miejsc, gdzie można zamówić koszulkę z dowolnym wybranym przez siebie nadrukiem. Zresztą spersonalizowane gadżety [kubki, długopisy, kalendarze] to ogólnie uniwersalna i wcale niezła propozycja prezentu.
108 pisze:To może spróbuj pójść w stronę gotowania: noże, gary, roboty kuchenne, książki kucharskie (to nie są tak naprawdę książki ), fartuchy, podkładki, miksery, blendery, sokowirówki itd.

Albo spróbuj ugotować mu coś wyjątkowego w ramach prezentu.
Obrazek

:D
lostintranslation pisze:Myślalam o jakimś seksualnym gadżecie czy coś w tym stylu, żeby go bardziej do seksu zachęcić : P
Ooo, też świetny pomysł!

Usunięty 5545

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Usunięty 5545 » 09 wrz 2017, 23:42

Dzisiaj wpadlam na pomysł żeby kupić mu deskę do podawania steków bądź patelnię, bo jest miłośnikiem steków.

Usunięty 5938

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Usunięty 5938 » 10 wrz 2017, 10:47

lostintranslation,

no nie wiem. Jeszcze sobie pomyśli, że chcesz go zagonić do kuchni i gotowania ...

Usunięty 5545

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Usunięty 5545 » 10 wrz 2017, 11:16

rytygier pisze:lostintranslation,

no nie wiem. Jeszcze sobie pomyśli, że chcesz go zagonić do kuchni i gotowania ...

Rytgier, nie muszę go zaganiać, bo właśnie sam chętnie często coś robi w kuchni. Lubi gotować, a steki to uwielbia. Sam przyrządza właśnie ;)

Usunięty 6091

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Usunięty 6091 » 19 wrz 2017, 17:36

i co mu kupiłaś? (kiedy miał imieniny?)

Usunięty 5545

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Usunięty 5545 » 27 wrz 2017, 19:41

Wspomnianą deskę do podawania steków z nożem do ich krojenia + T-shirt z fajnym motywem. Był bardzo zadowolony :) Imieniny miał w zeszły piątek.

bolo
Posty: 2
Rejestracja: 08 gru 2017, 9:54
Płeć: Mężczyzna

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: bolo » 08 gru 2017, 10:12

A ja mojemu przyjacielowi kupuję na święta po prostu drzewko bożonarodzeniowe :-). Mam nadzieję że zdążę z tą niespodzianką za nim sam sobie kupi :-)

Usunięty 5545

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Usunięty 5545 » 13 gru 2017, 22:09

Nadchodzą święta i znów pojawia się problem co kupić swemu lubemu pod choinkę. Tak pomyślałam o kupnie seksownych kajdanek z futerkiem (tak w nawiązaniu do rozwoju naszego pożycia seksualnego - pierwszy raz jeszcze przed nami). On uwielbia sprawiać mi przyjemność poprzez pieszczoty, zwłaszcza uwielbia pieścić mój biust i patrzeć jak sie wtedy rozpływam. Sam kiedyś zażartował, że by mnie związał lub zakuł żebym sie nie zasłaniała :) dlatego pomyślałam o tym kajdankach do łóżka, jako element gry wstępnej, zresztą nie tylko. Myślicie, że to dobra decyzja? Myślę, że pozytywnie by na to zareagował :)

kamiledi15
Marzyciel-Gaduła
Posty: 65
Rejestracja: 06 paź 2015, 15:21
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: kamiledi15 » 23 mar 2018, 19:03

Witajcie, mam takie nietypowe pytanie - od wielu lat mam swoją idolkę, na której występy jeżdżę setki kilometrów. Zauważyła to i doceniła i teraz mam z nią świetne relacje, jak również z jej szefem. Jakiś czas temu zrobiłem dla niej własnoręcznie prezent, który ogromnie jej się spodobał (,,łaaał, nie wierzę, jak ty to pięknie zrobiłeś! Zobaczcie, co ja dostałam!"), wręczałem też jej parę razy kwiaty. I tak się zastanawiam, bo temu szefowi bardzo dużo zawdzięczam, jeśli chodzi o te występy - dużo dla mnie zrobił. Zniżki, wstęp na zamknięty koncert, zapraszanie do garderoby itp. Zespół co prawda nie kończy działalności, ale kiedyś to nastąpi i myślę, jak by mu się odwdzięczyć? Co mu kupić? Dla idolki mogę kupić bukiet kwiatów, ale jej szefowi chyba nie wypada, żeby facet facetowi kupował kwiaty? Alkohol raczej też odpada, bo to jednak obca osoba i nie wiadomo, jakie ma zdanie na ten temat, łączą nas tylko relacje fan-idol (a dokładniej szef idolki). Mogę zrobić dla niego prezent własnoręcznie, tak jak dla niej, ale nie do końca mam pomysł, co by to mogło być - w jej przypadku miałem ułatwione zadanie, bo w prezencie połączyłem wizerunki postaci, w które się wciela, nawiązałem w nim też do spektakli, w których występowała - napracowałem się strasznie, ale jej reakcja była cudowna. Ogólnie zespół składa się z 5 osób - idolka, druga kobieta, dwóch facetów i szef. Najbardziej lubią mnie moja idolka i szef, ale każdemu wypadałoby coś dać - zresztą z biegiem lat widzę, że również pozostali stopniowo zaczynają traktować mnie coraz przychylniej. Oczywiście to rozważania na przyszłość, gdy zespół będzie już kończył działalność, co nastąpi, mam nadzieję, jeszcze za wiele lat. Ale chciałbym się już psychicznie na to przygotować :)

Awatar użytkownika
Borcejn
Smyraj suty
Administrator
Posty: 736
Rejestracja: 04 mar 2012, 18:02
Płeć: Kobieta
Kontakt:

Re: Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: Borcejn » 24 mar 2018, 16:25

Kamledi15, musisz wybadać (chociaż pobieżnie) czym się zajmują poza zespołem i wtedy coś Ci wpadnie do głowy. Próbowałeś ich trochę szpiegować np. na fejsbuczku? :D

kamiledi15
Marzyciel-Gaduła
Posty: 65
Rejestracja: 06 paź 2015, 15:21
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna

Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: kamiledi15 » 24 mar 2018, 17:47

Szefa zespołu mam w znajomych na FB, ale niewiele tam wrzuca. Oczywiście z jego profilu trochę o nim wiem - jaką muzykę lubi, jakie książki czytał, jakie filmy oglądał, ale raczej mi się to nie przyda przy tworzeniu prezentu. Z zawodowych rzeczy, w latach 80-tych był perkusistą w Oddziale Zamkniętym. Druga kobieta z zespołu jest aktorką musicalową, ale trudno by było coś wykombinować z postaci, w które się wciela. Jeden z facetów z zespołu wiem, że lubi motocykle. O drugim nie wiem nic, nie ma nawet konta na FB, ale też gra w musicalach. Generalnie wszyscy zaczynali w musicalu Metro, co dało mi pole do popisu przy prezencie dla idolki z powodu nazwy tego musicalu. Na spotkaniach za kulisami oczywiście nie rozmawiamy o ich prywatnych sprawach, tylko o występach.
Może wam ułatwi, jak pokażę nazwę zespołu i nazwiska wykonawców:
http://gck.poniec.pl/images/show/1210/7 ... FrYXQucG5n
Wstawiam w ten sposób, bo nie chcę ich pisać tutaj - na wypadek, gdyby któreś z nich trafiło po swoim nazwisku do tego tematu :) Moją idolką jest Beata, od wielu lat bardzo ją lubię. Są mało znani, ale dzięki temu udało mi się zyskać u nich status największego fana i mieć z tego duże przywileje. Jak widać, nazwa zespołu też dała mi pole do popisu przy prezencie - była to grająca szafa, dookoła której jechał wagon metra, zamiast listy piosenek miała listę spektakli i dubbingów, w których moja idolka występuje, a w środku szafy zrobiłem kukiełki dwóch postaci, w które się nadal wciela. Jedna postać sama w sobie jest kukiełką, a druga jest postacią baśniową, więc nie musiałem wiernie odtwarzać twarzy:
https://i.imgur.com/Rj55w6P.jpg
https://i.imgur.com/EJ2eWtM.jpg
Całość miała z pół metra, każdy element włącznie z kukiełkami wykonałem własnoręcznie. Nawet włosy malowałem na pomarańczowo i zielono flamastrami. Nawiasem mówiąc, ciekaw jestem, co ona z tym potem zrobiła, ale strasznie się ucieszyła, gdy jej to dawałem :) Okazało się to strzałem w dziesiątkę.
Tak więc, postacie dla niej były baśniowe, więc twarz nie musiała być idealnie odtworzona. Ale w przypadku pozostałych osób, przy postaciach z musicali, albo tym gorzej ich prawdziwych wizerunków z koncertów, nie dałbym rady idealnie odwzorować ich twarzy, a nie chcę robić karykatur, bo jeszcze się obrażą :) Pozostaje też problem z szefem, bo on nigdy w żadnym musicalu ani spektaklu nie grał. Poza tym nad prezentem dla idolki pracowałem 3 miesiące po wiele godzin dziennie i choć pozostałych też lubię, to jednak dla nich nie będę wkładał aż tyle pracy - na pewno ich prezenty będą dużo mniejsze. Również z tego powodu, że nie dałbym rady zabrać ze sobą pięciu półmetrowych szaf :) Jeżdżę na te występy komunikacją miejską, busami, taksówkami i pociągami. Pewnie dam im to na ostatnim koncercie, albo może zaproszą mnie na jakieś ostatnie spotkanie, zobaczymy - tak jak pisałem, to jeszcze odległa przyszłość. Może więc jakieś miniaturowe szafy grające, takie po max 20 cm wysokości? Tylko co w środku? Nie wiem też, czy zgodnie z Twoją sugestią, prezenty powinny dotyczyć ich osobistych spraw - bardzo mnie lubią, z wzajemnością, mam z tej znajomości duże korzyści, ale to jednak nadal obcy ludzie. Mimo wszystko chciałbym zrobić dla nich coś własnoręcznie, żeby pokazać im, jak bardzo jestem im wdzięczny za całą życzliwość, jaką mi okazują. Tym bardziej, że ja nigdy o nic nie prosiłem - wszystkie te miłe gesty to była tylko i wyłącznie inicjatywa szefa. Wystarczyło, że wiernie pojawiam się na widowni. To on pierwszy do mnie podszedł, powiedział, że cały zespół jest dla mnie pełen podziwu, a potem było już tylko coraz lepiej :)

kamiledi15
Marzyciel-Gaduła
Posty: 65
Rejestracja: 06 paź 2015, 15:21
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna

Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: kamiledi15 » 27 mar 2018, 19:43

Szkoda, że nikt nie podrzucił żadnych pomysłów, ale tak się domyślałem, że pewnie temat będzie za trudny. No nic, warto było spróbować. Ale gdyby ktoś coś wymyślił, to można pisać.

kolo
Posty: 10
Rejestracja: 30 cze 2017, 10:53
Imię: Kolo
Płeć: Mężczyzna

Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: kolo » 11 gru 2019, 11:13

Na szczęście już większość prezentów na święta kupiłam. :)

anna.krzacz95
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2020, 17:39
Imię: Ania
Płeć: Kobieta

Nie wiesz, jaki prezent kupić? Napisz tutaj!

Post autor: anna.krzacz95 » 10 cze 2020, 17:43

co kupić chłopakowi na pół roku związku? mamy po 22 lat

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości